Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:4. Po dvou třetinách byl stav utkání vyrovnaný 2:2. Ve třetí třetině však hosté ještě více zvýšili tlak a nakonec po brankách Chochlačjova a Chafizullina dokázali zvítězit 2:4.

Střely na branku: 24 – 39
58:57
Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku jedovatou střelu z levého kruhu. Šaryčenkov však tento pokus dokázal vyrazit do rohu kluziště.
58:17
Hra se momentálně nachází převážně v třetině domácích.
58:00
Právě se nám rozeběhli poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:45
Gorbunov dostal nabito do mezikruží, jeho pokus z první však dokázal Šesťorkin vyrazit mimo tři tyče.
56:08
55:40
Hosté byli vytlačeni ven z třetiny a momentálně se tak s kotoučem nachází ve středním pásmu.
55:06
Hosté kombinují mezi sebou v útočném pásmu.
54:09
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Alexander Ugolnikov.
54:03
Petrohrad právě vstřelil branku!
Hosté už vedou o dvě branky! DINAR CHAFIZULLIN vyslal na branku střelu od modré čáry a jeho pokus skončil až za bezmocným Šaryčenkovovem. Asistence: Jevgenij Ketov a Nikita Točickij.
53:53
Hosté jsou opět usazeni s kotoučem v útočném pásmu.
52:45
Hosté se dostávají poprvé v dnešním utkání do vedení! ALEXANDER CHOCHLAČJOV dostal před branku skvělou přihrávku od pravého mantinelu a jeho následný střelecký pokus z první mířený k levé tyči skončil za bezmocným Šaryčenkovovem. Asistence: Jegor Jakovlev.
51:39
Chafizullin se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Šaryčenkovova, toho však následně střelou k bližší tyči překonat nedokázal.
51:08
Komerční přestávka.
50:13
Gorbunov vyslal na branku nebezpečnou střelu z mezikruží, jeho pokus však Šesťorkin skvěle vyrazil mimo tři tyče.
49:38
Prochorkin se dostal ke kotouči v mezikruží. Vystřelit se mu však nepodařilo přes jednoho z obránců.
48:18
Ketov převzal kotouč na útočné modré a už už se dostával do samostatného úniku. Na poslední chvíli ho však ještě dostihl jeden z obránců a kotouč mu vypíchl od hole.
47:59
47:25
Domácí se momentálně nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
46:52
Medveděv vyslal na branku střelu z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal Šesťorkin vyrazit svým levým betonem mimo tři tyče.
46:10
Hosté dokázali vyhodit kotouč přes všechny čáry až za branku soupeře.
45:59
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Nikolaj Prochorkin.
45:53
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Šaryčenkova.
45:38
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
44:35
Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu od modré, jeho pokus však skončil mimo.
43:41
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
42:41
Hosté si mezi sebou předávají kotouč v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nikdo z nich neodhodlal.
41:57
41:31
Hosté posílají na branku jednu střelu za druhou. Šaryčenkov však zatím odolává.
40:54
Jednomu z domácích obránců se podařilo vyhodit kotouč z vlastní třetiny a hosté tak musejí začít znovu od své branky.
40:05
Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou do útočného pásma, neboť mají téměř ještě celou přesilovku pět na čtyři ze závěru druhé třetiny.
40:01
Další třetina začne přibližně v 17:43.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme byli svědky hned tří branek! Nejdříve se podařilo ve 21. minutě vyrovnat Širokovovi. Domácí se ale opět dostali do vedení ve 35. minutě, když dokázal dvojnásobnou přesilovku využít Kurjanov. Hosté ale ještě do konce druhé třetiny dokázal opět vyrovnat a to když se trefil v 39. minutě Chochlačjov. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá. Určitě si jí nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 17 – 31
