To je z mé strany vše, příště na počtenou!
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Lukáš Radil (SPM) 1+0, 3 střely, čas na ledě 16:11
Je dobojováno! Velmi zajímavou přestřelku nakonec nabídl zápas mezi Vladivostokem a Spartakem Moskva. Necelých pět minut po začátku třetí třetiny snížil na rozdíl dvou branek Gilroy a hosté byli i nadále aktivnějším týmem, jejich šance na bodový zisk pak ale dvěma zbytečnými fauly smazal Lukáš Radil. Admiral obě lacino nabídnuté přesilovky využil a utekl na 6:2. Právě Radilovi se poté podařilo snížit, víc už ale Spartak nestihl.
59:29
Dmitrij Lugin neměl komu přihrát, a tak pouze nahodil kotouč ke Svenssonovi a odjel střídat. Vladivostočtí příznivci už odpočítávají čas, který zbývá do konce!
59:03
Už se nám rozběhla poslední minuta třetí třetiny a Oskars Bartulis nyní bekhendovou žabičkou poslal puk do středního pásma.
58:34
Moskvané se ještě sympaticky snaží o vykřesání plamínku naděje, Igor Bobkov je ovšem v závěru třetí třetiny prakticky bez práce.
57:59
Hráči v modrých dresech vyhodili kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Oba týmy nyní střídají.
57:04
Vadim Krasnoslobodcev ujel po pravém křídle a poté se pokusil najít v předbrankovém prostoru Jakovleva, to se mu ovšem nepodařilo a Svensson nakonec nemusel zasahovat.
56:16
Dmitrij Kalinin ještě udržel hosty v pásmu, k dalším střelám se ale hokejisté Spartaku nedostávají a čas se jim rychle krátí.
54:25
Svěřenci Germana Titova se usadili v útočném pásmu a Marcus Högström to zkusil od pravého mantinelu, Bobkov ale jeho pokus bez problémů vyrazil.
53:38
Po divoké přestřelce se hra trochu uklidnila, především domácí se už soustředí především na hlídání si zadních vrátek.
52:39
Spartak právě vstřelil branku!
Dvěma zbytečnými fauly LUKÁŠ RADIL prakticky pohřbil naděje svého týmu na úspěch, teď se ale český reprezentant alespoň částečně vykoupil povedenou tečí Gilroyova nahození – 6:3! Asistence: Matthew Gilroy, Ryan Stoa.
51:47
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Mno, Lukáš Radil se na pozápasový rozhovor s trenérem Germanem Titovem asi moc netěší, domácí totiž potrestali i tento jeho faul. Sabolič naznačil střelu a místo toho našel v předbrankovém prostoru Michaila Fisenka, který ještě nesobecky vylepšil pozici pro DMITRIJE LUGINA a ten už měl úlohu snadnou! Asistence: Michail Fisenko, Robert Sabolič.
50:55
Lukáš Radil (SPM) na toto utkání nebude vzpomínat v dobrém. Expardubický útočník teď nepochopitelně podrazil soupeře v útočném pásmu a podruhé v krátkém časovém sledu dostal dvouminutový trest.
50:25
Zbytečné Radilovo vyloučení domácí potrestali a zdá se, že je rozhodnuto! Markus Svensson vůbec nevěděl, kde je puk, a VLADIMIR TKAČJOV tak měl úlohu snadnou, před domácím útočníkem totiž zívala prázdná branka! Bez asistence.
49:56
Robert Sabolič pálil od modré, Svensson si ale poradil a hosté se poté osvobodili. Jonathon Blum se vrací pro kotouč do středního pásma.
49:23
Lukáš Radil (SPM) nyní naprosto zbytečně fauloval v útočném pásmu Volčenkova a v momentě, kdy se Spartak nadechoval ke snížení, poslal hosty do čtyř.
48:56
Pas na rozjetého Radila byl příliš prudký a kotouč doletěl až na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude znovu před Svenssonem.
