Já se s vámi loučím s konstatováním, že Lada Togliatti vyhrála dnešní utkání. Mějte krásný den a někdy zase napočtenou.
Nutno podotknout, že v tom zápase nestartoval žádný Čech ani Slovák.
Do prázdné branky už hosté nedokázali dát gól a zápas tak končí za stavu 3:1. Rozhodující gól vstřelil Denis Zernov. Domácí hráči si tedy připisují vítězství do tabulky a Nižněkamsk odjíží z Togliatti bez bodu.
60:00
58:50
Hosté hrají bez brankáře.
58:50
Oddechový čas pro hosty.
58:10
Je tu trestné střílení! Po hákování Gleba Korjagina pojede trestné střílení Richard Gynge.
55:42
Gynge se málem dostal do velké šance, ale nakonec se mu nepodařilo odpoutat od obránců domácích.
51:23
Bělousov poslal puk před branku, kde ho musel schovat Lisutin.
49:49
Sextonova střela skončila na betonu Ježova.
48:05
Togliatti právě vstřelilo branku!
A máme tu další branku domácích! NIKITA FILATOV využívá přesilovku a Lada vede již 3:1! Asistence: Jefim Gurkin a Mikael Johansson.
47:47
Vyloučen Pavel Kulikov za podražení.
46:14
Oddechový čas pro domácí.
44:35
Hraje se hodně nahoru a dolů, ale koncovka je dnes dost tristní.
43:23
Krysanov se pokoušel o dorážku z blízka, ale Lisutin skvěle zasáhl.
41:55
A nakonec jsou domácí kompletní, tahle přesilovka se vůbec nepovedla.
40:51
Togliatti ve čtyřech.
40:34
Lada se zatím dokáže bránit.
40:01
Máme za sebou druhou periodu, ve které se dosali do vedení domácí hráči. Lada dokázala vstřelit ve 23. minutě dvě branky a momentálně je tedy týmem, který si kráčí pro vítězství. První branku druhé třetiny vstřelil Bočarov, naopak tu druhou zkompletoval Zernov. Další třetina začne zhruba v 16:40.
40:00
39:55
A ještě před koncem druhé třetiny je vyloučen Anton Šenfeld za vysokou hůl. Poslední část hry, tak bude začínat přesilovkou pět na tři!
38:51
Přesilovka pro Nižněkamsk. Dvě minuty za podražení dostal Dmitrij Sinicyn.
37:51
A opět Sergej Děmagin, který vyzkoušel Listuna. Střela to ovšem byla taková nemastná, neslaná.
36:11
Ježov zasahuje. Nyní mají tlak hráči Neftěchimiku.
34:22
Hostující brankář si připisuje další zákrok, Děmagin na něj nevyzrál.
33:41
Lada má stále velký tlak a fanoušci na stadioně svůj tým ženou dopředu!
31:53
Ivan Lisutin musel nadvakrát zasahovat.
29:32
Filatov to zkoušel z rohu kluziště. Lisutin připravený.
28:34
Hosté jsou nyní aktivnější a sanží se útočit, Lada však výborně pracuje ve své obraně.
27:08
26:22
Lisutin si připsal zatím jeden zákrok.
25:30
Střely na branku jsou 13:12 pro Nižněkamsk.
25:08
Jaroslav Alševskij dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Následuje přesilovka pro domácí celek.
22:19
Lada okamžité po gólu dostala chuť a střílí další branku. Tentokráte jí vstřelil DENIS ZERNOV. Bez asistence.
22:11
A jsou to opět domácí, kteří jdou do útoku.
22:04
STANISLAV BOČAROV dokázal využít skulinu a stříli vyrovnávací branku. Asistence: Gleb Korjagin.
20:43
Lada jde do útoku.
20:01
Máme za sebou první třetinu, ve které jsme mohli vidět jednu branku, která vzešla z hole svátečního střelce Ivana Lekomceva. Obránce, který v minule sezóně vstřelil pouze tři branky za Omsk, tak otevřel skóre dnešního duelu. Střely na branku jsou 10:8 pro hostující celek. Jakým směrem se bude vyvíjet tento duel? To zjistíme zhruba v 15:47, kdy začíná druhá třetina.
