Jakub Kovář (CER) 60 minut, 1 gól, 22 střel, 21 zákroků
Vojtěch Polák (CER) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:26
Jan Kolář (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:05
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:08
V posledních desítkách vteřin se hosté rozhodli pro hru bez brankáře, která nic nezměnila na tom, že domácí Čerepovec vyhrává tento zápas poměrem 2:1 a získává do tabulky další body.
58:50
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.
58:25
Hostující komanda se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Sledujeme aktivní hru Amuru. Čerepovec se tak tak brání.
57:45
Dvě minut zbývají do konce třetí třetiny. Severstal drží jednobrankové vedení.
57:05
Jakub Kovář si výborně dokázal poradit se střelou Kristiana Kuusely. Český gólman zasáhl rukavicí.
56:30
Amur se snaží hrát aktivně, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma. Domácí hrají ve vlastní třetině vedli zodpovědně.
56:00
Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny, Severstal vede o jednu branku a momentálně má více ze hry.
55:18
Hraje se znovu pět na pět. Během hry čtyři na čtyři nebylo k vidění mnoho zajímavých soubojů. Zápas se spíše dohrává.
54:00
Šest minut zbývá do konce třetí třetiny. Sledujeme hru čtyři na čtyři. Domácí musí nyní důvěřovat svému brankáři, který se dostává pod tlak.
53:30
Sledujeme rychlý hokej, který nabízí více šancí domácích. Hosté se nyní brání.
53:18
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Clay Wilson – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Romancev – 2 min., hrubost).
53:18
52:16
Necelých osm minut zbývá do konce třetí třetiny Čerepovec vede o jednu branku a nyní musí hostující celek tlačit a snažit se o vyrovnání.
51:48
Jan Kolář se dostal do zakončení rychlé akce Amuru, brankář Jakub Kovář si připisuje skvělý zákrok.
51:30
Komerční přestávka. Čerepovec se dostal do vedení, nyní musí hosté odpovědět.
50:51
Čerepovec právě vstřelil branku!
Krásou ránou zápěstím se dostávají domácí do vedení. Střelou mimo dosah brankáře se prosazuje MAXIM TRUŇOV. Čerepovec vede o jednu branku.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny. Stav zápasu je nerozhodný.
49:34
Igor Magogin nedokázal přehrát obránce, domácí se tak do útočného pásma probojovat nedokázali.
49:00
Devět minut hry je pryč. Momentálně se čeká na to, kdo vstřelí rozdílovou branku. Hodně gólů tento zápas nenabídne.
48:17
Vladislav Ušenin zavedl kotouč za vlastní branku, odkud vedl další útočný výpad svého celku. K zakončení se už ale dostat nedokázal.
47:45
Juha Metsola kryje střelecký pokus od modré čáry, který vyslal Nikolaj Kazakovcev.
47:35
Hra se přelévá ze strany na stranu. Ani jeden celek momentálně vyloženě nedominuje.
46:10
Domácí hokejisté začínají další akci od vlastní branky. Amur však velmi rychle zachytil akci soupeře a směr hry se tak přesouvá.
45:30
Přesilová hra je u konce, momentálně sledujeme rychlou hru, která však nenabízí mnoho zajímavých momentů.
45:00
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč. Stav zápasu je stále vyrovnaný.
44:21
Čerepovec hraje nyní už aktivně, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje. Do zakončení se dostal Jan Kolář od modré, ale nepřekonal svého krajana v brance Severstalu.
43:58
Přesilovou hru hrají domácí hodně nevýrazně, nemohou se dostat do lepší střelecké pozice.
43:30
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., držení protihráče).
43:17
Sergej Monachov vybojoval kotouč u mantinelu a pokoušel se dostat do zakončení, ale obránce si lehl do střely.
42:30
Jakub Kovář musel nyní zasahovat po střele Teema Ramstedta. Český brankář si dokázal poradit.
42:20
Hostující hokejisté mají více ze hry, domácí se momentálně musí bránit.
41:42
Konec přesilové hry. Následovat bude hra pět na pět.
41:16
Úvod třetí třetiny se nese v poklidném duchu, ani jeden celek nechce chybovat.
40:01
Začala třetí třetina zápasu Čerepovec – Chabarovsk. Pokračuje přesilová hra domácích.
40:01
Druhá třetina žádnou branku nepřinesla, a tak platí po 40 odehraných minutách 1:1.
40:00
39:42
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexej Byvalcev – 2 min., hákování).
39:25
Jakub Kovář rozehrál kotouč na obránce na obranné modré, urychlil tak akci svého celku.
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:34
Domácí hokejisté se nikam neženou a čekají na chyby soupeře.
38:13
Sledujeme poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:43
Nyní byl před brankou Juhy Metsoly docela frmol, ale kotouč končí před brankovou čárou.
37:10
Tomáš Zohorna čekal na přihrávku v před brankou Jakuba Kováře, ale nedočkal se. Anton Sizov překazil hostující akci.
36:43
V poklidném tempu se dostáváme do finální části druhé třetiny. Sledujeme zápas, ve kterém zatím padly dvě branky. Nejprve šli hosté do vedení, pak dokázali domácí vyrovnat.
