Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou.
V Čerepovci je dobojováno a ze zisku dvou bodů a vítězství 4:3 po samostatných nájezdech se radují hokejisté Minsku. Ti sice ještě osm minut před koncem utkání prohrávali 2:3, ale hrdina zápasu Matěruchin rozhodl o bodovém importu bodů do bulharského hlavního města.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dinamo Minsk.
Autorem vítězné branky je ALEXANDR MATĚRUCHIN.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
63:23
Sizov dostal nabito mezi kruhy, ale svůj projektil nedokázal vtěsnat mezi tři tyče.
62:34
A další zakázané uvolnění, tentokrát se proti pravidlům provinili hosté.
61:45
Karlin nedosáhl na přihrávku a je pískáno zakázané uvolnění.
60:43
Matěruchin vystřelil z úhlu a s jeho pokusem si bravurně poradil Kovář.
60:01
Jelikož šedesát minut utkání o vítězi nerozhodlo, přichází na řadu prodloužení. Z něj mají větší radost hostující hokejisté, neboť to byli oni, kdo měl nůž na krku a musel dotahovat ztrátu ve skóre.
60:00
59:03
Utkání již pomalu spěje k prodloužení, neboť ani jeden z celků se do odvážnějšího útočení již nehrne.
58:54
Chenkel vystřelil a jeho pokus jen těsně minul Kovářovu klec.
57:39
Do zápasu se vracíme až v probíhající 58. minutě. Tímto, prosím, omluvte technické problémy, které se vyskytly na trase Rusko – Česká republika. Nic zajímavého se během utkání nestalo a my tak můžeme zdárně pokračovat.
51:02
Znacharenko sice vystřelil, ale jeho pokus byl zablokován.
50:36
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Co se hokejistům Minsku nepovedlo v přesilovce, to se jim zdařilo při plném počtu hráčů na ledě. Po přihrávce Drozda vyrovnává na 3:3 KULAKOV. Asistence: Drozd, Gragnani.
50:05
49:23
Matěruchin neudržel v rohu kluziště pod tlakem kus černé gumy a domácí vyhazují.
48:53
Kosticyn našel Gavruse, jehož střelu nepropustil Kovář za svá záda.
48:05
Truňov se provinil proti pravidlům držením protihráče a hosté tak mohou vyrovnat v přesilové hře.
47:35
Skorochodov si tvrdou ranou nepřišel na Scrivense.
47:05
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí celek využívá přesilovku po 32 vteřinách a prsty v tom má i český útočník Vojtěch Polák, který asistoval střelci KAGARLICKÉMU. Asistence: Polák.
46:33
Ellison vyhodil puk mimo hřiště a hostující hokejisté půjdou do čtyř.
45:56
Šinkevičův projektil od modré končí po teči v rohu kluziště.
45:03
Utkání nám nabírá na obrátkách a začíná se i jiskřit na obou stranách hřiště.
44:26
Hraje se v plném počtu hráčů.
44:00
Černov prověřil Scrivense ranou od modré.
43:06
Nakonec o něj však přišel a hrát mohou hosté.
42:45
Truňov si při hře 4 na 4 užívá volného prostoru a dlouho drží kotouč.
42:26
Oplácení se nevyplatilo Orlovovi, který půjde na trestnou rovněž za hrubost.
42:26
Domácí mají možnost vrátit se zpět do vedení při hře 4 na 4. Za hrubost si dvě minuty odsedí Lopačuk.
41:48
Vovčenko padl do rány Lopačuka a jen těžko se zvedá z ledu.
40:48
A další zákrok pro českého brankáře po stele Ellisona.
40:26
Gragnani ranou od modré prověřil Kováře.
40:01
Dvě třetiny utkání jsou za námi a na světelné tabuli svítí nerozhodné skóre 2:2. Domácí sice vedli po úvodní periodě o dvě branky, ale zásluhou Gavrova a Pavloviče se hokejisté Minsku vrátili do hry o důležité tři body.
40:00
39:15
Mons nenašel najíždějícího Karlina a je pískán ofsajd.
38:45
Magogin se nyní prezentoval v lepším světle, ale jeho přízemní ránu Scrivens zlikvidoval!
38:18
37:12
Masuhr sice vypálil, ale jelikož Scrivensovi nikdo neclonil, připisuje si hostující brankář snadný zákrok.
36:45
Hra v početní převaze se prozatím hostujícímu celku nedaří a vůbec nemůže zaujmout přesilovkovou formaci.
36:18
Za podražení putuje na trestnou domácí Magogin.
35:24
Lisovec si počíhal na Stasenka a poslal jej tvrdým zákrokem k ledu.
34:57
Skorochodov našel najíždějícího Avcina, kterému však na poslední chvíli uzmul puk Gragnani.
34:18
Matěruchin byl nedočkavý a přejel modrou čáru příliš brzy. Ofsajd.
33:26
Chochlov ranou od modré vyprášil výstroj Scrivense.
32:45
Chenkel zůstal zcela osamocený na modré čáře, avšak přesnou přihrávku mu nikdo neadresoval.
32:06
Mons nedokázal v tísni vystřelit a tak pouze nahazuje na Scrivense.