40:00
39:58
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Sergej Gusev.
38:36
Hosté opět vyrovnávají stav utkání! Širokov vyslal na branku střelu od modré čáry. Šaryčenkov následně kotouč vyrazil pouze k ALEXANDERU CHOCHLAČJOVOVI a ten se následně do odkryté klece nemýlil. Asistence: Sergej Širokov.
37:48
Čudinov dostal nabito na modrou čáru, jeho pokus z první však dokázal Šaryčenkov vyrazit do rohu kluziště.
36:45
Hosté už jsou v plném počtu, ale domácí jsou stále usazeni s kotoučem v útočném pásmu.
35:51
Domácím ještě pokračuje přesilovka pět na čtyři.
34:51
Jugra právě vstřelila branku!
Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku a opět se dostávají do vedení! Ugolnikov vyslal na branku bombu od modré čáry, kterou dokázal Šesťorkin pouze vyrazit před sebe, kde se nacházel volný ANTON KURJANOV a ten už se střelou do prázdné branky nemýlil. Asistence: Alexander Ugolnikov a Igor Bortnikov.
34:38
Hosté budou hrát ve třech! Dvě minuty za podražení odsedí Jegor Jakovlev.
34:36
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Jarno Koskiranta.
34:21
Dva domácí hráčů se hnali proti jednomu obránci, nic zvláštního však nevymysleli a stav utkání tak zůstává 1:1.
33:19
Gorbunov napřáhl ke střele z pravého kruhu, jeho pokus mířený do vzdálenějšího horního růžku branky však skončil těsně nad ní!
32:50
Střelu jednoho z domácích hráčů od modré čáry dokázal zablokovat jeden z obránců.
32:41
Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
31:51
Pogorišnyj se dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus dokázal Šesťorkin vyrazit pouze k Varfolomejevovi, ale ani on nedokázal z dorážky překonat Šesťorkina.
30:43
Kovalčuk se snažil překvapit brankáře střelou ze středního pásma, jeho pokus však nenadělal Šaryčenkovovi větší potíže.
30:30
Moses vyslal na branku střelu z velkého úhlu, kterou však Šaryčenkov dokázal vyrazit mimo tři tyče.
29:16
Hosté drží kotouč v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nikdo z nich neodvážil.
28:26
Gorbunov se dostal ke střele z pravého kruhu, branku však přestřelil.
28:05
27:28
26:42
Hosté se momentálně nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
25:59
Kovalčuk se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu, branku však přestřelil.
25:27
Prochorkin byl v samostatném úniku faulován a dvě minuty za sekání vyfasoval Nikita Chlystov.
25:26
Prochorkin se řítil sám proti brankáři. Na Šaryčenkovova se mu však vyzrát nepodařilo.
23:56
Kovalčuk vyslal na branku střelu z pravého kruhu, překonat Šaryčenkovova se mu však nepodařilo.
22:57
Akmaldinov se pokusil překvapit Šesťorkina střelou z velkého úhlu. Nepovedlo se mu to však, neboť Šesťorkin byl připraven u své pravé tyče.
22:38
21:54
21:00
Hosté využívají přesilovku a vyrovnávají na 1:1! Plotnikov našel skvělou přihrávkou zpoza branky v levém kruhu úplně volného SERGEJE ŠIROKOVOVA a ten se následnou rychlou střelou k tyči nemýlil. Šaryčenkov se nestačil přesunout ke své druhé tyčce. Asistence: Sergej Plotnikov a Ilja Kovalčuk.
20:29
Širokov nahodil kotouč před branku od modré čáry, tam ho však nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů tečovat a kotouč tak skončil v moci Šaryčenkovova.
20:05
Hosté ještě budou dohrávat zhruba půl minuty přesilovku 5 na 4 z první třetiny.
20:01
Další třetina začne přibližně v 16:53.
První třetina je za námi. Hosté jsou zatím mírně lepším týmem, ale nedokáží své šance přetavit v gól. Domácí se v první třetině dostali prakticky do dvou velkých šancí, když z té druhé dokázali vsítit branku. Konkrétně se v 18. minutě prosadil po teči Panov. Hosté tak budou muset v dalších třetinách ještě více zabrat, aby dokázali s tímto pro ně nepříznivým výsledkem něco udělat.

