Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!

Jakub Krejčík (ZAG) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:57
Tomáš Mertl (ZAG) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 19:36
Michal Jordán (KZN) – 4 střely, čas na ledě 21:18
Střely na branku: 29 – 34
Je dobojováno! Favorizovaná Kazaň překvapivě přišla o body v Záhřebu! Domácí Medveščak vstoupil do zápasu lépe už v páté minutě se díky McMillanovi dostal do vedení! Kazaň dokázala odpovědět o deset minut později! V přesilové hře se prosadil Fjodor Malychin ! Ve druhé třetiny si domácí vypracovali velké šance, ale fantastický Stanislav Galimov držel Kazaň ve hře o vítězství! Rozhodující moment přišel ve 48. minutě, kdy odražený kotouč dopravil do branky Tomáš Mertl! Kazaň se navíc v závěru nechala zbytečně vyloučit a nestihla ani hru bez brankáře!
59:45
Hosté nemají čas ani na závěrečnou hru bez brankáře! Domácí se stále drží v útočném pásmu a nepouštějí soupeře za modrou čáru!
59:31
58:36
Po ofsajdu domácího celku se bude vhazovat ve středním pásmu. Medveščak drží puk v bezpečné vzdálenosti od své svatyně.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny!
57:31
Kazaň si zbytečně zkomplikovala situaci! Varnakov si totiž odpyká dvě minuty za podražení!
57:10
Stanislav Galimov musel dávat dobrý pozor! Hostující brankář se roztáhl na brankovišti a vypíchl kotouč hokejkou! Hosté nesmějí zapomínat na zadní vrátka.
56:40
Jakub Krejčík byl jako první u nahození do rohu třetiny. Obránce Medveščaku poslal puk po mantinelu za modrou čáru. Domácí hodně zjednodušili svou hru.
56:22
Nahození Zacharčuka od modré čáry se od hole jednoho z obránců vymrštilo přes ochranné sklo mimo ledovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:40
Nathan Perkovich neudržel puk v rohu obranného pásma, ale svou chybu rychle napravil a bez váhání vyhodil kotouč obloučkem ven za modrou čáru.
55:05
Edwin Hedberg upadl po souboji v rohu útočného pásma. Hlavní rozhodčí se ale rozhodl nevylučovat. Domácí zůstávají u kotouče.
54:38
54:15
Arťom Lukojanov podržel puk u pravého mantinelu a poté jej nahodil na branku. Jeho pokus tečoval Fjodor Malychin, ale Danny Taylor vyrazil puk do ochranné sítě.
53:54
Domácí se ve vlastní oslabení hnali do protiútoku. Po přihrávce Glumaca se k ráně dostal Tomáš Mertl, ale střelu českého hokejisty vyrazil připravený Stanislav Galimov.
53:23
Hosté si v útočném pásmu vyměnili několik rychlých přihrávek, jenže nikdo v bílém nedokázal vypálit.
52:38
Hosté si zahrají přesilovou hru! Alexandre Giroux dostává dvě minuty za podražení!
52:30
Roman Abrosimov nahodil puk od modré čáry. Před Taylorem jeho pobídku tečoval stojící Michail Žukov, ale puk se od jeho čepele odrazil do lapačky domácího brankáře.
51:35
Dobrým obranným zákrokem se ukázal také Jakub Krejčík. Český zadák ve službách Medveščaku uzmul puk v rohu kluziště a po mantinelu jej poslal do středního pásma.
51:03
Blake Parlett svedl důrazný souboj v rohu obranného pásma. Domácí obránce skvělým způsobem vybojoval kotouč a ještě konstruktivně rozehrál.
50:28
Hosté se ne a ne dostat do tempa. Stěpan Zacharčuk zkusil štěstím od modré čáry, nicméně jeho projektil byl pro Taylora třešničkou na dortu.
50:20
Domácí se řítili do rychlého protiútoku, ale Colby Genoway neudržel brusli na modré čáře a přejel do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
49:26
Stanislav Galimov neudržel pokus od modré čáry! Hostujícímu brankáři vypadl kotouč z výstroje, jenže ani jeden z dotírajících útočníků jej nedostal za jeho záda!
49:00
Stefan Elliott se prosmýkl kolem obránce, připravil si puk ke střele zápěstím a svižným projektilem těsně minul levou tyč domácí branky!
48:25
