To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.

Jan Kolář (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 25:52
Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:17

Bodyčeky: 16 – 21
Vyhrané buly: 21 – 31
Využití: 0 – 0
Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. Nakonec o výhře rozhodli hosté v prodloužení, když se přesně trefil Teemu Ramstedt a hosté si díky tomu odvážejí dva body. Torpedo se tedy musí spokojit alespoň s bodem jedním.
63:52
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Tak nakonec se jako první trefují hosté z Chabarovsku a rozhodují toto utkání. Přesně mezi tři tyče poslal svou střelu TEEMU RAMSTEDT, který si sjel na hranici levého kruhu a odtud propálil vše, co mu stálo v cestě. Dává tak svému celku jistotu jednoho bodu navíc. Asistence: Dmitrij Kosmačjov, Nikita Kamalov.
63:12
Maxim Osipov a jeho rána od modré čáry pouze nechala zadunět betony Metsoly, který poté raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
62:10
Danill Romancev střílel bez přípravy na Proskurjakova, ten si připravil svou lapačku a neinkasoval.
61:36
Přes hradbu hostujících těl pálil nad kruhy Sam Lofquist, kotouč se ještě otřel o hůl Alexandra Frolova, ale Metsola byl pozorný a následně ukryl zachycený kotouč pod svojí lapačkou.
60:54
Ani hosté nebyli přesní, střela Matveje Zasedy skončila na ochranné síti.
60:37
Hosté ztratili kotouč v obranném pásmu a toho využili domácí hokejisté k rychlému brejku. Ale bez úspěchu. Metsola svůj tým podržel.
60:01
Je to tak. Je konec základní hrací doby a zápas tak došel do prodloužení, které začne za malý okamžik. Hrát se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách pět minut. Pokud s nerozhodne ani v prodloužení, dojde na samostatné nájezdy.
60:00
59:29
Tak to ještě zkusí i domácí, kteří mají na skórování posledních devětadvacet minut. Uvidíme, zda se jim to podaří, nebo jestli zápas skutečně skončí bez branek.
59:04
Už to opravdu vypadá, že tento zápas základní hrací doba nerozuzlí. Hraje se převážně ve středním pásmu a čas velmi rychle plyne. U kotouče jsou hosté a ještě to před brankou Novgorodu zkusí.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:20
Znovu se nedostali hosté do pásma domácích, když pozorná obrana Novgorodu dobře bránila už střední pásmo. Torpedo tak půjde do dalšího útoku.
56:12
Ani jeden tým se už nikam nežene, spíše se hráči zaměřili na obranu, aby nikdo neinkasoval zbytečný gól.
55:15
V rohu kluziště v pásmu hostů proběhl souboj o kotouč, který vyhráli domácí hokejisté a hned na to pálil Kaspars Daugavinš. Jenže znovu jeho střela neměla přesnost.
54:05
Do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes pět minut a stále jsme tak úvodní branku neviděli. Dnes to zatím vypadá, že se dočkáme prodloužení.
52:29
Slovo si vzal nyní Carter Ashton, jenž střílel z prostoru mezi kruhy, avšak puk končí na ochranné síti.
51:54
Vladislav Bogoslovskij znovu atakoval hostující klec, ale tentokráte mířil těsně vedle ní. Kotouč si tak sebrala hostující obrana a zamířila s ním na opačnou stranu.
50:20
Torpedo na branku hostů vyslalo už pětadvacátou střelu, ale opět z toho není gól. Metsola lapil střelu Petterssona a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
48:13
Železnov skáče na led a Chabarovsk je tedy v plném počtu.
47:53
A další vyhození kotouče hosty až před domácí branku a početní nevýhoda Chabarovsku se velmi rychle krátí.
46:45
Chabarovsk se ale dobře brání a opět velmi rychle vyhazuje puky do bezpečí. Nyní musí domácí hráči zakládat svou útočnou akci z hloubi vlastního obranného pásma.
46:13
Hosté jdou do čtyř za příliš mnoho hráčů na ledě. Ten odpyká Železnov a domácí si zahrají přesilovou hru.
45:13
Pasivita pokračuje znovu. Tempo hry už zdaleka nemá takovou svižnost, jako v předchozích třetinách.
43:47
Hra zatím nepřináší příliš oslnivý hokej, který by se zrovna divákům líbil. Je to především souboj v rozích mantinelu a nepřesné střely a rozehrávky.
42:29
Znovu jsou obě obrany neprostupné a ani jednomu týmu se nedaří projít do útočného pásma. Takovou pasáž hry jsme sledovali nyní.
41:59
Vladislav Bogoslovskij hledal na levém kruhu Jevgenije Mozera, ale druhý jmenovaný svou střelu napálil přímo do připraveného Metsoly.
40:28
