Československá stopa

Tomáš Marcinko (KUN): 0+0, 1 střela na bránu, čas na ledě 14:59.
Je konec a ve třetí třetině se Kunlunu povedlo otočit vývoj utkání! Nejprve se prosadil individuální akcí Wärn a dvě minuty před koncem zápasu se přesně trefil Jašin. Ten tedy svému týmu vystřelil tři body.
59:32
Collins nezachytil puk ve středním pásmu a ten tak propadl.
59:20
Domácím se povedlo vyvést kotouč.
59:10
Soči je v pásmu a zkouší hru bez gólmana!
58:32
Kunlun nepřestává útočit. Ostrá rána Jarvinena donutila Barulina k zákroku.
57:37
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
A domácí nyní obracejí skóre! Pereskokov našel z rohu kluziště OLEGA JAŠINA, který se obtočil okolo brány, ideálně zvedl puk a trefil se přesně pod horní tyč! Asistence: Vadim Pereskokov.
57:27
56:51
Fleury zkusil probruslit před bránu, ale v kritickém okamžiku přišel o kotouč.
56:17
Videll vzal vše na sebe. Jeho průnik k bráně vypadal nadějně, ale zakončení bylo slabší a Barulinovi nedělalo problém.
55:32
Soči dokázalo krátce po buly vyhodit kotouč z pásma.
55:27
Vyloučení v týmu HK Soči (Ivan Zacharčuk – 2 min., podražení).
55:05
Nebezpečně nyní zahrozil Fleury. Obešel si dva obránce a přesnou střelou donutil gólmana jít rychle na led a zakročit.
54:20
54:01
Snaha Zacharčuka před bránou ovoce nepřinesla. Zakončení trefilo jen beton brankáře.
53:35
Hosty nyní zastavuje odpískaný ofsajd.
53:25
Kunlunu se opět povedlo vyhodit.
52:53
Hostům se nedaří usadit v útočném pásmu.
52:20
Vyloučení v týmu Kunlun (Sergej Pereťagin – 2 min., faul kolenem).
52:06
Střela Ščegolkov byla snadným soustem pro Makarova.
51:21
Maxwell se snažil prostřelit vše před sebou. Domácí ale střelu zablokovali.
50:38
Rau nezachytil nahození na svou osobu, na druhou stranu tak míří hosté.
50:22
A mohl být vývoj utkání otočen! Pereskokov ale nedokázal při svém úniku zvednut puk.
49:32
MAX WARN se ujal kotouče a využil nepozornosti bránících hráčů, když prošel až před gólmana´a přesně zakončil ke vzdálenější tyči. Bez asistence.
49:16
Maxwell ze složité pozice nahodil kotouč. Makarov ho raději podržel v lapačce.
48:51
Vidella obrali o kotouč dva obránci. Soči se nyní daří odrážet útoky soupeře.
48:28
Jüe se vrhl do útoku a byl ve špatném úhlu tísněn obráncem. Přesto zakončil a gólman se raději vrhl po kotouči.
47:54
Pereskokovo nahození z modré vyrazil Barulin betonem do rohu kluziště.
47:20
Padakin zamířil za nahozeným kotoučem a nyní o něj svádí bitvu za bránou soupeře.
46:20
Jüe poslal nenápadné zakončení po ledě. To ale trefilo jen brusli obránce.
45:55
Nadějný útok Soči nyní zastavuje rozhodčím signalizovaný ofsajd.
45:32
Marcinko se nyní dokázal dostat k brance, ale v nevýhodném úhlu nezvládl zakončit.
44:13
O kotouč se nyní bojuje ve středním pásmu a hru začínají provázet nepřesnosti.
43:43
Marcinko obkroužil bránu, ale zakončit se mu nepovedlo. Jeho následnou přihrávku nezachytil je ho spoluhráč ale soupeř.
43:09
Ofsajd teď zastavil nadějný útok Veličkina.
42:47
42:27
Soč se nyní daří držet puk a šetřit cenné vteřiny z oslabení.
42:01
Videll se dostal za obránce a přesnou střelou trefil náruč Barulina.
41:38
Bellemore se opřel do střely. ta ale trefila pouze zadní mantinel.
41:08
Ve dvojnásobné přesilovce se zatím domácím nedaří. Krátce po první střele ztratili kotouč i pásmo.
40:47
Vyloučení v týmu HK Soči (Alexandr Dělnov – 2 min., krosček).
40:30
Kunlun nyní hraje zkrácenou přesilovou hru. Do útoku se ale dostal Maxwell a jeho zakončení musel Makarov vyrazit.
40:10
S pukem se do pásma pokoušejí dostat hosté. Jsou ale dobře bráněni domácími.
40:01
Ve druhé třetině jsme branku neviděli. V úvodní desetiminutovce se k více šancím dostávali domácí. Kunlunu se ale nedařilo prostřelit pozorného Barulina. Následně měl více ze hry soupeř. Tomu se ale nedaří koncovka.
40:00
39:46
Vyloučení v týmu HK Soči (Ben Maxwell – 2 min., podražení).
39:20
Domácí zabojovali o kotouč u mantinelu a povedlo se jim vyhodit.
38:59
Nepřesná střela Ibragimova minula bránu.
38:17
Kunlunu se krátce po buly podařilo osvobodit vyhozením.
38:03
Vyloučení v týmu Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., podražení).
37:43
O kotouč se teď bojovalo u brány Kunlunu a Makarov se musel do boje vložit svou lapačkou.
36:39
Veličkin poslal kotouč o hůl protihráče do hlediště, následuje tedy vhazování před Barulinem.
35:47
Zpětná přihrávka na Levickijho měla být finální, ale ruský forvard nezvládl vystřelit. Kotouč mu přeskočil čepel.
34:57
Kosticyn chtěl přidat další branku ke svému jménu. Jeho střelecký pokus byl ale sražen do rohu kluziště.
34:09
Ščegolkov vypálil z otočky a Makarov měl co dělat aby střelu vytěsnil.
33:28
Rychlý útok domácích nyní končí zákrokem Barulina a odraženým kotoučem v ochranné síti.
32:52
Ignatuškin se nebál zakončit z větší vzdálenosti. Puk ale pouze zaduněl o zadní mantinel.
32:12
Padakin číhal v mezikruží na přihrávku. Když přišla tak rychlou střelou trefil jen brusli obránce.
31:09
Odražený puk po střele Krikunova nebezpečně poskakoval brankovištěm. Makarov ho raději zalehl.
30:45