Střely na branku: 5 – 19
20:00
19:12
Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu od modré. Před brankou se dostal k dorážce Tichonov, ale trefil pouze tyč!
19:04
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Denis Gorbunov.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:44
Kovalčuk se dostal ke střele od modré čáry. Šaryčenkov však tuto střelu dobře viděl a kotouč v pohodě chytil do své lapačky.
17:16
Domácí se dostávají do vedení! Bortnikov poslal před branku střílenou přihrávku z pravého kruhu. Těsně před Šesťorkinem dokázal kotouč tečovat do levého horního růžku KONSTANTIN PANOV a Šesťorkin tak neměl proti tomuto tečovanému pokusu žádnou šanci. Asistence: Igor Bortnikov a Denis Chlystov.
17:08
16:23
A další zakázané uvolnění domácích. Těm se zatím tato přesilovka vůbec, ale vůbec nedaří.
16:08
Navíc teď jeden z domácích hráčů poslal kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
16:03
Domácí se zatím nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
15:21
Chlystov nepřihrál dobře v útočném pásmu jednomu ze svých spoluhráčů a ke kotouči se tak dostal pouze jeden z protihráčů.
15:09
Domácí si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za podražení odsedí Sergej Plotnikov.
15:00
14:58
Jakovlev vyslal na branku tvrdou střelu od modré, jeho pokus však Šaryčenkov v pohodě chytil do své lapačky.
14:32
13:47
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Šesťorkinem.
13:26
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
12:23
Vojnov vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus však Šaryčenkov dobře viděl a kotouč dokázal vyrazit mimo tři tyče.
11:18
Varfolomejev napřáhl ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal Šesťorkin vyrazit do mezikruží, kde se nacházel Lapenkov, ale ani on nedokázal následně překonat Šesťorkina, který se stačil rychle přesunout od své pravé tyče.
10:40
Hosté jsou zatím aktivnější směrem dopředu. Zahráli si i dvě přesilovky, ani jednu však nedokázali proměnit a stav utkání je tak stále 0:0.
10:12
Zubarev v útočném pásmu nic nevymýšlel a vyslal na branku tvrdou střelu od modré, se kterou si však Šaryčenkov poradil.
09:50
09:49
Jeden z domácích hráčů za pomoci teče jednoho z protihráčů vyhodil kotouč mimo kluziště a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
08:29
Čudinov se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho tvrdý pokus však dokázal Šaryčenkov vyrazit mimo tři tyče.
07:49
07:13
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
06:40
Jedovatou střelu na branku vyslal od modré čáry Tichonov, jeho pokus však Šaryčenkov dokázal chytit.
05:58
Vojnov napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však Šaryčenkov vyrazil do rohu kluziště, odkud jeden z obránců už neměl problém kotouč vyhodit z vlastního pásma.
05:49
Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení osedí Nikita Chlystov.
05:20
Moses to zkoušel individuálně středem kluziště. V útočném pásmu však narazil hned na dva obránce, kteří ho o kotouč obrali.
03:56
Medveděv dostal skvělou přihrávku před branku od pravého mantinelu, ten však následně nedokázal prostřelit střelou z první Šesťorkina, který předvedl fantastický zákrok!
03:32
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou akci směrem dopředu.
02:50
Teď už ale ne, neboť jeden z nich celkem snadno ztratil kotouč v levém kruhu.
02:25
Hosté nevyužili svou první přesilovku v dnešním utkání, ale stále jsou s kotoučem usazeni v útočném pásmu.
02:14
01:29
Domácím se podařilo vyhodit z vlastního pásma.
01:06
Vojnov opět poslal na branku střelu od modré. Tentokrát však kotouč srazil jeden z obránců mimo tři tyče.
00:55
Vojnov napřáhl ke střele od modré čáry. Šaryčenkov však tuto střelu dobře viděl a kotouč v pohodě chytil do své lapačky.
00:39
Kovalčuk se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal Šaryčenkov chytit.
00:15
Hosté si ihned na začátku zápasu zahrají přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení odsedí Oleg Pogorišnyj.
00:05
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v tmavě modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.
Poslední 3 vzájemná utkání

Petrohrad – Jugra 7:2
Jugra – Petrohrad 2:4
Jugra – Petrohrad 3:4
SKA Petrohrad

Petrohrad se momentálně nachází v tabulce Západní konference na druhé příčce s jednadvaceti body. Po deseti odehraných zápasech má na svém kontě 6 výher, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 1 prohru. Venku zatím odehrál čtyři zápasy, ze kterých 1x vyhrál, 2x prohrál po prodloužení či nájezdech a 1x prohrál.

Jugra Chanty-Mansijsk

Jugra se momentálně nachází v tabulce Východní konference na sedmé příčce s šestnácti body. Po dvanácti odehraných zápasech má na svém kontě 4 výhry, 2 výhry po prodloužení či nájezdech a 6 proher. Na domácím kluzišti zatím odehrála šest zápasů, ze kterých 2x vyhrála, 2x vyhrála po prodloužení či nájezdech a 2x prohrála.

Jugra – CSKA Moskva 0:2
Jugra – Čerepovec 2:1 po nájezdech
Jugra – Novokuzněck 1:0
Novosibirsk – Jugra 7:1
Barys Astana – Jugra 3:2
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi Jugra Chanty-Mansijsk a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.