Dnešní zápas je u konce, třetí třetina nabídla až gól do prázdné branky, a tak Nižnij Novgorod vítězí poměrem 2:0. Branku do odkryté klece si připisuje do svých statistik John Norman. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu!
59:04
Torpedo právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, domácí potvrzují své vítězství gólem do prázdné branky. Ashton poslal puk po mantinelu, kam si najel JOHN NORMAN. Domácí borec přejel modrou čáru a bekhendem rozvlnil síť v hostující bráně. Asistence: Carter Ashton.
59:00
Jarullinovo nahození bylo sraženo, hosté už hrají v šesti!
58:15
Příliš mnoho času hostům nezbývá, navíc se hraje v obranném pásmu Kazaně.
57:33
Po sražené přihrávce se před Garipovem zjevil osamocený Frolov, který mohl rozhodnout. Domácí hráč mířil mezi betony, ty ale stihl hostující gólman včas sklapnout!
56:31
Potapov zůstal dlouho zaklíněn u střídaček s Žukovem, oba borci se po čase v klidu roztrhli a odjeli střídat.
55:54
Galuzin si nahodil puk sám pro sebe, své síly ale přecenil, závod s hostujícími obránci jednoznačně prohrál.
54:44
54:21
Tkačjov dlouho míchal s pukem v útočném pásmu, následně křížným pasem jednoho z domácích, střelecký pokus hokejisty v bílém byl opět dobře zablokován.
53:19
Po dvou zblokovaných střelách Barsu domácí vyhazují.
52:44
Šulenin (NNO) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
51:49
Puk v útočném rohu Torpeda sice vybojovali kazanští hokejisté, puk ale pouze vyhodili na polovinu soupeře.
51:08
Aljajev čeká za vlastní brankou na to, až jeho spoluhráči vystřídají.
50:00
Polovina třetí třetiny je za námi, nutno podotknout, že hosté si žádnou šanci na vyrovnání nevytvořili.
48:54
Ashton se vydal sám do obranných řad Kazaně, o puk ale přišel.
48:31
Za to na zranění mají hráči dneska pech. Jeden z domácích zůstal dlouho klečet na ledě, snad bude domácí hráč v pořádku.
47:46
Jak už tomu dnes bývá, šance obou týmů zatavuje nepřesná přihrávka.
47:07
Další střela domácích z Garipova vypadla před brankoviště, gólman Barsu po kotouči skočil a ukryl ho pod lapačkou.
46:10
Elliott své nahození nasměroval jen do prvního blokujícího hráče.
45:30
Domácí sice dlouho drželi puk v útočné třetině, avšak k zakončení se neodhodlali.
44:37
Kazaň by potřebovala vyrovnat, špatná rozehrávka ovšem maří její snahu.
44:06
43:35
Hosté sbírají cenné vteřinky v pásmu svého soupeře.
43:16
Po střele Galuzina mohl dorážet Frolov, ale nedostal puk za Garipova. Ten neinkasoval ani po velkém závaru, který vznikl po následné střele od modré!
42:32
Žerděv si krásně protáhl puk mezi obránce, ti mu ho ovšem stihli na poslední chvíli vypíchnout.
42:06
Elliott (KZN) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
41:15
Domácí se hned v úvodu třetiny dostali do pásma Kazaně, následně musel Garipov předvést zákrok, při kterém doslova vyhlavičkoval puk.
40:01
Sledujeme hokej, kterému chybí šance. Ani jeden z týmů si v této třetině nevytvořil ani jednu brankovou příležitost. Do jedné se řítil domácí Sjomin, jenže byl krvavě zraněn, a tak nezakončil.

Další třetina začne přibližně v 16:46!
40:00
39:55
Založení útoku se nepovedlo, a tak je puk opět za brankou Proskurjakova.
39:37
Osipov rozehraje jednu z posledních šancí této třetiny.
39:10
Kotouč letí mimo hřiště, stále platí stav 1:0 pro domácí.
39:04
Opět je puk mimo hru, uvidíme další vhazování v pásmu Novgorodu.
38:57
Odpískán úmyslný ofsajd domácího týmu.
38:12
Frolov sice velmi aktivně napadal, puk přesto nezískal.
37:20
Jedna nepřesná kombinace střídá druhou, tenhle hokej diváky nemůže bavit.
36:24
Lukojanov byl zastaven důrazným zákrokem za brankou Torpeda.
35:39
Nahození Jegorševa blokuje bruslí hráč Kazaně.
35:03
Daugavinš se chystal v mezikruží ke střele, na poslední chvíli byl ale lotyšský reprezentant obrán o puk.
34:40
Sledujeme velmi ubojovaný hokej, velkých šancí bylo jako šafránu.
33:10
33:06
Domácí opět vyhazují, tohle oslabení nejspíš ubrání.
32:25
Puk zamířil na střídačky, vhazovat se bude v pásmu Torpeda.
31:32
Popov se k puku neprobojoval, a tak ho mohl ukrýt domácí brankář pod svou lapačkou.
31:10
Jegoršev (NNO) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
30:09
Chylstov neměl rychlost, a tak z kraje třetiny alespoň nahodil puk na Proskurjakova.
30:06
Gračjov vybídl ke skórování jednoho ze svých spoluhráčů, ten ale zakončoval až z otočky, navíc Garipov si jeho střelu pohlídal.
