To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Československá stopa

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Dinamo Moskva konečně potěšilo domácí fanoušky, když na třetí pokus dokázalo zvítězit na svém ledě. Domácí prohrávali po 40 minutách 1:3, ale zápas nakonec dotáhli do prodloužení, kde v čase 62:55 rozhodl Alexej Cvetkov.
62:55
Dinamo právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Domácí rychle přešli do útoku, Karsums na levé straně posunul kotouč na ALEXEJE CVETKOVA, a ten zblízka propálil Murygina. Asistence: Martins Karsums.
62:23
Nikulin pálí nepřesně a Dinamo pokračuje v útočné snaze.
62:11
Jenže přerušení stále nepřichází, hra se neustále přesouvá z jedné strany na druhou.
60:35
Končí obě vyloučení ze závěru třetí třetiny, takže do přerušení bude na ledě k vidění pět hráčů v poli na obou stranách.
60:01
Domácí nejprve snížili na 2:3 a v poslední minutě zápasu se uchýlili ke hře bez brankáře, která přinesla úspěch, jelikož v čase 59:16 srovnal na 3:3 střelou od modré Mat Robinson. Čeká nás tedy pětiminutové prodloužení 4 na 4, které pokud nerozhodne, přijdou na řadu nájezdy.
60:00
59:16
Je vyrovnáno! MAT ROBINSON prostřelil od modré vše, co mu stálo v cestě, a domácí fanoušci jsou na nohou! Dinamu nakonec vyšla hra bez brankáře a zdá se, že uvidíme prodloužení. Asistence: Alexandr Rybakov.
59:00
Domácí odvolali brankáře a v poli mají početní převahu 5 na 4.
58:35
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., hrubost).
58:35
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).
58:35
Rylov vrazil zezadu do jednoho z protihráčů, čímž u hostující střídačky vyvolal potyčku, kvůli které už rozhodčí musel přerušit hru a trestat se bude na obou stranách.
58:00
Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:20
Jaroslavl nepouští soupeře do tlaku a kotouč má dokonce častěji na svých holích.
56:30
Rozhodčí teď skutečně nechává hru plynout a nepíská absolutně nic ani na jedné straně.
56:04
Chyba v rozehrávce Dinama znamená zakázané uvolnění.
55:51
Když už se domácí dostanou do útočného pásma, dokáže je obrana Jaroslavle držet v rohu kluziště, odkud se góly dávají těžko.
55:07
Hra hodně přitvrdila, ale nedovolené zákroky na obou stranách teď nechal rozhodčí bez povšimnutí a hraničních soubojů je k vidění spousta.
55:02
Barancev spíše jen nahodil kotouč přímo do lapačky Murygina, který přerušuje hru.
54:49
Lokomotiv vyhrál vhazování a skutečně zatím drží pásmo.
54:10
Vhazovat se bude před Jerjomenkem, kde by hosté rádi co nejdéle udrželi hru.
53:41
Dinamo rychle získalo kotouč zpět a vrátilo se do útoku, jenže Lokomotiv teď brání s velkým nasazením a nechce pustit soupeře do jakékoliv střelecké pozice.
53:00
Čas hraje s hostujícím týmem, který teď drží kotouč v útočné třetině.
51:33
Postavení mimo hru v podání domácího týmu, hra se přestěhuje do středního pásma.
51:02
Lokomotiv si vyžádal oddechový čas.
50:40
Domácí si vytvořili tlak přede Muryginem a Lokomotiv se nakonec jen osvobozuje vyhozením kotouče do středního pásma.
49:43
Velká gólová příležitost i na druhé straně! Hosté nadvakrát nepřekonali Jerjomenka, když z dorážky neuspěl v dobré pozici Iljenko.
48:41
Rybakov se prokličkoval přes celé hřiště až před Murygina, ale poté nepřekonal brankáře Lokomotivu! Nádherné individuální akci scházelo jen gólové zakončení.
48:26
Hosté hrají v plném počtu.
48:08
Hosté se osvobozují a přesilová hra Dinama bude brzy u konce.
47:11
Nikulin trefil tyčku a jeden z domácích pak ještě dorážel, jenže skvěle zasáhl Murygin, který přerušuje hru.
46:26
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ilja Ljubuškin – 2 min., vražení na hrazení).
46:09
Dinamo snižuje na 2:3! Fjodorov si povyjel zpoza branky a přihrávkou mezi kruhy našel ALEXEJE CVETKOVA, který dostal prostor ke střele a překonal Murygina. Asistence: Arťom Fjodorov a Mat Robinson.
44:02
Dinamo by mělo hrát aktivně a tlačit se do koncovky, ale zatím je hra spíše vyrovnaná a čas běží.
