Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Mnichov : Bern - 7. listopadu 2017   19:30

Bern
09:47' Scherwey   • 26:47' Moser   • 45:27' Hischier   • 49:48' Bodenmann   • 56:42' Ebbett
Mnichov
Milan Novák, Stefan Fonselius – Lukas Kohlmüller, Andreas Hofer
Olympia-Eisstadion, Mnichov
Bern

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Bern nakonec po skvělé třetí třetině, kdy vstřelil tři góly postupuje po celkovém skóre 7:5.
V první třetině jsme viděli velký počet střel na bránu, který skončil výsledkem 11:15. Od začátku zápasu byl aktivnější Bern, ale v 10. minutě se prosadil prosadil po pěkné přihrávce Macek. Ovšem už po třiceti osmi vteřinách přišla rychlá odpověď hostů a po ukradeném puku vstřelil branku Scherwey.
Ve druhé třetině jsme se opět dočkali po jednom gólu na každé straně. Opět se do vedení dostal domácí Mnichov, když ve 22. minutě poslal tvrdou ránu Joslin a trefil se přesně. Ovšem ve 27. minutě srovnal stav utkání při přesilové hře Moser, který puk dorazil do prázdné brány.
Do poslední třetí třetiny vstoupil Bern skvěle a ve 46. minutě se prosadil Hischier a srovnal tak celý dvojzápas na 5:5. Ovšem v 50. minutě přidal další gól hostů Bodenmann a v 57. minutě spečetil výhru Bernu Ebbett.
59:33'
Nyní málem domácí vstřelili gól, po odrazu od zadního mantinelu se ke střele dostal hráč Mnichova, ale puk napálil do bránícího hráče.
59:19'
Hostující brankář nyní předvedl skvělý zákrok a neinkasoval třetí gól.
59:04'
Střela domácího hráče neprošla na bránu Bernu.
58:38'
Domácí mohou vstřelit gól, alespoň z přesilové hry.
58:17'
Vyloučení v týmu SC Bern (Haas – 2 min., vražení na hrazení + 2 min., vražení na hrazení).
58:07'
Tohle je pro domácí Mnichov konečná a i když se snaží ke konci zápasu tři góly už pravděpodobně nevstřelí.
57:51'
Střídání v týmu EHC Red Bull Mnichov: ze hřiště odchází Leggio, přichází Aus den Birken.
56:42'
Bern právě vstřelil branku!
ANDREW EBBETT ukradl puk ve středním pásmu a následně si poradil s domácím brankářem, kterému bekhendem umístil střelu mezi betony! Bern vede 5:2 a o postupu už je skoro rozhodnuto. Bez asistence.
55:48'
Ruefenacht dostal přihrávku před bránu domácích, ale bekhendem zakončil pouze do betonu Leggia.
55:21'
Mauer vypálil těsně vedle levé tyče.
54:54'
Domácí neví kudy, neví jak a Bern je velmi blízko postupu.
53:24'
Zakázané uvolnění Mnichova.
53:13'
Hostující útočník se dostal ke střele, ale brankář Leggio ho tentokrát vychytal.
52:49'
Hostující brankář nyní podržel svůj tým pěkným zákrokem.
51:44'
Pro Mnichov je to velmi těžká situace, jelikož bude muset vstřelit dva góly, aby postoupil. Samozřejmě bez inkasované branky.
49:48'
Ebbett nejprve vypálil na brankáře Leggia, který puk vyrazil před sebe a SIMON BODENMANN nadvakrát dotlačil kotouč do domácí svatyně! Asistence: Ebbett, Raymond.
49:04'
Wolf ukradl puk a řítil se na bránu, ovšem střela bekhendem mu nevyšla a končí v moci brankáře Leggia.
48:37'
Bern do třetí třetiny vstoupil skvěle a do ničeho domácí nepustil.
47:25'
Leggio se předvedl pěkným zákrokem a podržel svůj tým.
46:49'
Hosté jsou po vstřeleném gólu hodně aktivní a další střela končí vedle brány.
45:27'
Arcobello posunul puk LUCOVI HISCHIEROVI a ten krásnou ránou do pravé šibenice posílá Bern do vedení! Asistence: Arcobello, Randegger.
44:27'
Nyní se puk nacházel někde kolem sedícího Genonina, ale nakonec ho získali hosté a řítí se dopředu.
43:53'
Další zakázané uvolnění Red Bull Mnichova.
43:07'
42:58'
42:52'
Hosté se dostali do šance, ale brankář Leggio vytáhl skvělý zákrok proti útočníkovi Bernu.
42:03'
Domácí se osvobodili a vyhodili puk.
41:06'
Bern bude mít další šanci se dostat do vedení a přesně na gól srovnat celý dvojzápas, ve kterém v prvním zápase doma prohrál 2:3.
40:58'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Seidenberg – 2 min., nedovolené bránění).
40:38'
Ruefenacht se dostal do zakončení, ale vypálil vedle brány Mnichova.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 21:09.
40:00'
38:22'
Nyní akci rozjíždí Bern a dostali se ke střele, kterou ale vyrazil Leggio.
36:56'
Wolf neprostřelil hostující obranu, která puk zachytila.
36:33'
Hager vypálil vedle levé tyče Bernu.
36:06'
Hager z bezprostřední blízkosti vystřelil, ale Genoni si s jeho pokusem poradil.
34:55'
Hager dostal krásnou přihrávku před bránu Bernu, ale jeho střelu Genoni skvěle chytil.
34:20'
33:40'
Genoni chytil střelu domácího hráče.
33:01'
Při přesilové hře Mnichova ovšem zaútočili hosté, gólem to ale nakonec neskončilo.
