Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Československá stopa

Michal Jordán (zkratka týmu) 0 + 0 čas na ledě: 17:30
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes po skvělém výkonu zvítězili zaslouženě 4:1. Za domácí se postupně trefili Tkačjov, Tkačjov, Gluchov a Tkačjov. Za hosty se dnes prosadil pouze Chlystov. Kazaň se tak po dnešní výhře vyšvihla na první příčku Východní konference.
59:45
Zajímavou střelou se ještě v samém závěru zápasu prezentoval Malevič. Jeho pokus od modré čáry však Galimov skvěle vyrazil mimo tři tyče.
58:49
Domácí drží kotouč na svých holích, ale dopředu se už příliš neženou.
58:00
Právě se nám rozeběhli poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:25
Varnakov vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho střelecký pokus však skončil pouze v lapačce připraveného Fokina.
56:55
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
56:38
Abrosimov dostal nabito na modrou čáru, ale branku minul.
55:47
Jde vidět, že obou týmům už docházejí síly.
54:46
Glinkin se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Následně však poslal nepřesnou přihrávku na jednoho ze svých spoluhráčů a hrát tak mohou hosté.
53:58
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
53:19
Jordán čeká s kotoučem za vlastní brankou, až jeho spoluhráči dostřídají.
52:14
Malychin pouze zavezl kotouč do útočného pásma, kde také o něj o malou chvíli později přišel.
50:25
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.
49:49
Komerční přestávka.
49:11
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem, ale druhou branku se jim zatím nedaří vstřelit.
48:18
Sidorov napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho bombu však Fokin dokázal vyrazit nad branku.
47:38
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
46:58
Popov se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus mířený k bližší tyči však Fokin dokázal chytit.
46:34
Hosté se teď dostali snad ke třem střelám v útočném pásmu, ale ani jedna neprošla za záda dnes skvěle chytajícího Galimova.
45:51
Konstantin Sokolov a Dmitrij Obuchov se poprali ve středním pásmu a oba tak dostávají dvě minuty za hrubost.
45:51
45:37
Jeden z hostujících hráčů nahodil kotouč do útočného pásma, ale tam se k němu dostal pouze jeden z domácích obránců.
44:39
Popov se dostal ke kotouči poblíž levé tyčky Fokinovy klece. Následně vyslal na branku střelu, která prošla Fokinovi pod betony, ale kotouč se zastavil u pravé tyčky. Toho si jako první všiml jeden z obránců a nakonec ho tak dokázal odvrátit mimo tři tyče.
44:17
Žukov vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus však Fokin dokázal v pohodě chytit.
43:34
Hosté po vstřelení branky dostali větší chuť do hry a momentálně svého soupeře přehrávají.
42:53
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
42:02
Jugra právě vstřelila branku!
Hosté snižují na rozdíl tří branek! DENIS CHLYSTOV se dostal k odraženému kotouči těsně před Galimovem a střelou k levé tyči dokázal tohoto ruského brankáře prostřelit. Ten si tak z dnešního zápasu nepřipíše čisté konto. Asistence: Bez asistence.
41:40
Domácí ztratili kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.
41:08
Abrosimov nahodil kotouč před branku od modré čáry. Kotouč však před brankou nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů tečovat a Fokin tak puk vyrazil mimo tři tyče.
40:26
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Fokinem.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:43.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme byli svědky pouze jediné branky, kterou vstřelil v samém závěru z přesilové hry Tkačjov a zkompletoval tak hattrick. Hosté začali druhou třetinu aktivněji. Ve 23. minutě se dostal ke střele z pravého kruhu Lapenkov. Ten však trefil pouze břevno Galimovovi klece. Od poloviny druhé třetiny však převzali aktivitu opět domácí. Tkačjov mohl zkompletovat hattrick už ve 34. minutě, ale jeho slibnou střeliu z pravého kruhu dokázal Fokin skvělým zákrokem chytit. Jinak byla druhá třetina z obou stran opatrnější a mnoho šancí jsme v ní tak neviděli.

