Československá stopa

Jakub Krejčík (ZAG) 0 + 1, 3 střely, čas na ledě 25:42
Tomáš Mertl (ZAG) 0 + 1, 1 střela, čas na ledě 20:53
Jiří Smejkal (ZAG) nenastoupil do utkání
Třetí třetina byla poměrně hodně vyhrocená. K vidění bylo několik pěstních soubojů a rozdaných několik trestů do konce utkání. Moskva si ve třetí třetině pohlídala svůj náskok a naopak ještě utekla na rozdíl čtyř branek. Za domácí už pouze v šestačtyřicáté minutě korigoval svým druhým dnešním gólem Alexadre Giroux. S konstatováním, že Záhřeb podlehl na svém ledě CSKA 2:5, se s Vámi loučím.
59:57
Kugryšev je zpět na ledě a CSKA již slaví vítězství.
59:30
Domácí hrají ve čtyřech. Utkání se však již jen dohrává.
58:55
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Brandon McMillan – 2 min., sekání).
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:57
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jan Muršak – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, sekání). Trest odpyká Dmitrij Kugryšev.
57:30
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Bolduc – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Gilbert Brulé.
56:20
Kotouč skončil po teči jednoho z domácích hráčů na střídačce. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:45
Mertl se hnal do šance, avšak Fasth vyhodil svou branku ze svého obvyklého postavení, což se nelíbí domácím hráčům, ani divákům. Nicméně vylučovat se nebude, bude pouze vhazování před hostujícím gólmanem.
55:01
Je před námi posledních pět minut základní hrací doby. Dokáží domácí utkání ještě zdramatizovat?
54:49
Kotouč je na hokejkách moskevských hokejistů. Ti s ním nikam nespěchají, také nemají kam.
53:34
A mohlo to být o čtyři branky. Muršak s Petrovem jeli dva na jednoho. Prvně jmenovaný hledal kolegu na levé straně. Petrovovi však kotouč přeskočil hokejku a hostující hráč tey nepřidal třetí branku v utkání.
52:24
Krejčík měl kotouč za svou brankou a čekal, až mu někdo z jeho spoluhráčů najede. Domácí se snaží, avšak k přímému ohrožení branky CSKA se nemohou dostat.
51:51
Ze stejného místa pálil o malou chvíli později Košelev, ale ani jeho rána nebyla nikterak nebezpečná.
51:39
Hovinen si musel i tentokrát poradit. Z pravého kruhu vypálil tahem Žarkov, ale ruský hokejista nakonec mířil pouze do hrudi domácího gólmana.
50:51
Oba týmy hraji v plném počtu.
50:06
Morrisonn je zpět na ledě. Oba celky hrají ve čtyřech.
49:11
Z levé strany se pokoušel prosadit Andronov, avšak jeho pokus dokázal udržet mezi betony Hovinen.
48:51
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Mike Glumac – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Greg Scott – 2 min., hrubost).
48:51
48:06
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Shaone Morrisonn – 2 min., držení protihráče).
47:24
Hostující hráči drží kotouč ve své moci a svému soupeři ho příliš nepůjčují.
45:42
Medveščak právě vstřelil branku!
Hráči Záhřebu ještě neskládají zbraně. ALEXANDRE GIROUX se dostal u levé tyče ke kotouči, který bez problému zametl do sítě. Pro Girouxe je to již druhá branka v utkání. Asistence: Tomáš Mertl, Jakub Krejčík.
45:19
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Goran Bezina – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Edwin Hedberg – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Gennadij Stoljarov – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Kvartaľnov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Čmychov – 2 min., hrubost + 5 min., hrubost).
45:19
45:19
45:19
45:19
45:19
Na ledě se vytvořili dvě dvojičky, které se ti rozdali v pěstním souboji. Bude se vylučovat.
44:48
CSKA právě vstřelilo branku!
Jeden z domácích hráčů jel sám na Fastha, ovšem z rychlého protiútoku se z otočky dokázal prosadit VALERIJ NIČUŠKIN, který zvyšuje již na 5:1 z pohledu CSKA. Asistence: Kirill Petrov, Bogdan Kiselevič.
44:41
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Stéphane Da Costa – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Bolduc – 2 min., hrubost + 2 min., vražení na hrazení). Trest odpyká Alexandre Giroux.
44:41
44:41
Bolduc si to u mantinelu rozdal s Da Costou poté, co šel francouzský reprezentant pomstít tvrdý zákrok Bolduca na Ničuškina.
43:24
Hosté jsou na koni. Denisov nyní vyzkoušel rychlost lapačky Hovinena. Ten se tentokrát zahanbit nenechal.
42:53
Domácí to budou mít velmi těžké. Hosté velmi rychle využívají přesilovou hru. K odraženému kotouči se na pravé straně dostal KIRILL PETROV, který ho ihned napálil do odkryté branky domácích. Asistence: Stéphane Da Costa.
42:40
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Goran Bezina – 2 min., nedovolené bránění).
41:28
Larkin má kotouč za svou vlastní brankou a čeká, až mu jeho spoluhráči dostřídají.
40:58
Třetí část začali s kotoučem na hokejkách hráči moskevského klubu, ale ti s kotoučem nikam nespěchají.
40:01
Druhá třetina je již historií. Byla mnohem bohatší na šance a také na samotné branky. Skóre otevřel v pětadvacáté minutě šikovnou tečí Da Costa. O pět minut později se v oslabení prosadil Muršak a bylo to již o dvě branky. Domácí vrátil do hry Giroux, který ve čtyřiatřicáté minutě snížil na rozdíl jedné branky. Domácí se však dlouho neradovali. Za minutu to bylo opět o dva góly poté, co se prosadil Petrov.
40:00
39:41
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Bolduc – 2 min., hrubost).
39:11
Hosté hrají v plném počtu. Čmychov je zpět na ledové ploše.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:28
Záhřeb se nemůže usadit na delší dobu v útočné třetině. CSKA velmi lehce vyhazuje kotouče ven z pásma.
37:58
Domácí snažení zastavil ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:11