31:49
Tak to je neuvěřitelné! Hosté dokázali dohnat dvoubrankové manko a stav je nerozhodný 2:2. Ba co více, povedlo se jim to i zásluhou branky ve vlastním oslabení, kterou si připisuje PAVLOVIČ. Bez asistence.
30:56
Šinkevič vyhazuje a hosté pohodlně střídají.
30:36
Drobný háček Ellisona neušel pozornosti rozhodčích. Hosté jdou do čtyř.
30:02
Hra má teď spád a diváci se rozhodně nenudí.
29:44
Hosté jsou zpět ve hře o body! Kitarov nahrál GAVRUSOVI a ten snižuje na rozdíl jediného gólu. Asistence: Kitarov.
28:43
Stasenko na hranici faulu obral o puk Kulakova.
27:54
Avcin si našel volný prostor, ale nedokázal zamířit přesně.
27:03
26:29
Sizov nezachytil prudkou přihrávku a domácí musí začít od Kováře.
25:26
Magogin si neporozuměl v kombinaci se spoluhráčem a hosté vyhazují.
25:03
Hosté jdou do čtyř poté, co puk nešikovně mimo hřiště vyhodil Kosticyn.
24:15
Kagarlickij vypálil od modré tvrdě, leč nepřesně.
23:26
Masuhr si počínal jako zkušený mazák a elegantně se zbavil dotírajícího útočníka.
22:38
21:29
Ellison přišel o puk a domácí jej vyhazují přes celé hřiště.
21:02
Chenkel měl na holi korigující branku, ale domácí klec trestuhodně přestřelil.
20:38
Tentokrát se český útočník zapsal do historie zápasu černým písmem, neboť putuje po nedovoleném zákroku na dvě minuty za katr.
20:12
Polák mohl přidat svou druhou branku v utkání, ale proti byla lapačka Scrivense.
20:01
Dvacet minut utkání je za námi a spokojenější jsou rozhodně hokejisté Čerepovce. Ti se ujali vedení již ve 2. minutě po brance Vovčenka a svůj náskok navýšili na rozdíl dvou branek v 9. minutě po trefě Vojtěcha Poláka.
20:00
19:45
Sizov ranou od modré nechal vyniknout pravý beton Scrivense.
19:23
Mons si neporozuměl s najíždějícím protihráčem a poslal mu přihrávku do zcela jiného prostoru, než by bylo záhodno.
18:00
Kudako již při plném stavu počtu hráčů na ledě prověřil Scrivense nečekanou ranou z ostrého úhlu.
17:23
17:02
Gavrus dopadl stejně jako Kosticyn před malou chvilkou a rovněž vypálil pouze do připraveného gólmana.
16:25
Kosticyn z prostoru mezi kruhy trefuje pouze Kováře.
15:23
Hosté se mohou vrátit zpět do zápasu, neboť na dvě minuty je vyloučen Sizov.
14:13
Chochlov tvrdně narazil na mantinel Komarova, který se jen těžko zvedá z ledu.
12:59
Další zákrok pro českého gólmana po střele Ellisona.
12:03
Šinkevič nepříliš razantní ranou nechal vyniknout Kováře.
11:04
Drozd si narazil s Karabanem, ale zde aktivita čtvrté hostující formace končí.
10:12
Jevsejenkov si ranou od modré na Scrivense nepřišel.
09:26
Skorochodov přejel modrou čáru příliš brzy a sudí pískají.
08:55
Domácí hokejisté využívají přesilovou hru a ujímají se vedení 2:0. Českého fanouška zajisté potěší, že střelcem branky je VOJTĚCH POLÁK. Bez asistence.
Stasenko nepřihrál přesně a domácí se tak dostali mimo dostřel hostující branky.
07:26
Znacharenko vybojoval v rohu kluziště puk, ale následně jej nedokázal přesně rozehrát.
07:06
Za faul na brankáře putuje za katr Šinkevič.
06:17
05:26
Lopačuk napřáhl z velké dálky a jeho rána se stala snadnou kořistí pro brankáře.
04:35
Magogin si neporozuměl se spoluhráčem a je z toho další laciná ztráta pro domácí.
04:17
Hosté mají šanci vyrovnat v přesilovce. Na trestnou usedá Černov.
03:03
Karlin přišel o puk a hrát mohou hosté.
02:23
Stasenko se odhodlal ke střele, ale jeho pokus byl nepřesný.
01:20
Skvělý začátek prožívají domácí hokejisté, neboť již ve druhé minutě utkání je posílá do vedení VOVČENKO. Asistence: Truňov.
00:21
Masuhr se odhodlal ke střele od modré čáry, ale ta končí mimo.
00:01
Papírovým favoritem dnešního utkání jsou domácí hokejisté. Ti nevstoupili do sezóny vůbec špatně a prozatím jim patří 10. místo v tabulce, k němuž potřebovali zisk 32 bodů. Jejich soupeř je na tom s 26 body o několik míst hůře, přesněji o devět. Nechme se tedy překvapit, jak souboj desátého týmu s devatenáctým dopadne.
Zdravím všechny příznivce nejkvalitnější hokejové ligy v Evropě, a sice KHL. Ta během dnešního odpoledne napíše svůj další příběh, přičemž zápasů bude celé řada. Jedním z nich bude i utkání mezi celky Severstalem Čerepovec a HC Dinamem Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.