42:19
Na druhé straně pálil Podšendjalov, jehož rána nejspíš mířila nad branku, ale přesto Murygin raději zasáhl lapačkou.
41:20
Loktionov prověřil Jerjomenka, který vyrazil kotouč do bezpečného prostoru.
40:01
Druhá třetina se mnohem více vydařila hostům, kteří otočili stav zápasu z 1:0 na 1:3 a mají dobře nakročeno k zisku tří bodů. Povede se domácím ještě se zápasem něco udělat? To uvidíme ve třetí třetině, která začne přibližně ve 20:20.
40:00
39:11
Murygin si připisuje důležitý zákrok a drží dvoubrankové vedení hostujícího týmu!
38:17
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Obranná hra Dinama teď byla celkově hodně laxní a Lokomotiv to trestá třetím gólem! Korškov držel kotouč snad dvacet sekund, nakonec si vybruslil zpoza branky, rozhlédl se a našel na levém kruhu úplně volného ALEXANDRA POLUNINA, který z první poslal kotouč do branky, jejíž velkou část nechal Jerjomenko zcela odkrytou. Asistence: Jegor Korškov a Pavel Koledov.
37:05
Lokomotiv je teď zjevně v herní pohodě a drží kotouč v útočné třetině.
35:29
Hosté dokonávají obrat! Averin našel DANIILA APALKOVA, jehož rána se od tyčky odrazila za bezmocného Jerjomenka. Asistence: Jegor Averin a Petri Kontiola.
35:01
Hra je přerušena a vhazovat se bude před Jerjomenkem. Nikulin se těsně před odpískáním vrátil na led a s ním se do hry přidal i pátý hráč Dinama. Talbot si ještě posedí, protože dostal osobní trest.
34:11
Hosté drží kotouč v útočné třetině a zatápějí domácí obraně.
33:00
Za hrubost si šel odpykat dvě minuty i domácí Nikulin, takže uvidíme hru 4 na 4.
33:00
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., hrubost).
33:00
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
33:00
Talbot si půjde sednout za úder do oblasti hlavy a krku, který následně vyvolal potyčku mezi hráči. Uvidíme, zda celou situaci ještě odnese někdo další.
30:01
Základní hrací doba se přehoupla do své druhé poloviny a stav zůstává nerozhodný. Opticky vyrovnané je i dění na ledové ploše a výsledek zatím odpovídá vývoji.
29:54
Domácí se v oslabení ubránili a po dlouhé době bude k vidění hra 5 na 5.
28:31
Kraskovskij se vrací na led a Lokomotiv bude mít k dispozici zbytek z původně pětiminutové přesilové hry po vyloučení Kostina.
26:31
Hostům se v početní převaze příliš nedaří a teď se navíc bude hrát dvě minuty 4 na 4, protože Kraskovskij fauloval při vlastní přesilovce.
26:31
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., sekání).
24:54
Velká šance pro Jaroslavl, která bude hrát pětiminutovou přesilovku!
24:54
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Klim Kostin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, podražení).
22:55
Je srovnáno! Apalkov dostal přihrávku před pravý kruh, okamžitě vypálil, jeho střelu přizvedl bránící hráč a kotouč ještě před brankou výrazně změnil směr po odrazu od PETRIHO KONTIOLY, takže Jerjomenko neměl šanci včas zasáhnout. Asistence: Daniil Apalkov a Jegor Averin.
22:24
Jerjomenko schovává kotouč do lapačky a přerušuje hru.
21:56
Na druhé straně to od modré zkoušel Iljenko, ale jeho rána úplně minula bránu.
20:47
Igumnov pálil od modré, ale vyprášil jen beton hostujícího gólmana.
20:01
Střely na branku: 9:7
První třetina byla celkem vyrovnaná, úvodní minuty patřily spíše hostům, ale domácí se postupně dostali do tempa a v 18. minutě je poslal do vedení Alexandr Rybakov. Druhá perioda začne přibližně v 19:19.
20:00
17:32
Rychlý protiútok Dinama končí úvodní brankou zápasu! Sopin dostal potáhl kotouč do útočné třetiny, kde žabičkou vybídl k zakončení ALEXANDRA RYBAKOVA, který pohotovým zakončením nad beton poslal domácí do vedení. Asistence: Alexej Sopin.
16:55
Talbot dostal přihrávku mezi kruhy, jenže tam mu domácí obránci nedovolili zakončit.
15:57
Cvetkov přitlačil Galimova na mantinel a rozhodčímu zmizel kotouč z dohledu, takže po chvíli přerušil hru. Vhazovat se bude před Jerjomenkem.
