Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Do zápasu nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů!
Střely na branku: 28 – 36
Je bojováno! Neftěchimik Nižněkamsk dokázal otočit nepříznivý vývoj zápasu a poráží Lokomotiv Jaroslavl 2:1! Hosté se ujali vedení v první třetiny, kdy se prosadil Petri Kontiola! Hosté poté vedení dlouho drželi! Vše podstatné se však událo v závěrečné dvacetiminutovce! Těsně po přestávce vrátil Nižněkamsk do hry Alexandr Kitarov a v 53. minutě rozhodl o výhře domácích Dmitrij Makarov !
59:54
59:20
Domácí se ještě drží v útočném pásmu. Anton Krasotkin vyrazil další střelu od modré čáry. Fandové Nižněkamsku se dobře baví!
58:47
Mohlo to být 3:1! Alexandr Bryncev si sjel na přihrávku před branku a bez přípravy zakončil! Anton Krasotkin stačil na poslední chvíli utěsnit mezírku u tyče!
58:20
Hosté se zbavili puku a vyhodili jej za branku Neftěchimiku. Domácí už chtějí dohrát třetí třetinu bez zbytečných komplikací.
57:54
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas! Lodivod Nižněkamsku udělí svým svěřencům poslední pokyny!
57:54
Komplikace pro Lokomotiv! Hosté budou hrát v oslabení! Jegor Averin si totiž odpyká dvě minuty za hrubost!
57:34
Na přihrávku z levé strany si sjel Ilja Ljubuškin, jež bez přípravy zkusil překvapit domácího brankáře. Ivan Lisutin předvedl jistý zákrok a schoval puk v lapačce.
57:06
Lokomotiv se stále nemůže prodrat do střelecké pozice. Nikdo v bílém není schopen překonat vynikající obránce Nižněkamsku.
56:35
56:05
Jaroslavl se sice usídlila v obranném pásmu soupeře, jenže hosté si dlouho vyměňovali kotouč na modré čáře a nakonec se sami vyhnali do středního pásma.
55:27
Další nepřesná přihrávka hostů v útočném pásmu a kotouč znovu míří až za branku Jaroslavle. Domácí zatím brání přesilovou hru s velkým přehledem.
55:00
Domácím se podařilo vyhodit kotouč za branku Lokomotivu. Hosté jsou dnes v přesilových hrách naprosto bezzubí.
54:35
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Igor Polygalov – 2 min., držení protihráče).
52:37
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Gól! Nižněkamsk strhává vedení na svou stranu! DMITRIJ MAKAROV si vzal puk v obranném pásmu, prosvištěl celým kluzištěm a střelou zápěstím propálil hostujícího brankáře! Asistence: Sergej Koňkov, Denis Kuzmin.
51:26
Vladislav Gavrikov vypálil od modré čáry. Jeho ránu ještě před brankou zasáhl jeden z obránců, od jehož brusle se kotouč odrazil do rohu kluziště.
51:03
Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra! Pavel Kulikov si sice převzal přihrávku do útočného pásma, nicméně spoluhráč mu ji adresoval rukou.
50:24
S pukem v posledních minutách hrají pouze hokejisté Lokomotivu. Hráči v bílém se tlačí do útočného pásma, jenže domácí obraně se daří posílat puky za modrou čáru.
49:47
Staffan Kronwall nahodil puk na domácí branku. Jeho nahození se k brankáři nedostalo. Jeden z obránců kotouč rukavicí srazil mimo tři tyče.
49:27
Oba týmy hrají v plném počtu.
48:53
Pavel Kulikov z ostrého úhlu prověřil pozornost hostujícího brankáře. Krasotkin byl na svém místě a vytěsnil ránu ramenem.
48:15
Michail Pašnin dostal šanci na reparát. Hostující hokejista však nevystřelil a nahozením o zadní mantinel pouze odevzdal kotouč domácím hráčům.
47:35
U kotouče jsou hokejisté Jaroslavle. Hosté se stále tlačí do útočného pásma. U mantinelu bojoval Pašnin, který puk neudržel a přišel o něj.
47:27
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Bryncev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Emil Galimov – 2 min., hrubost).
47:27
46:05
Rušan Rafikov zatáhl kotouč do útočného pásma, podržel jej u mantinelu a předal za branku. Nikdo v bílém se k puku neprodral, domácí mohou zaútočit.
45:31
Ilja Ljubuškin bojoval o kotouč v rohu útočného pásma. Útočník Lokomotivu se střetl s početní převahou soupeřů, kteří jej obrali o kotouč.
44:58
Z tribun se začíná ozývat pískot! Domácím fanouškům se nelíbí počínání jejich oblíbenců v útočném pásmu. Nižněkamsk dnes takřka nestřílí.
44:25
Po souboji u mantinelu se kotouč vymrštil přes ochranné sklo mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