Domácí se okamžitě vydali do útočného pásma, ale znovu brankáře Metsolu neohrozili.
40:01
Také druhá třetina je za námi. Znovu jsme v ní branku neviděli, a tak je po čtyřiceti odehraných minutách stále stejný stav, jako na ukazateli skóre svítil před tímto zápasem, tedy 0:0. Diváci si zatím na své nepřišli. Uvidíme, zda se dočkáme alespoň ve třetí části hry. Ta začne přibližně v 19:40.
40:00
39:45
Po nepřesné domácí střele se k puku dostanou hosté, ale už se nic nestane. I druhá třetina se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:03
Do postavení mimo hru se dostal Teemu Ramstedt, jinak by jeho únik do domácího pásma byl velmi nebezpečný. Takhle se hra stěhuje zpět do středu hřiště, kde se také bude vhazovat.
37:16
Maxim Osipov plácl do kotouče, ten letěl na branku Chabarovsku, ale nakonec skončil jen těsně vedle ní.
36:18
Znovu hosté ohrozili domácí branku, ale kotouč skončil po ráně Kristiana Kuusely skončil na boční konstrukci branky Novgorodu.
35:46
Kirill Urakov se vydal sám do útočného pásma, jenže český obránce Jan Kolář mu jeho snahu zneškodnil pozorným obranným zákrokem.
34:19
Ne, ani další střela Fredrika Petterssona nekončí gólem. Ten je dnes pro oba týmy doslova zakletý. Ale nutno podotknout, že oba brankáři v čele s pozornou obranou hrají opravdu velmi dobře.
33:20
Hokejisté Torpeda se dostali do další zajímavé šance, ale tu spálil Višněvskij, když ránu od modré čáry poslal pouze vysoko nad.
32:31
Chabarovští nic nevymysleli a svou početní výhodu nezvládli. Domácího brankáře skoro neohrozili a i domácí celek se dokázal ubránit. Mozer je už na ledě.
31:30
Domácí hokejisté se zatím ve svém prvním oslabení dobře brání a hosty takřka k ničemu nepouští.
30:31
Mozer odchází na trestnou lavici za podražení a přesilovou hru si zahrají hosté.
30:15
Hosté hrají v šesti hráčích. Rozhodčí signalizuje vyloučení a Chabarovsk má tedy ponechanou výhodu.
30:03
V pásmu domácího celku je znovu nastěhovaný Chabarovsk a pálí na Proskurjakova snad z každé pozice. Ale domácí brankář tlaku hostů dokázal zatím čelit.
29:16
Ani rána Dmitrije Kosmačjova nekončí brankou, i když k ní obránce hostů neměl daleko. Zatím se tedy znovu první branky nedočkáme.
28:39
Poté se do útoku dostali po delší době také domácí hokejisté a v útočném pásmu střílel z pravé strany Fredrik Pettersson. Ale také on nebyl přesný.
27:15
Chabarovsk zvýšil svoje tempo a opět zahrozil před domácí svatyní. Danill Romancev pálil z prostoru mezi kruhy, ale pouze a jenom do připraveného Proskurjakova, který v krátkém sledu po sobě znovu podržel svůj tým.
26:23
Další střela hostů. Jan Kolář dostal puk na modrou čáru a okamžitě vystřelil. Ten poté zachytil lapačkou Proskurjakov a znovu neinkasoval.
25:57
Nejprve před domácí brankou zahrozil Kristian Kuusela, ale po tom, co mu jeden z domácích obránců sebral kotouč, rozvinula se šance také pro domácí tým. Střela Kirilla Urakova si to namířila pouze do boční sítě.
24:44
Dmitrij Šulenin zamíchal kotoučem na modré čáře a poté vystřelil. Letící puk se otřel o levou nohu Kuusely, ale nakonec nebezpečí zažehl znovu Metsola.
23:55
Hra z jedné strany na druhou. Nyní se dostali do útočné akce také hosté, konkrétně pak Matvej Zaseda, který ale pálil pouze do levého betony Proskurjakova.
23:29
Alexandr Frolov převzal kotouč od svého spoluhráče a mířil s ním před hostující branku. Jenže jeho akci zastavila obrana hostů.
22:30
Znovu se musel Metsola mít na pozoru. Tentokráte chytil projektil zhole Vladislava Bogoslovskijeho, ale ani jeho rána úvodním gólem nekončí.
21:48
Vitalij Aťušov pálil od modré čáry, Proskurjakov si ale připisuje další důležitý zákrok. Poté se hra přerušila a vhazovat se bude po jeho pravici.
21:15
Domácí okamžitě spěchali do útočného pásma, ale cestu Fredrikovi Petterssonovi zastavilo postavení mimo hru, která se tak stěhuje zpět do středního pásma.
20:16
O první střelu ve druhé třetině se postarali hosté, kteří ale udrželi útočné pásmo. Vhazovat se bude po pravici Proskurjakova.
20:01
První třetina je minulostí. V ní jsme žádnou branku neviděli, ale rozhodně k ní nebylo daleko zejména u domácího celku, jenž je zatím hodně aktivní. Uvidíme, co nám přinese další průběh hry. Druhá třetina začne přibližně v 18:50.
20:00
19:38
