Česká stopa v zápase
Do utkání nenastoupil ani jeden z českých hráčů.
Salavat Julajev Ufa vyhrává tento zápas po výborně sehrané druhé třetině, kterou domácí vyhráli poměrem 3:0. V poslední dvacetiminutovce hosté dvakrát skórovali a pokusili se zdramatizování zápasu. Aktivněji hrající Ufa získává body do tabulky.
59:56
Dmitrij Lugin ve vyložené pozici kotouč netrefit, puk míří do středního pásma.
59:24
Hosté hrají v šesti, zkouší zdramatizovat zápas.
58:25
Hostující kouč vyhlíží moment, kdy bude moci odvolat brankáře. Zatím mu k tomu aktivní domácí hra nedává prostor.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hosté jsou nastěhovaní v útočném pásmu.
57:50
Sledujeme finální část třetí třetině. Domácí vedou o dvě branky a míří za výhrou. Vladivostok se to pokusí ještě zvrátit, ale pravděpodobně nestihne.
56:45
Admiral hraje v plném počtu, domácí nedokázali přesilovou hru proměnit.
56:15
Skvěle dokázal jeden z hráčů Vladivostoku zblokovat střelu domácícho Konstantina Kornějeva.
55:39
Přesilovou hru nehrají domácí podle svých představ. Hosté se brání velmi zodpovědně a nedávají soupeři prostor pro zakončení.
55:10
Domácí hokejisté mohou dohrát závěr zápasu poměrně v klidu. Nyní mají k dispozic přesilovou hru.
54:45
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Dmitrij Sajustov – 2 min., podražení).
53:30
K vidění nyní není mnoho zajímavých momentů na hrací ploše.
52:46
Ufa zastavila tlak soupeře a už je zase dominantním týmem na ledové ploše.
52:10
Obrovskou chybu v obraně hostů nedokázal domácí útočník proměnit. Mohlo být definitivně rozhodnuto. Ale hráč Ufy minul branku.
51:35
Hostující celek nyní vycítil šanci se zápasem něco udělat. Hraje aktivně, Admiral je momentálně lepším týmem.
50:59
Sledujeme atraktivní a rychlý hokej. V dosavadním průběhu zápasu jsme viděli šest branek. Čtyři vstřelili domácí a dvě hosté.
50:33
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
SERGEJ BARBAŠEV dokázal před brankou tečovat střelu Alexandra Gorškova od modré čáry. Gól v přesilové hře a je sníženo. Asistence: Alexandr Gorškov a Oskars Bartulis.
49:50
Hostující celek se poměrně snadno dostal do útočného pásma, kde kombinuje o rozerhrává přesilovkový kolotoč.
49:38
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Igor Grigorenko – 2 min., podražení). Absolutně zbytečné vyloučení domácího hráče komplikuje Ufě závěr zápasu.
49:00
Mnoho času už Admiral na vyrovnání nemá, stále prohrává o tři branky.
48:39
Vladivostok hraje v plném počtu. Domácí komanda přesilovku proměnit nedokázala.
48:15
Nepřesná přihrávka Lisina vyhnala domácí z útočného pásma. To už se přisilovka blíží svému konci.
47:40
Ke střele se Salavat Julajef nemůže probojovat, hosté brání velmi dobře.
47:11
Domácí hokejisté vyhrály buly, a tak se snadno dostali do útočného pásma.
46:39
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (James Wright – 2 min., hákování).
46:11
Domácí to s nulou mít dnes nebudou. Rozhoduje o tom využitá přesilovka Vladivostoku. Vladimir Tkačjov našel lépe postaveného DMITRIJE LUGINA, který tvrdou střelou pod horní tyčku prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Vladimir Tkačjov, Robert Sabolič.
45:40
Admiral se postupně dostává do tempa a do útočného pásmu Ufy. Zatím se do zakončení neprobojoval.
45:13
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Loginov – 2 min., držení protihráče). Naprosto zbytečné vyloučení domácího hráče dává možnost přesilové hry Vladivostoku.
44:19
Admiral Vladivostok nemůže najít recept na obranu domácího celku.
43:35
Domácí fanoušci ženou své oblíbence za výhrou v tomto zápase. Zatím mají důvod k velké radosti. Ufa vede 4:0 a vypadá to, že zápas v klidu dohraje.
43:00
Nyní se do zakončení dostal hostující Andrej Sigarjov. Jeho rána však bylo zblokovaná, a tak si cestu do branky nenašla.
42:35
Zápas plyne hodně rychle, šancí je k vidění malé množství, nicméně domácí kontrolují hru.
41:50
Domácí hokejisté s přehledem kontrolují hru, hrají hodně jednoduše. Dělají všechno proto,a by tento duel vyhráli bez inkasované branky.