43:50
Lokomotiv hraje častěji s pukem na hokejkách. Hosté jsou po inkasované brance mnohem aktivnější a chtějí si vzít ztracené vedení zpět na svou stranu.
43:09
Petri Kontiola zkoušel pozornost domácího brankáře střelou z ostrého úhlu. Jeho pokus však strážce domácí svatyně vyrazil do rohu.
42:38
Hosté se snažili přispěchat s rychlou odpovědí. Arťom Iljenko sprintoval za dlouhou přihrávkou, ale kotouč prolétl až na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Krasotkinem.
41:22
Je vyrovnáno! Nikita Dvurečenskij vybruslil s pukem zpoza branky k mantinelu a nahodil jej na Krasotkina. Před brankářem Lokomotivu puk ještě tečoval ALEXANDR KITAROV a domácím se tak podařilo vyrovnat! Asistence: Nikita Dvurečenskij.
41:05
Domácí se v souboji o puk na modré čáře vystavili do postavení mimo hru. Lokomotiv nepustil domácí hráče do třetiny. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:31
Tomi Sallinen se vytočil zpoza branky, vybruslil do rohu útočného pásma a přihrával na modrou čáru. Jeho pobídku přečetl jeden z obránců, který vyhodil puk.
40:10
Do třetí třetiny vstoupili lépe hokejisté Nižněkamsku. Domácí ihned po vyhraném vhazování vletěli do útočného pásma a Anton Krasotkin raději přikryl nahozený kotouč.
40:01
Střely na branku: 19 – 23
Prostřední část hry je u konce! Ve druhé třetině se diváci branky nedočkali! Domácí se sice snažili vyrovnat, ale Lokomotiv jim nedal moc prostoru! Neftěchimik si navíc komplikuje situaci častým vylučováním! Naštěstí pro domácí tým nedokázala Jaroslavl přesilovou hru využít! Po čtyřiceti minutách je stav utkání 0:1!
40:00
39:46
Brankář Anton Krasotkin si v závěru druhé třetiny ještě musel poradit se střelou z levé strany. Svižný projektil zápěstím však schoval v lapačce.
39:23
Jaroslav Alševskij bojoval o puk v rohu útočného pásma. Do parády si jej však vzal jeden z obránců, jež mu nedal prostor k operování s kotoučem.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:49
38:15
Brandon Kozun se ve vlastním oslabení prodral ke střele z mezikruží! Jeho projektil proletěl těsně vedle pravé tyče domácí branky!
37:32
Ani domácím se však v přesilové hře vůbec nedaří. Lokomotiv dostal kotouč daleko od své branky. Hosté dohrávají druhou část s přehledem.
36:49
Přesilovou hru si zahrají také domácí! Dvě minuty za sekání vyfasoval Jegor Averin!
36:24
36:01
Střelou z ostrého úhlu se prezentoval Jegor Korškov. Jeho nástřel před brankou tečoval jeden z hráčů v bílém, ale puk se odrazil mimo tři tyče.
35:25
Až nyní se domácím podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Domácí posílají na led čerstvé síly, hosté musejí začít od branky.
34:51
Lokomotiv se udržel v útočném pásmu. Hosté dokonce několikrát vypálili, ale Vladislav Gavrikov trefil jen před sebou stojící hráče.
34:24
Lokomotiv si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za úder loktem dostává Jaroslav Alševskij!
33:45
Arťom Iljenko objel domácí brankou a zadovkou napálil puk na brankoviště. Na jeho pobídku si však nesjel nikdo z hokejistů v bílých dresech.
33:13
Tomi Sallinen tečoval střelu zápěstím před hostujícím brankářem. Krasotkin se ale nenechal zmást a vyrazil střelu mimo branku.
32:27
Další dobrý zásah hostujícího brankáře! Anton Krasotkin vyrazil střelu od modré čáry. Odražený kotouč odklidil z nebezpečného prostoru vracející se obránce.
32:04
Jegor Averin vyvezl puk z obranného pásma, jenže ve střední třetině udělal oblouk a vrátil puk svým spoluhráčům z obranny. Lokomotiv se nikam nežene.
31:25
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Ani jeden z týmů se nedokáže udržet v obranném pásmu svého soupeře. U puku jsou hokejisté Lokomotivu.
30:48
Vladislav Kartajev dojel nejrychleji odražený kotouč za brankou Lokomotivu. Hostující hráč jej dokonce vyvezl do středního pásma.
30:07
Na druhé straně zkoušel štěstí od modré čáry Andrej Stas. Rána běloruského hokejisty nenašla cestu mezi obránci Lokomotivu. Hosté mohou útočit.
29:28
Emil Galimov se ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu opřel do volného kotouče. Domácí brankář jeho pokus vyrazil a poté raději ukryl dorážku.
29:03
