Jan Kolář (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:51
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:26

Bodyčeky: 25 – 17
Vyhrané buly: 18 – 30
Využití: 0 – 0
Oslabení: 0 – 0
Dnešní zápas je u konce. Torpedo Nižnij Novgorod dokázal potvrdit úlohu mírného favorita a po velmi opatrném průběhu vítězí v Chabarovsku nejtěsnějším poměrem 1:0. O jediný gól utkání se postaral Dmitrij Šulenin ve 34. minutě po střele od modré čáry. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
59:48
Novgorod opět drží kotouč a Chabarovsk to už asi nestihne.
59:12
Amur ale nyní nemůže udržet útočné pásmo.
58:51
Kotouč opět končí před Metsolou, hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!
58:25
Nižnij Novgorod znovu ušetřil sekundy výhozem do pásma Amuru.
57:52
Kotouč končí mimo kluziště, vhazovat se bude před Proskurjakovem. Domácím už moc času na vyrovnání nezbývá.
57:28
Domácím se stále nedaří usadit v útočné třetině.
56:58
Střelu Verjajeva vyráží brankář Metsola.
56:29
Zohorna zavezl kotouč do útočné třetiny, pak už ale nevystřelil.
56:07
Gračjov se snažil obkroužit domácí branku, to se mu však nepovedlo.
55:42
Metsola vyráží další střelu za svou branku.
55:13
Daugavinš jemnou tečí míří vedle a následně z mnohem lepší pozice pálí do Metsoly.
54:55
Chabarovsk se dopustil zakázaného uvolnění.
54:42
Na druhé straně chytá a vzápětí rozehrává Metsola.
54:23
Dobrou střelu nyní vyslal domácí Jelesin, Proskurjakov předvedl výborný zákrok lapačkou.
54:07
Amur zvyšuje obrátky, Novgorod však stále výborně brání.
53:18
Po ráně Zohorny vyráží Proskurjakov kotouč do strany.
53:11
Torpedo se opět dopouští zakázaného uvolnění.
52:49
Amur rozehrává zpoza vlastní branky.
52:10
Amur teď má velký tlak, Proskurjakov i tentokráte úspěšně zasahuje.
51:32
Do dvou střeleckých možností se dostal Ramstedt, napoprvé ale zasáhl Proskurjakov a napodruhé zasáhla defenzíva Torpeda.
50:55
Nižnij Novgorod se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.
50:19
Romancev nahazoval před Proskurjakova, ten se překvapit nenechal.
49:58
Na druhé straně si připsal dva lehčí zákroky Proskurjakov.
49:40
Metsola zaváhal při rozehrávce, ale Torpedo toho nedokázalo využít.
49:12
V útočném pásmu se momentálně usadili hosté.
48:40
Torpedo se ubránilo a vyráží do útoku.
48:07
Amur se tlačil do útoku a nakonec udržel útočné pásmo.
47:31
Kacuba se opět řítil sám na pravé straně, ale ani nadvakrát nedokázal vystřelit. Puk má u sebe Proskurjakov.
46:41
Nižnij Novgorod nikam nespěchá a pomalu rozehrává útočnou akci.
46:09
Hra se uklidnila, Torpedo má kotouč za svou brankou.
45:31
Kacuba se hned po svém příchodu mohl stát hrdinou! Nejprve nevyzrál střelou z mezikruží, poté u levé tyče nedokázal přehodit beton Proskurjakova! Hostující gólman předvedl další famózní zákrok!
45:10
44:29
Amur vyhodil a Torpedo rozehrává od své branky.
44:22
Torpedo neustále operuje kolem domácí branky.
43:50
Teď už se Daugavinš trefil, jeho dobrá střela z pravé strany skončila ve výstroji brankáře Metsoly.
43:36
Daugavinš se pokusil vystřelit, ale puk mu sjel z čepele.
43:10
Přesilovku si teď zahraje Torpedo, dvě minuty za držení protihráče odsedí Kacuba.
42:31
Proskurjakov nyní vyráží další střelu soupeře.
42:11
Amur operuje v útočném pásmu soupeře, ke střele se dostat nemůže.
41:30
41:28
Proskurjakov se nyní roztáhl přes celé brankoviště a dokázal vyrazit dvě střely, to byly opravdu skvělé zákroky.
41:09
Nižnij Novgorod znovu vyhodil přes všechny čáry.
40:47
Torpedo se opět osvobodilo, Amuru přesilovky dnes opravdu nejdou.
40:22
Hosté nyní ušetřili nějaké vteřinky za brankou soupeře.
40:01
Statistiky 2. třetiny: Střely: 14-15, střely na branku: 4-11, vhazování: 9-9, Bodyčeky: 11-4, vyloučení: 1-3.
Domácí v krátké přesilovce už nic nevymysleli a Torpedo tak po dvou třetinách vede díky zásahu Dmitrije Šulenina z 34. minuty. Torpedo vede zaslouženě, ve druhé třetině bylo lepším týmem. Třetí třetina začne přibližně ve 13:11.