Domácí jsou nadále aktivní a snaží se bojovat o každý odražený kotouč. Obrana Medveščaku bez váhání vyhodila puk do středního pásma.
47:59
Medveščak právě vstřelil branku!
Medveščak si bere zpět ztracené vedení! Střela od modré čáry se odrazila od zadního mantinelu zpět před branku, kde se nejlépe zorientoval TOMÁŠ MERTL a s přehledem dopravil puk do branky! Gól ještě musel potvrdit rozhodčí u videa, ale ani on nenašel žádnou závadu! Asistence: Blake Parlett, Shaone Morrisonn.
47:35
Střelu od modré čáry vyrazil Danny Taylor betonem do rohu obranného pásma. Domácí obránci odražený kotouč dojeli a vyhodili do středního pásma.
47:10
Thomas Larkin vyvezl puk z rohu obranného pásma před branku Kazaně, kde si ale neporadil se soupeřem a obránce v bílém dresu mu kotouč vypíchl.
46:44
Stanislav Galimov si připsal další úspěšný zákrok! Strážce hostující branky schoval v lapačce nahození od modré čáry. Vhazuje se po jeho levé ruce.
46:20
Tomáš Mertl vybojoval puk za brankou Kazaně, zadovkou jej posunul na spoluhráče, jenže Mark Katic nepřekvapil brankáře Galimova.
45:42
Shaone Morrisonn prosvištěl do útočného pásma. Domácí hokejista si udělal výlet mezi kruhy, odkud vypálil zápěstím, jenže jeho pokus minul branku.
45:10
Tomáš Mertl zavezl puk za branku Medveščaku, kde jej podržel a počkal na kompletní vystřídání svých spoluhráčů. Čerství hráči naskakují také na straně Kazaně.
44:20
Nathan Perkovich nahodil puk od modré čáry. Jeho pokus prosvištěl kolem zadní tyče a zaduněl o zadní mantinel. Medveščak přesto zůstává v útočném pásmu.
43:43
Zakázané uvolnění také na straně domácího celku! Kazaň v posledních minutách zařadila vyšší rychlostní stupeň. Hosté se tlačí před branku Medveščaku.
43:20
Andrej Popov se řítil do útočného pásma. Hostující útočník potáhl puk podél mantinelu, ale těsně před brankou ztratil balanc a poroučel se k ledu.
42:40
Atte Ohtamaa poslal puk po mantinelu za branku Medveščaku. Domácí brankář znovu vyrazil za svou klec a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
42:08
Zasahovat musel také brankář Danny Taylor! Domácí brankář zlikvidoval střelu od modré čáry. Vhazuje se po jeho levé ruce.
41:26
Obrana hostujícího celku se teď vymanila z náporu Medveščaku jen díky vyhození přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Taylora.
41:10
Edwin Hedberg bojoval s pukem v rohu obranného pásma. Domácí hokejista jej předložil na brankoviště, ale nikdo v modrém se k němu nedostal.
40:39
Arťom Lukojanov dotíral na obránce domácího celku za brankou Medveščaku. Lukojanov sice na chvíli vybojoval kotouč, ale proti přesile s ním nic nevymyslel.
40:10
Do třetí třetiny vstoupili lépe hokejisté Medveščaku. Domácí hokejisté se ihned řítili do útoku, ale nahození podél mantinelu sebrala obrana Kazaně.
40:01
Střely na branku: 12 – 20
Prostřední perioda je minulostí! Diváci v Záhřebu gól ve druhé dvacetiminutovce neviděli! Domácí Medveščak zatím hraje s Kazaní důstojnou partií a dokonce si vypracoval více šancí! V té největší selhal hned na úvod třetiny Lucas Lessio! Na druhé straně mohl poslat Kazaň do vedení Andrej Popov, ale ten minul poloprázdnou branku! Po čtyřiceti minutách je stav 1:1!
40:00
39:25
Michail Gluchov nahodil puk do útočného pásma, avšak obránce Medveščaku kotouč dojel a dopravil jej za modrou čáru. Ani jeden z týmů už se nikam nežene.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:20
Po dalším zásahu domácího brankáře se bude vhazovat po jeho pravé ruce! Hokejisté Kazaně cítí šanci na vstřelení branky v závěru druhé třetiny.
38:10
Nikita Čerepanov dostal nabito mezi kruhy a bez přípravy vyslal prudkou střelu! Jeho razantní projektil však postrádal potřebnou přesnost a zaduněl o zadní mantinel.
37:38
Colby Genoway vymyslel dobrou přihrávku před branku, kam si sjížděl Tomáš Mertl. Český útočník se k ráně do odkryté branky nedostal přes zákrok hostujícího obránce.