32:20'
Vyloučení v týmu SC Bern (Kampf – 2 min., nedovolené bránění).
31:21'
Krátce po buly byla na domácího brankáře vyslána další střela, ale i tentokrát byl Leggio připraven.
31:17'
Leggio si bez problémů poradil s náhozem hostů a zpacifikoval puk.
30:15'
Christensen vypálil, ale puk trefil pouze brankáře Genonina.
28:51'
Genoni nyní podržel hostující tým pěkným zákrokem po střele Kahuna.
28:40'
Zakázané uvolnění Bernu.
28:11'
Poté se opět hosté dostali do velké šance, ale opět zasáhl skvělý brankář Leggio.
27:50'
Obrovská šance Bernu končí u skvělého zákroku Leggia!
26:47'
Nyní už SIMON MOSER dává regulérní gól, když dorazil puk do brány a využil tak přesilové hry! Asistence: Ebbett, Noreau.
25:53'
Nyní se do šance v oslabení dostali domácí hráči, ale puk v bráně tentokrát neskončil.
24:29'
Bern má čtyř minutovou přesilovku, uvidíme jestli jí využije. Už byl toho blízko, ale gól nakonec uznán nebyl.
23:50'
Gól Bernu není uznán, jelikož hostující hráč Moser dostal puk do brány rukavicí!
23:50'
Nyní se hosté dožadují gólu a rozhodčí dává jasné znamení, že se poradí s videorozhodčím.
23:33'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Hager – 2 min + 2min., vražení na hrazení).
21:34'
Mnichov právě vstřelil branku!
Po krásné kombinaci se po přihrávkách Button a Kastner dostal k puku DEREK JOSLIN a tvrdou střelou pod horní tyč dostává Mnichov do vedení 2:1! Asistence: Kastner, Button.
21:24'
Button vypálil na bránu, kde se puk odrazil od brankáře, ale následně Kastner trefil rovněž jenom brankáře.
21:17'
Joslin vypálil od modré čáry, ale puk skončil v lapačce Genoniho.
20:12'
S náhozem na domácí bránu si bez problémů poradil Leggio.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 20:17.
20:00'
19:48'
Boyle ještě ke konci první třetiny vyslal tvrdou ránu zpoza modré, ale Genoni jeho střelu viděl a chytil jí.
19:24'
Zakázané uvolnění hostů z Bernu.
18:38'
Button nadělal dost práce hostujícímu brankáři a hráčům, když jenom nahodil puk na bránu Bernu.
17:41'
Nebezpečná rána letěla na bránu Leggia, ovšem ten puk opět skvěle vyrazil a stav utkání se prozatím nezměnil.
17:16'
Ránu hostů viděl a následně chytil domácí brankář David Leggio.
16:30'
Mnichov nyní sevřel Bern v jejich pásmu, ale vše skončilo u nepřesného zpracování Lauridsena.
15:33'
Flaakova rána šla pouze nad bránu Genoniho a u puku jsou hráči Bernu.
15:06'
Mnichov nevyužil svou přesilovku a nyní se dopředu řítí hosté.
14:25'
13:59'
Christensen poslal velmi tvrdou ránu, ale puk letěl pouze do brankáře Genoniho.
13:17'
Domácí mají možnost vstřelit druhý gól ze své první přesilové hry, ovšem nyní hosté puk vyhodili a Mnichov musí začít akci od své brány.
12:25'
Vyloučení v týmu SC Bern (Noreau – 2 min., vysoká hůl).
12:25'
Jaffray se ocitl v obrovské šanci, ovšem z bezprostřední blízkosti nedokázal dostat puk do brány po pěkné přihrávce.
11:08'
Nyní jsou u puku opět hosté a Ruefenacht nahodil velmi nebezpečně puk před bránu, ovšem Leggio si sním poradil a chytil ho.
09:47'
TRISTAN SCHERWEY se postaral o bleskové vyrovnání! Zmocnil se puku v pásmu domácích a tvrdou ránou překonal brankáře Leggia! Bez asistence.
09:09'
Pinizzotto z levé strany posunul puk na BROOKSE MACKA a ten prostřelil Genoniho! Asistence: Pinizzotto, Abeltshauser.
08:45'
Leggio předvedl skvělý zákrok a vyrazil střelu hráče Bernu.
07:10'
I domácí nyní zahrozili, ale puk za brankářem Genonim neskončil.
06:23'
Další střela hostů, ale i tentokrát puk dobře viděl Leggio a nepustil ho do své svatyně.
05:11'
Hischier prošel do pásma Mnichovu a po chvíli přišla střela jeho spoluhráče, ovšem gólem to neskončilo.
04:46'
Domácí rychle napadají rozehrávku Bernu, ale puk zatím nezískali.
04:04'
03:54'
Střelu od modré domácí brankář Leggio viděl a vyrazil puk.
03:43'
Nahození před bránu si chytil Leggio a následuje buly v obranném pásmu Mnichova.
02:48'
Nyní Leggio skvěle zasáhl, když si lehl na led a nepustil puk do brány při přesilové hře Bernu.
02:04'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Flaake – 2 min., příliš mnoho hráčů).
01:49'
Nyní i domácí se dostali před ránu v dobré pozici, ovšem opět vše skončilo bez střely.
01:33'
Bodenmann nebezpečně nahodil puk před bránu, ale ke střele na bránu nedošlo.
01:01'
Nyní domácí získali puk a rozjíždějí novou akci od své brány.
00:23'
Domácí se ihned po vyhraném buly cpali dopředu, ale nakonec puk skončil na druhé straně u mnichovského brankáře Leggia.
00:01'

