Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Lukáš Kašpar (DMS) – 0+0, 2 střely, čas na ledě: 13:10
Střely na branku: 20 – 21
Je dobojováno! Dnešní utkání skončilo spíše fotbalovým výsledkem! Torpedo Nižnij Novgorod zvítězilo na ledě moskevského Dinama 1:0! V první třetině se oba týmy spíše oťukávaly a na ledě kralovaly obrany. V závěru třetiny přišel rozhodují moment utkání! Dmitrij Sjomin si sjel mezi kruhy a střelou do horní části branky zajistil Torpedu vítězství! Dinamo sice ve druhé třetině přepnulo na vyšší rychlostní stupeň, ale hosté moskevský tým do šancí nepustili. Do těch se domácí prodrali až v závěrečné třetině. Veškeré střely mířící na branku ale pokryl jistý Iljak Proskurjakov, který si dnes připsal dvacet zákroků!
59:36
Hostům se znovu podařilo vyhodit puk z obranného pásma do střední třetiny. Dinamo si ani bez brankáře a v šesti hráčích v poli nevypracovalo gólovou šanci.
59:00
Dinamo to zkouší v šesti hráčích na ledě! Alexandr Lazušin zůstává na střídačce!
58:44
Hostující trenér si bere oddechový čas! Hosté si po dalším zakázaném uvolnění potřebují oddechnout!
58:40
Maxim Osipov si vzal puk v obranném pásmu a bekhendem jej vyhodil přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění hostů se hra vrátí před Proskurjakova.
58:23
57:43
Lukáš Kašpar dostal nabito na modré čáře a tvrdou ránou mířil do protipohybu hostujícího brankáře! Torpedo zachránil obětavý zákrok obránce!
57:10
Kašpar si ze vzduchu stáhl kotouč za brankou Torpeda. Český útočník ale nepřesnou a prudkou přihrávkou zahnal spoluhráče do středního pásma.
56:24
Dinamu se naskýtá dobrá šance na vyrovnání! Domácí totiž budou hrát přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Maxim Osipov.
56:12
Hosté ustáli další atak Dinama. Domácí se o šanci připravili sami. Po přihrávce rukou se hra stěhuje z obranného pásma vedoucího celku.
55:22
Tady mělo být vyrovnáno! Po vyhraném vhazování se sám před brankářem Torpeda ocitl Karsums, ale v pádu nedokázal zasunout puk kolem betonu hostujícího brankáře!
55:19
Fjodorov se opřel do volného kotouče. Proskurjakov měl na střelu domácího útočníka čistý výhled a s přehledem ji schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
54:40
Kirill Vorobjov vybojoval další kotouč v obranném pásmu a výhozem o mantinel jej okamžitě poslal do středního pásma. Oba týmy posílají na led čerstvé síly.
54:12
Alexej Sopin hnal vpřed po pravé straně. Ihned při vstupu do útočného pásma se k němu sjeli dva hráči Torpeda, kteří domácího hokejistu přitlačili k mantinelu.
53:42
Je to statické! Domácím trvá přechod do útočného pásma příliš dlouho a obrana Torpeda se stihne zformovat. Brankář hostujícího celku si připsal další snadný zákrok.
52:15
Mat Robinson nahodil puk od modré čáry a jeho pokus nadělal Proskurjakovi velké problémy! Hostujícímu brankáři nahození vypadlo z lapačky, ale nikdo v modrém se neprobil k dorážce!
52:00
Galimov se stáhl za vlastní branku, aby rozjel další útok moskevského celku. Domácí se nadále tlačí vpřed, hosté ale rychle mění hráče na ledě.
51:30
Velká šance Dinama na vyrovnání! Před brankou hostů se do souboje o kotouč pustil Fjodorov, jež bekhendem trefil levý beton hostujícího brankáře!
50:22
Pettersson napadal statickou rozehrávku Dinama ve středním pásmu. Aktivní hokejista Torpeda chvíli pozdržel domácí útok, moskevský celek už je ale v útočném pásmu.
