Velmi dramatický zápas končí výhrou 2:0. V první třetině vstřelil branku Sergej Širokov. Druhá třetina gól nepřinesla. Ve třetí periodě se hosté pokoušeli vyrovnat, místo toho inkasovali branku. V poslední sekundě hry se prosadil do prázdné branky Sergej Plotnikov.
59:59
Petrohrad právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí hokejisté vyhrávají tento zápas. Střelou do prázdné branky se prosazuje SERGEJ PLOTNIKOV. Asistence: Ilja Kovalčuk a Pavel Dacjuk.
59:35
CSKA Moskva musela brankáře vrátit zpět do hry, neboť se vhazovalo ve středním pásmu.
59:18
Nechybělo mnoho a Petrohrad dopravil kotouč do prázdné branky.
59:09
Necelá minuta do konce třetí třetiny, drama vrcholí, hosté stále prohrávají, buly v jejich útočném pásmu.
58:32
Roman Rukavišnikov velmi obětavě se položil do střely protihráče, kotouč dokázal zastavit. Hosté hrají v šesti, gólman je na střídačce.
58:00
Dvě minuty hry do konce třetí třetiny a souboje o kotouč se odehrávají v obranném pásmu domácích.
57:47
Domácí fanoušci podporují své oblíbence velmi hlasitě, věří, že SKA vyhraje tento duel. Na hře Moskvy je vidět snaha o vyrovnání, ale jejich hru kazí mnoho nepřesností.
57:00
Poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:43
Hosté se snaží něco vymyslet, domácí ale výborně brání.
56:00
Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, domácí mají dění na ledové ploše pod kontrolou.
55:24
Jegor Rykov se pokoušel vstřelit druhou branku domácího celku, jeho střelecký pokus byl ztečovaný.
54:45
Na ledové ploše se nic neděje, zápas se v poklidném tempu dohrává, ani jeden celek nechce udělat chybu. Sledujeme dramatickou koncovku.
53:46
Valerij Ničuškin se pokoušel najít před brankou stojícího spoluhráče, přihrávka byla zblokovaná soupeři.
53:00
Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, hostující brankář znovu kryje kotouč. Petrohrad je podstatně aktivnější celek.
52:20
Sledujeme pohledný hokej, Vjačeslav Vojnov se pokoušel dostat kotouč před branku, ale to se mu nepodařilo.
50:42
Sledujeme rychlý hokej, domácí hokejisté mají kotouč pod kontrolou v útočném pásmu a v poklidném tempu hrají.
49:27
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny třetí třetiny, sledujeme rychlý a vyrovnaný hokej. Domácí tým hájí vedení, které vybojoval v první třetině.
49:06
Domácí fanoušci se znovu hlasitě připomínají, výrazně podporují své oblíbence.
48:37
Ilja Kovalčuk se probojoval až do zakončení, ale jeho zakončení nebylo nejpovedenější. Gólman zasahovat nemusel, jen zkontroloval kotouč.
47:32
Další minuta hry je pryč. Moskva se snaží vyrovnat, bude muset otevřít hru, ale musí myslet také na obrannou hru.
46:47
Domácí hokejisté hrají styl hry, který jim vyhovuje. Kotouč drží daleko od vlastní branky a drží jednobrankové vedení.
45:04
Jegor Jakovlev jako obránce si sjel hodně hluboko do útočného pásma, z mezikruží vystřelil na branku, gólman byl pozorný.
44:30
Dinar Chafizullin založil útočnou akci, v níž už nikdo ze spoluhráčů pokračovat nedokázal.
43:33
Pavel Dacjuk vybojoval kotouč ve středním pásmu, při přechodu do útočného pásma byl od kotouče odzbrojený.
43:00
Tři minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč, domácí stále vedou o jednu branku.
42:17
Sergej Andronov vlétl to Steva Mosese, který zůstává otřesený ležet na ledové ploše. Hit to byl tvrdý.
40:46
Pavel Dacjuk byl před brankou zcela osamocen, ale branku trefit nedokázal.
40:22
Rychlý hokej pokračuje i ve třetí třetině. Diváci se rozhodně nenudí.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hokejisté v bílém.
40:01
Druhá třetina přinesla velmi rychlý hokej, diváci se rozhodně nenudili, ale gól jsme neviděli. Po čtyřiceti minutách platí vedení domácího celku o jednu branku, prosadil se v první třetině Sergej Širokov.
40:00
39:45
Už se nic nestane.
39:13
39:00
Domácí hokejisté jsou nastěhovaní v útočném pásmu. Běží poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:40
V poklidném tempu se dohrává hra ve druhé třetině.
38:09
Hra čtyři na čtyři nepřinesla pohledný hokej, nyní pokračuje přesilovka domácích.
37:13
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Stéphane Da Costa – 2 min., vražení na hrazení).
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetiny, hosté jsou nastěhovaní v útočném pásmu.
