Já děkuji za pozornost a přeji všem příjemný zbytek dne. U dalších přenosů na počtenou!

Vyloučení: 3 – 3 (6 trestných minut každý tým)

Bodyčeky: 8 – 12

Vyhraná vhazování: 32 – 24
Československá stopa:

Kazaň

Michal Jordán – Čech, obránce, 0+1, 1 střela na branku, 2 trestné minuty, čas na ledě 18:21.

Čech Jiří Sekáč do dnešního zápasu nenastoupil.
Máme tu konec duelu mezi Kazaní a Vladivostokem. Domácí přehráli Admiral 3:0. Ve třetí třetině konečně našli recept na skvělého Bobkova. O důležité druhé brance ovšem rozhodla přesilovka 5 na 4. Kombinaci Tkačjova a Azeveda ukončil bekhendovou dorážkou za záda Bobkova SVITOV. Třetí gól poté vstřelil Azevedo do prázdné branky, když hosté zkoušeli power play. Celkové skóre zápasu – 3:0.
59:46
Tkačjovův postup do útoku přerušil ofsajd.
59:00
Poslední minuta zápasu. Už se to nebojím říci. Náskok kazaně je dostatečný, aby ho udržela.
58:25
Kazaň vstřelila branku!
JUSTIN AZEVEDO trefuje opuštěnou klec. Dostal přihrávku ze středu na pravé křídlo a odtud dobruslil až mezi kruhy, odkud trefil prázdnou branku. 3:0. O rozdělení dnešních bodů je rozhodnuto. Asistence: Michajl Glukov, Alexandr Svitov.
57:08
Kazaň kontroluje hru. Stále hraje ofenzivně. Dvoubrankové vedení nemělo vliv na taktiku domácí Kazaně.
56:33
Zoufalá snaha hostů něco udělat s výsledkem.
54:33
Kazaň využívá početní výhodu 5 na 4. Autorem branky je ALEXANDR SVITOV. Azevedo vyslal křižný pas na pravé křídlo, z pravého křídla putoval puk před brankoviště, tuto střelu ještě Bobkov vyrazil, avšak na dorážku Svitova byl krátký. Kazaň vede 2:0. Asistence: Justin Azevedo, Vladimír Tkačjov.
53:40
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Koněv – 2 min., sekání).
50:48
Malychinovi vypíchli puk, sebral ho Obuchov, snažil se o střelu, která byla bohužel zblokována.
50:20
49:27
Akeson pěkně vystřelil rychlým tahem a puk se odrazil nad Galimova a ze vzduchu ho odhodil obránce Kazaně. Teď si mohou domácí hodně oddechnout.
48:40
Admiral napevno usídlen v útočné třetině, rozvíjí kombinaci a rozebírá bránící čtveřici soupeře.
48:20
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michal Jordán – 2 min., sekání).
48:00
Azevedo s Gluchovem ulázali svůj útočný potenciál. Byla z toho nádherná kombinace střela pod vyrážečku. Bobkov si poradil s jeho ranou.
47:11
Icing domácích. Hra se přesouvá před jejich branku.
46:35
Střela zápěstím Lukojanova. Mířila hodně vysoko. Přerušená hra.
46:04
Čibisov se protáhl kolem levého mantinelu. Lukojanov si říkal o puk, ale nezískal ho.
45:19
Taková poklidná část hry.
42:52
Galimov měl plné ruce i nohy práce. Střela mezi betony, tu vyrazil a poté musel ke druhé tyči rychle zaslajdovat. Povedené zákroky i pro oko lahodící.
41:57
Ojedinělý atak Admiralu. Skončil jako všechny dnešní pokusy, tedy bez úspěchu.
40:58
Jordán nahrál Glinkinovi a ten tvrdě vypálil, mimo.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:38.
Druhá třetina je u konce a musím zdůraznit, že obrázek hry je pořád stejný. Kazaň se tlačí dopředu a Admiral čeká na chyby. Jedna taková přišla ve 35 .minutě zápasu, autor nájezdu ale selhal na výborném Galimovovi. Kazaň poté měla dvě početní výhody. Admiral nejspíše však vlastní recept, jak ubránit oslabení proti soupeři z Tatarstánu. Průběžný výsledek je stejný jako po první třetině, Kazaň vede o jedinou branku – 1:0.
40:00
39:29
Obuchov pálil ze skvělé pozice kousek od pravého kruhu útočné třetiny. puk ale minul branku. Velká škoda. Kazaň mohl ajít do dvoubrankového vedení.
38:25
Velké množství soubojů o puk. Všechny dostupné prostředky používají hráči, aby se dostali na kotouč.
37:10
Nahrávka zpoza branky a pak střela domácích, která minula cíl.
36:43
36:41