36:01
Čtyři minuty hry zbývají do konce druhé třetiny. Kristian Kuusela se dostal do zakončení, ale nedokázal si poradit s brankářem soupeře.
35:40
Jurij Trubačjov přetlačil v osobním souboji Jana Koláře a domácí se tak dostali do zakončení. Jevgenij Mons minul branku.
35:00
Sledujeme poklidný hokej, který nenabízí žádné střely ani zajímavé momenty. Oba celky by se už nejraději viděly v kabině mezi třetinami.
33:50
Jakub Kovář skvěle zakročil proti střele Vjačeslava Litovčenka. Buly po levé ruce českého brankáře.
33:36
V dosavadním průběhu zápasu padly dvě branky. Už byl to chtělo další, neboť by se do hry vrátil náboj, který tam tak moc chybí. Čeká se na chybu jednoho nebo druhého celku.
33:25
Následovat bude komerční přestávka.
33:00
Kirill Kapustin založil akci, kterou následně také zakončil. Kapustinovala střela končí ve výstroji brankáře Jakuba Kováře.
32:21
Nyní si kotouč na modré čáře srovnal na hůl Ruslan Karlin. Jeho tvrdá rána končí mimo. Nápřah to byl až někam pod kostku.
31:45
Hra se přesouvá ze strany na stranu. K vidění nejsou žádné gólové šance nebo velké střelecké pozice.
30:45
Domácí se brání tlaku soupeře. Momentálně sledujeme spíše souboje o každý metr ledu než hokejovou podívanou.
30:11
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny. Stav zápasu je stále vyrovnaný.
29:56
29:45
Bránící se celek hraje velmi dobře. Nedává soupeři mnoho prostoru pro kombinace.
28:30
Přesilová hra pokračuje dál. Hosté hrají přesilovou hru dobře, ale nemohou se dostat do střelecké pozice.
27:56
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Igor Magogin – 2 min., hákování).
27:32
Skvěle to nyní sehráli domácí hokejisté. První formace Čerepovce se dostala do zakončení, se kterým si brankář poradil. Následovat bude komerční přestávka.
26:41
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Sledujeme vyrovnaný duel, který nenabízí mnoho zajímavých hokejových akcí.
25:50
Jakub Kovář zkontroloval kotouč, který byl vystřelený od modré čáry. Český brankář zasahovat nemusel, puk končí mimo.
25:30
Další minuta hry je pryč. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Ani jeden celek nemá momentálně více ze hry. Sledujeme hodně vyrovnaný duel. Střelecky jsou aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 14:11.
24:30
Vjačeslav Ušenin vybojoval kotouč za brankou, tomu ale předcházela hra vysokou holí. Hra je tedy přerušena.
24:15
Momentálně sledujeme hodně podprůměrnou pasáž zápasu. Ani jeden celek se nedostává do zakončení, k vidění není mnoho krásných hokejových akcí.
23:37
Tvrdá rána Ruslana Karlina končí na výstroji obránce Kirilla Adamčuka, který skvěle lehl do střely.
22:56
Mnoho střeleckých pozic k vidění není. O kotouč se hodně bojuje ve středním pásmu. Právě zde oba týmy vyhrávají střídavě.
22:36
Alexandr Jevsejenkov bojoval u mantinelu o kotouč, ale nedokázal jej proti přesile uhájit.
22:00
Dvě minuty hry ve druhé třetině jsou pryč. Sledujeme poměrně vyrovnaný hokejový duel, ve kterém se nyní do šance dostal Dmitrij Kosmačjov. Brankáře Jakuba Kováře prostřelit nedokázal.
21:25
Maxim Truňov vedl rychlý kontr, ale do zakončení se přes dobrý obranný zákrok soupeře dostat nemohl.
20:36
Kirill Kapustin vedl akci svého celku, ale nedokázal přesněji zakončit rychlou akci.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hokejisté hostujícího celku, jmenovitě pak Tomáš Zohorna.
20:01
Po první třetině platí nerozhodný stav. Nejprve se hosté dostali do vedení, poté dokázali domácí odpovědět.
20:00
19:47
19:30
První třetina se dohrává v poklidném tempu. Hostující brankář má kotouč v rukavici, buly před jeho brankou.
18:50
Hra je přerušena, Alexandr Jevsejenkov odrazil kotouč do ochranné sítě nad brankou.
18:10
Dmitrij Kosmačjov se dostal do zakončení, ale neodkázal prostřelit brankáře.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:47
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Romancev – 2 min., hákování).
16:55
Výborně si dokázal poradit brankář Jakub Kovář se střeleckým pokusem Maxima Kondratěva.
16:10
Úvodní dvacetiminutovka se blíží do svého konce, sledujeme aktivní hru z obou stran.
16:00
Do konce první třetiny zbývají čtyři minuty, do postavení mimo hru se dostal hostující Tomáš Zohorna.
15:20
Juha Metsola kryje kotouč po střele Vojtěcha Poláka. Mnoho času už do konce první periody nezbývá. Následovat bude komerční přestávka.
