První dvě třetiny zápasu byly spíše o vyčkávání a o strachu neudělat první chybu a dostat z ní branku. Hosté měli dobré šance při protiútocích, ale těch nedokázali využít. Na druhé straně se však nejprve prosadil Svitov a na něj pak navázal v poslední minutě zápasu Tkačjov, který potvrdil vítězství domácích. To je ode mne vše, děkuji za sledování tohoto přenosu a jindy zase naviděnou.
59:14
Kazaň vstřelila branku!
Nejspíš je rozhodnuto! V poslední minutě zápasu vstřelil branku domácích TKAČJOV, který tak posílá svůj tým do dvoubrankového vedení! Stav utkání – 2:0.
57:12
Hosté jsou v plném počtu! Ani jedna přesilovka nebyla využita.
56:14
Domácí mají krátkou výhodu na zvýšení vedení!
56:00
Domácí hrají v plném počtu.
55:12
A přichází trest na druhé straně, síli na hřišti se vyrovnají.
54:00
Hosté si zahrají přesilovku. Obrovská šance na vyrovnání!
51:42
Hosté zkoušejí kombinovat v útočné polovině, sami se však připravují o šance nepřesnými přihrávkami.
49:57
Domácí drží puk na svých holích a nepouštějí Kunlun do žádných šancí na vyrovnání.
43:41
A domácí jdou do vedení! Skvělá nahrávka Lukojanova na SVITOVA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Stav utkání – 1:0.
40:01
Ani v druhé části zápasu jsme se nedočkali úvodní branky. Domácí tým hraje velmi aktivně a hlavně útočně, ale soupeřova obrana je dnes velice stabilní a pevná. Kunlun měl také možnost několika výpadů, žádný z nich však neskončil gólem a tak budeme na branku čekat minimálně do další části třetiny.
40:00
37:56
Zápas spěje k bezbrankové druhé třetině.
36:21
Hosté dobře ubránili první formaci a sami se hnali do šance. Střelu Bellemora vychytal Galimov.
33:30
Hosté se ubránili a hrají opět v plném počtu.
31:30
Hosté hráli v šesti v jednu chvíli na ledové ploše. Trest za tým odsedí Mikulovič.
31:22
Domácí opět zatlačili na hráče Kunlunu, ti brání jak můžou a zatím se jim to daří. Uvidíme, zda jim obrana vydrží celý zápas.
28:43
Domácí dobře zakombinovali v útočné třetině, Sidorov se dostal ke střele, tu však kryje Makarov bez problémů.
26:34
Hosté teď ujeli ve dvou na jednoho na Kazaňskou branku, Galimova však nepřekonali.
23:20
Kazaň tlačí na soupeře, ten však odolává.
20:01
První třetina nenabídla žádný gól, neboť oba týmy hráli velmi takticky a nechtěli udělat zbytečnou chybu. Budeme doufat, že v druhé části se alespoň jeden z týmů prosadí a hra tak dostane nový náboj.
20:00
19:00
Blíží se konec první částí. Zatím jsme neviděli žádnou branku v tomto zápase.
6:45
Kunlun je v plné síle! Hosté se ubránili přesilovce domácích.
4:45
Přichází první trest v utkání! Dostává jej Jašin za hru vysokou holí.
00:01

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Biljalov) – D. Musin, Čerepanov, S. Zacharčuk, Elliott, Ohtamaa, Jordán, Sidorov – Varnakov (C), Svitov, Azevedo – M. Gluchov, Čibisov, Tkačjov – Lukojanov, An. Popov, Žukov – Glinkin, M. Lazarev, Malychin – Obuchov.

Kunlun: An. Makarov (Zagidulin) – Mäntylä, Järvinen, Viklund, Bellemore, Pereťagin, Jüe, Mikulovič – T. Sia, Pereskokov, Wärn – Rau, Lahti, Videll – Collins, Bakoš, Marcinko – Fleury, Jašin, Jing – Veličkin..
Kunlun:
Na hostující straně se nachází tým Kunlun, jediný čínský hokejový klub hrající v nadnárodní lize KHL. Tento celek prozatím odehrál pouze 17 utkání, ze kterých osmkrát vyšli vítězně a devětkrát jako tým poražený. V rámci vzájemných utkání se již jednou střetli, a to na domácím ledě Kunlunu, kde domácí prohráli ve skvělém zápase 2:3. Uvidíme, zda dnes dokáží soupeře přemoci a získat všechny tři body na svou stranu.
Ak Bars Kazaň:
Nejprve si představíme domácí tým, který se vyhřívá na vyšších příčkách Východní konference. Díky vysokému počtu vstřelených branek (61) je Kazaň 4. nejlepším útočným týmem z celé ligy. Hráči tak mohou stavět na dobré formě v podobě vstřelených branek a pokuď si dokáží udržet pevnou obranu, nebude jim bránit nic v jejich pohodové výhře.
Přeji příjemné pozdní odpoledne všem fanouškům kvalitního hokeje. Dnes vám prostřednictvím komentovaného přenosu popíši zápas mezi Ak Bars Kazaní a Kunlunem. Oba týmy se nacházejí ve Východní konferenci KHL. Zatímco domácí tým se nachází na třetí pozici konference, jeho dnešní protivník se drží až na nelichotivé 11. příčce. V dnešním utkání jsou tedy jasným favoritem hráči Kazaně. Vše však může být jinak, neboť Kunlun je velmi kvalitní tým, který dokáže zabrat v důležitých chvílích zápasu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.