Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou.
Je dobojováno a tři body si za vítězství 2:1 připisují do tabulky hokejisté Soči. Ti se ve 3. třetině dostali již do dvoubrankového vedení a vše spělo k poklidné výhře. 16. vteřin před koncem zápasu se však prosadili i hosté a bylo zaděláno na drama, které však již domácí nepovolili a tak zůstávají všechny body v přímořském letovisku.
59:44
Avangard právě vstřelil branku!
16 vteřin před závěrečnou sirénou dramatizují hosté celý zápas. Martynov nabil LEMŤUGOVOVI a ten se nemýlí! Asistence: Martynov, Sobotka.
58:55
Furch míří na střídačku a hosté to zkouší v šesti!
58:03
Nikitin si počínal jako zkušený mazák a zbavil se protihráče elegantní kličkou.
57:49
Alexandrov se s ničím nerozpakoval a odpálil z vlastního pásma puk do bezpečí.
57:01
Lemťugov sice vypálil, ale trefil pouze prvního clonícího protihráče.
56:03
Kučerjavenko vybojoval puk, ale následně nedokázal přesně rozehrát.
55:20
Ignatuškin ujížděl sám na Furcha, ale na českého brankáře si nepřišel!
54:47
Medveděv neudržel v rohu kluziště puk a domácí jej vyhazují, tak aby mohli vystřídat.
53:50
Soči právě vstřelilo branku!
Domácí se ujímají vedení 2:0 a to už se bude hostům otáčet o poznání hůře! Krikunov vybídl přihrávkou ke skórování KOSTICYNA a ten jeho nabídkou nepohrdl. Asistence: Krikunov, Ignatuškin.
52:32
Medveděv nenašel najetého Zubova a hrát mohou domácí.
51:26
Fiščenko teď srazil rozhodčího a hra je přerušena.
50:54
Kosticynovu ránu od mantinelu zablokoval obránce.
Kosticyn vybojoval puk v rohu kluziště a následně i vystřelil. Výsledek? Další zákrok pro Furcha.
50:00
Lemťugov sice našel rozjetého Zubova, ale tomu puk sebral Děrljuk.
49:06
Tváří v tvář Barulinovi teď selhal ve stoprocentní šanci Pjanov!
48:47
Gustafsson nevystřelil přesně a puku se ujali rychlí domácí útočníci, kteří však následné přečíslení dva na jednoho nedokázali dotáhnout do zdárného konce.
47:58
Zacharčuk přišel o puk a hrát tak může soupeř.
47:15
Alexandrov zablokoval tvrdou ránu a s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.
46:57
A tentokrát si již Barulin připisuje úspěšný zákrok po ráně Roye.
46:28
Nikitin se opřel do puku a ten jen těsně minul klec Barulina.
Dnešní utkání sleduje 5 675 diváků.
45:51
Domácí se budou muset bránit, neboť na dvě minuty je vyloučen za hrubost Ignatuškin.
44:29
Kosticyn přišel za bránou Furcha o puk.
44:00
Sobotka vypálil z ostrého úhlu pouze do boční sítě.
43:26
A další zákrok pro českého brankáře, přičemž nezměněn zůstává i střelec Maxwell.
43:06
Furch si připisuje zákrok po střele Maxwella.
42:46
Ahnelöv si počínal na hranici pravidel, ale puk nakonec vybojoval čistě.
42:02
Děrvuk srazil k ledu Levického tvrdě, leč čistě.
41:18
Morozov prověřil Furch ranou ze středního pásma.
40:51
Tolpeko vystihl hostující rozehrávku, ale žádná větší šance z jeho aktivity nevzešla.
40:23
Roy vystřelil od modré a nadělal spoustu starostí Barulinovi!
40:01
Druhá třetina je minulostí a spokojenost je po ní na straně domácího celku. Hráči Soči se totiž ve 27. minutě ujali vedení po střele Levického a protože Barulin je prozatím bezchybný, vedou domácí 1:0.
40:00
39:26
Lisov zlomil při střele hůl a odjíždí na střídačku. Hrát budou domácí.
38:04
Alexandrov nerozehrál přesně. Tuhle přihrávku mu trenér domácího celku zajisté vyčte, neboť na rozehrávku měl spoustu času.
37:46
A další zablokovaná střela, tentokrát po obranném zákroku Fantenberga.
37:15
Roy našel Pjanova, jehož pokus však končí po teči pouze v ochranné síti.
36:48
O'Dell zakombinoval s Maxwellem a rázem je z toho tlak první útočné formace Soči.
35:48
Kosticyn sice dostal nabito, z výborné pozice ale promáchl kotouč.
35:02
Hostující hráči jsou v posledních vteřinách přeci jen aktivnějším týmem a tlačí se za vyrovnáním.
34:18
Padakin neustál souboj o puk a hrát tak mohou hokejisté Avangardu.
33:45
Zubov se vší silou opřel do puku od levého kruhu, ale jeho rána míjí bránu.
33:06
Hra je přerušena pro ofsajd. Následovat navíc bude komerční přestávka.
32:54
Pjanov vypálil a prověřil levý beton Barulina.
32:05
Kosticyn nerozehrál přesně a puk mají hosté.
31:56
Mamkinovu střelu od modré likviduje Furch.
31:06
A levý beton Barulina úřaduje znovu, tentokrát po střele Medveděva.
30:56
Paršinův pokus od mantinelu kryje Barulin levým betonem.
