Lukáš Radil (SPM): 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 18:40 (24 střídání)

bez využití
Střely na branku ve třetí třetině: 10-5

Střely na branku v celém utkání: 29-21
To vše sledovalo 5 181 diváků.
Třetí třetina dlouho nenabídla nic zajímavého, šancí bylo poskrovnu a velmi málo se přerušovalo. Až v 57. minutě šli zničehonic hosté potřetí v zápase do vedení a to již dokázali udržet i přes téměř dvouminutovou hru Spartaku bez brankáře. Po čtyřech porážkách tak Jugra konečně vítězí a vylepšuje svoji nepříliš příznivou zápasovou bilanci.
59:35
Ještě jedno vhazování před Fokinem.
59:25
Vasiljev kroužil s pukem na brankovišti, aby dorazil předchozí střelu, ale nedostal prostor k zakončení.
59:00
Domácí se nemohou usadit s pukem před brankou Jugry.
58:20
Hosté dostali puk do středního pásma. Na chvilinku.
58:11
Spartak si ještě vzal oddechový čas.
58:11
Svensson na střídačce, domácí v šesti hráčích! Vhazuje se v jejich útočné třetině.
57:15
Jugra právě vstřelila branku!
Tak přeci jen něco zajímavého, hosté jdou potřetí do vedení! PAVEL MEDVEDĚV dává svému týmu střelou zblízka velkou šanci na 3 body! Svensson se asi bude trochu stydět, puk mu propadl mezi betony. Asistence: Alexander Ugolnikov.
56:02
Leščenko s Radilem mohli postupovat 2 na 2, to by však Leščenko nesměl o puk přijít po přejetí modré čáry.
55:37
Místo útoku hostů 3 na 2 klid na hřišti. Střední útočník Jugry nedokázal zpracovat puk a nechal ho za sebou.
54:59
Šmoljov příklepem z levého křídla vyprášil beton brankáře, k dorážce se červení nedostali.
53:58
Během několika sekund velké šance na obou stranách! V obou případech však hráči před brankou promáchli přihrávku do poloodkryté klece!
53:10
Šmoljov v situaci 1 na 1 po přejetí modré čáry nešel do kličky, ale otočil a počkal na spoluhráče. Nic z toho.
52:19
Spartakovci jako by mě slyšeli. Gilroy však z mezikruží nevyužil clonících hráčů k přesnější střele a Fokin dobře zasáhl.
51:45
Třetí třetina ubíhá velmi rychle, ale hráči jakoby byli spokojeni s remízou. Netlačí se před branku, téměř nestřílejí.
50:33
Gilroy se vydal na výlet až do levého rohu, odkud vracel puk před branku, kde číhající Plotnikov nedokázal zakončit.
49:55
Domácí zatlačili soupeře, ale nakonec nedokázali udržet puk v útočném pásmu. Ofsajd.
49:30
Radil z pravého křídla švihem střílel na zadní tyč, nakonec z toho mohla být přihrávka o beton brankáře, ale dojíždějící spoluhráč netrefil puk před poloprázdnou brankou!
48:20
Ljudučin zavezl puk až do rohu, zpětná přihrávka nikoho ze spoluhráčů nenašla.
47:18
Dvě nabídky Chlystova na teč. První zastavil clonící útočník, druhou Svensson.
46:56
Zakázané uvolnění Spartaku vrací hru před jeho branku.
46:30
Akmaldinov dobře bojoval na brankovišti a dostal se do zakončení. Klečícího Svenssona nepřekonal.
45:49
Až nyní se poprvé přerušuje ve třetí třetině. Sražená střela z mezikruží do ochranné sítě za domácí brankou.
44:46
Berdnikov přejel modrou čáru a švihem vystřelil na vyrážečku. Fokin byl připravený.
44:17
Buljanskij bojoval v rohu, ale šanci pro spoluhráče nevytvořil.
43:20
Spartak ale bojuje v útočné třetině, zatím pouze podél mantinelů. Stále se hraje bez přerušení.
42:35
Nadějně vypadající situaci 3 na 2 Voronin nakonec zabrzdil. Neodvážil se na levém křídle ani vystřelit, ani jít do kličky.
42:08
Jugra nedokáže udržet puk v útočném pásmu.
41:09
Nebezpečně vypadající nahození od levého mantinelu těsně minulo branku hostů.
40:50
První minuta třetí části probíhá ve stylu zavezení za červenou, nahození a ztráty puku v podání obou stran.
40:01
Střely na branku ve druhé třetině: 9-8
Také druhá třetina nabídla vyrovnaný hokej. Chanty-Mansijsk se opět ujal vedení, při hře 4 na 4 uklidil parádní přihrávku do branky Varfolomejev. Na odpověď se čekalo déle než v první třetině, ale přišla po šikovné teči Voronina. Po dvou třetinách je stav 2:2 a uvidíme, zda třetí část rozhodne o vítězi.
40:00
39:00
Poslední minutu druhé třetiny načíná tlak domácích, ale nahození od pravého mantinelu se neujalo.
38:15
Nedorozumění v kombinaci Spartaku ve středním pásmu znamená nové založení akce před vlastním brankářem.
37:38
Nabídka na teč nebyla zasažena, Svensson ji tak v klidu poslal betonem do rohu.
36:50
Varfolomejev se drží za obličej a dlouho klečel na ledě, nevylučuje se.