Collins vyhodil kotouč na zakázané uvolnění a jeho tým si tak prodlouží pobyt na ledě.
30:05
Další přečíslení v posledních minutách aktivního Kunlunu je zastaveno pro ofsajd.
29:32
Dost nenápadné zakončení Vidella nakonec propadlo Barulinovi výstrojí a k jeho štěstí zamířilo mimo bránu.
28:48
Jašin se dostal okolo obránce a zakončil z ostrého úhlu přímo do brankáře.
28:04
Dlouhé nahození domácích je posouzeno jako icing.
27:31
Maxwell se snažil dostat před bránu. Zastavil ho pozorný obránce, který mu i odebral puk.
26:39
Kunlun se nyní usadil v pásmu a přišla střela Jüeho od modré. Ta ale končí jen v lapačce gólmana.
25:37
25:33
Hosty nyní zastavuje ofsajd.
25:12
Kunlunu se nyní povedlo vyhodit puk.
24:56
Fatenbergova střele trefila jen betony brankáře.
24:31
Ostrá rána Krikunova přistála přímo na hrudi gólmana.
24:03
Soči se zatím nepovedlo usadit se v útočné třetině.
23:37
Vyloučení v týmu Kunlun (Linus Videll – 2 min., nedovolené bránění).
23:13
Kotouč se po srážce dvou hráčů odrazil k Padakinovi a ten se snažil vystřelit. Puk mu ale sklouzl z hole.
22:47
Jašin se snažil probít do útočné třetiny, ale zastavuje ho přísně odpískaný ofsajd.
21:59
Nyní se nahození Kunlunu proměnilo v icing a hra se přesune před bránu Makarova.
21:16
Další nadějný útok Soči nyní zastavil ofsajd.
20:17
Zakončení Ignatuškina trefilo jen boční síť.
20:10
Kotouče se po vhazování zmocnili hosté a snaží se navázat na dobrý konec předchozí třetiny.
20:01
První třetina končí a k vidění byli dobré akce na obou stranách. Kunlun měl několik příležitostí k otevření skóre, ale Barulin zatím drží čisté konto. Těsně před koncem se ve zkrácené přesilovce povedlo skórovat hostům a ti teď vedou těsně 1:0.
20:00
19:01
Ohlášena poslední minuta třetiny.
18:57
Makarov nyní zastavil nebezpečnou střelu od modré.
17:53
Soči právě vstřelilo branku!
Po přesném pasu převzal puk ANDREJ KOSTICYN a po krátké přípravě poslal přesnou střelu ke vzdálenejší tyči a poslal svůj tým do vedení. Asistence: Andre Petersson.
17:18
16:27
Vyloučení v týmu Kunlun (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Chad Rau.
16:06
Kunlun se zatím nedokázal usadit v útočném pásmu.
15:29
Soči se po buly podařilo vyhodit puk z pásma.
15:18
Vyloučení v týmu HK Soči (Rinat Ibragimov – 2 min., krosček).
14:53
Kotouč skončil mimo ledovou plochu a následuje vhazování před Barulinem.
14:44
Oba týmy se nyní spíše přetahují o kotouč ve střední třetině.
13:48
Ke střele se dostal Mantyla a tečované zakončení končí v lapačce Barulina.
13:33
Útočící Kunlun se nyní zasekl v rohu kluziště, kde se bojuje o kotouč.
12:32
Makarov nyní odolal střele Ibragimova z těsné blízkosti. Následně vytáhl hezký zákrok lapačkou proti zakončení Fatenberga.
12:17
Nebezpečné dorážky před bránou zastavil Makarov. Nyní následuje komerční pauza.
11:59
V další akci byl Collins, jehož zakončení zlikvidoval Barulin.
11:21
Veličkin zkusil střelu z mezikruží a trefil jen betony gólmana.
10:33
Petersson dostal nadějnou přihrávku do středního pásma a mohl postupovat na bránu. Kotouč mu ale odskočil z hokejky.
09:49
Dlouhé nahození Soči je posouzeno jako zakázané uvolnění.
09:31
Ofsajd nyní zkomplikoval rozehrávku hostů a hra se přesune do středního pásma.
08:54
Pereťagin se dostal ke střele přes obránce a Barulin musel zasahovat lapačkou.
08:25
Rychlé zakončení Ibragimova zvládl zastavit gólman domácího Kunlunu.
08:09
Dělnov se napřáhl a přes obránce poslal tvrdou střelu jen do zadního mantinelu.
07:55
Fatenbergův druhý pokus našel jen náruč přesunujícího se Makareva. Následuje komerční pauza.
07:39
Petersson vybojoval za bránou kotouč a nyní hledal vhodného adresáta přihrávky. Našel Fatenberga, který ale minul.
06:45
Fleury číhal za obranou na přihrávku. Ta se ale zastavila o dobře stojícího obránce.
06:24
Kunlun nyní drží kotouč ve svém pásmu a snaží se zklidnit hru.
05:47
Padakin se zkoušel zpoza klece dostat do střeleckého úhlu. Obdržel ale tvrdý hit.
05:11
Pereskokov se dokázal probít do mezikruží a zde zakončil k tyči. Barulin ale vyrazil střelu do ochranné sítě. To byla první větší šance Kunlunu.
04:40
Ščegolkov převzal kotouč těsně u brány a z těžkého úhlu trefil jen rameno brankáře.
03:58
Zápas je zatím poměrně svižný a rychlý. Obě strany se střídají na puku a k více šancím se zatím dostali hosté.
03:20
Fleury poslal nahození od mantinelu do chumlu hráčů před bránou. Kotouč se ale odrazil a skončil jen na zadním mantinelu.
02:20
Padakin získal odražený puk a ihned ho vyslal směrem na bránu. Kotouč projel brankovištěm, ale bránu minul.
01:57
Další rychlé přečíslení Soči končí střelou Zacharčuka přímo do náruče Makarova, který svým zákrokem přerušuje hru.
01:17
Petersson se ujal kotouče a následně vystřelil z hranice kruhu. Střelu ovšem poslal vysoko nad bránu.
00:48
Collins se dostal až do útočného pásma. Při otočce ale přišel o kotouč a hosté následně spěchají na druhou stranu.
00:10
Po úvodním vhazování drží kotouč hráči Kunlunu a snaží se probít do útoku.
00:01
Nyní následují hymny Ruské federace a Čínské lidové republiky.
Na led již nastupují oba celky.