37:12
Nikita Čerepanov se otočil ve středním pásmu, prudkou přihrávkou rozjel Čibisova, jež okamžitě přihrával na brankoviště, kde nezakončil nikdo v bílém.
36:38
Stanislav Galimov se jen ohlédl za nahozením od levého mantinelu. Kotouč prolétl kolem brankové konstrukce, brankář Kazani mohl zůstat klidný.
36:10
Vladimir Tkačjov si sice zpracoval prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže následnou nepřesnou pobídkou odevzdal kotouč domácím hráčům.
35:25
Stanislav Galimov zastavil nahození domácího obránce ze středního pásma. Hostující brankář rychle vyklepal kotouč na projíždějícího obránce.
35:12
Justin Azevedo nahodil puk do útočného pásma, ale jeho kolega z útočné formace neudržel brusli na modré čáře. Po odpískaném ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
34:33
Edwin Hedberg se z ostrého úhlu rychlou kličkou natlačil před Galimova, jenže v pádu nedokázal zasunout kotouč mezi betony brankáře Kazaně!
34:10
Arťom Lukojanov nahodil puk do útočného pásma. Jeho pobídku sice dojel Justin Azevedo, ale sám proti přesile obránců neměl šanci na úspěch.
33:39
33:12
Kotouč je znovu až za brankou Dannyho Taylora. Domácí brankář vypomohl svým kolegům s rozehrávkou. Medveščak má čas na poslední atak.
32:45
Colby Genoway zavezl kotouč za branku soupeře, kde o něj přišel. Hosté poté bez váhání napálili puk přes celé kluziště. Domácím se zatím nedaří.
32:15
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale nikdo v modrém zatím Galimova neohrozil. Kotouč pendluje mezi rohy útočného pásma.
31:39
Bude se vylučovat! Medveščak si zahraje přesilovou hru! Michail Sidorov dostává dvě minuty za podražení!
31:10
Colby Genoway vybojoval puk ve středním pásmu, posunul jej za modrou čáru, jenže rozjetý Lucas Lessio nedokázal vypálit přes dobře postaveného obránce.
30:41
Andrej Popov mohl poslat Kazaň do vedení! K Popovovi se od zadního mantinelu odrazila nepřesná střela, ale hostující útočník neposlal puk do odkryté branky!
30:10
Bobby Butler tečoval před brankou Kazaně nahození od modré čáry! Stanislav Galimov se musel pořádně ohánět, ale nakonec s vypětím všech sil udržel puk před brankovou čárou!
29:21
Andrej Popov dostal nabito mezi kruhy, ale hostující hráč dlouho otálel se střelou a dobře postavený obránce jeho pokus nakonec fantasticky zablokoval.
29:01
Jeden z obránců Kazaně vyhodil puk na střídačku. Po teči dotírajícího útočníka Medveščaku se hra přesune do středního pásma.
28:55
28:02
Obránci Medveščaku se znovu prodrali ke kotouči a výhozem o mantinel jej napálili za branku Kazaně. Hosté musejí začít až od Galimova.
27:25
Domácím se ihned po vyhraném vhazování podařilo vyhodit puk přes celé kluziště. Hokejisté v bílém se ve druhé třetině spíše trápí.
26:55
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Colby Genoway – 2 min., podražení).
26:40
Blake Parlett se s ničím nepáral a jednoduše vyhodil kotouč do útočného pásma. Hosté si zahrají přesilovku! Na led už naskočil šestý bruslař!
26:10
Roman Abrosimov se s pukem vytočil v rohu útočného pásma, nabídl jej spoluhráči na modré čáře, ale ten slabou střelou trefil brusle jednoho z obránců.
25:37
Arťom Lukojanov spěchal po levé straně za prudkou přihrávkou na modrou čáru. Kazaňská rychlonožka si kotouč stačila zpracovat, ale ke střele se neprodrala.
25:10
Colby Genoway nahodil puk po mantinelu za branku Kazaně. Domácí hokejisté kotouč vybojovali a nadále kombinují v útočném pásmu. Střely však nepřicházejí.
24:23
Anton Glinkin se vytočil ze sevření domácího obránce a svižnou ránou prověřil pozornost domácího brankáře. Danny Taylor schoval střelu zápěstím v lapačce.
24:10