41:28
Michail Vorobjov se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho ránu zblokoval obránce Andrej Koněv.
41:00
Minuta hry ve třetí třetině je pryč. Hostující celek se snaží hrát aktivně, ale proti skvěle hrající domácí defenzivě to nemá snadné.
40:15
Začala třetí třetina zápasu, ve kterém zatím dominuje domácí celek.
40:01
Domácí hokejisté ovládli druhou třetinu, v ní vstřelili tři branky. Celkově pak vedou nad Vladivostokem po 40 minutách celkem 4:0. Hostům v zápase nevychází vůbec nic.
40:00
39:50
Už se nic nestane.
39:21
Igor Grigorenko nevystřelil přesněji po chybě jednoho z obránců Vladivostoku.
38:59
Domácí tým vede o čtyři branky a druhá třetina se dohrává v poklidném tempu. Admiral se snaží neinkasoval další gól. Hosté se do útočení neženou.
38:23
Ufa právě vstřelila branku!
Krásnou ránou a technicky velmi dobře zvládnutou se prosazuje ENVER LISIN. Přesilovka rychle využitá. Asistence: Maxim Gončarov
38:08
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Andrej Koněv – 2 min., hrubost).
37:50
Aktivně domácí hrající domácí tým si vytváří tlak v útočném pásmu.
37:29
Hostující celek neprožívá dobrou pasáž hry, nevychází mu absolutně vůbec nic.
37:00
Tři minuty chybí do konce druhé třetiny, Ufa naprosto kontroluje hru a Vladivostok se musí bránit.
36:16
Andrej Sigarjov čekal na přihrávku na modré čáře, pas nedostal, neboť jej zastavili domácí obránci. Směr hry se tak přesouvá.
35:58
V poklidném tempu se dohrává druhé dějství, ve kterém zatím dokázali domácí vstřelit dvě branky, celkově mají na svém kotě tři.
35:35
Po dlouhé době je přerušená hra. Po střele Michaila Vorobjova zasahuje dobře postavený gólman Nikita Serebrjakov.
35:00
Pět minut zbývá do konce druhé třetiny, domácí hokejisté mají převahu, vyhrávají osobní souboje, což jim hodně pomáhá.
34:40
Salavat Julajev Ufa je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 22:11 a její převaha je i podle skóre evidentní.
34:19
Jonathon Blum skvělým obranným zákrokem zastavil pokus o rychlou souhru domácích.
34:00
Další minuta hry je pryč, sledujeme velmi rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje a nekouskuje.
33:29
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek zatím bez větších problémů ovládá tento zápas. Vede o tři branky a pravděpodobně si už tento duel ohlídá a vyhraje.
32:56
Domácí vedou o tři branky. Gól z ničeho nic. Po střele Envera Lisina od modré čáry se před brankou nejlépe zorientoval JEVGENIJ BODROV, který poslal kotouč do sítě. Zajímavá kombinace domácích, na jejímž konci je střela, která se od horní tyčky odrazila za brankovou čáru. Asistence: Enver Lisin, Alexandr Loginov.
32:16
Hosté jsou nyní v útočném pásmu, rána od modré čáry se neujala. Pokus to nebyl vůbec špatný, jen to chtělo přesněji seřídit mířidla.
32:10
Po zákroku brankáře Ufy je hra přerušena, následovat bude komerční přestávka.
31:35
Výborný obranný zákrok si připisuje Konstantin Kornějev, který se obětavě položil do střely.
31:00
Sledujeme velmi rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, hraje se střídavě před oběma brankami.
30:25
Hodně riskantně rozehrával Nikita Serebrjakov, jeho kličku nezastavil domácí hráč. A tak slavila úspěch.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, domácí stále vedou o jednu branku. Nyní však jsou aktivnější hokejisté Admiralu.
29:30
Dmitrij Lugin se napřahoval na modré čáře, ale nedokázal vystřelit přesně. Branku minul o nějaký metr a půl.
29:00
Po zvládnutém oslabení se hostující celek čím dál častěji dostává do útočného pásma. Domácí obrana mu vůbec poprvé v zápase dává hodně prostoru pro kombinační hru.
28:30
Vladivostok se s vypětím všech sil ubránit dokázal. Hosté hrají v plném počtu.
27:25
Admiral nyní dokázal kotouč dostat do středního pásma, čehož využívá k vystřídání. Domácí také na led pouští další přesilovkovou formaci.
27:01
Výborně hrají přesilovou hru hokejisté Ufy. Ti mají mnoho možností, jak vstřelit další branku. Zatím však marně čekají na chybu opravy Admiralu.
26:30
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Tkačjov – 2 min., vysoká hůl).
