Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Československá stopa

Jan Kolář (CHA) 1 + 0 čas na ledě: 22:40
Tomáš Zohorna (CHA) 1 + 0 čas na ledě: 22:25
Hosté dnes nakonec lépe zvládli samostatné nájezdy a nakonec tak dokázali zvítězit. Domácí tak dnes poprvé po devíti výhrách na domácím kluzišti prohráli.

Střely na branku: 28 – 35
V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ ZOHORNA.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo dnešní zápas a na řadu tak přicházejí nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:00
Právě se rozeběhla poslední minutka prodloužení. Dnes tak budou muset pravděpodobně rozhodnout nájezdy.
62:29
Domácí drží kotouč na svých holích, ale nedaří se jim se s ním dostat do útočném pásma.
61:21
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
60:49
Romancev se dostal ke střele z pravého kruhu. Branku však přestřelil.
60:01
Ve třetí třetině jsme se branky nedočkali a zápas tak skončil za stavu 1:1. Následovat tedy bude prodloužení.
60:00
59:09
Už nám běží poslední minutka zápasu a nevypadá to, že by měl jeden z týmů šanci vstřelit rozhodující gól. Pravděpodobně dnes uvidíme ještě minimálně prodloužení.
58:38
Da Costa to zkoušel individuálně středem kluziště. Na útočné modré však narazil na jednoho z obránců, který mu kotouč dokázal sebrat.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:31
Zub dostal nabito na modrou čáru, ale jeho následná dělovka skončila nad brankou.
56:51
Litovčenko napřáhl ke střele od modré čáry. Branku však minul.
55:32
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se ještě vymyslet něco směrem dopředu.
54:49
Zajímavou střelou od modré se prezentoval Vj. Ušenin, ale branku minul.
53:23
Jeden z domících hráčů vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho tvrdou střelu však dokázal Metsola vyrazit mimo tři tyče.
52:32
Domácí se nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
52:02
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jan Kolář – 2 min., podražení).
51:07
Další ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude opět ve středním pásmu.
50:09
Da Costa se dostal ke střele z mezikruží. Branku však přestřelil.
49:35
Enlund vyslal na branku střelu od modré. Střela se mu však vůbec nepovedla a Metsola tak kotouč v pohodě chytil.
48:59
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
47:56
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Zohorna to však vzal vše na sebe, ale překonat Sorokina střelou mezi betony nedokázal.
47:32
Komerční přestávka.
47:20
Adamčuk dostal nabito na modrou čáru. Jeho následná dělovka skončila nad brankou.
46:21
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
45:55
Na ledě se toho momentálně moc neděje. Hra je často přerušovaná.
44:05
Kiselevič napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus branku minul jen o kousíček!
43:35
42:45
Panin a Dědunov se poprali před brankou Chabarovsku a oba tak vyfasovali osobní tresty.
42:45
42:08
Myasiščev napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
42:01
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Metsolou.
41:28
Zohorna napřáhl ke střele z levého kruhu. Jeho pokus však skončil nad brankou.
40:51
Domácí stále drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
40:05
Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 20:18.
Druhá třetina je za námi. Druhá třetina už byla více zajímavá, než ta první, neboť jsme se dočkali hned dvou branek. Nejdříve se ve 23. minutě trefil Kugryšev a následně ve 31. minutě dokázal z přesilové hry vyrovnat Kolář. Stav utkání je tak po dvou třetinách nerozhodný 1:1. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá. Určitě si jí tedy nenechte s námi ujít.