Jaroslav Alševskij si sjížděl před branku na prudkou přihrávku. Střílený kotouč však prolétl kolem bruslí domácího hokejisty. Neftěchimik stále čeká na šanci.
28:39
28:05
Domácím se dokonce podařilo vyhodit kotouč za branku Lokomotivu. Hosté se hodně trápí a musejí začít nanovo, zatímco domácí pouštějí na led čerstvé síly.
27:32
Lokomotivu se v přesilové hře vůbec nedaří. Hosté se stále ne a ne dostat ke střele. Obranná čtveřice Neftěchimiku se skvěle pohybuje.
26:39
Bude se znovu vylučovat! Další přesilovou hru si zahrají hokejisté Lokomotivu! Dmitrij Ogurcov totiž dostává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku!
26:02
Nikita Dvurečenskij zatáhl puk za branku Lokomotivu, předal jej na brankoviště, kde se strhla mela o puk, ale domácím se nepodařilo zakončit.
25:48
25:20
Vladislav Gavrikov si řekl o přihrávku na modrou čáru, ale ani on se neodhodlal k zakončení. Brankář Lisutin v přesilové hře soupeře ještě nezasahoval.
24:40
Až nyní se Neftěchimiku podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Puk se dostal až za branku Jaroslavle. Hosté musejí začít nanovo.
24:10
Lokomotiv se zatím drží v útočném pásmu, ale hosté kombinují spíše po rozích kluziště. Nikdo v bílém dresu se zatím neodhodlal k zakončení.
23:48
Bude se vylučovat! Dvě minuty za sekání dostává Nikita Ščitov!
23:14
Andrej Loktionov počkal v útočném pásmu na příjezd spoluhráčů a adresoval puk na modrou čáru. Následná střela ale přes shluk obránců nedostala k brankáři.
22:50
Nikita Ščitov podržel kotouč za vlastní brankou a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly poslal na led i domácí lodivod. Tempo prostřední části zatím není nikterak oslnivé.
22:16
Pavel Kulikov se dral za nahozením do útočného pásma. U mantinelu za brankou ztratil balanc v souboji s obráncem a upadl.
21:55
Po delší době se do útoku řítili hokejisté Lokomotivu. Přechod Jaroslavle do útočného pásma ale zastavilo postavení mimo hru.Vhazuje se ve středním pásmu.
21:45
Další zákrok si musel připsat Lisutin. Domácí brankář tentokrát zneškodnil nahození od modré čáry. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
20:40
Lokomotiv se nastěhoval do útočného pásma, jenže hráči Neftěchimiku si pomohli v souboji u mantinelu a odklidili kotouč ven ze třetiny.
20:10
Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté, kteří ovládli úvodní buly. Ilja Ljubuškin se dral do útočného pásma, ale nestačil zakončit.
20:01
První třetina je minulostí! Úvodní dvacetiminutovka se lépe vydařila hokejistům Lokomotivu! Jaroslavl vlétla do zápasu jako velká voda a už v úvodních minutách si vytvořila dobré šance! Branky se hosté dočkali až tři minuty před sirénou, když se ve vlastním oslabení trefil Petri Kontiola! Nižněkamsk mohl bleskově vyrovnat, ale brankář Anton Krasotkin podržel hostující tým! Do kabin se proto odchází za stavu 0:1!
20:00
19:41
Hosté mohli přidat druhou branku! Ke střele z ostrého úhlu se prodral Brandon Kozun, ale jeho projektil minul domácí svatyni o dobrý metr!
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:27
Mohlo být vyrovnáno! Nikita Dvurečenskij se ve vlastním oslabení řítil sám na brankáře, jenže si posunul puk příliš daleko a už nestačil dotáhnout forhendový blafák!
17:37
Jaroslavl si navíc zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za sekání si odsedí Andrej Sergejev.
16:53
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Lokomotiv se ujímá vedení! Hosté dávají gól ve vlastním oslabení! Jaroslavl se vydala do rychlého protiútoku. S první střelou si brankář ještě věděl rady, ale na dorážku PETRIHO KONTIOLY už nedosáhl! Asistence: Vladislav Gavrikov, Maxime Talbot.
16:30
Dmitrij Makarov si hledal pozici ke střele. Nakonec se ještě rozhodl pro přihrávku na modrou čáru. Brankář Anton Krasotkin si s následnou ránou poradil.
15:45
Domácím se ale v přesilové hře vůbec nedaří! Hosté dvakrát vyhodili kotouč až za branku Nižněkamsku. Domácí proto musejí začít nanovo.
14:57
Bude se vylučovat! První přesilovou hru zápasu si zahrají domácí! Dvě minuty za podražení vyfasoval Brandon Kozun.
14:29
Ivan Lisutin měl obrovské problémy se střelou zápěstím! Domácímu brankáři propadl kotouč mezi rukou a tělem a poskakoval na brankovišti! Naštěstí pro domácí jej obrana zametla pryč!