50:05
Urakov se hnal do útočného pásma. Útočník Torpeda postupoval vpřed středem kluziště, ale na modré čáře narazil na trojici hráčů v modrých dresech.
49:23
Dinamo se tlačí do branky! Proskurjakov musel zasahovat proti střele Lukáše Kašpara z levé strany. Hostující gólman schoval puk do lapačky, vhazuje se po jeho levici.
49:03
Přihrávku na modrou čáru obdržel Ilja Nikulin. Domácí obránce se bez váhání opřel do kotouče, jenže při střeleckém pokusu zlomil svou hokejku.
48:30
Galimov operoval s pukem za brankou Torpeda. Po jedné z rychlých kliček se poroučel k ledu, ale rozhodčí zůstává klidný. Vylučovat se nebude.
48:10
Jegoršev poslal puk zpoza branky Torpada po mantinelu až do útočného pásma. Hosté se znovu s ničím nepárali a domácí hráči musejí začít nanovo.
47:10
Ihned po vyhraném vhazování se před Lazušina natlačil Dmitrij Sjomin, který se snažil zakončovat bekhendem, ale Lazušin zatarasil brankovou čáru!
47:00
A problémy se projevily i při zakládání dalšího útoku! Dlouhá přihrávka na rozjetého Sopina proskákala až za brankovou čáru. Zakázané uvolnění, vhazuje se před Lazušinem.
46:40
Torpedo hraje jednoduše! Hosté získají kotouč v obranném pásmu a obloučkem jej prostě vyhodí do středního pásma. Dinamo má obrovské problémy s přechodem do útoku.
46:06
Kuljomin se prodral z přihrávkou na pravou stranu. Hostující útočník ale sváděl souboj s přesilou domácích obránců a o kotouč přišel.
45:18
Dinamo se ne a ne dostat do útoku! Po dalším zakázaném uvolnění domácích se hra vrátí před Lazušina. Vhazovat se bude po jeho levici.
45:10
Pettersson se tlačil do branky Dinama! Hostující útočník se dral za odraženým kotoučem, ale obránci Dinama si jej vzali do parády a nenechali jej dorážet.
44:27
44:10
Dinamu se znovu podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště. Domácí brání početní převahu Torpeda s velkým přehledem, hosté si nevypracovali žádnou šanci.
43:47
Domácí se ve vlastním oslabení dostali do zakončení! Maxim Karpov směřoval kupředu po pravé straně, nicméně jeho slabá rána zápěstím brankáře nevystrašila.
43:16
Torpedo se dlouho drželo v útočném pásmu. Pettersson udělal krátký oblouk, ale poté nepřihrál přesně a Dinamo může vyhodit kotouč do středního pásma.
42:37
Hosté si zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Galimov!
42:00
Ilja Nikulin střílel od modré čáry. Rána domácího obránce mířila přímo doprostřed branky Torpeda a Proskurjakov si s ní bez problémů poradil.
41:52
Kokujov operoval v rohu útočného pásma. Domácí hokejista se střetl v souboji s obráncem, který jej natlačil na mantinel a poslal puk do středního pásma.
41:13
Tarasov zpracoval prudké nahození do obranného pásma Dinama. Domácí se hnali vpřed, jenže obrana Torpeda byla znovu pozorná.
40:17
Dmitrij Sjomin se prodral do útočného pásma, uvolnil se rychlou stahovačkou a vyslal střelu zápěstím. Jeho projektil ale minul domácí klec.
40:10
Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí. Nikulin okamžitě nahazoval kotouč do útočného pásma. Jeho pobídku dojeli pouze hosté.
40:01
Střely na branku: 10 – 17
Druhá třetina končí! V prostřední periodě jsme branku neviděli! V Moskvě se hrál spíše bojovný hokej. O něco aktivnější bylo přeci jen hostující Torpedo! Rasskazov však v dobré šanci minul bekhendem branku! Na druhé straně mohl vyrovnat Galimov, avšak jeho pokus z těsné blízkosti zlikvidoval Proskurjakov. Po čtyřiceti minutách je stav utkání 0:1!
