Dnešní velmi vyrovnaný zápas vyhrává Lada Togliatti, díky jedinému úspěšnému nájezdu Stanislava Bočarova. Za domácí tým odchytal celý zápas Pavel Francouz, který dostal jednu branku hned v prní třetině, v nájezdech čekého brankáře překonal pouze Bočarov. Já se loučím a přeji Vám příjemný zbytek dne!
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Lada Togliatti.
Jediným úspěšným střelcem v samostatných nájezdech byl STANISLAV BOČAROV, který po naznačení dostal puk mezi betony Francouze za brankovou čáru.
Jakuceňa mířil na zdálenější tyč, jenže vůbec netrefil tři tyče.
Šenfeld dělal forhendový blafák, při kterém mu puk utekl z čepele.
Šarov nestihl zakončit, protože mu Ježov vypíchl puk hokejkou.
Bočarov naznačil kličku a poslal puk mezi betony českého brankáře.
J. Petrov také zakončil bekhendem, avšak přestřelil.
Filatov namířil svůj bekhendový blafák pouze do lapačky Francouze.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
62:45
60:45
Hráčská lavice (CLJ) inkasuje 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
60:01
Třetí třetina nám branku nenabídla, bude se hrát prodloužení. Uspěje v něm český brankář Pavel Francouz?
60:00
41:07
40:01
Druhá třetina nabídla vyrovnání domácích, za které udeřil v oslabení Dmitrij Pestunov. Kdo vyhraje dnešní zápas?
40:00
40:00
Jakuceňa (CLJ) je vyloučen na 2 minuty za sekání a Sotnieks (TOG) si odpyká také 2 minuty za krosček.
40:00
39:07
Maleňkich (TOG) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
35:50
33:50
Maleňkich (TOG) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
27:13
26:38
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí srovnávají ve vlastním oslabení! A. Petrov dostal puk na DMITRIJE PESTUNOVA, který srovnává stav dnešního utkání na 1:1. Asistence: Alexej Petrov.
25:13
J. Petrov (CLJ) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
23:31
Kostromitin (TOG) fauloval Pankova (CLJ), kteří faul nafilmoval, oba si odsedí 2 minuty.
23:31
22:47
20:47
Šenfeld (TOG) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
20:01
První branku utkání bohužel pro českého fanouška inkasoval Pavel Francouz, který byl krátký na zakončení Stanislava Bočarova. Dokáží domácí srovnat?
20:00
05:59
Togliatti právě vstřelilo branku!
Je tu první branka zápasu! V. Strelcov poslal puk před Franbcouze, kam si najel STANISLAV BOČAROV, který dostal puk za záda českého brankáře. Asistence Vasilij Strelcov, Dmitrij Sinicyn.
00:01

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Borodkin, N. Bělov, Děnisov (C), Kolcov, Klimontov, A. Petrov, Mamajev – Kručinin, Szczechura, Jakuceňa – Pestunov, J. Petrov, Černikov – Roy, Afonasjevskij, Pankov – Zinovjev, Šarov, Šolochov – Peňkovskij.

Lada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Gurkin, Maleňkich (C), Korjagin, Sotnieks, Aronson, Kostromitin, Sinicyn – Krysanov, Mokšancev, A. Ivanov – V. Komarov, Filatov, Šenfeld – Rybin, Achmetov, Zernov – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov..

Lada Togliatti

Lada kouká svému dnešnímu soupeři na záda ze čtvrté příčky, před dnešním zápasem na něj ztrácí 7 bodů, což znamená, že v Togliatti prozatím posbíralo 36 bodů.

Traktor Čeljabinsk

Dnes uvidíme souboj dvou týmů z Charlamovovy divize. Domácí jsou aktuálně na 3. místě s 43 body, ovšem na druhý Magnitogorsk mají propastnou ztrátu 15 bodů.