29:15
Glinkin už se chystal ke střele, když v tom mu puk vypíchl jeden z domácích.
27:43
Kazaň se dostala po dlouhé době ke střele, rána Svitova ale k bráně nedolétla.
27:06
Nahozený kotouč doskákal až za branku Barsu, hostující obránce následně poslal puk jen na zakázané uvolnění.
26:45
25:53
Žabička do brannkoviště byla zablokována, následně hosté vyhazují.
24:45
Hostující kapitán Svitov (KZN) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
24:45
Sjomin dostal puk do velké šance, z mezikruží ovšem nevypálil, protože byl zasažen do obličeje. Na ledě zůstala krvavá stopa, domácí borec ihned zamířil s týmovým lékařem do útrob stadionu!
24:06
Tentokrát střílel od modré Vorobjov, jeho pokus ale mířil jen do zadního mantinelu.
23:30
Žerděv posunul puk na Jegorševa, ten ale zamířil opět jen do bloku.
22:03
Šulenin se pokusil vypálit od modré, do jeho střely ovšem vložil hůl jeden z domácích.
21:02
Nahození Ohtamy mířilo jen do dvojice projíždějících hráčů.
20:13
Po buly v útočném pásmu Kazaně vypálil Zacharčuk, jeho střela byla ale sražena do rohu.
20:01
Dlouho jsme čekali v dnešním utkání na velkou šanci, nakonec ji vytvořil Svitov, jenže toho výborně vychytal domácí brankář. Když už se zdálo, že hráči odejdou do kabin za bezbrankového stavu, udeřil Jevgenij Mozer, po jehož dorážce vede domácí tým 1:0.

Další třetina začne přibližně v 15:56!
20:00
18:55
Minutu před koncem první třetiny domácí hala slaví! JEVGENIJ MOZER sice po objetí klece nedokázal puk zasunout za brankovou čáru, ale poslal ho do souboje hráčů, ze kterého kotouč mířil zpět na hůl domácího útočníka. Ten měl lehkou práci s dorážkou, a tak jde Torpedo do vedení. Bez asistence. Nikolaj Žerděv.
18:41
Střelu Jegorševa od modré už drží ve své lapačce Garipov.
18:04
Tempo zápasu nyní velmi upadlo, ani jeden z celků nechce udělat před první sirénou chybu.
17:25
Ohtamaa skvělým obranným zákrokem zastavil akci Torpeda.
16:41
Domácí brankář si připisuje další zákrok, nyní pouze sebral puk, který se odrazil od Elliotta.
15:58
Hosté nyní přiložili pod kotel, střela na bránu z tlaku ale nepramenila.
15:04
Do největší šance dnešního zápasu se dostal hostující Svitov, jeho dlouhý bekhendový blafák ovšem fantastickým zákrokem betonem likviduje Proskurjakov!
14:45
14:34
Dnešní zápas je plný zranění. Tentokrát po střetu z domácím hráčem končí v bolestech na ledě Gluchov.
14:19
Nižnij Novgorod okamžitě po návratu Svitova na led odpaluje puk ze svého pásma.
14:10
13:25
Ashton se z křídla neprotlačil před branku, a tak alespoň z velkého úhlu zakončil do betonu hostujícího brankáře.
12:50
Ohtamovu dělovku od modré už drží ve své náruči domácí brankář.
12:45
Počet hráčů na ledě se srovná. Daugavinš (NNO) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
12:30
Bars okamžitě posílá puk ven ze svého pásma.
12:10
Přesilovou hru si zahrají také domácí. Svitov (KZN) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
11:53
Po chybě Pajgina se ke střele dostal Žukov, trefil ale jen beton připraveného Emila Garipova.
11:07
Domácí opět jen vyhazují, zpoza vlastní brány bude rozehrávat Ohtamaa.
10:40
10:24
Po zadovce Glinkina nahazoval od modré Pajgin, puk po jeho střele končí pouze v lapačce novgorodského gólmana.
09:45
Torpedo vyhazuje puk až za brankáře Garipova.
09:14
Hosté slaví první gól tohoto utkání, ten ovšem nebude platit. Glinkinův pokus z kraje pásma sice za záda Proskurjakova dolétl, avšak jen díky střetu jednoho z hráčů Barsu s domácím brankářem. Rozhodčí ještě vše kontrolovali na videu, verdikt ovšem zněl jasně – branka neplatí!
08:40
Aljajev (NNO) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
08:40
Lukojanov zůstal také zůstal ležet na ledě po souboji s domácím Aljajevem, tentokrát už se ale bude vylučovat.
07:55
Kuljomin snad bude po souboji se Zacharčukem v pořádku, nyní opouští plochu za pomoci svých spoluhráčů.
07:55
Kuljomin zůstal nehybně ležet na hrací ploše, tohle nevypadá pro hráče Torpeda vůbec dobře!
07:27
Tkačjov našel v dobré pozici Žukova, ten byl ale poslán k ledu jedním z domácích.
06:33
Elliott zastavuje útok Kazaně, Proskurjakov ještě nemusel řešit žádnou složitou situaci.
05:48
Gračjov sice přišel v útočném pásmu o puk, hosté ale jen vyhodili do středního pásma.