26:25
Hra je nyní po zákroku hostujícího brankáře přerušena, následovat bude komerční přestávka, během níž dojde k úpravě ledové plochy.
25:57
LINUS OMARK měl dostatek prostoru a času pro zakončení. V předbrankovém prostoru ho nikdo neatakoval, a tak stihl v pohodě zamířit. Brankář Nikita Serebrjakov neměl nárok. Důležitou práci odvedl přihrávající Denis Kuljaš. Asistence: Denis Kuljaš
25:30
Přesilovou hru hrají hokejisté domácího celku velmi dobře.
24:57
Díky vyhranému vhazování se Salavat hned dostal do útočného pásma. Rána Igora Grigorenka se neujala, ale nechybělo jí mnoho.
24:50
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jonathon Blum – 2 min., podražení).
24:06
Sledujeme aktivní hru Ufy, která svého soupeře přehrává v osobních soubojích.
23:30
Hostující celek má velké problémy s přechodem do útočného pásma. Neví, jak hrát, protože domácí obrana jejich signály má už přečtené.
22:44
Výborně přešel domácí tým do útočného pásma. Následovalo zakončení Stěpana Chripunova. Nikita Serebrjakov ukázal své kvality a neinkasoval.
22:14
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, žádnou střelu ani vážnější šanci neregistrujeme. Hraje se hodně ve středním pásmu.
21:02
Niklas Svedberg poněkud podcenil střelu z křídla a málem inkasoval. Naštěstí pro něj rána Jamese Wrighta trefila jen štangli branky.
20:38
Linus Omark ukázal své šikovné ruce, dostal se ke střele přes obránce, Nikita Serebrjakov dokázal jeho pokus vyrazil do ochranné sítě. Buly před brankou Vladivostoku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hokejisté domácího celku. Ufa se tak může hned nastěhovat do útočného pásma.
20:01
První třetina přinesla jen jednu branku. Po krásné samostatné akci se prosadili domácí. Forhendovým blafákem oklamal brankáře Admiralu Andreas Engqvist. Díky jeho brance platí jednogólové vedení.
20:00
19:45
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:05
Obrovskou chybu udělal domácí Igor Makarov. Namazal protihráči a útočník Sergej Barbašev málem jeho chybu potrestal brankou na 1:1. Skvěle zakročil gólman Niklas Svedberg.
18:25
Domácí mají kotouč na holích a kontrolují situaci na ledové ploše v poslední části první třetiny.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:25
Michail Vorobjov do vzal na sebe, proháčkoval se až do útočného pásma, kde ovšem o kotouč při kontaktu s obráncem přišel.
17:00
Ufa se snaží své vedení ještě navýšit. Do zajímavé pozice se dostával Kirill Kaprizov, ale jeho rána byla nedůrazná.
16:15
V poklidném tempu soubojů o kotouč ve středním pásmu se dostáváme do finální části první třetiny.
16:00
Po inkasované brance hledají hokejisté Vladivostoku cestu do útočného pásma jen velmi obtížně. Domácí tým skvěle zvládá defenzivní činnost.
15:38
Domácí jdou do vedení, na tohle už byl Nikita Serebrjakov krátký. Krásná individuální akce ANDREASE ENGQVISTA. Před brankou fornendovým blafákem oklamal brankáře Vladivostoku a elegantně poslal kotouč do branky. Asistence: Konstantin Kornějev.
14:45
Kirill Kaprizov se dostal k tvrdé ráně od modré čáry. Jeho pokus byl snadnou prací pro brankáře Nikitu Serebrjakova. Ten na střelu dobře viděl a dokázal zasáhnout.
14:40
Následuje komerční přestávka. Střelecky jsou na tom oba celky stejně. Oba brankáři čelili čtyřem pokusům a neinkasovali ani jeden gól. Diváci branku sice neviděli, ale sledují rychlý a atraktivní hokejový duel.
14:10
Ufa vybojovala kotouč a do šance se dostal Jevgenij Bodrov. Jeho zakončení však nemělo gólové parametry.
13:37
Rychle hokej pokračuje dál. Nyní jsou na puku hokejisté hostujícího celku. V útočném pásmu však nemohou nic vymyslet. Na vše mají málo času.
12:58
Admiral se dokázal s přehledem ubránit, nyní hraje v plném počtu.
12:31
Hosté dokázali dostat puk až za branku Niklase Svedberga. Domácí tak musí zahajovat akci od své vlastní branky, to už je na ledě druhá přesilovková formace.
12:04
Polovina přesilové hry je pryč, domácí jsou sice v útočném pásmu, ale do zakončení se nemohou dostat. Skvěle pozičně brání Vladivostok.
11:20
Domácí tým je v útočném pásmu, zatím kombinuje na modré čáře. Následně se dostal blíže k brance a vystřelil. Nikita Serebrjakov neměl se střelou Teemu Hartikainena problém.
