Do zápasu nenastoupil žádný český nebo slovenský hokejista.
CSKA Moskva potvrdila roli favorita a dokázala tento duel vyhrát rozdílem třídy. Lada neměla šanci uspět. Moskva tak získává do tabulky další body, tentokrát po výhře 6:1.
59:50
Už se nic nestane.
59:00
Dostáváme se do poslední minuty hry ve třetí třetině, převahu domácích pokračuje dál.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a i v zápase.
56:50
CSKA právě vstřelilo branku!
Šestou branku přidávají domácí hokejisté v přesilové hře. Po nádherné kombinaci se ujela střela JONASE ENLUNDA. Asistence: Bud Holloway a Bogdan Kiselevič.
55:01
Hostující tým se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma. Ani elitní formace nedokáže změnit obrázek hry, který nastolili aktivně hrající borci z CSKA.
54:59
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Alexandr Strelcov – 2 min., sekání).
54:15
V poklidném tempu se utkání dohrává. Hostující celek naklade velký odpor domácím hokejistům.
52:51
Poměr střel na branku ve třetí třetině 7:2 ve prospěch domácích. Hned dvakrát se to zakončení dostal Maxim Mamin.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí celek jednoznačně míří za výhrou v tomto duelu.
49:34
V padesáté minutě se domácí znovu prosazují. Jonas Enlund našel výborně postaveného NIKITU KVARTAĽNOVA, který překonal Ilju Ježova.. Asistence: Jonas Enlund.
48:15
Andrej Světlakov se dostal do zajímavé střelecké pozice, brankář Lady jej dokázal vychytat. Výborně to udělal Ilja Ježov.
47:31
Nezáživný hokej pokračuje dál. Blíží se polovina třetí třetiny, domácí celek stále vede o dva góly.
46:50
V vidění není příliš atraktivní hokejová podívaná. Zápas se v poklidném tempu odehrává.
43:25
Hostující celek je nyní aktivnější, domácí gólman dokázal dva pokusy soupeře zneškodnit.
42:59
Výbornou práci nyní odvedli hostující obránci, ti zblokovali dvě střely domácích.
42:00
Dvě minuty hry ve třetí třetině jsou pryč, střelecký pokus jsme zatím neviděli.
40:01
40:00
39:50
39:01
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
37:59
Na ledě je znovu elitní domácí formace. Pro defenzivu hostů a brankáře to znamená velké nebezpečí.
37:56
Togliatti právě vstřelilo branku!
NIKITA FIALOV jako první střelec prostřelil domácího brankáře. Viktor Fasth dlouhou dobu držel čisté konto. Asistence: Mikael Johansson.
37:46
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., bitka + 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Rafael Achmetov – 2 min., bitka + 2 min., bitka).
37:46
36:47
Michail Naumenkov dal soupeři důrazně najevo, kdo je pánem ledu.
36:15
Osobních soubojů přibývá, vypadá to, že bychom mohli vidět další potyčky.
34:50
Maxim Mamin Semjon Košelev Andrej Světlakov. Tato trojka dělá hostující obraně velmi velké problémy. Ani jeden z nich však nedokázal svou šanci zakončit přesnou střelou.
33:55
Andrej Světlakov našel dobrou přihrávkou Maxima Mamina, který měl další branku na holi. Do jeho rány se parádně položil obránce.
33:15
Dění na hrací ploše mají domácí hokejisté pod kontrolou. diváci sledující tento zápas živě na stadionu se rozhodně nenudí. Tedy alespoň ta většina fandící CSKA.
32:00
11:2, tak vypadá aktuální statistika střel na branku ve druhé třetině.
31:55
Nikita Filatov zakončil rychlou akci svých spoluhráčů střelou, se kterou si Viktor Fasth dokázal poradit.
30:12
Krátce po polovině druhé třetiny přidávají domácí hokejisté čtvrtou branku. Kotouč putoval po ose Maxim Mamin – Semjon Košelev až k volnému NIKITU PAVCAKINOVI, který napálil puk za brankovou čáru.
30:00
Do výborné střelecké pozice se dostal Vjačeslav Osnovin, kterého však výborným zákrokem zastavil gólman Ilja Ježov.
29:05
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka. Převahu domácího celku dokumentuje také střelecká převaha 9:1 ve druhé třetině.
28:35
Domácí tým je dlouhou dobu v útočném pásmu. Ilja Ježov má plné ruce práce. Denis Denisov, Kirill Petrov ani Jevgenij Korotkov nepřekonali brankáře Lady.
27:50
Gleb Korjagin zaznamenal první střelu Lady na branku ve druhé třetině. Viktor Fasth měl dobrý výhled, a tak dokázal kotouč ukrýt do výstroje.
26:15
Hostující obránci velmi dobře pomáhají svému brankáři. Obětavě padají do střel.
25:34
Jonas Enlund ani Arťom Sergejev nedokázali upravit stav zápasu. Měli oba slibné šance, ale neuspěli. Gólman Ilja Ježov se nyní vyznamenal.