40:00
39:25
Daugavinš se prohnal s pukem za modrou čáru, navedl si kotouč mezi kruhy a skrytou přihrávkou ještě vylepšoval pozici pro spoluhráče, který na puk nedosáhl.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:22
Alexej Sopin mohl postupovat do otevřené obrany Torpeda. Domácí hokejista byl ale zcela osamocený a raději puk nahodil za branku a odjel střídat.
37:43
Rylov nahodil puk do útočného pásma. Za volným pukem se hnal Alexej Sopin, jež za brankou posunul kotouč pouze na hůl hostujícího obránce.
36:57
Před branku Dinama si z rohu útočného pásma vybruslil Jevgenij Mozer. Hokejista Torpeda hledal mezírku mezi betonem a tyčkou. Brankář Lazušin si prostor u tyčky pokryl.
36:22
V dobré pozici se ocitl Juuso Hietanen! Finský obránce se opřel do volného kotouče, avšak tvrdou střelou bez přípravy minul Proskurjakovovu branku.
35:55
Višněvskij bojoval o puk v rohu útočného pásma. Domácí hokejista sice tvrdě atakoval obránce Torpeda, ale kotouč stejně nevybojoval.
35:07
34:48
Kotouč je znovu až za brankou Torpeda. Obrana moskevského celku zvládá první oslavení na podtrženou jedničku! Přesilovka hostů se krátí.
34:20
Dinamu se dokonce podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště. Torpedo zatím v přesilové hře nehraje vůbec dobře, hosté musejí začít od vlastní branky.
33:50
Torpedo se sice drží před brankou domácího celku, ale nikdo v bílém dresu se zatím neodhodlal ke střele. Domácí dobře brání.
33:07
Hosté si zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Daniil Tarasov!
32:18
Torpedo je stále o něco aktivnějším celkem! Osipov se ale rychle prodral ke kotouči, jenže střelou bekhendem z ostrého úhlu netrefil zařízení.
32:00
Urakov byl o něco rychlejší než kotouč a přejel přes modrou čáru. Hosté se sami připravili o nadějné přečíslení. Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu.
31:05
Alexandr Osipov naháněl Kokujova. Domácí hokejista ale udržel kotouč a nedal soupeři žádnou šanci. V posledních minutách se hraje hodně opatrně.
30:24
Alexandr Budkin nedosáhl na přihrávku na modrou čáru. Torpedo se zbytečnou nepřesností připravili o útočné pásmo, hosté přesto zůstávají u kotouče.
30:02
Ashton vyhodil puk odrazem o mantinel do středního pásma. Domácí hokejisté poněkud zaváhali a dlouhou přihrávkou na Cvetkova vyhodili na zakázané uvolnění.
29:48
29:07
Z pravé strany zkusil štěstí bez přípravy Alexandr Osipov. Domácí hokejista má dnes v zakončení smůlu, znovu trefil pouze připravenou lapačku.
28:41
Hostům se až nyní podařilo odklidit puk z obranného pásma. Torpedo posílá na led čerstvé síly. Hokejisté Dinama musejí začít nanovo.
28:08
Galimov si sjel na přihrávku před branku, jenže v kleče nedokázal nasměrovat kotouč mezi betony brankáře Torpeda!
27:48
Bude se vylučovat! Dinamo si zahraje přesilovou hru! John Norman si odpyká dvě minuty za podražení!
27:09
Žerděv operoval s kotouč na pravé straně útočného pásma. Hostující útočník naznačil zakončení, ale raději si puk ještě potáhl za domácí branku. Hosté zůstávají u puku.
26:16
Kokujov prověřil hostujícího brankáře střelou zápěstím. Proskurjakov neudržel kotouč v lapačce, ale obránci Torpeda puk uklidili do bezpečí.
26:05
Vorobjov si troufl na riskantní manévr. Hostující hráč sice ztratil kotouč, avšak domácí se při přechodu do útočného pásma vystavili do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:33
Cvetkov objel hostující branku, posunul kotouč před branku, kde pálil Fjodorov, ale Proskurjakov udržel levý beton na ledě a zastavil neposedný kotouč.
