Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Československá stopa

Lukáš Krajíček (MIN) 0 + 0 čas na ledě: 15:23
Jakub Sedláček (RIG) 2 obdrž. góly
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak nakonec zvítězili 2:1 po prodloužení. Víteznou branku v prodloužení vstřelil Ellison, který se prosadil tvrdou střelou z levého kruhu. Domácí si tak připisují do tabulky dva body, hosté bod jeden.

Střely na branku: 28 – 14
60:42
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilovku 4 na 3 a vítězí 2:1 po prodloužení! MATT ELLISON dostal nabito do levého kruhu a tvrdou střelou z první poslal kotouč za záda bezmocného Sedláčka! Asistence: Sergej Kosticyn a Marc-André Gragnani.
60:05
Začalo pětiminutové prodloužení. Domácí dohrávají ještě zhruba minutu a půl přesilovku 4 na 3.
60:01
Prodloužení začne za pár minut.
Třetí třetina je za námi. Dnešní utkání skončilo remízou 1:1 a následovat tak bude pětiminutové prodloužení, ve kterém budou domácí hrát ještě zhruba minutu a půl dlouhou přesilovku 4 na 3.

Střely na branku: 27 – 14
60:00
59:09
Domácí se momentálně nemohou vůbec usadit s kotoučem v útočném pásmu. Dnes tak pravděpodobně uvidíme ještě minimálně prodloužení.
59:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka třetí třetiny.
58:31
Domácí mezi sebou tak dlouho kombinovali, až o kotouč v útočném pásmu přišli.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:38
Domácí si zahrají přesilovku. Čtyři minuty za hru vysokou holí odsedí Patrick Mullen.
57:18
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
56:40
Daší velká šance domácích! Komarov se dostal ke střele zcela osamocen v pravém kruhu, jeho pokus mířený k levé tyči však Sedláček dokázal fantastickým zákrokem chytit do své lapačky! Tak tohle byl opravdu precizní zákrok českého brankáře.
56:15
Krajíček vyslal na branku slabou střelu od modré čáry, kterou ještě navíc zablokoval jeden z obránců.
55:37
Bailen se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, jeho povedenou střelu však Sedláček dokázal vyrazit nad branku.
55:03
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
54:40
Hosté jsou momentálně aktivnější směrem dopředu, avšak do vážnější šance se zatím nedostali.
53:55
53:08
Gillies se snažil projít s kotoučem středem kluziště až do útočného pásma, to se mu však nepodařilo, neboť ho na útočné modré ho zastavil jeden z obránců.
52:28
K. Redlihs se dostal ke kotouči v pravém kruhu, vystřelit se mu však nepodařilo.
51:36
Kristaps vyslal na branku střelu od modré, branku však vůbec netrefil.
50:27
Tempo hry pomalu, ale jistě upadá a momentálně tak nemáme možnost vidět na ledě nic zvláštního.
49:31
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
48:12
Pavlovič vyzkoušel pozornost Sedláčka střelou z levého kruhu, ten však jeho pokus v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
47:28
K. Redlihs vyslal na branku střelu z pravého kruhu, jeho pokus však Scrivens opět v pohodě vyrazil do rohu kluziště.
46:57
Sčastlivyj se dostal ke střele od modré čáry, jeho slabou střelu však Scrivens v pohodě chytil.
46:33
Linglet dostal nabito do levého kruhu, jeho následnou střelu z první však Sedláček v pohodě chytil.
45:55
Ellison napřáhl ke střele od modré čáry, jeho střelecký pokus však dokázal Sedláček na dvakrát chytit.
44:14
Hosté po vstřelené brance dostali větší chuť do hry a momentáně jsou na kluziště lepším týmem.
43:23
Riga právě vstřelila branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! LAURIS DARZINŠ se dostal do samostatného úniku, těsně před Scrivensem to udělal parádně a backhendovým blafákem zavěsil pod horní tyčku! Asistence: Ralfs Freibergs a Miks Indrašis.
42:49
Kotouč skončil na tribuně a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
42:08
41:06
40:51
Sčastlivyj se dostal ke střele z mezikruží, jeho střelecký pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
40:39
40:05
Hosté ještě dohrávají přesilovku 5 na 4 z konce druhé třetiny.
40:01
Další třetina začne přibližně v 20:13.
Druhá třetina je za námi. Ani druhá třetina nám příliš krásy nenabídla, ale konečně jsme se dočkali alespoň jedné branky. Tu vstřelil ve 39. minutě Kovyršin. Hosté se ve druhé třetině dostali asi do dvou větších šancí, ani jednu však nedokázali proměnit a stav utkání je tak po druhé třetině 1:0. Třetí třetina bude ještě velmi zajímavá, tak si jí nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 22 – 12