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Čmychov – 2 min., podražení).
36:41
Domácí se snaží s výsledkem do konce třetiny něco udělat, avšak obrana CSKA působí velmi dobrým dojmem.
35:38
Genoway se dostal na pravé straně ke kotouči, na nic nečekal a tvrdou ránou provětral beton připraveného Fastha.
34:59
Domácí se ze vstřelené branky neradovali příliš dlouho. KIRILL PETROV se dokázal natlačit před branku, kde šikovně zasunul kotouč v pádu k levé tyči domácí branky.
33:44
Nyní však vyšla střela na branku, kterou vyslal Bolduc. Kotouč vyrazil Fasth pouze před sebe, kde byl ALEXANDRE GIROUX, který bekhendem snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Alexandre Bolduc.
33:20
Záhřeb je v pásmu, ale nikdo v modré se nemůže dostat do zakončení. Hosté výborně pozičně brání.
32:25
Domácí mají korigovat skóre z přesilové hry, ovšem s pukem jsou za svou vlastní brankou.
31:56
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Gennadij Stoljarov – 2 min., hrubost).
31:36
U mantinelu Záhřebu zůstal ležet po jednom ze soubojů Ničuškin. S hostujícím hráčem to však vypadá dobře.
30:34
Hosté hrají v plném počtu.
29:58
Tak to byla velká chyba, kterou vytvořil jeden z domácích hráčů na útočné modré. Následně se dostal do úniku Petrov s JANEM MURŠAKEM a druhý jmenovaný zakončil krásnou souhru hostujících hráčů do odkryté klece. Asistence: Kirill Petrov.
29:09
Útočné snažení chorvatských hokejistů přerušila píšťalka rozhodčího, jednalo se o ofsajd.
28:34
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Viktor Fasth – 2 min., podražení). Trest odpyká Greg Scott.
27:02
Po akci Kugryševa se před brankou Hovinena strhla menší roztržka, avšak vylučovat se nebude.
26:27
Hosty vstřelená branka nabudila a hráči ve světlých dresech se snaží o přidání další.
25:41
Hedberg bojoval v rohu kluziště o kotouč, avšak proti přesile ho nedokázal získat pro své barvy.
24:16
V brance Záhřebu došlo ke střídání gólmanů. Taylor přenechal své místo Hovinenovi.
24:16
Je tu první branku utkání. Od modré čáry nastřeloval kotouč na branku Konstantin Alexejev a černou pryž dokázal před Taylorem tečovat STEPHANE DA COSTA, který tak otevírá dnešní střelecký účet. Asistence: Konstantin Alexejev.
23:13
Genoway našel ve druhé vlně Bolduca, který nestačil vystřelit, jelikož ho tvrdým hitem srazil rozjetý Košelev.
22:26
CSKA Moskva hraje v plném počtu.
21:45
A opět se podařilo hostům dostat kotouč za branku Záhřebu. Hráče chorvatského týmu následně zastavil ofsajd. Domácím se přesilová hra vůbec nedaří.
21:02
Hosté se dokázali osvobodit a vyhodili kotouč až za Fasthovu branku.
20:26
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Greg Scott – 2 min., krosček).
20:01
Je za námi první perioda ve které jsme se branky nedočkali. Hosté začali mnohem aktivněji a hnali se do šancí, avšak největší šanci nedokázal proměnit domácí Perkovič a o chvíli později také Genoway. Oba celky se mohou spolehnout na své brankáře, kteří dnes podávají velmi dobrý výkon. Do druhého dějství tak půjdeme za nerozhodného stavu 0:0.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:13
Hraje se dlouho bez přerušení. Domácí hráči se zatím velmi zodpovědně brání a nepouští hosty do větších šancí.
17:34
Hráči v bílých dresech kombinují před domácí brankou. Taylor je neustále v kompetenci.
16:59
Hosté se provinili zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Fasthem.
15:35
Domácí hrají v plném počtu.
15:21
Čmychov s Glumacem jsou zpět na ledě a hosté pokračují v klasické přesilové hře.
14:28
Hosté se usadili před brankou Taylora, avšak ke střele se nikdo z hostů zatím nedostal.
13:35
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Brandon McMillan – 2 min.).
13:21
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Mike Glumac – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Čmychov – 2 min., sekání).
13:21
11:55
Na modré čáře se napřáhl ke střele Ožiganov, jehož projektil trefil pouze jednoho z bránících hráčů Záhřebu.
10:55
Rozhodčí si neporozuměli a jeden z nich odpískal zakázané uvolnění hostujícímu týmu. Arbitři se omluvili a vhazovat se bude následně na středu ledové plochy.
10:32
Bezina držel kotouč za svou vlastní brankou a čekal, až mu někdo z jeho spoluhráčů dostřídá.
09:02
Po teči jednoho z hostujících hráčů skončil kotouč v hledišti. Vhazovat se bude v útočném pásmu moskevského celku.
08:44
Francis Pare nahazoval kotouč z rohu kluziště na branku. Jeho nahození si pohlídal u tyčky Fasth, který raději kotouč přikryl lapačkou.
07:03
Domácí jsou nyní opět u kotouče a snaží se dostat do pozic, ze kterých by mohli ohrozit branku CSKA.
06:20
A v další dobré šanci domácích se ocitl Genoway, který se natlačil před branku, ale ani jedna z jeho dorážek na brankovišti neprošla za záda Fastha.
05:21
Tak to byla velká příležitost pro domácí. Perkovič dostal kotouč za obranu CSKA, domácí hráč však mířil vedle pravé tyče hostující branky.
04:37
Pivcakin si vybojoval kotouč a ihned se snažil střílet. Jeho pokus však scházela razance.
03:48
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po levé ruce Fastha.
03:30
Na kotouči jsou stále hostující hráči, kteří ho domácím příliš nepůjčují.
02:48
Košelev nahazoval kotouč na branku od pravého mantinelu. Taylor si poradil a kotouč bez potíží vyrazil do rohu kluziště.
02:06
Hráči moskevského klubu tlačí domácí v jejich obranném pásmu. Taylor musí být neustále v pozoru.
01:28
Od modré čáry pálil Kiselevič, jehož ránu musel Taylor vyrazit betonem.
00:57
Na druhé straně zaměstnali hráči Záhřebu obranu svého soupeře.
00:25
Hosté se dostali s kotoučem k brance Taylora, avšak nikdo v bílém se do zakončení nedostal.
00:01