24:41
Další domácí střela. Nikita Pivcakin, obránce, to vzal na sebe. Svou střelu schoval za beka a gólman Ilja Ježov měl co dělat, aby kotouč chytil.
24:04
Útočník Jevgenij Korotkov se nyní dostal do zajímavé střelecké pozice, nicméně brankáře Lady překonat nedokázal.
23:15
Dosavadní průběh druhé třetiny nabídl jen jednu jedinou střelu, domácí střelec však neuspěl.
21:50
Jonas Enlund vystřelil na branku, gólman si s jeho pokusem od modré čáry dokázal poradit.
20:01
Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrávají domácí hokejisté.
20:01
Hned tři branky přinesla první třetina. Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a od samého úvodu hrají podstatně lépe než soupeř, vstřelili tři branky.
20:00
19:00
Hraje se ve středním pásmu a hlasatel ohlásil poslední minutu hry v první periodě.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:39
Denis Zernov se vrací do hry. Během jeho pobytu na trestné lavici se hostující celek s přehledem ubránil přesilovce soupeře. Ani jedna střela na branku Ilji Ježova nemířila.
15:39
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Denis Zernov – 2 min., podražení).
15:00
Kirill Petrov se dostal do výborné střelecké pozice, Ilja Ježov však přečetl jeho úmysl, a tak další branku diváci neviděli.
13:05
Hra je nyní přerušena, kotouč opustil hrací plochu, následuje komerční přestávka.
12:28
Aktivní hra CSKA přináší své ovoce. Je tu další gól, tentokrát prostřeli brankáře Lady KIRILL PETROV. Důležitou práci odvedl asistující hráč. Asistence: Bud Holloway.
12:15
Hostující brankář si na nedostatek práce naříkat nemůže, mířilo na něho v dosavadním průběhu zápasu hned 12 střel.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, nyní se do zakončení prodral Jonas Enlund, jehož střelecký pokus brankář Ilja Ježov kryje.
09:50
Převaha domácího celku pokračuje dál. CSKA je podstatně aktivnější než hostující tým.
08:44
Gól v přesilové a domácí upravují své vedení na dva góly. Obránce Igor Ožiganov našel přihrávkou DENISE DENISOVA,k který překonal hostujícího brankáře. Asistence: Igor Ožiganov.
08:18
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Kvartaľnov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Dmitrij Kostromitin – 5 min., bitka + 2 min., vysoká hůl).
08:18
08:10
Hra je přerušena následovat bude komerční přestávka.
07:58
Hosté první oslabení zvládli, gólman Ilja Ježov si se dvěma střelami poradil. Jeho celek hraje v plném počtu.
06:35
Přesilovou hru nehrají domácí vyloženě špatně, ale do střeleckých pozic se zatím nemohou dostat.
05:58
Alexej Volgin je prvním vyloučeným hráčem v zápase, dostává dvě minuty za podražení.
05:48
Domácí tým je v úvodu zápasu podstatně aktivnější, vede na střely 6:1,
04:50
Domácí aktivněji hrající se dostávají do vedení. Porsazuje se SEMJON KOŠELEV. Bez asistence.
04:02
Ke střele na branku se dostal také hostující celek. Jmenovitě to byl Rafael Achmetov, kdo prověřil pozornost brankáře Viktora Fastha.
02:10
Další střela na branku. Domácí začali výrazně aktivněji. Do dobré střelecké pozice se dostal Andrej Světlakov, ale neuspěl.
01:25
Jonas Enlund je autorem první střely na branku. S jeho pokusem si brankář Ilja Ježov dokázal poradit.
00:01

CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Denisov, Ožiganov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Čmychov, Kiselevič, Pivcakin – Scott, Tělegin, Enlund – Světlakov, Košelev, Mamin – Holloway, Al. Popov, K. Petrov – Kvartaľnov, Korotkov, Osnovin.

Lada Togliatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Korjagin, Gurkin, Sinicyn, Maleňkich, Volgin, Kostromitin, Bělochvostikov – Šenfeld, V. Komarov, Bumagin – Filatov, Johansson, Zernov – Achmetov, Bělousov, A. Strelcov – Děmagin, Krysanov, Bočarov.

Rozhodčí: Denis Bondar, Vladimir Bukin – Alexei Maitak, Evgeny Pronskikh.
Lada je na tom podstatně hůře. Z pěti zápasu vyhrála v základní hrací době pouze dva. Stejný počet prohrála. V jednom případě vyhrála na nájezdy.
Domácí tým z posledních pěti zápasu hned čtyřikrát vyhrál. Poradil si s Kazení, Nižněkamskem, Ufou a Čaljabinskem. Nestačil na Magnitogorsk.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí CSKA Moskva a Lada Togliatti.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.