10:58
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Dmitrij Lugin – 2 min., podražení).
10:35
Igor Makarov hlídkoval před brankou, ale na přihrávku čekal marně. Do pasu vložil hůl Oskars Bartulis.
10:01
Za hlasité podpory fanoušků Ufy se dostáváme do druhé poloviny první třetiny. Aktivnější a více ze má Salavat, nicméně jeho převahu se nedaří vyjádřit také v položce skóre.
09:26
Maxim Kazakov se dostal po delší době do útočného pásma Vladivostoku, ale zakončit rychlou akci nedokázal. Rána se mu nepovedla podle představ. Niklas Svedberg zasahovat nemusel.
08:20
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny první třetiny, oba týmy hrají atraktivní duel. Zbytečně se nevylučuje. Gólmani mnoho práce nemají.
07:45
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Nyní udělal domácí tým chybu v rozehrávce. Hosté ji nedokázali potrestat. Do zakončení se Andrej Sigarjov neprobojoval
06:20
Niklas Svedberg vyjel z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí jsou po skvěle zvládnutém oslabení málo aktivní.
05:41
Salavat Julajev Ufa hraje v plném počtu, hostující tým přesilovou hru proměnit nedokázal.
05:30
Denis Kuljaš se při vlastním oslabení dostal až do útočného pásma, kde se pokusil o střelu na branku. Prostor vymezený třemi tyčemi jen o malý kousek minul.
05:00
Domácí posílají kotouč přes všechny čáry, Robert Sabolič nedokázal zachytit puk na útočné modré.
04:34
Domácí už jsou znovu pod tlakem, Vladivostok kombinuje v útočném pásmu u mantinelů.
04:07
Ufa se dokázala osvobodit, začala oslabení dobře. Admiral musí zakládal akci od své vlastní branky.
03:41
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Gončarov – 2 min., nedovolené bránění). Naprosto zbytečný zákrok ve středním pásmu znamená oslabení pro domácí.
03:33
Kotouč po střele Linuse Omarka a teči Andreje Koněva končí mimo branku. Puk se dotkl ochranné sítě nad brankou. Následovat bude buly před brankou hostů.
03:00
Domácí útočník Andreas Engqvist se dostal do zakončení. Jeho střela bekhendovou stranou hole končí mimo branku. Brankář zasahovat nemusel.
02:20
Sledujeme zajímavý hokej, který nabízí mnoho bruslařských soubojů a osobních bitev.
01:46
Do zajímavé pozice si sjel obránce Dmitrij Vorobjov. Na poslední chvíli mu protihráč zablokoval hůl. Nemohl tak zakončit.
01:20
Poprvé se hlasitěji ozývají domácí fanoušci, kteří ženou Ufu za výhrou v tomto zápase. Nutno poznamenat, že úvod se jim musí zamlouvat.
00:47
Maxim Gončarov zavezl kotouč do útočného pásma, kde hledal spoluhráče postaveného před brankou. Jeho pokus o přihrávku byl zblokovaný.
00:20
Jonathon Blum s přehledem odehrál kotouč za vlastní brankou, následně založil akci, v níž pokračoval jeho tým. Dostal se do útočného pásma, ale nezakončil.
00:01
Úvodní buly vyhráli hokejisté Vladivostoku. Zápas byl zahájen.
00:01
Nyní následují hymny.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Kornějev, Kuljaš, D. Bodrov, Gončarov, Loginov, Garejev, D. Vorobjov, Arzamascev – Hartikainen, Engqvist, Omark – I. Makarov, Lisin, J. Bodrov – Něstěrov, A. Lazarev, Chripunov – I. Grigorenko, Kaprizov, M. Vorobjov.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Koněv, Mnacjan, Gavrilenko, Volčenkov – Sigarjov, Sabolič, Tkačjov – Sajustov, Lugin, Wright – Gorškov, Barbašev, Mamin – Krasnoslobodcev, J. Jakovlev, Kazakov – Makarenko.

Rozhodčí: Akuzovskij, Naumov – Rming, Šikanov.
Ufa z posledních pěti zápasů dokázala vyhrát jen nad Jugrou 3:2. V základní hrací době prohrála na domácím hřišti s Dynamem Minsk 1:2 a Helsinkami 2:3. Na nájezdy padla s Dinamem Riga 2:3 a Jekatěrinburkem 3:4.
Vladivostok z posledních pěti zápasů v základní hrací době porazil Spartak Moskva 2:1 a na nájezdy přehrál Nižnij Novgorod. Naopak nestačil na Chabarovsk 1:3, Kunlun 6:6 a Soči 5:6.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Salavat Julajev Ufa a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.