36:09
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Steve Moses – 2 min., hákování).
35:40
Michail Naumenkov má kotouč ve vlastním obranném pásmu, následně rozehrál jen na icing. Buly se bude konat v obranném pásmu.
35:00
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Sledujeme velmi rychlý a vyrovnaný hokej, který nabízí mnoho šancí na obou stranách. Výborně chytají brankáři.
34:36
Rychlý hokej pokračuje dál. Nyní je pro ofsajd hra přerušena. Následovat bude komerční přestávka. Tu hráči obou celků uvítají, neboť si mohou odpočinout.
33:39
Hosté v plném počtu. Výborně sehráli přesilovku domácí, měli mnoho střel na branku, ale nedokázali prostřelit brankáře CSKA.
32:25
Další výborný zákrok brankáře Ilji Sorokina. Ten skvěle vychytal Sergeje Plotnikova.
31:39
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Igor Ožiganov – 2 min., podražení).
30:50
Kotouč vylétl z hrací plochy, hra je přerušena.
30:01
Za rychlé hry se dostáváme druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Sledujeme rychlý hokej, který nabízí mnoho šancí. Nyní Ilja Kovalčuk nedokázal trefit kotouč z první.
29:01
Sledujeme rychlý hokej, fanoušci se rozhodně nenudí. Do další obrovské šance se dostal Alexandr Barabanov, který nedokázal zakončit přesně.
28:25
Hra je přerušena, protože na ledovou plochu z hlediště přilétla papírová vlaštovka. Udělaný byla ukázkově, což o to, ale na ledové ploše nemá tento předmět co dělat.
27:30
Viktor Tichonov měl obrovskou šanci a mohl vstřelit druhou branku domácích. Ve vyložené střelecké pozici kotouč poslal mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
27:15
Domácí fanoušci hlasitě podporují své oblíbence, hráči Petrohradu hrají dobře.
26:26
Ilja Kovalčuk se pokoušel dostat do zakončení, ale jeho střela byla obránci zblokovaná mimo branku. Gólman tak zasahovat nemusel.
26:11
Sledujeme rychlý hokej, Nikita Pivcakin se dostal do zakončení, ale jeho ránu kryje velmi dobře chytající Igor Šesťorkin.
25:25
Ilja Sorokin kryje střelu ze středního pásma. Buly se bude vhazovat právě před jeho brankou.
25:00
Pět minut hry je pryč. Sledujeme velmi rychlý hokej, který nabízí mnoho zajímavých momentů před oběma brankami.
24:34
24:21
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude po icingu před brankou CSKA.
24:00
Bránící se celek nyní kotouč vyhazuje přes všechny čáry. A následně znovu kotouč končí za brankou Moskvy.
23:20
Další skvělý zákrok Igora Šesťorkina, který si dokázal poradit se střelou Jonase Enlunda. Buly před brankou domácích.
23:00
Přesilovou hru hrají hosté velmi dobře, Igor Ožiganov se dostal ke střele od modré čáry. Jeho zakončení výborně zastavil brankář.
22:34
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Zubarev – 2 min., vražení na hrazení).
22:34
Sledujeme velmi kontaktní hokej, ani jeden celek nyní nechce chybovat.
22:13
22:04
Skvěle to sehráli hosté. Celé dvě minuty hry byly před brankou Petrohradu. Igor Šesťorkin výborně vychytal několik gólových střel.
20:40
Výborně se brání domácí celek přesilové hře soupeře. Moskva kombinuje před brankou, ale nemůže se dostat do lepších střeleckých pozic.
20:13
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Pavel Dacjuk – 2 min., hákování).
20:01
Začíná druhá třetina dramatického zápasu, který nabízí velmi rychlý hokej a mnoho osobních soubojů.
20:01
Po první třetině, která nabídla velmi rychlý hokej, se z jednobrankového vedení radují domácí hokejisté. Na konci periody se prosadil Sergej Širokov. Výbornou přihrávku zaznamenal Jarno Koskiranta.
20:00
19:50
19:25
Igor Šesťorkin musel nyní zasahovat, do zakončení se totiž dostal Kirill Petrov. Jeho rána z první končí v rukavici domácího brankáře.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:30
V poklidném tempu se třetina dohrává, domácí fanoušci podporují své oblíbence, věří v další vstřelenou branku ještě před koncem první třetiny.
17:32
Jarno Koskiranta vystřelil od modré čáry a jeho pokus výborně do branky nasměroval SERGEJ ŠIROKOV. Gól při hře pět na pět posílá domácí k velké radosti většiny fanoušků do vedení. Asistence: Jarno Koskiranta a Dinar Chafizullin.
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:36
15:42
Velký tlak nyní mají domácí hokejisté. Ti se snaží vstřelit úvodní branku. To se jim díky skvěle chytajícímu brankáři nedaří.