25:05
Sjomin nahodil puk do útočného pásma. Za kotoučem se dral Jevgenij Mozer, jenže hostující obránce nepředstihl svého strážce.
24:27
A právě Kirill Rasskazov zůstává ležet na ledě po jednom z tvrdých soubojů. Hostující hokejista ale bude moci pokračovat v utkání.
24:10
Obrovská šance Torpeda! Z pravé strany se před domácí branku natlačil Rasskazov, jenže jeho rána bekhendem minula horní roh Lazušinovy klece!
23:27
Sjomin v pádu posunul branku domácího celku. Rozhodčí vykazují hru do středního pásma. Ani na začátku druhé třetiny nesledujeme zrovna pohledný hokej.
23:00
Lazušin rozehrál další akci domácího celku. Dlouhá přihrávka domácího brankáře sice našla Osipova, ale ten se do střelecké pozice neprodral.
22:14
Torpedo se i po skončení přesilové hry tlačilo do útočného pásma. Na přihrávku před branku si sjel Gračjov, který ale nezasáhl prudký kotouč.
21:23
21:00
Až nyní se hosté dočkali prvního přesilovkového zakončení! Do přihrávky mezi kruhy bez přípravy obul Fredrik Pettersson, jehož ránu Alexandr Lazušin udržel.
20:48
Domácí znovu poslali kotouč přes celé kluziště. Torpedo se zatím nemůže udržet v útočném pásmu. Přesilová hra se pomalu ale jistě krátí.
20:10
Do druhé třetiny vletělo lépe Dinamo. Domácí okamžitě vyhodili puk přes celé kluziště. Torpedo dohrává přesilovou hru ze závěru první periody.
20:01
Střely na branku: 6 – 9
První třetina je minulostí! Úvodní dvacetiminutovka se o něco lépe vydařila hostům! Torpedo bylo střelecky aktivnější a také si vytvořilo první šanci! John Norman ale v dobré šanci selhal! Na druhé straně mohl otevřít skóre Osipov, který minul odkrytou branku! Skóre se měnilo až dvě minuty před sirénou! Střelou z mezikruží se prosadil Dmitrij Sjomin ! Do kabin se proto odchází za stavu 0:1!
20:00
19:23
Bude se vylučovat! Dvě + deset minut dostává Maxim Karpov! Domácí hráč obdržel trest za zásah do oblasti hlavy a krku!
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:25
Dinamo se hnalo vpřed s rychlou odpovědí. Nahození do útočného pásma ale zastavil jeden z obránců Torpeda. Hosté kontrolují závěr první třetiny.
17:45
Torpedo právě vstřelilo branku!
Torpedo se ujímá vedení! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se kotouč od mantinelu dostal mezi kruhy, kde se do něj opřel DMITRIJ SJOMIN, který střelou do horní části branky propálil bezmocného Lazušina! Asistence: Jevgenij Mozer, Kaspars Daugavinš.
17:30
Znovu se hraje dlouhou dobu bez přerušení. Maxim Karpov poslal hodně riskantní přihrávku skrz obranné pásmo Dinama. Na jeho pobídku na poslední chvíli dosáhl Fjodorov.
16:56
Ansel Galimov udržel puk v útočném pásmu domácího celku, zatáhl jej za branku, ale další nepřesnou přihrávkou na modrou čáru zahnal své spoluhráče do středního pásma.
16:21
Střelou od modré čáry se prezentoval Dmitrij Sjomin. Jeho rána bez přípravy byla sice prudká, jenže postrádala potřebnou přesnost. Puk jen zaduněl o zadní mantinel.
15:56
John Norman bojoval o puk v rohu útočného pásma. K hokejistovi Torpeda okamžitě přistoupil obránce, který jej přišpendlil k mantinelu a ukradl mu kotouč.
15:20
Alexandr Lazušin vyrazil za branku, aby svým spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou. Domácí brankář svou úlohu splnil a našel jednoho z obránců.