40:00
39:30
Chabarovsk si zahraje další přesilovku, dvě minuty za držení si musí odpykat Lofquist.
39:18
Amur je v závěru třetiny usazen v pásmu soupeře, ale vystřelit nedokáže.
38:52
Z levé strany pálil Vjačeslav Ušenin, Proskurjakov s přehledem zasahuje.
38:28
Obrázek hry se nemění, druhá třetina se spíše dohrává.
37:44
Ani jeden celek se nemůže usadit v pásmu soupeře, k vidění je mnoho chyb na obou stranách.
36:58
Hra se znovu vyrovnala, o kotouč se bojuje ve středním pásmu.
36:12
Po rychlém protiútoku zasahuje Metsola proti ráně Normana.
36:06
36:04
Do branky se nevešly ani následné střely bratrského dua Ušeninů.
35:21
Amur začíná být nebezpečnější, střela z levé strany se však mezi tři tyče nevešla.
34:55
Domácím přesilovky zatím moc nejdou, nemohou se usadit v útočném pásmu. Nyní se dopustili ofsajdu.
34:06
Domácí budou mít šanci na vyrovnání z přesilové hry, dvě minuty si totiž odpyká hostující Ashton.
33:32
Torpedo právě vstřelilo branku!
Nižnij Novgorod se zaslouženě dostává do vedení. Po hezké souhře vypálil od modré DMITRIJ ŠULENIN a trefil se náramně do pravého horního rohu. Asistence: Kirill Rasskazov, Denis Šurakov
33:17
V tuto chvíli se do útočení dostává Amur, ale udržet útočné pásmo se mu nepodařilo.
32:42
To je neskutečné, co dnes předvádí Metsola! Teď si poradil s nájezdem Lofquista, následně vznikla před domácí brankou menší potyčka. Tohle byl další neskutečný zákrok domácího strážce!
32:23
Až nyní se Amur osvobodil, Torpedo operuje za vlastní brankou.
31:54
Torpedo stále drží útočné pásmo a mačká soupeře ve vlastní šťávě.
31:22
O další tvrdou ránu se postaral Makarov a Metsola znovu vytahuje brilantní zákrok!
31:12
Metsola znovu zasahuje, Chabarovsk je nyní pod velkým tlakem.
30:40
Metsola opět září, nedokázal ho překonat ani dorážející Kuljomin!
30:26
Torpedo se dostalo do rychlého přečíslení a nakonec zblízka pálil Verjajev, jenže brankář Metsola si připisuje na konto famózní zákrok!
29:54
Proskurjakov nyní musel krýt dvě střely od modré čáry.
29:24
Následně je Chabarovsku pískán ofsajd.
29:18
Domácí branka je posunutá, vhazuje se ve středním pásmu.
28:41
Proskurjakov nyní zaváhal při rozehrávce a toho mohl využít Byvalcev, ovšem z jasné pozice minul!
28:40
28:21
Nižnij Novgorod znovu vyhazuje z vlastního pásma.
27:53
Amur se nemůže usadit v útočném pásmu, znovu rozehrává od své branky.
27:20
O střelu se pokusil Zohorna a obrana Torpeda zafungovala na jedničku, hosté znovu vyhazují.
26:52
Proskurjakov hned v úvodu oslabení musí zasahovat, poté se hosté osvobodili.
26:40
Na trestnou lavici usedá Makarov, který si odpyká menší trest na dvě minuty.
26:40
Rozhodčí teď mají soukromou poradu, bude se vylučovat.
26:40
Znovu mnoho nepřesností na obou stranách, Amur se dopustil ofsajdu.
25:53
Gračjov střílel z levé strany, ovšem Metsola neměl s touto střelou větší problémy.
25:50
25:23
Metsola teď zazářil proti střela Gračjova.
24:55
Nyní se to hostům povedlo, ale Chabarovsk okamžitě vyhazuje.
24:15
Torpedu se zatím přesilovka nedaří, nemůže se usadit v útočném pásmu.
23:50
Dvě minuty za hru vysoko holí musí odpykat Kamalov.
23:50
Tak tohle byla velká šance! Ruděnkov se dostal do velké šance a po jeho odrazu skóroval Nikolajev, jenže ještě před tím je pískáno. Amur místo vstřeleného gólu bude čelit oslabení.
23:24
Druhá třetina zatím plyne hodně rychle, Amur se snaží založit akci z vlastního pásma.
22:29
Kosmačjov hledal před brankou někoho ze spoluhráčů, ovšem nikoho nenašel.
22:12
O střelu se pokusil Kuusela, jenže mířil do ochranné sítě.
22:00
Stále se hraje bez přerušení, o kotouč se nyní bojuje ve středním pásmu.
21:23
Gračjov střílel z otočky, ale domácí branku vůbec netrefil.
20:53
Torpedo se nyní na delší dobu usadilo v útočném pásmu.
20:10
Hned v úvodu se dostával do zakončení Sjomin, ale měl kotouč na dlouhou hůl a vystřelit nedokázal.