15:12
Další přesilovka domácích, před brankou byl Viktor Tichonov, který kotouč do dobré střelecké pozice nedostal.
14:36
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Valerij Ničuškin – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
14:21
Hosté v plném počtu. Výborná práce bránících se hráčů. CSKA Moskva hraje v plném počtu.
14:07
To nejhorší mají hokejisté Moskvy za sebou, nyní už ve čtyřech.
13:50
Ilja Kovalčuk dostal kotouč mezi kruhy, ale jeho střelu dokázal zastavit pohotovým zákrokem Ilja Sorokin.
13:00
Hosté se výborně brání, domácí hrají přesilovku dobře, ale nemohou najít recept na brankáře soupeře.
12:45
Ilja Sorokin výborně vychytal šanci domácích. Ti hrají přesilovku pět na tři. Pavel Dacjuk neuspěl ve vyložené pozici.
12:21
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., nedovolené bránění).
12:07
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., nedovolené bránění).
11:12
Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího celku. Konstantin Alexejev se dostal do zakončení, brankář je připravený.
10:14
Hostující celek se nyní dostal před branku Petrohradu, který se musí bránit. Steve Moses vybojoval kotouč za brankou a otáčí směr hry.
09:35
Aktivně hrající domácí se dostali do další obrovské šance, Jarno Koskiranta stál před brankou, měl dostatek času pro zakončení, ale branku trefit nedokázal.
08:45
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny první třetiny, stav zápasu je stále bezbrankový.
08:27
Sledujeme hru pět na pět, oba celky jsou nyní už v plném počtu.
07:24
Nikolaj Prochorkin se dostal do výborné střelecké pozice, ale kotouč nedokázal z předbrankového prostoru poslat za brankovou čáru. Obrovská šance pro domácí.
07:05
Ilja Kovalčuk se dostal do zakončení, jeho střelecký pokus vyrazil hostující brankář vysoko nad branku.
06:51
Sledujeme hru čtyři na čtyři, hraje se zejména ve středním pásmu. Ani jeden celek nedominuje.
06:27
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., hrubost).
06:27
05:45
Kotouč za domácí brankou, odkud povede Petrohrad další akci.
05:25
Ani jeden celek se stabilněji nemůže dostat do útočného pásma, sledujeme velmi vyrovnaný duel.
04:40
Bogdan Kiselevič odvedl výbornou obrannou práci a následně se dostal do zakončení, jeho rána však byla nepřesná.
04:05
Alexandr Barabanov se nedokázal podle pravidel dostat do útočného pásma.
03:25
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Diváci se rozhodně nenudí.
03:14
Roman Rukavišnikov vyzkoušel pozornost brankáře Ilji Sorokina. Ten zkušeně podržel kotouč, buly před jeho brankou.
03:00
Nikita Pivcakin má kotouč za svou brankou a dlouhým pasem poslal do útoku Ivana Tělegina. Jeho zakončení od modré čáry nebylo špatné, ale přesnost chyběla.
02:17
Domácí fanoušci hlasité podporují své oblíbence, kteří se snaží jim udělat radost a vstřelit první branku utkání.
01:21
Maxim Mamin z CSKA Moskvy se pokoušel něco vymyslet za brankou. Snažil se poslat kotouč před branku, ale tam byl jeho kolega obsazený.
00:38
Ilja Sorokin kryje kotouč, buly se provádět před jeho brankou. Následně se útočící celek vlastní chybou připravil o útočné pásmo.
00:13
Jako první se do útočného pásma dostali domácí, ti se ale neprobojovali do zakončení.
00:01
Zápas za několik málo minut začne.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Zubarev, Chafizullin, Rukavišnikov, J. Jakovlev, A. Bělov, Rykov – Děrgačjov, Kovalčuk, Dacjuk – S. Plotnikov, Šipačjov, Moses – Dadonov, Barabanov, Širokov – Prochorkin, Ketov, Koskiranta – Tichonov.

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Ožiganov, Děnisov, Pivcakin, Kiselevič, K. Alexejev, Kutuzov, Naumenkov – Tělegin, Scott, K. Petrov – Al. Popov, Ničuškin, Da Costa – Enlund, Mamin, Košelev – Kugryšev, Andronov, V. Žarkov – Kvartalnov.

Rozhodčí: Fraňo, Odins – PaleJ, Otmakhov.
Lze předpokládat, že oba celky budou hrát rychlý útočný hokej, který bude diváky sledující tento zápas bavit.
Oba týmy mají naprosto shodnou bilanci z posledních pěti zápasů. Tři výhry v základní hrací době, jedna výhra po prodloužení/nájezdech a jedna prohra po prodloužení/nájezdech.
Dovolte mi, abych popřál všem fanynkám a fanouškům KHL co nejpříjemnější sportovní zážitek. V tomto zápase proti sobě nastoupí SKA Petrohrad a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.