Stěpan Zacharčuk dojel vyhození domácího celku a Kazaň po delší době může uklidnit hru. Zacharčuk vyčkává za brankou, zatímco zbytek hokejistů v bílém střídá.
23:30
Hostující brankář raději schoval v lapačce nahození Girouxe od modré čáry. Brankář Kazaně přerušil hru před dotírajícími útočníky Medveščaku.
23:12
Až nyní se přerušuje hra! Stanislav Galimov ukryl střelu Hedberga z pravé strany. Domácí útočník trefil lapačku brankáře Kazaně. Vhazuje se po Galimovově levici.
22:35
Medveščak se nastěhoval do útočného pásma. Domácí hokejisté roztočili kolotoč rychlých přihrávek, avšak obránce Stěpan Zacharčuk v pádu zastavil přihrávku před branku.
22:01
Tomáš Mertl vlétl do útočného pásma, natlačil se tělem před obráncem, nicméně střelou bekhendem z ostrého úhlu minul zařízení.
21:36
Lucas Lessio obdržel vynikající přihrávku mezi kruhy, ale novic v dresu Medveščaku svižnou střelou zápěstím nasměroval kotouč vedle branky Kazaně!
21:10
Stěpan Zacharčuk dojel nahození domácího celku za branku Kazaně. Zadák hostujícího celku se obratně otočil a dokázal rozehrát před napadajícím soupeřem.
20:26
20:10
Do druhé třetiny vstoupil lépe domácí Medveščak. Hostující Kazaň ještě dohrává přesilovou hru z úvodní dvacetiminutovky.
20:01
Střely na branku: 4 – 11
Úvodní dvacetiminutovka je minulostí! Domácí Medveščak vlétl do zápasu ve svižném tempu a už v 5. minutě jej do vedení poslal Brandon McMillan ! Hosté poté zařadili vyšší rychlostní stupeň a vybojovali si přesilové hry! Hned tu první dokázal díky dobré orientaci na brankovišti zužitkovat Fjodor Malychin ! Do šaten se proto odchází za stavu 1:1!
20:00
19:30
Bobby Butler se nenatáhl po nahozeném kotouči po mantinelu a nedokázal jej vyhodit do bezpečí. Hosté se přeci jen usadili v útočném pásmu.
19:08
Hosté v plném počtu. Začíná přesilovka Kazaně.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:26
Počet hráčů na ledě se vyrovná! Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Tomáš Mertl!
18:02
Hostům se znovu podařilo vyhodit puk za branku Medveščaku! Edwin Hedberg se po puku sice natahoval ze všech sil, ale už jej neudržel před modrou čárou.
17:15
Hosté ale uspěli na vhazování v obranném pásmu a okamžitě vyhodili puk přes celé kluziště. Medveščak musí začít od vlastní branky.
17:08
První přesilovku si zahraje také Medveščak! Dvě minuty za hákování dostává Michail Gluchov.
16:17
16:05
I napotřetí se Medveščaku podařilo odpálil puk dalekoho od Taylorovy branky. Kazani se druhá přesilovka vůbec nepovedla, Parlett se brzy vrátí na led.
15:15
Obrana Medveščaku znovu vyhodila kotouč přes všechny čáry. Hokejisté Kazaně musejí začít až od vlastní branky. Domácí se tentokrát brání lépe.
15:00
Kazani se úvod přesilovky vůbec nepovedl. Domácí vybojovali kotouč a dokonce se hnali do útoku. Jejich rychlou akci však zastavilo postavení mimo hru.
14:17
Bude se znovu vylučovat! Hosté si zahrají další přesilovou hru! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Blake Parlett!
13:46
Kazaň vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Kazaň využívá přesilovou hru! Domácím se nepodařilo vyhodit puk do středního pásma! Anton Glinkin napálil puk před branku, kde se nejlépe zorientoval FJODOR MALYCHIN a dopravil puk do sítě! Asistence: Anton Glinkin, Andrej Popov.
13:06
Bude se vylučovat! Úvodní přesilovku dnešního utkání si zahraje Kazaň! Colby Genoway dostává dvě minuty za hákování!
12:50
S nahozením Justina Azeveda od červené čáry neměl Danny Taylor problémy. Domácí brankář puk dobře viděl a vytěsnil jej do rohu obranného pásma.
12:13
Alexandr Svitov mohl postupovat do otevřené obrany Medveščaku, ale místo toho raději přihrál na své spoluhráče z obrany. Kazaň pouští na led čerstvé síly.
11:40