14:51
Alexandr Budkin objel domácí klec, vyvezl puk z rohu útočného pásma, ale v tísni neoslovil nikoho ze spoluhráčů v bílém dresu.
14:28
Pokračuje se v hodně ospalém tempu. Do útočného pásma se po pravé straně probíjel Maxim Karpov, jenže domácí hokejista byl rychlejší než puk. Píská se ofsajd.
13:25
John Norman prosvištěl do útočného pásma a ránou zápěstím z levé strany prověřil pozornost domácího brankáře. Alexandr Lazušin byl na místě a schoval kotouč v lapačce.
13:03
Ansel Galimov pálil v tísni od modré čáry. Střelu domácího útočníka srazil hokejkou jeden z obránců. Od jeho hole se puk odrazil mimo tři tyče.
12:12
Tentokrát se zakázané uvolnění nepískalo. Vyhozený puk musel dojel Jevgenij Mozer. Hostující obránce podržel puk za brankou a vyčkal na vystřídání spoluhráčů.
11:45
Další vyhození domácí obrany končí na zakázaném uvolnění! Unavená pětice Dinama nemůže střídat, vhazuje se po levé ruce brankáře Lazušina.
11:23
Torpedo se sice natlačilo do útočného pásma, nicméně hosté drželi kotouč hlavně v rohu kluziště. Domácí obránci puk navíc vybojovali a znovu jej vyhodili.
10:42
Jevgenij Mozer nezpracoval přihrávku na levou stranu. Juuso Hietanen opět bez větších rozpaků vyhodil kotouč ven z obranného pásma moskevského celku.
10:25
Obrovská šance Dinama! Alexej Cvetkov obdržel přihrávku do útočného pásma, zabrzdil a přihrávkou před prázdnou branku oslovil Osipova, který trestuhodně minul odkrytou klec!
09:42
Juuso Hietanen skvěle zapracoval na modré čáře. Finský obránce dojel odražený kotouč a odpálil jej před napadajícím Sjominem. Domácí brání velmi jednoduše.
09:31
Domácí poněkolikáté v utkání vyhodili kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se přestěhuje do útočného pásma Torpeda, vhazuje se před Lazušinem.
08:55
Lukáš Kašpar pálil z mezikruží. Český šikula zkusil štěstí střelou z otočky, ale do cesty se mu postavil jeden z obětavých obránců Torpeda.
08:18
Ansel Galimov se jako velká voda prohnal do útočného pásma, obhodil si protihráče o mantinel a bekhendem vystrašil Proskurjakova. Hostující gólman ale nemusel zasahovat.
07:34
Na druhé straně se do dobré šance řítil Jakov Rylov, kterému se kotouč zasekl v hromádce sněhu a domácí hokejista musel přibrzdit. Obrana Torpeda poté dobruslila akci.
07:00
Na přihrávku před branku Dinama si najel John Norman, který ale z těsné blízkosti nechal vyniknout připraveného Lazušina! Domácí brankář předvedl důležitý zákrok!
06:25
Vyhozený kotouč z obranného pásma Dinama se od jedné z hostujících holí přizvedl do ochranné sítě. Hra se přesune do středního pásma.
06:18
Prudké nahození na Lukáše Kašpara prosvištělo přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění domácího celku se hra vrátí před Lazušina, vhazuje se po jeho pravici.
05:26
Až nyní se hra přerušuje! Ilja Proskurjakov podržel v rukavici prudkou přihrávku před branku, kterou z těžké pozice vymyslel Alexej Cvetkov. Vhazuje se po levici hostujícího brankáře.
05:17
Od úvodních minut se hraje před skvělou diváckou kulisou. Juuso Hietanen nemohl zaútočit. Finský obránce musel počkat na vyklizení útočného pásma.
04:55
Fredrik Pettersson nahazoval od modré čáry na branku Dinama. Před domácím brankářem kotouč zastavil jeden z obětavých obránců. Zatím se hraje hodně opatrně.