Medveščak Záhřeb: Hovinen (Taylor) – T. Larkin, Morrisonn, J. Krejčík, Bezina, Katic – Co. Genoway, Mertl, Bolduc – Brulé, McMillan, Hedberg – A. Giroux, Glumac, Perkovich – Paré, Arkalov.

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Ožiganov, Děnisov, Pivcakin, Kiselevič, K. Alexejev, Naumenkov, Čmychov – Kugryšev, Tělegin, Scott – Muršak, K. Petrov, Ničuškin – Stoljarov, Enlund, Da Costa – Košelev, Andronov, Kvartaľnov – V. Žarkov..

Jakub Krejčík (ZAG) 0 + 5
Tomáš Mertl (ZAG) 1 + 3
Jiří Smejkal (ZAG) 1 + 0
CSKA Moskva
CSKA momentálně opanuje celou KHL, když hosté dokázali vytěžit čtyřicet bodů ze sedmnácti utkání. Ze dvanácti soubojů vyšli jako vítěz po šedesáti minutách, jednou zvítězili po prodloužení a dvakrát padli na nájezdy. Jen ve dvou případech odešli hráči moskevského klubu bez bodů.

Medveščak Záhřeb
Domácí tým je po patnácti odehraných kolech na dvanácté příčce západní konference se ziskem dvaceti bodů. Chorvatský klub má na kontě čtyři výhry v základní hrací době, dvě vítězství po prodloužení, výhru po samostatných nájezdech, dvě porážky po nájezdech a šest proher po šedesáti minutách.

Záhřeb – Petrohrad 5:4 pp
Záhřeb – Slovan Bratislava 6:0
Ufa – Záhřeb 4:5 sn
Magnitogorsk – Záhřeb 6:1
Čeljabinsk – Záhřeb 3:0
Krásný, dobrý večer. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes představí Medveščak Záhřeb, který na svém ledě přivítá hokejisty CSKA Moskva. Úvodní vhazování je naplánováno na 19:00, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.