Střely na branku: 31 – 10
Vyhrané buly: 22 – 14
40:00
39:21
Sidorov vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho tvrdý pokus však Fokin dokázal vyrazit do rohu kluziště.
39:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.
38:11
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
37:33
Kazaň vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovou hru a zvyšují na 4:0! VLADIMIR TKAČJOV kompletuje hattrick. Svitov napřáhl ke střele z vrcholu levého kruhu. Jeho pokus Fokin vyrazil pouze do míst, kde se nacházel VLADIMIR TKAČJOV, a ten už se střelou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Alexandr Svitov a Arťom Lukojanov.
36:58
Lukojanov dostal nabito do mezikruží, ale branku minul.
36:36
Domácí se nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
36:02
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Nikita Chlystov – 2 min., podražení).
35:53
Varfolomejev se dostal s kotoučem středem kluziště až ke střele z mezikruží. Jeho pokus však zblokoval jeden z clonících obránců do ochranné sítě.
35:25
Glinkin vyslal na branku slabou střelu z pravého kruhu, se kterou si Fokin v pohodě poradil.
35:16
34:16
Tkačjov se dostal ke střele z mezikruží. Střela mu však příliš nesedla a Fokin tak jeho střelecký pokus dokázal vyrazit svým pravým betonem mimo tři tyče.
33:50
Tkačjov byl blízko hattricku, když dostal skvělou křižnou přihrávku do pravého kruhu. Jeho následný střelecký pokus však Fokin skvěle chytil, když se stačil přesunou od své pravé tyčky.
33:45
33:14
32:55
32:54
Zacharčuk vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus však zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.
32:23
Ohtamaa se dostal ke kotouči v útočném pásmu, ale následně nedokázal projít mezi dvěma obránci a o kotouč tak přišel.
31:57
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
31:44
Varnakov se dostal s kotoučem středem kluziště až ke střele z pravého kruhu. Jeho slabý pokus však Fokin v pohodě chytil do své lapačky.
31:14
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexandr Svitov – 2 min., sekání).
31:11
Tkačjov se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Fokina překonat nedokázal.
30:25
Abrosimov dostal nabito na modrou čáru. Jeho následný tvrdý střelecký pokus však Fokin dokázal vyrazit mimo tři tyče.
30:09
Kotouč skončil mimo kluziště. Vhazovat se bude po levici Fokina.
29:45
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Sergej Gusev – 2 min., podražení + 2 min., hrubost).
29:14
Ohtamaa napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho bombu však zablokoval jeden z obránců.
28:43
28:42
Sokolov vyslal na branku střelu ze středního pásma, kterou však Galimov pohodlně chytil a kotouč raději podržel.
26:46
Ohtamaa vyslal na branku střelu z velkého úhlu, ale Fokina nepřekvapil.
25:41
Tak dlouho si však v útočném pásmu přihrávali, až o kotouč po nepřesné přihrávce přišli.
25:38
Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
25:02
Nahození jednoho z hostujících hráčů ze středního pásma Galimov raději podržel ve své lapačce.
24:37
23:54
Buljanskij napřáhl ke střele od modré čáry. Galimov však jeho pokus dobře viděl a kotouč tak ukryl ve své výstroji.
23:10
Lapenkov se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až ke střele z pravého kruhu. Jeho následný střelecký pokus mířený do horní poloviny branky však skončil pouze na horní tyči!
22:37
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexandr Svitov – 2 min., hákování).
22:33
Musin se dostal ke střele od modré čáry. Jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.
22:13
21:25
Popov se dostal ke střele z mezikruží, ale Fokina překonat nedokázal.
20:48
20:27
Azevedo vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho mířený k bližší tyči však Fokin dokázal vyrazit mimo tři tyče.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:50.
První třetina je za námi. Domácí jsou zatím jasně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 3:0. První branku vstřelil už v sedmé minutě Tkačjov, který dostal skvělou přihrávku před branku od Čibisova, a ten se střelou mezi betony nemýlil. Druhou branku si dokonce sám Tkačjov připravil, když vybojoval puk u levého mantinelu, následně si s ním sjel do mezikruží a backhandovou střelou do pravého horního růžku branky nedal Fokinovi sebemenší šanci. O minutu později se domácí dočkali další branky, když Gluchov převzal kotouč v levém kruhu. Následně se s ním dostal až před Fokina, a toho střelou mezi betony dokázal prostřelit dnes již potřetí. Hosté se v první třetině dostali prakticky do jediné větší šance, a to když ujel obráncům Panov, ale na Galimova nevyzrál. Jugra tak v dalších dvou třetinách bude muset ještě více zabrat, jestli chce s tímto výsledkem ještě něco udělat.