Varnakov neuspěl se svým nápadem, jak projít obranou. Přesilová hra domácích pomalu končí.
35:45
Tahle přesilovka Kazani jde lépe, ale stále to není to pravé ořechové.
34:43
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jakovlev J. – 2 min., podražení).
34:32
Únik útočníka Vladivostoku zastavil až brankář Galimov, který šel rychle k zemi a zásahem betony vychytal řítícího se forvarda.
33:30
Chyba v rozehrávce Admiralu a Čibisov, který minul razantní střelou bránu Bobkova.
32:59
Bekhend Obuchova z blízkosti, Bobkov vyrazil ránu špičkou levého betonu.
32:12
Bobkov vytasil zákrok lapačkou proti střílejícímu hráči Kazani z levé strany. Střela zápěstím Bobkova nepřekvapila.
31:56
Sajustov příliš aktivní na buly, sudí ho vyhodil z kruhu a místo něj jde na buly Lugin. Buly však vyhrála Kazaň a vyslala jeden nebezpečný projektil. Bobkov na místě.
30:14
Tkačjov kličkuje v obraně Admiralu, po něm tuto pozici kličkujícího forvarda převzal Čibisov, ani jeden však branku pořádně neohrozil. Vladivostoku funguje obranná část hry na výbornou.
29:39
28:44
Glinkin, Popov a kombinace se roztáčí, ale zatím bez střely.
28:14
Kazani se nedaří usadit v pásmu protivníka.
27:39
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Mnacjan – 2 min., podražení).
27:35
Zákrok levým betonem Bobkova prosti střele finského beka Ohtamaaho.
27:25
Lukojanov vycvičil hostující obranu a dostal se před Bobkova. Lukojanov zkusil zasunutí mezi betony, Bobkov si jeho zámětr pohlídal.
25:58
Glinkin se neprosadil přes obránce, kteří dobře odvedli svou práci a Glinkinovi nepovolili žádné manévry.
24:17
Elliot nevyhodil, a tak Vladivostok pracuje na své ofenzivní části hry.
22:48
Glinkin uklidnil hru, vybojoval kotouč a předal ho bekům na rozehru.
21:55
Galimov vyrazil střelu Akesona pravým ramenem. Puk se odrazil za branku.
20:17
Admiral prověřil Galimova. Ten předvedl rychlý slajd betony a úspěšně zasáhl.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:49.
Kazaň byla v prvním dějství lepším týmem. Měla víc ze hry a vstřelila i jeden gól. O ten se postaral útočník 4. řady FJODOR MALYCHIN. Zajímavostí je, že na gól mu přihrával český bek Michal Jordán, který zažívá svojí premiéru v KHL po návratu do Evropy. Bobkov a štěstí, to jsou aspekty, proč nevyhrává Kazaň větším rozdílem.
20:00
19:31
Azevedův tandem na Svitova a poté pokračování až k ohrožení branky Bobkova. Akce se nepodařila kvůli špatné finální přihrávce.
18:30
Varnakovo nahození zápěstím z levého křídla. Bobkov pozorný.
17:40
Domácí zavřeli Admiral v jeho třetině a jen tak se nehodlají vzdát dobytého území. Čibisov a Takčjov si vyměnili puk. Na víc se však nezmohli.
16:09
Varnakov dojel až do útočné třetiny, ale tam neměl příliš prostoru na střelu, a tak vyslal na Bobkova jen takové nahození, které šlo vedle.
15:25
Hráči klubu z Tatarstánu se nemohou dostat přes dobře fungující forčeking Admiralu.
14:09
Čerepanov musí za modrou čáru, třetinu nebylo možné udržet. O chvíli později už je ale Kazaň opět v útoku.
13:10
Admiral vystrkuje růžky a nyní se podíval, jak vypadá útočné pásmo. Kolaudace území ovšem nevyšla.
12:59
Kazaň stále v náporu. Musin procházel po pravém křídle, ale poté byl obrán o černý nesmysl s názvem puk.
11:28
Lukojanov na Tkačjova a ten musí bojovat o puk u mantinelu.
11:06
Blum začíná útok od své branky.
10:07
Autorem branky je FJODOR MALYCHIN. Jordán chytře vystřelil po ledě a jeho ránu tečoval šikovný Fjodor Malychin, Bobkov na teč nedosáhl a Kazaň otevírá skóre. Asistence: Michal Jordán.
06:24
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michail Gluchov – 2 min., nedovolené bránění).
02:14
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. – příliš mnoho hráčů).
00:01