EHC Red Bull Mnichov: Leggio (Aus den Birken) – Boyle, Abeltshauser, Joslin, Button, Seidenberg, Lauridsen, Kettemer – Wolf, Jaffray, Hager – Mauer, Kahun, Kastner – Pinizzotto, Aucoin, Macek – Flaake, Eder, Christensen, (Daubner)

SC Bern: Genoni (Caminada) – Untersander, Blum, Andersson, Noreau, Kamerzin, Krueger, Burren, Randegger – Ruefenacht, Arcobello, Moser – Bodenmann, Ebbett, Raymond – Kampf, Haas, Scherwey – Hischier, Pyorala, Berger

Rozhodčí: Milan Novák, Stefan Fonselius – Lukas Kohlmüller, Andreas Hofer.

SC Bern:

Bern se v základní fázi umístil na druhém místě, díky lepšímu skóre před TPS Turku. V posledním zápase přivítal na svém ledě český tým Mountfield Hradec Králové, který kdyby vyhrál tak mohl postoupit. I když po první třetině tým z české republiky vedl, tak ve druhé třetině je čekala chladná sprcha a Bern nastřílel hned čtyři góly. Nakonec domácí tým vyhrál 5:2 a postoupil do play off. V domácí švýcarské lize se nachází na prvním místě se čtyřiceti šesti body, kdy má náskok před druhým Lugano už pět bodů. V posledním utkání přivítal ve své hale Zug. Už po 5. minutách domácí vedli, když se v oslabení prosadil Arcobello. V 9. minutě Bern vedl už 2:0, když vstřelil gól při přesilové hře Bodenmann. Zug snížil stav až ve 29. minutě, ale poté už branka nepadla a Bern vyhrál 2:1. Nejlepšími hráči jsou Ebbett a Noreau, kteří mají po osmi kanadských bodů. Hlavním trenérem je Kari Jalonen.
Posledních pět zápasů EHC Red Bull Mnichov:

Něm. liga: Mnichov 5:1 Düsseldorf
Něm. liga: Augsburg 0:3 Mnichov
Něm. liga: Mnichov 1:2 Iserlohn
Něm. liga: Ingolstadt 2:5 Mnichov
EHC Red Bull Mnichov:

V Lize mistrů vyhrál základní skupinu, kde v posledním zápase oplatil porážku Brynäs a vyhrál 3:2. Mnichovu se v domácí lize velmi daří a nachází se na prvním místě se čtyřiceti třemi body. V posledním utkání přivítal na svém ledě Düsseldorf. Po první třetině vedl 2:1, když se prosadili Pinizzotto a Mauer. Ve druhé periodě přidal jeden gól Aucion a ve třetí třetině se opět trefovali jenom domácí, tentokrát Flaake a Kastner. Nejlepším hráčem v Lize mistrů je Abeltshauser, který si připsal jeden gól a čtyři asistence. Hlavním trenérem je Don Jackson.
V odvetě osmifinále Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy EHC Red Bull Mnichov a SC Bern. V prvním zápase na ledě Bernu se domácí dostali už ve 14. minutě do vedení, když se v přesilové hře trefil Ebbett. Poté už gól v první třetině nepadl a Bern vedl 1:0. Do druhé periody ovšem Mnichov vlétl naplno a už po dvou minutách srovnal stav utkání po gólu Aucoina. Po dalších dvou minutách už dokonce vedl, když se prosadil Eder. Odpověď domácích byla ale rychlá a v 27. minutě srovnal stav utkání Krueger. Další gól padl až těsně před koncem v 59. minutě se prosadil Kastner a zajistil tak výhru Mnichova. Utkání budou řídit hlavní rozhodčí Milan Novák a Stefan Fonselius, čárovými budou Lukas Kohlmüller a Andreas Hofer. Nyní se bude hrát na Olympia-Eisstadion v Mnichově. Tato hala nabídne kapacitu pro 6 256 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.