13:51
Na druhé straně pálil z ostrého úhlu Jegor Averin. Pokus domácího útočníka bekhendem mířil do horního rohu, ale Ivan Lisutin vytěsnil puk ramenem.
13:09
Pavel Kulikov se natlačil před branku Lokomotivu a ještě se snažil přihrávat lépe postavenému spoluhráči. Hostující obrana dobře zakročila a odklidila kotouč.
12:26
Hra se přesune před branku Lokomotivu. Hostům se vůbec nepodařila dlouhá rozehrávka po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravici Krasotkina.
11:48
Ivan Lisutin vyrazil za branku, aby pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář zachytil nahozený puk a přesně rozehrál.
11:09
Hosté napadali rozehrávku Neftěchimiku v jeho obranném pásmu. Kotouč se sice odrazil do středního pásma, ale domácí o něj rychle přišli.
10:36
Další zákrok si musel připsat také Pavel Kraskovskij. Brankář Lokomotivu si poradil se slabou střelou z ostrého úhlu a ještě stačil rozehrát na obránce.
10:12
Na druhé straně zkusil štěstí Michail Pašnin. Jeho slabý pokus od mantinelu sice před brankářem změnil směr, ale domácí gólman jej bez problémů schoval v lapačce.
09:41
A právě Bogdan Jakimov tečoval nahození od modré čáry těsně před Krasotkinem! Hostující brankář stačil zareagovat a vyrazil kotouč do rohu kluziště.
08:51
Bogdan Jakimov bojoval o puk v útočném pásmu. Proti němu však stála přesila hokejistů v bílých dresech, který domácího hráče ke kotouči nepustila.
08:16
Po přihrávce rukou se vhazovalo ve středním pásmu. Na vhazování sice uspěl domácí centr, ale Nižněkamsk rychle odevzdal kotouč soupeři.
07:45
Emil Galimov táhl kotouč podél levého mantinelu do útočného pásma. Galimov se probil až za domácí klec, kde o puk v souboji s obránci přišel.
07:05
Nikita Ščitov zavezl puk za modrou čáru, srovnal si jej na bekhend a střelou těsně nad ledem prověřil brankáře Lokomotivu. Anton Krasotkin vyrazil do rohu třetiny.
06:27
Další zákrok musel vytasit Ivan Lisutin! Domácí brankář si tentokrát poradil se střelou od levého mantinelu. Připravený Lisutin schoval puk v lapačce.
06:10
Domácí zavezli kotouč za branku soupeře, ale osamocený Dan Sexton raději odjel na střídačku. Čerstvé síly posílá na led i trenér hostujícího celku.
05:27
Jaroslavl je v úvodu zápasu aktivnějším týmem. Do útoku se sice tlačili domácí, ale o šanci se připravili postavením mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
05:05
Do další střelecké pozice se tlačil Vladislav Kartajev. Hostující útočník si však nepřichystal puk přes bránícího hokejistu a vůbec nezakončil.
04:33
Další obrovská šance Lokomotivu! Na brankáře se řítil osamocený Michail Pašnin, který ale nenašel mezírku mezi Lisutinem a tyčkou!
03:29
Obrana Lokomotivu se ubránila pouze za cenu zakázaného uvolnění. Rozhodčí vracejí hru zpět před branku Jaroslavle. Vhazuje se pro pravici brankáře.
03:21
Dmitrij Ogurcov prováhal dobrou možnost! K domácímu hokejistovi se odrazil puk zpoza branky, jenže Ogurcov jej nedokázal přizvednout!
02:26
Strážce domácí svatyně se zatím nenudí! Ivan Lisutin musel zasahovat po nepříjemné střele z ostrého úhlu. Domácí brankář udržel puk, vhazuje se po jeho levici.
02:18
První velká šance Jaroslavle! Emil Galimov zavezl puk před branku a snažil se přihrát lépe postavenému spoluhráči! Domácí brankář na poslední chvíli vypíchl kotouč!
01:42
Vladislav Kartajev spěchal do útočného pásma za nahozeným kotoučem. V rohu třetiny jej sice dojel, ale ihned o něj přišel v souboji s obráncem.
01:07
Po ofsajdu hostujících útočníků se hra přesune do středního pásma. Zápas se od úvodní minuty hraje před dobrou diváckou kulisou.
00:45
Do třetiny soupeře se poprvé podívali také hosté. Útočníci Jaroslavle ale přišli o kotouč v rohu útočného pásma. Obrana Nižněkamsku má kotouč.
00:10
Úvodní vhazování vyšlo lépe domácím hokejistům. Nižněkamsk se ihned prodral do útočného pásma a prověřil brankáře Jaroslavli první střelou.
00:01
Ještě před úvodním vhazováním zazní arénou ruská hymna!
Hráči už naskakují na ledovou plochu. Domácí Nižněkamsk odehraje duel v modrém, zatímco Lokomotiv zvolil bílou sadu dresů.