40:00
39:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.
38:42
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hrubost odsedí Marc-André Gragnani.
38:39
Domácí se dostávají do vedení! Gragnani se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus ještě dokázal Sedláček chytit. Na následnou dorážku, ke které se dostal JEVGENIJ KOVYRŠIN však už neměl žádný nárok. Asistence: Charles Linglet a Marc-André Gragnani.
38:29
Bailen vyslal na branku tvrdou střelu z levého kruhu, jeho pokus však Sedláček dobře viděl a kotouč dokázal chytit do své lapačky.
37:27
Sestito se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu, jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však skončil vedle.
36:53
Kulakov vyslal na branku střelu z pravého kruhu, Sedláček však zatím drží nulu na svém kontě.
36:09
Linglet dostal nabito na modrou čáru, při jeho následné střele se mu však zlomila hokejka a kotouč tak skončil pouze u jednoho z hráčů v bílém dresu.
35:28
34:45
Domácí se v zkrácené přesilovce 5 na 3 nedostali do žádné větší šance a stav utkání tak stále zůstává bezbrankový.
34:19
Hosté hrají ve čtyřech.
33:54
Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Sedláček však zatím odolává.
33:30
Hosté budou hrát ve třech. Dvě minuty za podražení osedí Guntis Galvinš.
33:26
Linglet dostal skvělou přihrávku před branku soupeře. Linglet však v obrovské šance selhal!
33:10
Domácí se zatím vůbec nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
32:20
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Kristaps Zile.
32:07
Komerční přestávka.
32:06
V obrovské šanci se ocitl Toluzakov, který dostal nabito do pravého kruhu. Jeho následný střelecký pokus z první však Scrivens fantasticky chytil!
31:28
Mullen se snažil nahodit kotouč před branku od modré čáry, trefil však pouze jednoho ze svých spoluhráčů stojících před brankou.
30:38
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
29:50
Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
29:20
28:55
Meija vyslal na branku střelu od modré, kterou však Scrivens v pohodě vyrazil do rohu kluziště.
28:04
Teď už se to však Bailenovi povedlo, Sedláček však jeho střelecký pokus od modré dobře viděl a kotouč dokázal v pohodě chytit.
27:24
Bailen se snažil nahodit kotouč před branku od modré čáry, nedovolil mu to však jeden z clonících obránců, který kotouč zablokoval.
26:57
26:30
Sčastlivyj se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho jedovatý pokus však Scrivens dokázal skvěle vyrazit do rohu kluziště.
26:19
26:06
25:47
Domácím se podařilo vyhodit z vlastního pásma a následně celá čtveřice jede střídat.
24:55
Sestito vyslal na branku backhandovou střelu z pravého kruhu, jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však Scrivens dokázal vyrazit mimo tři tyče.
24:28
Darzinš vyslal na branku tvrdou střelu od modré, jeho pokus však Scrivens dokázal chytit.
24:07
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Arťom Volkov
23:43
Domácí se na malou chvíli usadili s kotoučem v útočném pásmu. Ne však na dlouho, neboť o malou chvíli později přišla nepřesná přihrávka jednoho z nich a kotouč tak skončil u jednoho z obránců.
22:58
Bičevskis napřáhl ke střele od modré čáry, střela mu však vůbec nesedla a kotouč tak skončil nad brankou.
22:20
Šinkevič poslal kotouč odrazem o mantinel do ochranné sítě a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
21:57
Kosticyn poslal na útočnou modrou nepřesnou přihrávku na Šinkeviče a kotouč tak skončil až za brankou Scrivense.
21:22
Cibulskis poslal od pravého mantinelu přihrávku před branku, tam se však nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů a ke kotouči se tak dostal pouze jeden z domácích hráčů.
20:47
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Scrivensem.
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 19:21.
První třetina je za námi. Zápas nám zatím příliš krásy nenabízí. Oba týmy si sice dokázali vytvořit v první třetině pár šancí, ale ani jednu nedokázali přetavit v gól. Stav utkání je tak po první třetině stále bezbrankový.