20:00
18:45
Bumaginova tvrdá rána skončila na zadním plexiskle.
17:33
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
IVAN LEKOMCEV dokázal vystřelit na branku Ježova, který měl velmi zakrytý výhled. Puk nakonec dopadl za záda domácího brankáře, a hosté se tak dostávají do vedení. Asistence: Jevgenij Rjasenskij.
17:02
Alexander Bumagin vyloučen za nedovolené bránění. Následuje přesilovka pro Nižněkamsk.
15:43
Hraje se dlouho bez přerušení. Je to rychlý a svižný hokej. Jediné, co tomu zatím chybí, jsou góly.
14:23
Sergej Děmagin stál sám před Listuinem, ale bohužel střelou branku netrefil.
13:00
Nižněkamsk má na kontě devět střel na branku, Togliatti sedm.
12:22
Šonfeldovu střelu vyáží Lisutin mimo tři tyče.
11:15
A opět skvělý gólman Lady, který dokázal nadvakrát zasáhnout proti první formaci hostů.
10:40
Přečíslení hostů tři na dva, dokázal Ježov v brance vychytat!
09:13
Střela Konstantina Makarova z mezikruží končí na hrudníku Ježova.
08:49
Nyní se zapotili oba brankáři, avšak stav se stále nemění.
08:21
Střely na branku jsou průběžně 8:6 pro Neftěchimik.
07:54
Sexton se dostal ke střele, ale brankář domácího celku raději zakrývá.
06:22
Střelu Sallinena chytá do lapačky Ježov.
05:33
Na druhé straně si Ježov připisuje zákrok proti nebezpečné střele. Vhazování proběhne v obraném pásmu domácího mančaftu.
04:52
Lisutin nyní zažívá těžké chvíle. Nyní si připsal několik dobrých zákroků.
03:28
Togliatti je nyní ve třetině hostů. Zatím bez nějaké šance.
02:31
Gynge bojoval v rohu kluziště o kotouč, nakonec jsou úspěšnější hráči Nižněkamsku, kteří černou pryž vyváží ze své třetiny.
01:46
Makarovova střela, která letěla těsně vedle. Hosté jsou zatím aktivnějším celkem.
00:48
Ježov si připisuje první zákrok po nahození hostujících hráčů.
00:01

Lada Togliatti: Ježov (Masalskis) – Gurkin, Sotnieks, Maleňkich, Bolšakov, Sinicyn, Korjagin – Filatov, Bumagin, Johansson – Bělousov, Komarov, Děmagin – Šenfeld, Krysanov, Bočarov – Achmetov, Zernov, Strelcov.

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Kolppanen) – Rjasenskij, Lekmocev, Bryncev, Berezin, Ščitov, Ljamin, Kuzmin – Sallinen, Gynge, Sexton – Polygalov, Porjadin, Koňkov – Makarov, Makarov, Zdunov – Kulikov, Alševskij, Gimatov.
Utkání začne ve tři hodiny odpoledně. Komentovat ho pro Vás bude Dominik Mihailescu.
Nižněkamsk má za sebou jeden mač a zápas to byl opravdu zajímavý, Neftechimik dokázal vyrovnat jedenáct sekund před koncem. Rozhodující gól v trestných střílení pak dal Richard Gynge. Mezi největší opory tohoto celku patří právě Gynge, dále Nikita Ščitov nebo Alexander Kitarov.
Lada má za sebou dvě utkání. V jednom dokázala zvítězit (Slovan Bratislava 5:2) a v tom druhém podlehla celku ze Záhřebu (2:3). Domácí celek má tedy nyní na kontě tři body. Jedním z nejznámějších hráčů je pro českého fanouška brankář Edgars Masalskis, který nastupoval i v české lize a dost pravidelně chytá za reprezentaci Lotyšska.
Dnes máme na programu utkání KHL, ve kterém se utká tým Lady Togliatti a Neftěchimiku Nižněkamsk.