Jakub Krejčík bojoval o kotouč v rohu obranného pásma. Český obránce si neporadil s přesilou hokejistů v bílém. Kazaň se drží v útočné třetině.
11:10
Bobby Butler sebral další nahození hostujícího týmu. Hosté zatím nemohou najít recept na skvěle se pohybující obranu Medveščaku Záhřeb.
10:40
Danny Taylor se znovu zapojil do hry. Domácí brankář posunul kotouč na své zadáky. Záhřeb zatím nepouští favorizovanou Kazaň do šancí.
10:07
Edwin Hedberg vlétl do útočného pásma, zbavil se obránce a vypálil z těžké pozice. Jeho prudká rána prolétla jen kousek vedle hostující branky.
09:30
Goran Bezina zachoval chladnou hlavu a zbavil se dotírajícího útočníka soupeře za vlastní brankou. Domácí zadák navíc přesně rozehrál.
09:02
Nathan Perkovich vybojoval puk u mantinelu, avšak nepřesnou přihrávkou vyhnal Medveščak z útočného pásma. Domácí hrají přesto i nadále velmi aktivně.
08:13
Anton Glinkin se po vyhraném vhazování hnal podél mantinelu do útočného pásma. Hostujícímu hráči se kotouč zasekl mezi nohami a Glinkin o něj přišel.
08:05
Domácí se řítili do rychlého protiútoku, nicméně aktivní Lucas Lessio překročil modrou čáru příliš brzy. Po odpískaném ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
07:40
Alexandre Bolduc dostal přihrávku na modrou čáru, ale v nejdůležitější moment mu kotouč přeskočil přes hokejku a Bolduc jej ztratil v souboji u mantinelu.
07:24
Až nyní se přerušuje hra! Jeden z obránců Kazaně v nouzi poslal kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se přestěhuje před Galimova.
06:51
Arťom Lukojanov hodně důrazně atakoval jednoho z domácích obránců. Fanoušci Medveščaku se dožadovali dvouminutového trestu, ale sudí zůstal klidný.
06:15
Justin Azevedo projel středem kluziště až na modrou čáru, odkud vyslal ránu zápěstím. Dvojice obránců Medveščaku jeho pokus zastavila hned v zárodku.
05:40
Domácí jsou po vstřeleném gólu pořádně nažhavení a znovu se natlačili do útočného pásma. Hosté vybojovali puk a řítí se kupředu.
04:32
Medveščak se ujímá vedení! Francis Paré vlétl do útočného pásma jako velká voda, natlačil se před obránce a z ostrého úhlu poslal přihrávku před prázdnou branku, kde jeho činnost dokončil BRANDON MCMILLAN! Asistence: Francis Paré, Goran Bezina.
04:10
Lucas Lessio protečoval nahození do útočného pásma, avšak nikdo z jeho spoluhráčů odražený kotouč nedojel. Obrana Kazaně puk odklidila.
03:40
Shaone Morrisonn uklidnil hru domácího celku a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Hokejisté Kazaně na led rovněž posílají čerstvé síly.
03:10
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Derek Smith potáhl puk do rohu útočného pásma, kde udělal rychlý obrat. Domácí zůstávají před brankou soupeře.
02:40
Michail Varnakov si sjížděl za modrou čáru, kam směřovala prudká přihrávka od mantinelu. Před hráček Kazaně puk na poslední chvíli vypíchl jeden z obránců.
02:08
Danny Taylor vyjel z branky, aby zkrotil prudké nahození po mantinelu. Domácí brankář kotouč zastavil a ještě jej stačil přesně rozehrát.
01:40
Nathan Perkovich přitiskl v rohu obranného pásma na mantinel osamoceného útočníka Kazani. Hosté svého kolegu nepodpořili a raději odjeli střídat.
01:10
Brandon McMillan napřáhl od modré čáry, nicméně jeho pokus zápěstím těsně nad ledem skončil na holenním chrániči jednoho z obránců.
00:32
Arťom Lukojanov vybojoval puk v rohu obranného pásma, objel branku hostujícího celku a rozehrál. Na jeho prudkou pobídku nedosáhl nikdo v bílém.
00:10
Lucas Lessio uspěl na úvodním vhazování dnešního duelu. Kazaň se však rychle dostala ke kotouči, ale první nahození za branku sebrala domácí obrana.
00:01
Ještě před zahajovacím vhazováním zazní ruská a chorvatská hymna!
Hráči už naskakují na ledovou plochu! Hosté z Kazaně odehrají dnešní duel v bílých dresech, zatímco Medveščak nastoupí v modrém.