30:37
A domácí jdou znovu do čtyř! Tentokrát se proti slušným mravům provinil Krikunov.
30:07
29:15
Alexandrov sbírá odražený kotouč a vyhazuje jej.
28:59
Sobotka z výborné pozice těsně míjí levou šibenici!
28:07
Za vyhození puku mimo hřiště je vyloučen domácí Krikunov.
27:56
Roy prověřil pozornost Barulina z velkého úhlu přízemní ranou.
27:15
Paršinovu ráno z prostoru pro vhazování zablokoval Děrljuk.
26:50
Domácí hokejisté se ujímají vedení a nutno podotknout, že se jedná o vedení zcela zasloužené. Zacharčuk našel LEVICKÉHO, který otevírá brankový účet zápasu. Asistence: Zacharčuk.
25:20
Ahnelöv pouze nahazuje na Barulina a domácí střídají.
24:56
Pěrežogin si narazil se Sobotkou, avšak kotouč mu uzmul obránce zákrokem z kategorie last minute.
24:00
Střele Alexandrova vystavil stopku Furch jistým zákrokem.
23:15
Padakinova dělovka se nevešla mezi tři tyče.
22:56
Zacharčukova střela od modré byla zablokována obranou.
21:54
Paršin je při chuti! Tentokrát to zkoušel z prostoru mezi kruhy, třebaže nepřesně!
21:26
Barulin si připisuje úspěšný zákrok po střele Paršina.
20:49
Sobotka si nevšiml najíždějícího Roye. To mohla být velká šance Omsku!
20:20
Maxwell si našel prostor ke střele, ale s tou si Furch poradil.
20:01
První třetina utkání je minulostí a na světelné tabuli svítí nerozhodné skóre 0:0. Třebaže se rozhodně nehraje nudný hokej, šancí je prozatím pomálu a když už přeci jen nějaké jsou, brankáři Barulin a Furch si s nimi prozatím ví rady.
20:00
19:00
Medveděv napřáhl od modré, ale jeho pokus končí po teči pouze v ochranné síti.
18:16
Zacharčuk si neporozuměl se spoluhráčem a puk mají hosté.
17:11
16:54
Zubov si vylámal střelou od modré zuby na Barulinovi.
16:02
Maxwell si výborně vybruslil zpoza brány, ale tam již o puk přišel.
15:11
Domácí mají k dispozici přesilovku po nedovoleném zákroku Kučarjavenka.
14:18
Gorochov vybojoval v rohu kluziště puk a domácí mohou zaútočit.
13:06
Levickij si pohrál s dotírajícím protihráčem, ale následně o puk přišel.
12:02
Strážce domácí svatyně si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát po střele Pjanova.
11:10
Po nepřehledné situaci ve vlastním brankovišti zasahuje Barulin.
10:02
Juňkov nic nevymýšlel a nahodil pouze na Barulina. Ten skryl puk ve výstroji.
09:30
Gustafsson dostal nabito na modrou čáru, ale jeho pokus byl nepřesný.
08:15
O'Dell tvrdě narazil na mantinel Zubova, za což sklidil ohlušující potlesk tribun.
07:12
Paršin ztratil kotouč a mohlo z toho být nebezpečné přečíslení, které však vyřešila hostující obrana.
06:42
A další úspěšný zákrok pro Barulina, tentokrát po střele Roye.
05:26
Sobotka zkusil své štěstí z mezikruží, ale trefil pouze Barulina.
04:15
Zubov se s ničím nerozpakoval a vypálil od modré. Jeho pokus však končí mimo.
03:02
02:29
Ahnelöv si počínal stejně jako jeho spoluhráč před malou chvílí a rovněž vyhodil kotouč.
01:29
Gustafsson získal v rohu kluziště puk a posílá jej přes celé hřiště.
01:02
Domácí mají k dispozici první přesilovku v utkání, neboť dvě minuty inkasuje hostující brankář Furch.
00:36
Roy vystřelil od modré a domácí brankář se musel mít na pozoru.
00:01

HK Soči: Barulin (Šikin) – Alexandrov, Fantenberg, Mamkin, S. Kuzněcov, Gorochov, Děrljuk – Padakin, O'Dell, Maxwell – Krikunov, Ignatuškin, A. Kosticyn – I. Zacharčuk, Levickij, Točickij – Tolpeko, Morozov, Jacenko.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Ahnelöv, Gustafsson, J. Medveděv, Martynov, Nikitin, Děrvuk, Lisov – Sobotka, Pěrežogin, Paršin – Pestuško, Lemťugov, Zubov – Roy, Pjanov, Kučerjavenko – I. Michejev, Fiščenko, Juňkov.

Rozhodčí: Buturlin, Fraňo – Gorděnko, Tomilov.
Velice atraktivní souboj bude k vidění v ruském přímořském letovisku. Domácím se vstup do sezóny vydařil, což nejlépe dokumentuje jejich průběžné tabulkové postavení. Se ziskem 33 bodů jim patří slušné deváté místo. To hosté z Omsku jsou na tom ještě o malinko lépe, kdy s 39 body okupují šestou pozici!
Zdravím všechny příznivce nejkvalitnější hokejové ligy v Evropě, a sice KHL. Ta během dnešního odpoledne napíše svůj další příběh, přičemž zápasů bude celé řada. Jedním z nich bude i utkání mezi celky HK Soči a Avangard Omsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.