Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou.
Utkání mezi celky Lada Togliatti a Dinamo Riga je u konce a o vítězi nemůže být pochyb. Domácí hokejisté byli po celý zápas lepším týmem a zcela zaslouženě si připisují tři body za vítězství 4:0.
59:00
V samotném závěru utkání si přesilovou hru zahrají i hosté po nedovoleném zákroku Děmagina.
55:50
53:50
Hosté závěr utkání nezvládají především co se disciplíny týče, o čemž svědčí další vyloučený hráč. Za katr míří Sestito.
52:41
Togliatti právě vstřelilo branku!
Zdá se, že o vítězi je jasno! A měl by jím být tým Togliatti, neboť čtvrtý úspěšný zásah přidává NIKITA FILATOV. Asistence: Sotnieks.
52:29
Další trest pro hráče Rigy, tentokrát pro Jerofejevse.
51:43
50:21
Hokejisté Lady se soustředí i při vlastní přesilové hře především na důkladnou defenzívu a do nebezpečnější akce se prozatím nedostali.
49:43
Hostům se vidina na zvrat utkání opět vzdálila, protože na dvě minuty putuje na trestnou Jelisejevs.
46:29
Shugg přišel ve vlastním obranném pásmu o puk a byla z toho hodně nepřehledná situace před Sedláčkem.
46:02
Skvorcovs předvedl význam čtvrté lajny v praxi, to když si u mantinelu vyšlápl na nepozorného Bumagina.
44:57
Kostromitin se elegantně zbavil na modré čáře dotírajícího útočníka, avšak při následné střele si neseřídil mířidla a branku minul.
43:06
Dinamo se nevzdává! Krásná kombinační akce hostujícího celku, na jejímž konci byla lapčka Ježova.
41:34
Ježov se musel mít na pozoru před tvrdou střelou Pavlovse.
40:43
40:04
Lada začíná třetí třetinu v početní výhodě. Je otázkou, zdali toho dokáže využít.
Domácí jsou po dvou třetinách ve tříbrankovém vedení a nic nenasvědčuje tomu, že by si z dnešního utkání měli odnést něco jiného, než tři body. V prostředním dějství se prosadili v samotném závěru z hole Valujskije.
40:01
40:00
38:29
Hokejisté ze samarské oblasti přesilovou hru využívají, o což se postaral střílející VALUJSKIJ. Nyní to budou mít hosté z hlavního lotyšského města již nesmírně těžké.
36:44
Domácí svírají hosty v přesilové hře, avšak Sedláček prozatím odolává.
35:43
Utkání končí pro Gillies, který za úder do oblasti hlavy a krku vyfasoval 5+do konce utkání.
35:12
Šenfeld počastoval u mantinelu tvrdým hitem Shugga.
34:36
Pavlovs se s pukem nikterak nemazlil a jakmile dostal příležitost, napálil jej vší silou na Ježova. Ten jeho pokus skryl ve výstroji.
33:01
Aronson z ostrého úhlu prověřil Sedláčkovu pozornost.
32:39
Hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
31:36
Hosté jsou v posledních minutách lepším celkem, ale Ježova stále ne a ne vážněji ohrozit.
27:35
Sedláček se musel mít na pozoru, avšak nebezpečnou situaci dokázal vyřešit.
26:34
Hosté oslabení přečkali bez úhony a mohou se znovu soustředit na útočení.
24:58
Domácím se v přesilové hře vůbec nedaří a hosté se v poklidu brání.
24:34
Dvě minuty přesilové hry čekají na domácí po nedovoleném zákroku Mullena.
24:24
Ve druhé dvacetiminutovce jsme svědky především urputného boje ve středním pásmu, avšak s mírnou převahou hostujícího celku.
23:51
Po hezké kombinační akci domácích následuje krátká přestávka, kterou si k úpravě své výstroje vyžádal Ježov.
22:48
Na zteč poprvé ve druhé dvacetiminutovce vyrazili domácí hokejisté, ale českého brankáře ve službách Rigy ohrozit nedokázali.
22:08
Hosté nyní uzamkli Lada v jejím obranném pásmu, ale k ohrožení Ježova se nepropracovali.
21:21
Gilies pouze nahazuje kotouč za bránu Ježova a unavená pětice hostujících hráčů odjíždí na střídačku.
20:48
Domácí nebyli daleko od třetí branky v zápase, ale Johansson kotouč za Sedláčkova záda propasírovat nedokázal.
20:01
První dvacetiminutovka je u konce spokojenější po ní mohou být rozhodně domácí hokejisté. Ti byli po celou třetinu lepším celkem a dvoubrankové vedení je tak zcela zasloužené. O to se postarali přesně střílející Bělousov a Filatov. Pakliže si chtějí hosté z Togliatti nějaké body odvézt, budou muset hodně přidat.