15:02
Cvetkov se dostal do zakončení, ale Murygin byl pozorný a po přerušení hry přichází na řadu komerční přestávka.
14:30
Domácí se postupně začínají více dostávat do hry, v čemž jim rozhodně pomohla i přesilová hra.
13:26
Talbot se vrací na ledovou plochu. Hosté se ubránili.
13:05
Robinson nebezpečně pálil na ose hřiště a jeho střelu přizvedl Kontiola těsně nad branku!
12:59
Dinamo se teď usadilo v útočné třetině, Nikulin pálil z první, ale trefil jen Kontiolu.
12:40
Vhazování před Muryginem vyhráli hosté, kteří se opět osvobozují.
11:58
Velké množství hráčů teď bojovalo o puk u mantinelu za brankou hostů. Kotouč se nakonec dostal k jednomu z hráčů Lokomotivu, který vyhazuje přes všechny čáry.
11:26
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., sekání).
11:11
Rozhodčí signalizuje výhodu pro domácí tým.
10:47
Karsumsovo nahození bylo sraženo bránícím hráčem, ale Dinamo zůstává v útoku.
10:00
Je za námi první polovina úvodní dvacetiminutovky, která se odehrává v dobrém tempu, ale gól jsme zatím neviděli.
08:55
Nyní se však domácí borci dostali do zajímavého přečíslení, které zakončil Cvetkov, jehož střelu vyráží Murygin levým betonem.
08:00
Hosté mají problémy s udržením kotouče v útočné třetině, ale na rozdíl od domácích se do útoku alespoň dostávají. Dinamo je zatím hodně slabé v rozehrávce, což je dáno i tím, že Lokomotiv dobře napadá.
07:01
Opět v akci Kontiola, jehož střela byla sražena mimo hrací plochu. Vhazuje se před Jerjomenkem.
06:51
Kontiola byl tentokrát úspěšný, ale hosté kotouč v útočné třetině dlouho neudrželi.
06:29
Kontiola prohrál vhazování v útočném pásmu, ale domácí pak jen vyhodili puk na zakázané uvolnění, takže finský útočník bude mít šanci na reparát.
06:00
Čtvrtá útočná formace Lokomotivu teď dobře kombinovala v útočném pásmu, ale poté stačila jedna nepřesná přihrávka a hráči se sami vyhnali ven ze třetiny.
05:03
Hostující Iljenko se snažil zabránit zakázanému uvolnění, ale rychlý kotouč nedostihl včas.
04:30
Na druhé straně přerušuje hru Jerjomenko, který po Talbotově střele schoval puk do lapačky.
03:40
Karpov si zpoza branky Lokomotivu šikovně vybruslil do střelecké pozice a následně prověřil Murygina, který musel zasahovat.
02:42
Po prvním přerušení hry se bude vhazovat před Muryginem.
02:31
Na druhé straně nebezpečně pálil Gorovikov, ale i jeho rána minula prostor mezi třemi tyčemi
02:20
Hosté však zůstali v útočné třetině, kde zatápějí obraně Dinama.
01:52
Kartajev se dostal do zakončení, ale bekhendem minul branku.
00:42
První útočná formace domácích se snažila zahrozit, ale v útočném pásmu se ji nepodařilo na delší dobu udržet kotouč.
00:01

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, Rylov, Robinson, Barancev, Hietanen (C), D. Višněvskij, Solovjov – Karpov, Dugin, Karsums – Igumnov, Gorovikov, Brjukvin – Podšendjalov, Cvetkov, Fjodorov – Kokujov, Rybakov, Sopin – K. Kostin.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Koledov, Gavrikov, Kronwall (C), Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Manuchov – Averin, Kontiola, Apalkov – Kozun, Loktionov, Talbot – Kartajev, Iljenko, E. Galimov – Fatějev, Kraskovskij, Korškov – Polunin.

Rozhodčí: Vladimír Baluška, Rafael Kadyrov – Alexandr Sysujev, Roman Šichanov.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! KHL nám dnes od 18:30 nabídne poměrně atraktivní zápas Dinama Moskva s Lokomotivem Jaroslavl. Oba týmy patří v Západní konferenci soutěže mezi papírově silnější a momentálně okupují první polovinu tabulky. Domácí Dinamo však nemá úplně oslnivou formu, v posledních čtyřech zápasech získalo dva body a navíc prohrálo dvakrát za sebou na domácím ledě, aniž by vsítilo branku. Hosté z Jaroslavle naopak své poslední dva zápasy zvládli dobře a na čtvrtém místě tabulky konference mají čtyřbodový náskok na svého dnešního soupeře. Čeká Dinamo další domácí neúspěch, nebo se konečně před svými fanoušky předvede v dobrém světle?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.