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Garipov) – Jordán, Ohtamaa, Elliott, S. Zacharčuk, D. Musin, Čerepanov, Sidorov – Lukojanov, Tkačjov, Čibisov – Azevedo, Svitov, M. Gluchov – Žukov, An. Popov, Glinkin – Varnakov, M. Lazarev, Malychin – Obuchov.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Blum, Bartulis, Volčenkov, Zemčjonok, Mnacjan, Koněv, Kurašov – Tkačjov, Fisenko, Sabolič – Akeson, Wright, Krasnoslobodcev – Gorškov, Sajustov, Lugin – K. Voronin, J. Jakovlev, Sigarjov – Mamin.

Rozhodčí: Olejnin, Morozov – Kuprijanov, Medvěděv
Brankářské jedničky

Kazaň – Emil Garipov - 18 zápasů, 10 výher, 3 čistá konta, 93 % úspěšnost zásahů, 1.90 průměr inkasovaných branek.

Vladivostok střídá gólmany. Zatím nemá jistou jedničku.
(Nejvíce zápasů odchytali tito brankáři.)

Vladivostok – Igor Bobkov – 8 zápasů, 5 výher, 1 čisté konto, 94 % úspěšnost zásahů, 1.98 průměr inkasovaných branek.

Vladivostok – Nikita Serebrjakov – 9 zápasů, 2 výhry, 3 čistá konta, 89,7 % úspěšnost zásahů, 3.03 průměr inkasovaných branek.
Admiral Vladivostok

Vladivostok má formu. Z posledních 5 zápasů prohrál jen jeden. 29. září podlehl 2:1 Čerepovci. Ve 4 vítězných duelech vyhrál 5:2 nad Novgorodem, 1:0 nad Soči, 6:3 nad moskevským Spartakem a 11.října zvítězil 3:1 v Nižněkamsku. Aktuálně mu patří 6. místo ve Východní konferenci.

Klubová produktivita

1. Robert Sabolič (Slovinec) – 9 gólů a 11 asistencí, 20 bodů. Ještě minulý rok působil ve Spartě. Své střelecké schopnosti ukazuje i v Rusku.
2. Vladimír Tkačjov (Rus) – 8 gólů a 10 asistencí. 18 bodů.
3. Jonathon Blum (Američan) – 1 gól a 10 asistencí. 11 bodů.

Československá stopa

Ve Vladivostoku nenastupuje žádný z Čechů ani Slováků.
AK Bars Kazaň

Kazaň vyhrála v říjnu všechny tři venkovní zápasy. 4:1 přehrála Jekatěrinburg, smlsla si na Astaně 4:0 a proti Jugře si rovněž zastřílela. Vyhrála 6:3. Doma poznala prohru naposledy 26. září, když nestačila na Dinamo Minsk – 3:5. Aktuální forma čítá 6 výher v řadě. V tabulce Východní konference je na 3. pozici s 21 odehranými zápasy a ziskem 39 bodů.

Aktuální zpráva
S Kazaní podepsal smlouvu Čech Michal Jordán, který naposledy působil v týmu Carolina Hurricanes. Jordán je obránce a mimo jiné si zahrál za český národní tým na Světovém poháru.

Hráči s nejvíce kanadskými body

Klubovou produktivitu vede Kanaďan Justin Azevedo, kterého čeští fanoušci znají především z působení ve Lvu Praha. Na kontě má 16 bodů za 7 gólů a 9 přihrávek. Čech Jiří Sekáč je na 2. místě klubové produktivity. Zaznamenal prozatím 13 bodů za 5 gólů a 8 asistencí.

Československá stopa v Kazani

Michal Jordán – obránce, zatím 0 odehraných zápasů, přišel v těchto dnech.

Jiří Sekáč – útočník, 13 bodů za 5 branek a 8 asistencí. 20 odehraných zápasů.
Dobrý den, vítám Vás u dalšího zápasu KHL. Dnes uvidíme klub z Tatarstánu, tedy AK Bars Kazaň a proti němu nastoupí Admiral Vladivostok. Vladivostok je město, které leží až na samém východě Ruska. Utkání začíná v 18 hodin. Buďte u toho!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.