Střely na branku: 14 – 6
Vyhrané buly: 7 – 9
20:00
19:39
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a v první třetině se tak nejspíše branky už nedočkáme.
19:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:12
Hosté pouze vyhodili kotouč do středního pásma, kde se ho opět chopili domácí.
17:05
Malychin se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.
16:08
Glinkin dostal příliš dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru a na kotouč tak nedosáhl svou hokejkou.
15:29
Hosté přišli o kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou opět domácí.
14:41
Obuchov se dostal ke střele z levého kruhu, ale branku přestřelil.
13:54
Panov napřáhl ke střele z pravého kruhu, ale Galimov jeho pokus v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
13:15
Oddechový čas pro hosty.
13:13
A je tu další gól v síti hostů! MICHAIL GLUCHOV převzal kotouč v levém kruhu. Následně se s ním dostal až před Fokina, a toho dokázal prostřelit střelou mezi betony. Asistence: Anton Glinkin a Andrej Popov.
13:02
12:46
Domácí vedou již o dvě branky! VLADIMIR TKAČJOV se dnes prosazuje již podruhé, když se dokázal prosadit backhandovou střelou z mezikruží, kterou namířil přesně do pravého horního růžku branky. Asistence: Bez asistence.
12:04
Majorov se ihned po skončení trestu dostal ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý střelecký pokus však Galimov dobře viděl a kotouč dokázal vyrazit mimo tři tyče.
11:51
11:12
Azevedo hledal křižnou přihrávkou v pravém kruhu jednoho ze svých spoluhráčů. Do této přihrávky však v mezikruží vložil hůl jeden z obránců a kotouč se tak nedostal k adresátovy přihrávky.
10:38
Domácí se stejně jako ve své první přesilové hře nemohou s kotoučem udržet na delší dobu v útočném pásmu.
10:17
Hosté dokázali kotouč vyhodit až za branku soupeře a mohou tak jít vystřídat.
09:51
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Konstantin Majorov – 2 min., podražení).
08:31
Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
07:52
Hosté se snaží ihned na branku soupeře odpovědět stejnou mincí, ale zatím se jim to příliš nedaří.
06:28
Domácí se dostávají do vedení! VLADIMIR TKAČJOV dostal skvělou přihrávku před branku od pravého mantinelu od Čibisova a následně se střelou mezi betony poslal svůj tým do vedení. Fokin neměl proti rychlé střele tohoto ruského útočníka žádnou šanci. Asistence: Andrej Čibisov.
06:19
06:18
Panov se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus mířený k bližší tyči však Galimov dokázal s menšími problémy chytit.
05:50
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a sami se tak vyhodili do pásma středního.
05:26
05:09
Domácí se vůbec nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
04:50
Hostům se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry a mohou tak jít vystřídat.
04:28
04:00
Malychin napřáhl ke střele z mezikruží. Jeho střelecký pokus však zblokoval jeden z obránců do lapačky připraveného Fokina.
03:39
03:25
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Arťom Buljanskij – 2 min., podražení).
03:07
Lapenkov vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus však Galimov vyrazil do ochranné sítě.
02:27
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Roman Abrosimov – 2 min., držení protihráče).
02:15
Panov ujel obráncům a řítil se s kotoučem sám proti Galimovovi. Ten však proti jeho backhandové kličce předvedl skvělý zákrok a podržel tak svůj tým.
01:30
Zacharčuk napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.
01:03
Guchov hledal přihrávkou před branku někoho ze svých spoluhráčů. Před brankou se však nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel a hrát tak mohou hosté.
00:39
Žukov se snažil překvapit Fokina střelou z velkého úhlu. Fokin se však překvapit nenechal a kotouč v pohodě chytil.
00:10
Tkačjov se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus mířený k bližší tyči však Fokin dokázal vyrazit mimo tři tyče.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v zelených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Garipov) – Jordán, D. Musin, Abrosimov, Ohtamaa, S. Zacharčuk, Tokranov, Sidorov, M. Lazarev – Žukov, Tkačjov, Čibisov – Svitov (C), Azevedo, Lukojanov – An. Popov, Glinkin, M. Gluchov – Varnakov, Obuchov, Malychin.

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Bojaršinov) – Valentěnko, S. Gusev, Malevič, N. Chlystov, S. Romanov, Ugolnikov, Orlov – Buljanskij, Kurjanov, Panov (C) – Gorbunov, Varfolomejev, Lapenkov – Dvurečenskij, K. Majorov, P. Medveděv – D. Chlystov, Sokolov, Radulov – Beljajev.

Rozhodčí: Komarov, Kislov – Aljošin, Černyšjov.