Střely celkem: 15 – 11
40:00
39:30
Zohorna se řítil ještě s jedním ze spoluhráčů proti jednomu obránci. Zohorna to však vzal vše na sebe, ale jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči skončil mimo.
39:19
Kotouč se dostal po odrazech před Metsolou do jeho lapačky. Vhazovat se tak bude po jeho levé ruce.
39:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.
37:51
Hra je momentálně hodně přerušovaná a na ledě se tak toho příliš neděje před koncem druhé třetiny.
37:30
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Sorokinem.
36:52
Stoljarov vyslal na branku střelu z mezikruží. Branku však přestřelil.
36:42
35:16
Železnov se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus z otočky však minul branku.
34:38
34:01
Nyní jsme byli svědky krásného okamžiku, kdy jeden z fanoušků přímo na stadionu požádal svou přítelkyni o ruku a ta samozřejmě řekla ano.
34:01
33:25
33:11
Zub napřáhl ke střele od modré. Branku však minul.
33:00
Kuusela se proháčkoval s kotoučem podél levého mantinelu až před Sorokina. Toho však následně nedokázal prostřelit střelou mezi betony.
32:27
Romancev vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus však Sorokin bez problému vyrazil mimo tři tyče.
31:49
Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
31:25
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Igor Ožiganov – 2 min., držení protihráče).
30:41
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 1:1! JAN KOLÁŘ dostal nabito na modrou čáru a následnou dělovkou pod břevno nedal Sorokinovi sebemenší šanci. Asistence: Arťom Zub a Vladislav Ušenin.
29:56
Ramstedt vystřelil z pravého kruhu. Jeho pokus dokázal zablokovat jeden z obránců.
29:40
Hosté posílají na branku jednu střelu za druhou. Sorokin však zatím odolává.
29:02
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Pivcakin – 2 min., hákování).
28:47
28:06
27:41
Těsně před brankářem se ocitl zcela osamocen s kotoučem Stoljarov, ale ani on nedokázal Metsolu prostřelit.
27:31
Kugryšev se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus však dokázal Metsola vyrazit nad branku.
26:46
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Kirill Kapustin – 2 min., vražení na hrazení).
26:41
Světlakov se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Byl tam však sám a následně o kotouč tak opět přišel.
26:21
25:30
Oba týmy jsou v plném počtu.
25:02
Dědunov nahodil kotouč do útočného pásma. Za brankou soupeře však ztratil kotouč Kacuba.
24:29
23:27
Nikita Kvartalnov a Michail Železnov se do sebe pustili na jedné z modrých čar a oba tak následně vyfasovali dvouminutový trest za hrubost.
23:27
22:26
CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení! Ožiganov napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus Metsola vyrazil pouze do míst, kde se nacházel DMITRIJ KUGRYŠEV a ten se na dvakrát nemýlil. Asistence: Igor Ožiganov a Valerij Ničuškin.
22:02
Stoljarov vyslal na braku střelu z velkého úhlu. Jeho pokus však nenadělal Metsolovi větší potíže.
21:43
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
21:13
Ožiganov se dostal ke střele těsně před brankářem Metsolem. Jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z clonících obránců.
20:42
Další ofsajd. Tentokrát na druhé straně.
20:26
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 19:17.
První třetina je za námi. V první třetině jsme mohli vidět velmi vyrovnaný hokej. První velkou šanci utkání jsme mohli vidět v čase 6:08, kdy se těsně před Metsolou dostal ke kotouči Da Costa, ale ten překonat brankáře nedokázal. Do další větší šance se dostali hosté, když se v čase 14:30 dostal ke střele z mezikruží osamocený Litovčenko, ale jeho střelecký pokus dokázal Sorokin vyrazit mimo tři tyče. Na první branku si tak budeme muset ještě počkat.