Střely na branku: 9 – 4
20:00
19:38
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a v první třetině tak branku už asi neuvidíme.
19:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:38
Shugg se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však Scrivens dobře viděl a kotouč v pohodě chytil.
18:37
17:50
Mullen vypálil na branku střelu od modré čáry, s jeho jedovatou střelou si však Scrivens dokázal poradit.
17:12
Hosté ztratili kotouč v útočném pásmu a jeden z obránců ho tak následně poslal daleko od své branky.
16:38
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Arťom Volkov.
16:13
Kosticyn se dostal ke střele z mezikruží, jeho střelecký pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
15:22
Lopačuk se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až do útočného pásma, tam se však následně k němu sjeli hned dva obránci a o kotouč ho obrali.
14:38
Kovyršin našel skvělou křižnou přihrávkou v levém kruhu úplně volného Kulakovova, ten však následně střelou z první nasměroval míč do boční sítě.
13:39
Ellison se snažil projít s kotoučem středem kluziště až do zakončení, to se mu však nakonec nepovedlo, neboť mu kotouč zhruba dva metry od branky soupeře sebral Pujacs.
12:37
Stěpanov zkusil překvapit Sedláčka střelou z velkého úhlu, ten si však mezírku u své pravé tyče pohlídal a kotouč vyrazil do rohu kluziště.
12:23
12:22
Klinkhammer se dostal ke střele zcela osamocen před Sedláčkem, střela mu však vůbec nesedla a kotouč tak skončil nad brankou.
11:10
Chenkel se dostal ke kotouči v útočném pásmu, byl tam však sám a následně tak o puk přišel.
10:18
Hosté si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.
09:19
Sčastlivyj se dostal ke kotouči zcela osamocen před Scrivensem, jeho následný střelecký pokus mezi betony dokázal Scrivens skvěle chytit.
08:56
Další zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude opět před Sedláčkem.
08:34
Kotouč se dostal ven z kluziště a hra se tak přesunuje do středního pásma.
08:22
Zakázané uvolněné hostů. Vhazovat se tak bude před Sedláčkem.
07:31
Teď se však dostal ke střele z mezikruží Linglet, který však trefil pouze dobře postaveného Sedláčka.
06:34
Ellison se dostal ke kotouči v mezikruží, následně se však ke střele nedostal, neboť mu kotouč na poslední chvíli vyšťouchl z hokejky jeden z obránců.
06:13
06:07
Sčastlivyj se dostal ke střele od modré čáry, jeho pokus však skončil mimo branku.
05:24
Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a kotouč tak skončil pouze u jednoho z hostujících hráčů.
04:58
Střela jednoho z hostujících hráčů od modré čáry byla sražena jedním z obránců do ochranné sítě.
04:42
Domácí si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.
03:55
Klinkhammer se snažil projet s kotoučem středem kluziště až do útočného pásma, to se mu však nakonec nepovedlo, neboť ho ještě před útočnou modrou zastavil jeden z protihráčů a kotouč mu sebral.
03:15
02:18
Kosticyn se už už dostával ke kotouči zcela osamocen před Sedláčkem, naštěstí pro hosty však puk nedokázal dobře zpracovat a ten mu tak utekl až k modré čáře.
01:44
Kosticyn se dostal na dvakrát ke střele z pravého kruhu, oba jeho pokusy však Sedláček skvěle chytil!
01:15
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení odsedí Colton Gillies.
00:44
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Halou nyní znějí hymny Lotyšska a Běloruska.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v tmavě modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Karnauchov) – Šinkevič, Gragnani, Lisovec, Bailen, Chenkel, Krajíček – An. Stěpanov, S. Kosticyn, Lopačuk – Ellison, Klinkhammer, Matěruchin – Linglet, Kulakov, Kovyršin – N. Komarov, Pavlovič (C), A. Volkov.

Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Mullen, K. Redlihs, Galvinš, Cibulskis, Freibergs, Pujacs, Zile – Sčastlivyj, Shugg, Gillies – Sestito, Darzinš, Indrašis – Pavlovs, M. Redlihs, Toluzakov – Razgals, Saulietis, Bičevskis – Meija (C).

Rozhodčí: Beljajev, Sergejev – Medveděv, Sazonov.
Poslední 3 vzájemná utkání

Din. Riga – Din. Minsk 4:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Din. Riga – Din. Minsk 1:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Din. Riga – Din. Minsk 0:3
Dinamo Riga

Dinamo Riga se momentálně nachází v tabulce Západní konference na poslední čtrnácté příčce s pouhými dvěma body. Po sedmi odehraných zápasech má na svém kontě 1 výhru po nájezdech a 6 porážek. Venku zatím odehrála šest zápasů, ze kterých 1x vyhrála po nájezdech a 5x prohrála. V dnešním utkání tak bude jasným outsiderem, ale nikdy není nic předem jisté a tak uvidíme jak dnešní utkání nakonec skončí.

HC Dinamo Minsk

Dinamo Minsk se momentálně nachází v tabulce Západní konference na dvanácté příčce s pouhými šesti body. Po čtyřech odehraných zápasech mají na svém kontě 2 výhry a 2 porážky. Na domácím kluzišti zatím v letošní sezóně ještě nestartovali. Dnes je to tak jejich preméra na domácím ledě.

Magnitogorsk – Din. Minsk 5:4
Traktor Čeljabinsk – Din. Minsk 2:3
Ufa – Din. Minsk 1:2
Sp. Moskva – Din. Minsk 4:2
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže mezi HC Dinamo Minsk a Dinamo Riga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.