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Kolppanen) – Bryncev, An. Sergejev, Berezin, Ogurcov, Ščitov, Kuzmin, Fazylzjanov – Sexton, Sallinen, Polygalov – Koňkov, D. Makarov, Alševskij – Kitarov, Stas, Dvurečenskij – P. Kulikov, Jacenko, Jakimov – Porjadin.

Lokomotiv Jaroslavl: Krasotkin (Murygin) – Gavrikov, Koledov, Ljubuškin, Kronwall, Rafikov, Pašnin, D. Osipov – Čistov, Loktionov, Averin – Kozun, Kontiola, Talbot – Iljenko, Kartajev, E. Galimov – Polunin, Kraskovskij, Apalkov – Korškov.

Rozhodčí: Kadyrov, Sidorenko – Goljak, Dědjulja.
Vzájemná utkání v loňské sezóně

29.10.2015 Nižněkamsk – Jaroslavl 4:3
16.10.2015 Jaroslavl – Nižněkamsk 4:2
Neftěchimik Nižněkamsk

Soupeř Lokomotivu neprožívá natolik vydařený vstup do sezóny. Neftěchimik Nižněkamsk si v devíti zápasech připsal jedenáct bodů a aktuálně drží devátou příčku Východní konference. V posledních duelech připomíná forma Nižněkamsku houpačku. Střídající se výhry a porážky! Nižněkamsk se trápí v koncovce, dosud vstřelil pouze patnáct branek.

Poslední tři zápasy

Nižněkamsk – Chabarovsk 2:1 po nájezdech
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 1:3
Nižněkamsk – Podolsk 2:1 po nájezdech
Lokomotiv Jaroslavl

Lokomotiv Jaroslavl prožívá povedený vstup do nové sezóny. Lokomotiv z osmi zápasů vytěžil osmnáct bodů a drží čtvrtou příčku Západní konference! Jaroslavl padla v letošní sezóně pouze jednou! V úvodním duelu sezóny nestačila na Dynamo Moskva. V minulém týdnu si Lokomotiv připomněl tragickou událost z roku 2011, kdy po pádu letadla zahynul celý tým! Památku obětí leteckého neštěstí uctili hokejisté Jaroslavli výhrami nad Togliatti a Kazaní!

Kazaň – Jaroslavl 0:2
Togliatti – Jaroslavl 2:3 po nájezdech
Jaroslavl – Novosibirsk 3:1
Příjemný středeční podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy! Společně se dnes zaměříme na duel mezi Neftěchimikem Nižněkamsk a Lokomotivem Jaroslavl! Úvodní vhazování padne v 18:30.