Po neúspěšné střele domácího Kasparse Daugavinše se k puku dostali hosté a zavezli ho do útočného pásma. Jenže tam před brankářem Novgorodu nic nevymysleli a na druhou stranu míří znovu domácí. Už se ale zřejmě nic nestane a první dějství se pouze dohrává.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:15
Dmitrij Sjomin si nabruslil do blízkosti branky Chabarovsku, ale i Metsola si připisuje úspěšný zákrok po jeho střele.
17:21
Po tom, co se hosté dopustili zakázaného uvolnění, vhazovalo se v jejich pásmu. Tam buly vyhráli a okamžitě zamířili na opačnou stranu. Kapustin vyslal na Proskurjakova přízemní střelu, domácí brankář ji ale kryje.
16:58
Blíží se konec první třetiny a stále jsme neviděli úvodní branku tohoto zápasu. Dočkáme se ještě v této třetině nebo si to hráči obou celků nechají na další průběh hry?
16:15
Alexander Frolov pálil od modré čáry, jeho střelu ještě před brankou hostů sklepl Jevgenij Mozer, ale kotouč za záda Metsoly nezamířil.
14:19
Na druhé straně to zkoušel osamocen před domácí brankou Pavel Dědunov, jenže jeho táhlá střela skončila jen na lapačce Proskurjakova. Ten tak zastavuje hru a uklidňuje ji.
13:08
A znovu Novgorod. Kirill Rasskazov našel na kruzích volného Kasparse Daugavinše. Druhý jmenovaný svou střelu ale přetáhl a kotouč skončil v ochranné síti.
12:53
Domácí jsou při střelecké chuti, na Metsolu mířilo několik dalších střel, ale ten stále drží svůj tým. Hru ale nechal plynout a puk tak mají hráči Chabarovsku.
12:38
Rána Dmitrije Šulenina skončila na hrudi Metsoly, který si připisuje další veledůležitý zákrok. Raději pak znovu přerušuje hru a vhazování proběhne po jeho levici.
11:57
Zakázané uvolnění se píská na hostující straně, vhazovat se tedy bude znovu před Metsolou. A to po jeho pravé ruce.
10:59
Jenže před Proskurjakovem nic nevymysleli a jsou to nyní domácí hokejisté, kteří otáčejí směr hry zase na opačnou stranu.
10:31
Hosté vyhráli vhazování v obranném pásmu a pomalu rozjíždějí svou útočnou akci. U puku je Matvej Zaseda a míří směr útočné pásmo.
10:20
Je to tak, Kosmačjov je na ledě a Chabarovsk v plném počtu.
10:01
A znovu míří puk až před Proskurjakova. Vypadá to, že hosté své první oslabení zvládnou.
09:08
Amur se zatím dobře brání a vyhazuje kotouče do bezpečí. Chabarovsk může vystřídat unavenou čtveřici.
08:20
Tak nyní už trest přichází. Hostující Kosmačjov přidržel hůl protihráči a už sedí na trestné lavici.
07:56
Zatím se hraje čistě, sudí tak nemuseli nikoho vylučovat. Na první početní výhodu stejně tak jako na první branku tohoto utkání, si budeme muset ještě počkat.
07:31
Tomáš Zohorna tečoval před domácí svatyní střelu svého spoluhráče, ale kotouč si cestu mezi tři tyče nenašel. Znovu se bude vhazovat v domácím pásmu.
06:33
Chabarovsk se musel znovu bránit proti akci Novgorodu, ale vše zachránil pohotovým zákrokem Metsola.
06:33
Série nepřesností nyní poznamenal tento úsek hry. Ale už mají puk ve své moci opět domácí hokejisté a míří s ním dopředu, tedy před hostující branku.
05:27
Z pravé strany provětral lapačku Metsoly Kirill Rasskazov, ten střílel z prostoru mezi kruhy, ale opět z toho branka není.
04:16
Proskurjakov si poprvé vážněji sáhl na kotouč. Po jedovaté střele z hole Maxima Kondratěva musel do rozkleku a ukrýt černou gumu sklapnutím svých betonů.
02:59
Torpedo pokračuje v útočné aktivitě i nadále. Tentokráte se ke střele od modré čáry dostal Maxim Osipov, jeho dělovka skončila v lapačce Metsoly. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
02:24
Ale už rozjeli zase další akci domácí hokejisté. Višněvskij zavezl kotouč do útočného pásma, kde poté přihrál volnému Sjominovi, ale ten z pravého kruhu poslal touš na boční konstrukci hostující branky.
01:15
Na druhé straně zahrozili z prvního útoku také hosté z Chabarovsku. Danil Romancev však také svou akci do zdárného konce nedotáhl.
00:55
Z pravé strany vyslal prudkou střelu Kaspars Daugavinš, ale lotyšský útočník poslal kotouč pouze do náruče Metsoly. Ten tak bude puk rozehrávat mezi své spoluhráče.
00:30
V útočném pásmu hráči domácího celku zůstanou. Bude se vhazovat po pravici Metsoly, který už je ve svém brankovišti připraven.
00:05
Hosté se po vhazování dostali ke kotouči, ale jejich průchod do útočného pásma se nevydařil. Přišli o kotouč a na opačnou stranu míří domácí Novgorod.
00:01