20:01
První třetina je za námi. Oba celky se snaží hrát hodně ofenzivně a měly spoustu velkých šancí, nicméně brankáři zatím předvádějí výborné výkony. Druhá třetina začne přibližně ve 12:20.
20:00
19:35
Na levé straně se nedokázal prosadit domácí Kapustin.
19:16
Nižnij Novgorod vyhazuje přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
19:04
Už se hraje dlouhou dobu bez přerušení, Torpedo drží kotouč ve vlastním pásmu.
18:35
Mrtsola opět čelil střelám soupeře, nicméně i tentokráte dokázal odolat.
18:05
Oba gólmani znovu museli krýt střely z dálky, hra nyní plyne ve středu kluziště.
17:04
Na druhé straně se musel činit Proskurjakov proti nájezdu Litovčenka!
16:56
Po nahrávce Daugavinše pálil Sjomin a Metsola vyráží.
16:03
Torpedo se usazuje v útočné třetině, vystřelit ale nedokáže.
15:33
Následně vypálil znovu Byvalcev a jen těsně minul pravou tyč, na druhé straně předvedl Metsola dobrý zákrok u své pravé tyče.
15:04
Domácí mají velký tlak! Po dalším rychlém brejku pálil od modré Kosmačjov a poté se snažil ještě dorážet Byvalcev, Proskurjakov ale odolává.
14:23
Novgorod vyhazuje na zakázané uvolnění.
14:02
Do obrovské šance z mezikruží se dostal Norman, ovšem Metsola vyráží za svou branku.
13:27
Střela Litovčenka skončila v ochranné síti, vhazovat se bude před Proskurjakovem.
12:51
Čtvrtá lajna je teď hodně aktivní, střelu Ruděnkova z levé strany dokázal chytit brankář Proskurjakov.
12:29
Po ofsajdu Chabarovsku tu máme komerční přestávku.
12:15
Momentálně se hraje dlouhou dobu bez přerušení, Chabarovsk bude útočit od své branky.
11:33
Amur se po rychlém přechodu usadil v útočném pásmu, vystřelit však nedokázal.
10:56
Oba týmy se teď nedokázaly usadit v útočném pásmu, hraje se za brankou Chabarovsku.
10:06
Nyní vznikl před Proskurjakovem velký závar, ovšem ani jeden z domácích hráčů nedokázal protlačit puk za jeho záda.
09:50
Na druhé straně si po střele od modré připisuje další zákrok Metsola.
09:35
Domácí byli blízko vedoucímu gólu. Po rychlém přečíslení tři na dva napálil jen spojnici Nikolajev!
09:25
Urakov střílel z bekhendu vedle vzdálenější tyče, poté Metsola přerušuje hru a vhazovat se bude po jeho pravici.
08:40
Máme tu další přerušení hry, vhazovat se bude ve středním pásmu.
08:11
Chabarovsk uklidňuje svou hru, nyní rozehrává za brankou.
07:35
Po závaru před Metsolou se strhla první potyčka, ovšem rozhodčí vše uklidňují a vylučovat nebudou.
07:03
06:43
Před Metsolou operoval Daugavinš, ale mezi tři tyče zamířit nedokázal.
06:08
Amur se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
05:58
Metsola teď musel krýt střelu od modré a poradil si i s následnou dorážkou.
05:03
Hosté si zahrají první přesilovku, dvě minuty za hákování si musí odpykat Kondratěv.
03:56
Hosté teď mají velký nápor, brankář Metsola musel krýt několik střel.
03:02
Opět několik nepřesností na obou stranách, máme tu ofsajd.
02:11
Hra se odehrává ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do dobré možnosti.
00:56
Hned v úvodu se domácí dostali do přečíslení dva na jednoho, ovšem po nahrávce Romanceva nedokázal z dobré pozice vystřelit Kapustin.
00:01
V domácím dresu působí dva čeští krajánci. V obraně hraje Jan Kolář a v útoku nastupuje Tomáš Zohorna, který je v kanadském bodování klubu na druhé pozici se čtyřmi body (1+3). V hostujícím kádru není ani jeden český či slovenský hokejista.
Domácí výběr v posledních pěti utkáních získal sedm bodů, když nejprve porazil Nižněkamsk 4:1 a poté stejným poměrem prohrál v Petrohradu. Následně prohrál 1:2 v Čerepovci a pak zvítězil po prodloužení v Moskvě nad CSKA. Naposledy přivítal Spartak Moskva a zdolal ho 3:1. Hosté dokázali vyhrát čtyřikrát v řadě nad Dynamem Moskva, Chanty-Mansijskem, Jekatěrinburgem a Astanou, minule prohráli 2:5 ve Vladivostoku.
Amur Chabarovsk zatím letos bojuje o play-off a ve Východní konferenci se nachází na sedmé pozici s třiadvaceti body, doposud odehrál osmnáct utkání. Nyní vyzve na souboj Torpedo Nižnij Novgorod, které odehrálo v Západní konferenci šestnáct utkání a s třiatřiceti body je na třetí pozici, v tomto duelu tak bude považováno za mírného favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.