20:00
19:39
19:29
Ježov si připisuje úspěšný zákrok po střele Mullena od modré čáry.
19:01
Teprve nyní vytvořilo Dinamo přesilovkovou formaci a udrželo se v pásmu. Dočkáme se branky, která by hosty dostala na dostřel?
18:24
Hosté nezvládli přechod do pásma a musí tedy znovu začít až od Sedláčka.
18:00
Gurkin se zmocnil v rohu kluziště kotouče a vyhazuje jej přes celé hřiště až za branku Sedláčka.
17:39
Možnost ke snížení budou mít hosté v přesilové hře, neboť proti pravidlům se provinil Valujskij.
16:58
Z nenápadné akce se domácí ujímají dvoubrankového vedení! FILATOV dostal nabito na modrou čáru, odkud propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Kostromitin.
16:32
Komarov ztratil ve středním pásmu kotouč, avšak hosté do rychlého brejku vyrazit nedokázali.
15:32
V samostatném úniku se ocitl Indrašis, avšak lotyšského útočníka bravurně vychytal Ježov.
14:40
Hosté z Rigy přeci stupňují tempo utkání, avšak Ježova se jim vyjma Shugga prozatím nikterak výrazně ohrozit nepodařilo.
13:38
Ve výborné střelecké pozici se ocitl hostující Shugg, ale Ježov schoval jeho střelu z mezikruží do výstroje.
12:48
Další nepřesnost v rozehrávce domácích. Ty v úvodní dvacetiminutovce střídají lepší momenty s těmi slabšími, zatímco hokejisté z Rigy jsou prozatím pouze slabší.
12:25
Ivanov se zbavil dotírajícího protihráče a našel Zernov, jehož však o kus černé gumy připravil Jelisejevs.
11:48
Daleko z brány si vyjel Ježov a zabrnkal na nervy nejen svým spoluhráčům, avšak rozehrávku nakonec zvládl a Lada může útočit.
10:24
Krásnou individuální akcí potěšil oko diváka Bumagin, avšak více než přihrávka na modrou čáru z jeho snahy nerezonovala.
09:45
Achmetov operuje s pukem v útočné třetině a motá hlavy hostujícím obráncům.
09:05
Nepřesná přihrávka Krysanova brzdí útočnou akci Togliatti, které bude muset znovu začít zpoza brány Ježova.
08:05
Po inkasované brance se hosté přeci jen vzchopili, avšak ani přesilová hra k žádné nebezpečnější akci nevedla.
07:42
06:23
Hostům se však v přesilové hře nedaří a Ježov zůstává bez práce.
05:42
Výhodu přesilové hry budou mít i hosté, jelikož na trestnou lavici usedá na dvě minuty Rybin.
04:57
Výborný vstup domácího celku do utkání je korunován brankou! O tu se postaral BĚLOUSOV, který si vybruslil až před Sedláčka a střelou na zadní tyč otevřel brankový účet zápasu. Asistence: Aronson.
04:27
Tvrdým zákrokem nyní u mantinelu počastoval Zile domácího Děmagina.
03:46
Vhazování po levici Sedláčka vyhráli domácí a mohou tedy opět spřádat útočné plány.
03:08
Nahozený kotouč za branku Rigy sbírá Sedláček a rozehrává.
03:05
02:30
Hosté se opět vysvobozují vyhozeným kotoučem přes celou délku kluziště.
01:38
Komarov vystřelil z bodu pro vhazování, avšak Sedláček byl pozorný a zasáhl.
01:05
Nepříjemnost v samotném úvodu pro hostující celek, neboť Saulietis putuje za podražení na trestnou lavici.
00:01

Lada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks, Gurkin, Maleňkich, Korjagin, Kostromitin – Filatov, Bumagin, Johansson – Šenfeld, Bělousov, V. Komarov – Rybin, Krysanov, Děmagin – A. Ivanov, Achmetov, Zernov – Valujskij.

Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Jerofejevs, Mullen, Galvinš, J. Redlihs, K. Redlihs, Zile, Freibergs – Shugg, Sčastlivyj, Gillies – Darzinš, Sestito, Indrašis – Jelisejevs, Pavlovs, M. Redlihs – Saulietis, Meija, Skvorcovs.
Souboj celků ze spodních pater tabulky, ba dokonce z samého dna. Přesně tak by se dal popsat tento zápas. Lada, které v tabulce patří se ziskem čtrnácti bodů 21. místo vyzve na svém ledě celek z Lotyšska. Tomu se vstup do sezóny vůbec nevydařil, neboť z jedenácti duelů vytěžilo Dinamo pouhých šest bodů a krčí se na úplném chvostu tabulky, tedy na 29. místě.
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, zvláště pak ty, kterým k srdci přirostla nejkvalitnější hokejová soutěž v Evropě, a sice KHL. V rámci dnešního kola na sebe narazí týmy Lada Togliatti a Dinamo Riga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.