14:50
Vladislav Ušenin vedl rychlou akci svého celku podél mantinelu. Vybruslil si před branku, ale dokázal prostřelit brankáře.
14:20
Momentálně se na hrací ploše neděje nic zajímavého, hra se bez větších šancí přelévá ze strany na stranu.
13:30
Oba týmy hrají hodně takticky nechtějí chybovat a dát svému soupeři mnoho šancí na skórování.
13:10
V poklidném tempu se dostáváme pomalu ale jisté výrazněji k první siréně.
12:38
Dlouhým pasem hledal Pavel Dědunov svého kolegu zaparkovaného na útočné modré. Přihrávka měla sice oči, ale přesnost chyběla.
12:07
Alexandr Jevsejenkov bojoval o kotouč v obranném pásmu a dokázal ho vybojovat. Následně se domácí pokusily o rychlý kontrl, ale neuspěli ve středním pásmu.
11:31
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.
11:20
Kotouč míří až za branku Juha Metsoly. Domácí se zvládnou ubránit.
10:47
Jakub Kovář výborně zastavil střelecký pokus Jana Koláře. Ten zůstal úplně nepokrytý.
10:20
Amur Chabarovsk kombinuje v útočném pásmu, ale nemůže se dostal do lepší střelecké pozice.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, stav zápasu je nerozhodný a nyní mají hosté k dispozici přesilovou hru.
09:31
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vojtěch Polák – 2 min., nedovolené bránění).
09:13
Juha Metsola nyní pozorně sledoval kotouč, který mířil na jeho branku. Puk následně rozehrál na obránce, a tak pomohl založit útočnou akci.
08:11
Díky pohledné akci se domácí hokejisté dočkali vyrovnání. JEVGENIJ MONS přijal přesnou přihrávku a dokázal si poradit s brankářem Amuru.
08:00
Osm minut hry první třetiny je pryč. Momentálně sledujeme aktivní hru domácích.
07:10
Sledujeme poklidnou hru, ani jeden celek nechce radovat soupeři přesilovou hru. Sudí zatím mnoho práce nemají. Oba týmy hrají disciplinovaně.
06:18
Domácí čekají na vystřídání. Obrovskou chybu vyrobil Adam Masuhr a své kvality musel předvést Jakub Kovář. Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
05:44
Aktivní hra hostujícího celku pokračuje dál. Momentálně to byl Kirill Kapustin, kdo se dostal do zajímavé střelecké pozice, českého brankáře ale nepřekonal.
04:20
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Ujala se krásná rána z mezikruží ALEXEJE BYVALCEVA. Jakub Kovář v brance Čerepovce neměl nárok na kotouč dosáhnout. Asistence: Vladislav Ušenin a Vjačeslav Ušenin.
04:00
Čtyři minuty hry jsou pryč. Sledujeme hodně takticky vedený zápas.
03:27
Hosté se velmi obtížně dostávají z obranného do útočného pásma. Domácí skvěle brání.
03:10
Nikolaj Kazakovcev se dostal do dobré střelecké pozice, brankáře Juhu Metsolu překonat nedokázal. Zatím jsme toho mnoho z útočné hry neviděli.
02:15
Jakub Kovář musel být pozorný, hostující hráči vyhráli byly před jeho brankou a následně se také dostali do zakončení.
01:59
Juha Metsola kryje nebezpečný střelecký pokus domácího Ruslana Karlina.
01:13
Sledujeme poklidný úvod zápasu ani jeden celek se nikam nežene. Dění na ledové ploše dominuje defenziva.
00:40
Pavel Dědunov vedl akci hostujícího celku, následně ho ale vychytal brankář.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí hokejisté, ti se jako první dostali do zakončení. Brankář byl pozorný.
00:01
Hosté jsou na ledové ploše, za malý moment nastoupí také domácí celek.

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Wilson, Stasenko, Jevsejenkov, Masuhr, Kudako, D. Ježov, Sizov, Chochlov – V. Polák, Kagarlickij, P. Černov – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Mons, Orlov, Magogin – Monachov, Kazakovcev, Karlin.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Aťušov, Zub, Kondratěv, J. Kolář, Adamčuk, Kosmačjov, Jelesin – Kapustin, Litovčenko, T. Zohorna – Ramstedt, Kuusela, Klimenko – Vl. Ušenin, Byvalcev, Vj. Ušenin – Romancev, Dědunov, O. Li.

Rozhodčí: Nikolaj Akuzovskij, Andrej Rogačov – Daniil Zacharov, Arťom Savenkov.
Čerepovec poslední dva zápasy vyhrál. Poradil si s Kunlunem 2:0 a Jekatěrinburgem 4:2. Pak má sérii tří proher. Barys 2:3, Jugra 2:1 po nájezdech a Petrohrad 0:4.
Chabarovsk prožívá vyražené období. Z posledních pěti zápasů vyhrál hned čtyři. Poradil si s Kunlunem 3:1, Kazaní 3:2, Ladou 1:0, Nižněkamskem 4:1. Zatím poslední duel prohrál 1:4 s Petrohradem.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a Amur Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.