04:16
Kirill Rasskazov se středem kluziště prokličkoval do útočného pásma. Útočník Torpeda se za modrou čárou nechal vytlačit do ostrého úhlu a nezakončil.
03:40
Hosté se zmocnili puku a mohli zaútočit. Jeden z obránců Torpeda ale nevyužil otevřené obrany Dinama, zavezl puk za branku a počkal na vystřídání spoluhráčů.
03:08
Ilja Proskurjakov musel dávat pozor na nahození z pravé straně. Před hostující branku přisvištěl prudký kotouč, ale brankář Torpeda jej holí posunul do rohu.
02:40
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Jevgenij Mozer pohlídal nahození do obranného pásma hostů. Hokejisté v bílých dresech mohou zaútočit.
02:09
Ansel Galimov v útočném pásmu přenechal puk pro rozjetého spoluhráče. Druhý Dinama se okamžitě opřel do kotouče, nicméně střela zápěstím zaduněla o zadní mantinel.
01:35
Torpedo vyhrálo vhazování v útočném pásmu. Semjon Kokujov se obětavě položil do přihrávky před branku Dinama a špičkou hole srazil kotouč do rohu kluziště.
01:25
Na druhé straně se do rychlého útoku řítil Dmitrij Sjomin. Ofenzivní hvězda Novgorodu si udělala prostor ke střele, jenže jeho zakončení bylo nepřesné.
00:10
Úvodní vhazování se lépe vydařilo moskevskému Dinamu. Domácí se okamžitě natlačili před brankou soupeře, ale Ilja Proskurjakov nemusel zasahovat.
00:01

Dinamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – I. Nikulin, A. Osipov, Robinson, Rylov, Hietanen, D. Višněvskij – Kašpar, Cvetkov, Karsums – Kokujov, Rybakov, Sopin – A. Galimov, Dugin, Tarasov – Karpov, Kostin, Fjodorov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – K. Vorobjov, M. Osipov, Budkin, Jegoršev, Šulenin, Lofquist, Kalašnikov – Mozer, D. Sjomin, Daugavinš – Urakov, Rasskazov, Pettersson – Norman, Gračjov, Ashton – Žerděv, Verjajev, V. Kuljomin – Iljin.

Rozhodčí: Odins, Jeřábek – Maitak, Michel.

Do dnešního utkání zasáhne pouze Lukáš Kašpar oblékající dres Dinama Moskva!
Vzájemné duely v minulé sezóně

22.11.2015 Dinamo – Nižnij Novgorod 2:3 v prodloužení
16.11.2015 Nižnij Novgorod – Dinamo 2:3 po nájezdech
Dinamo Moskva

Ani Dinamo nevstoupilo do nového ročníku Kontinentální hokejové ligy vůbec špatně! Moskevský celek v jedenácti zápasech vybojoval jednadvacet bodů a patří mu šesté místo Západní konference! Dinamo je ale silné hlavně na kluzištích soupeřů, před domácími fanoušky to skřípe! V minulém zápasu opanovalo Dinamo moskevské derby a na ledě Spartaku zvítězilo 3:2 po samostatných nájezdech!

Poslední tři zápasy

Spartak – Dinamo 2:3 po nájezdech
Dinamo – Soči 1:2
Nižněkamsk – Dinamo 1:3
Torpedo Nižnij Novgorod

Dnešní hostující celek vletěl do nového ročníku KHL ve velkém stylu! V jedenácti duelech vybojovalo Torpedo dvaadvacet bodů a patří mu čtvrtá pozice Západní konference! Nižnij Novgorod se může spolehnout hlavně na dvanáctibodového Galuzina! V minulém kole padlo Torpedo 3:0 s Podolskem!

Podolsk – Nižnij Novgorod 3:0
Jaroslavl – Nižnij Novgorod 0:3
Jaroslavl – Nižnij Novgorod 1:2 v prodloužení
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy! Společně budeme sledovat souboj mezi Dinamem Moskva, které dnes hostí Torpedo Nižnij Novgorod! Duel startuje v 18:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.