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – M. Osipov, I. Višněvskij, Jegoršev, Lofquist, Kalašnikov, Šulenin – A. Potapov (C), Verjajev, Daugavinš – D. Sjomin, Frolov, Pettersson – Rasskazov, Mozer, V. Kuljomin – Gračjov, Ashton, Urakov – Galuzin, Bogoslovskij.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – J. Kolář, Kondratěv, Aťušov (C), Zub, Kosmačjov, Kamalov, Podzinš – T. Zohorna, Ramstedt, Kuusela – Romancev, Kapustin, Klimenko – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, O. Li – Zaseda, Dědunov, Železnov.

Rozhodčí: Kadyrov, Ščeňjov – Medveděv, Sazonov.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.

Jan Kolář (CHA)
Tomáš Zohorna (CHA)
Vzájemná utkání

Oba celky se v loňské sezóně utkaly dvakrát. Nejprve byl úspěšný Novgorod, když zvítězil na ledě Amuru 3:1, na domácím ledě se pak znovu radovali hokejisté Torpeda, tentokráte 2:1 po samostatných nájezdech.
Amur Chabarovsk

To hosté z Amuru Chabarovsk jsou na tom podstatně hůře. Odehráli již sedm utkání a z výhry se radovali pouze jednou. Zbylých šest zápasů prohráli. V tabulce Východní konference jsou tak na třináctém místě se ziskem tří bodů. V úterý utrpěli na ledě Soči debakl 2:7 a i dnes rozhodně v utkání nebudou favoritem. Mohou ale svého soupeře překvapit a uvidíme, zda se jim podaří získat nějaké body do tabulky.
Torpedo Nižnij Novgorod

Nižnij Novgorod začal letošní sezónu velmi dobře. Z pěti utkání dokázal zvítězit čtyřikrát a pouze jednou odešel z ledu poražen. Na svém kontě má dvanáct bodů a nachází se na pátém místě Západní konference. Naposledy dokázal vyhrát doma nad Soči 3:1 a dnes by hokejisté domácích chtěli svou šňůru prodloužit na tři vítězství v řadě. Dokáží si poradit s dalekým Amurem Chabarovsk?
Hezký podvečer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu opět ruská KHL a my v jejím rámci budeme sledovat utkání mezi týmy Torpedo Nižnij Novgorod a Amur Chabarovsk.