Medveščak Záhřeb: Taylor (MacIntyre) – Parlett, Morrisonn, Bezina, J. Krejčík, T. Larkin, D. Smith, Perkovich – Co. Genoway, Mertl, Lessio – McMillan, Paré, Hedberg – A. Giroux, Bolduc, Katic – Glumac, Butler.

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Biljalov) – Elliott, S. Zacharčuk, Abrosimov, Ohtamaa, Čerepanov, Jordán, Sidorov – Čibisov, Tkačjov, M. Gluchov – Azevedo, Svitov, Lukojanov – Obuchov, Malychin, Varnakov – An. Popov, Žukov, Glinkin – M. Lazarev.

Rozhodčí: Běljajev, Kulakov – Sadovnikov, Zacharenkov.

Na straně Medveščaku bychom dnes měli sledovat duo Krejčík, Mertl. V dresu Kazaně zase nastupuje Jiří Sekáč a Michal Jordán!
Vzájemné duely

Dnešní soupeři se už v letošní sezóně potkali! Na samotném začátku nového ročníku padla Kazaň na svém ledě 1:3!
Medveščak Záhřeb

Naopak celek z chorvatské metropole vstoupil do letošní sezóny opravdu špatně! Medveščak po dvaceti zápasech okupuje předposlední pozici Západní konference! Hůře je na tom pouze Dinamo Riga! Chorvatský celek navíc třikrát v řadě prohrál. Naposledy prohrál 2:1 v Jaroslavli!

Jaroslavl – Záhřeb 2:1
Podolsk – Záhřeb 3:1
Dynamo Moskva – Záhřeb 5:1
Ak Bars Kazaň

Ambiciózní Kazani se vstup do nového ročníku nadmíru vyvedl! Kazaň vybojovala hned pětačtyřicet bodů a s šestibodovým náskokem na Omsk vévodí Východní konferenci! Z posledních desíti zápasů navíc prohrála jen jednou! V minulém duelu uspěla na svém ledě 2:0 s Kunlunem!

Poslední tři zápasy

Kazaň – Kunlun 2:0
Kazaň – Vladivostok 3:0
Kazaň – Chabarovsk 2:1
Dobrý večer všem fanouškům hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy! Společně se dnes zaměříme na souboj mezi Medveščakem Záhřeb a Ak Bars Kazaň! Duel startuje v 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.