59:16
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Sergej Lapin – 2 min., příliš mnoho hráčů).
58:26
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Autorem branky je ALEXANDR POLUNIN. Asistence: Alexandr Kadějkin a Jegor Fatějev.
58:18
Hosté to zkouší bez brankáře.
43:59
Čerepovec právě vstřelil branku!
Autorem branky je DANIIL VOVČENKO. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Adam Masuhr.
42:07
Autorem branky je JEVGENIJ MONS. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Ruslan Karlin.
41:00
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., podražení).
40:01
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, nejprve se prosadil Vladislav Gavrikov, v poslední minutě hry vyrovnal Jevgenij Mons. Po 40 minutách je stav zápasu 1:1.
40:00
39:05
Autorem branky je JEVGENIJ MONS. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Denis Ježov.
37:57
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Sergej Lapin – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
28:08
Autorem branky je VLADISLAV GAVRIKOV. Asistence: Pavel Kraskovskij a Alexandr Kadějkin.