Střely na branku: 5 – 5
20:00
19:23
D. Kvartlanov snadno přišel o kotouč za brankou soupeře a v první třetině se už asi branky nedočkáme.
19:00
Právě se rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:32
Hosté ztratili kotouč ve středním pásmu a hrát tak mohou domácí.
17:44
Domácí se nachvíli usadili v útočném pásmu. Nebylo to však příliš dlouho, neboť o malou chvíli později přišla přihrávka od jednoho z nich a kotouč tak získali na své hole hosté.
16:58
Železnov se dostal ke kotouči těsně před brankářem. Následně ho však nepustil k pořádné střele jeden z obránců.
16:36
15:25
14:30
Zub vyslal na branku střelu od modré. Jeho pokus těsně před brankářem zablokoval jeden z obránců, ale kotouč se následně dostal k úplně volnému Litovčenkovi. Ten však následně střelou z mezikruží nedokázal překonat Sorokina.
13:35
Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu od modré. Jeho tvrdý pokus však Sorokin dobře viděl a kotouč tak dokázal vyrazit mimo tři tyče.
13:24
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vjačeslav Osnovin – 2 min., vysoká hůl).
12:48
Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
11:35
Kondratěv se dostal ke střele od modré čáry. Jeho slabou střelu Sorokin v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
11:10
Kutuzov vyslal na branku střelu od modré. Jeho pokus se ještě snažil před Metsolou tečovat jeden z jeho spoluhráčů. To se mu sice povedlo, ale pouze do připravené lapačky brankáře Metsoly.
10:25
Stoljarov si tak dlouho hrál s kotoučem za brankou soupeře, až o něj přišel.
09:31
Kuusela nahodil na branku kotouč od modré čáry. Jeho slabý pokus dokázal Sorokin v pohodě vyrazit do rohu kluziště.
09:19
08:40
07:42
Aťušov si hodil kotouč do útočného pásma podél pravého mantinelu. Následně se ho snažil ještě dojet dřív než jeden z obránců. To se mu však nepovedlo a hrát tak mohou domácí.
07:03
06:33
Kuusela s Ramdstedtem dlouho bojovali o kotouč za brankou soupeře. Nakonec ho však ve svůj prospěch nezískali.
06:09
06:08
V obrovské šanci se ocitl Da Costa. Ten se dostal ke kotouči zcela osamocen před Metsolou. Ten však následně proti jeho střeleckému pokusu vytáhl nádherný zákrok.
05:11
Dědunov pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně jel střídat.
04:20
Železnov se dostal ke střele z mezikruží. Branku však minul.
03:42
Domácí si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.
02:59
Enlund vyslal na branku střelu z levého kruhu. Branku však minul.
02:39
Jeden z domácích hráčů nahodil kotouč ze středního pásma přímo na branku a Metsola následně raději kotouč přikryl před dotírajícím Da Costou.
01:50
Jeden z hostujících hráčů pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka jela střídat.
01:14
Andronov nedostal přesnou přihrávku do levého kruhu a kotouč tak skončil pouze ve středním pásmu.
00:32
Da Costa se nedokázal prokličkovat s kotoučem středem kluziště do útočného pásma a puk tak získávají na své hole hosté.
00:05
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a momentálně s kotoučem kombinují ve vlastní třetině.
00:01
Halou momentálně zní Ruská národní hymna.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Pivcakin, Ožiganov, Kutuzov, Kiselevič, Naumenkov, Panin, Myasiščev – Kugryšev, Enlund, Da Costa – Al. Popov, K. Petrov, Ničuškin – Andronov (C), V. Žarkov, Kvartaľnov – Osnovin, Stoljarov, Kvartalnov – Světlakov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Aťušov (C), Zub, Kondratěv, J. Kolář, Adamčuk, Kosmačjov, Jelesin – Romancev, Litovčenko, Kapustin – Ramstedt, Kuusela, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Byvalcev, Vj. Ušenin – Kacuba, Dědunov, Železnov.

Rozhodčí: Komarov, Ovčinnikov – Kuprijanov, Medveděv.
Poslední 3 vzájemná utkání

CSKA Moskva – Amur Chabarovsk 2:0
Amur Chabarovsk – CSKA Moskva 3:2
Amur Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2
Amur Chabarovsk

Amur Chabarovsk se momentálně nachází v tabulce Východní konference na deváté příčce s osmnácti body. Po šestnácti odehraných zápasech má na svém kontě 5 výher, 1 výhru po prodloužení, 1 prohru po nájezdech a 9 proher po normální hrací době. Venku zatím odehrál sedm zápasů, ze kterých 1x vyhrál po prodloužení, 1x prohrál po nájezdech a 5x prohrál po normální hrací době.

CSKA Moskva

CSKA Moskva se momentálně nachází v tabulce Západní konference na první příčce se sedmatřiceti body. Po patnácti odehraných zápasech má na svém kontě 12 výher, 1 prohru po nájezdech a 2 prohry po normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím odehrála devět zápasů, které všechy vyhrála. V dnešním utkání tak bude CSKA obrovským favoritem. Uvidíme však, jestli si s touto rolí poradí a zvítězí po desáté na domácím kluzišti.

CSKA Moskva – Kunlun 3:0
CSKA Moskva – Vladivostok 3:0
Jokerit – CSKA Moskva 3:2 po nájezdech
Barys Astana – CSKA Moskva 4:0
Jugra – CSKA Moskva 0:2
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi CSKA Moskva a Amur Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.