Kunlun: An. Makarov (Zagidulin) – Mäntylä, Järvinen, Bellemore, Jüe, Viklund, Pereťagin, Mikulovič – Wärn, Fleury, Lahti – Rau, Videll, Collins – Ponikarovskij, Veličkin, Marcinko – T. Sia, Pereskokov, Jašin – Jing.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Mamkin, Mamašev, Fantenberg, Ibragimov, Glazkov, Gorochov, Pedan – Krikunov, Ignatuškin, A. Kosticyn – Petersson, Maxwell, Levickij – I. Zacharčuk, Ščegolkov, Dělnov – Babincev, Padakin.

Rozhodčí: Vasiljev, Kadyrov – Otmachov, Šikanov.

Martin Bakoš (KUN) 0 + 1
Tomáš Marcinko (KUN) 1 + 1
HK Soči
Soči se v letošní sezóně poměrně daří. Hostujícímu mužstvu patří v západní konferenci hezké páté místo se ziskem sedmadvaceti bodů z patnácti odehraných utkáních. Soči zaznamenalo v letošní sezóně osm výher, výhru na nájezdy, prohru v prodloužení a pět proher v základní hrací době.

Red Star Kunlun
Domácí tým je po dvanácti odehraných kolech na dvanácté příčce východní konference se ziskem patnácti bodů. Čínský klub má na kontě pět výher v základní hrací době a sedm porážek. Nutno podotknout, že Kunlun má oproti svým soupeřům o několik utkání méně.

Spartak Moskva – Kunlun 0:1
SKA Petrohrad – Kunlun 3:0
CSKA Moskva – Kunlun 3:0
Čerepovec – Kunlun 2:0
Kunlun – Kazaň 2:3
Krásné, dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes představí Kunlun, který na svém ledě přivítá hokejisty HK Soči. Úvodní vhazování je naplánováno na 13:30, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.