36:14
Bobyljov vyvezl puk aspoň do středního pásma.
35:40
Gilroy rozjíždí akci zpoza vlastní branky. Skončila nahozením za branku a útočí Jugra.
35:00
Obrovská šance Spartaku, ale zblízka nedokázali dorazit puk za klečícího brankáře. Hosté v tu chvíli hráli s jedním hráčem bez hole.
33:08
32:20
Přesilovka se hostům příliš nedaří. Sice jednou vystřelili od modré, ale Spartak jinak v poklidu vyhazuje.
31:08
Přesilovka pro Jugru. Bondarev jde ven za podražení.
30:49
Fokin pro jistotu nechal puk po nahození v náruči. Vhazuje se před ním.
30:30
Vasiljev se probíjel do pásma a byl sražen k ledu. Divákům se to nelíbí, ale rozhodčí jsou klidní.
30:11
29:58
Po chybě obránce na modré Chacej vyváží puk. Z oslabvení zbývá několik sekund.
29:05
Po Högströmově střele od modré puk zůstával v chumlu hráčů před brankou, ale hosté nakonec vyhodili.
28:11
Spartak si zahraje další přesilovku. Vyloučen je Lapenkov na dvě plus deset minut za vražení do oblasti hlavy a krku.
27:28
Spartak právě vstřelil branku!
Domácí znovu našli recept a i podruhé v utkání dokázali srovnat. Fokina překonal šikovnou tečí ARŤOM VORONIN. Asistence: Alexej Bondarev.
25:59
25:37
Hosté vyhodili a dokonce se dostali do přečíslení, které řešil Akmaldinov přihrávkou na spoluhráče, jenž ale nedokázal zpracovat.
24:21
Šmoljov se obtočil kolem branky, kde u tyče čekal připravený Fokin.
23:59
Domácí dostanou příležitost početní výhody. Potrestán je Pavel Varfolomejev za podražení.
22:50
Domácí se po vhazování v obranném pásmu dostali do rychlého protiútoku, který musel vyřešit až Fokin, který přikryl kotouč a přerušuje hru.
22:32
Svensson musí být po inkasované brance stále v permanenci a připisuje si další zásah.
21:55
Oba týmy hrají v plném počtu.
21:17
Hra ve čtyřech více vyhovovala hostům, když PAVEL VARFOLOMEJEV dostal prostor na zadní tyči a bez potíží zavěsil. Asistence: Jevgenij Lapenkov.
20:21
Oba týmy zatím hrají se čtyřmi bruslaři.
20:01
Střely na branku v 1. třetině: 10-8
Po první části je stav 1:1, když se nejprve prosadil Denis Chlysov, aby se o minutu později postaral o srovnání Vjačeslav Leščenko. Aktivnějším týmem je domácí Spartak, ale Jugru zatím drží výtečný Fokin.
20:00
19:44
Vylučuje se na obou stranách po potyčce ve středním pásmu. Ryan Stoa a Denis Chlystov si půjdou zchladit hlavu na trestnou lavici.
19:44
17:37
17:21
Hosté vyvezli kotouč z obranného pásma a tohle oslabení už zvládnou bez inkasované branky.
17:01
Fokin má plné ruce práce.
16:21
Lukáš Radil se dostal do zakončení z mezikruží, ale Fokin vyrazil nad branku.
15:37
Domácí si zahrají přesilovku po vyloučení Ugolnikova.
15:22
Šmoljov se obtočil do zakončení, ale Fokin našel kotouč pod lapačkou.
14:31
Svensson signalizoval zakázané uvolnění, ale hlavní rozhodčí rozpažil a Spartak rozvíjí útok od vlastní branky.
13:22
Hosté nadále pečlivě brání a snaží se vyrážet do rychlých protiakcí.
11:44
Nebezpečně nahozený kotouč před domácí branku nedokázal útočník Jugry tečovat za záda Svenssona.
10:22
Spartak se snaží hrát ofenzivněji než soupeř, ale pozorná obrana Jugry pracuje velmi poctivě.
09:10
Vhazuje se před Svenssonem.
07:46
Okamžitá odpověď ovšem přišla ze stranu Spartaku, který ihned z první protiakce skóruje. Fokina přelstil VJAČESLAV LEŠČENKO, který ujel obránci a dokázal se trefit nad lapačku brankáře Jugry. Asistence: Ryan Stoa, Matthew Gilroy.
06:40
Domácí nevyužili velké příležitosti před soupeřovou brankou, a tak to jsou hráči Jugry, kteří jdou do vedení. DENIS CHLYSTOV si sjel na přihrávku před branku a dokázal přesně zakončit. Asistence: Konstantin Panov.
05:11
Berdnikov se prokličkoval před Fokina, ale nedokázal zakončit pod tlakem dvou obránců.
04:34
Obrovský závar před brankou Fokina, kde doráželo několik hráču Spartaku. Mezi nimi nechyběl ani Lukáš Radil, ale ani jemu se kotouč za brankářova záda nepovedlo dopravit.
02:19
Ljudučin dostal přihrávku před Svenssona, který překazil pohlednou kombinaci hostů a vyrazil kotouč betonem.
01:38
Hosté vyhazují až ke Svenssonovi, který rychle rozehrává, aby jeho tým mohl založit útočnou akci.