48:19
Gorškovovi byl odpískán ofsajd, hra je přerušena a hlasatel ve Fetisov Areně následně ohlásil komerční přestávku.
47:30
Teď při hostech stáli všichni svatí! Vladimir Tkačjov mohl přidat pátý gól Admiralu, svůj samostatný únik ale nedotáhl do úspěšného konce – Svensson se teď vyznamenal!
46:45
S pokusem Lugina z levého kruhu si Markus Svensson bez potíží poradil a Lukáš Radil už může založit další protiútok moskevského celku.
45:51
Rozehrávka domácích ale skončila na zakázaném uvolnění. Vladivostočtí jako by se začali strachovat o výsledek.
45:16
Arťom Zemčjonok vyčkává za vlastní svatyní na dostřídávající spoluhráče, Vladivostočtí teď potřebují především uklidnit hru.
44:23
O chvilku později už to ale hostům vyšlo a drama je rázem na světě! MATTHEW GILROY se na vrcholu kruhů šikovně zbavil blokujícího hráče Admiralu a jeho následný pokus skončil v síti! Asistence: Vadim Berdnikov.
43:54
Matthew Gilroy se uvolnil na modré, ale jeho střela byla zblokována. Tlak Spartaku ovšem ještě pokračuje!
43:02
Hostující kapitán Dmitrij Kalinin si ovšem nepohlídal ofsajdovou linii, hra je přerušena a vhazovat se bude poblíž vladivostocké střídačky.
42:35
Pavel Makarenko (VLD) vyfasoval dvouminutový trest za podražení, Moskvané tak mají ideální příležitost zdramatizovat zápas v přesilovce.
42:09
Po Sorokinově zaáhání se Jason Akeson zničehonic ocitl ve skvělé palebné pozici, v klíčový moment mu ale kotouč sjel z hokejky.
41:35
V úvodu třetí třetiny sledujeme hlušší pasáž hry, ani jednomu týmu se nedaří kloudně rozehrát.
40:41
Jonathon Blum vyhodil kotouč na zakázané uvolnění, hra se tak přesune do prostoru před Igorem Bobkovem.
40:01
Další třetina začne přibližně v 10:51.
Druhá siréna zazněla, do kabin se jde za stavu 4:1 pro Admiral. Moskvané byli v prostřední dvacetiminutovce o něco aktivnějším týmem, domácím se ovšem podařilo vsítit dva góly doslova z ničeho. Za stavu 4:0 se zdálo, že je rozhodnuto, Plotnikov však poté ještě vykřesal Spartaku naději.
40:00
39:26
Michail Plotnikov našel na levém křídle rozjetého Stou, který nabral rychlost a prokousal se až ke střele, z ostrého úhlu si ovšem na Bobkova nepřišel.
38:33
Čtvrtá lajna Spartaku vybojovala vhazování v útočném pásmu, před dotírajícím Lim Bobkov pro jistotu přerušil hru.
37:57
Neuplynula ani minuta a hostům se podařilo vykřesat plamínek naděje! Ryan Stoa ujel po levém křídle a nahodil kotouč na Bobkova. Puk ovšem ještě dokázal tečovat MICHAIL PLOTNIKOV, a domácí brankář tak byl bez šance! Asistence: Ryan Stoa.
37:04
Troufám si říct, že je rozhodnuto! Alexandr Gorškov posunul kotouč do mezikruží k DMITRIJI LUGINOVI, jehož pokus z voleje se zastavil až v síti! Asistence: Alexandr Gorškov, Arťom Zemčjonok.
35:58
Ryan Stoa tvrdě vypálil z vrcholu kruhů, Bobkovova lapačka však byla ve správný čas na správném místě.
35:02
Marcus Högström si na střelu netroufl a ještě přihrál puk Berdnikovovi, jehož nahození od modré ale mnoho neplechy před Bobkovem nenadělalo.
34:31
Domácí se osvobodili a navíc dokázali nasbírat několik cenných vteřinek v útočném pásmu, hráčům Spartaku se dnes v přesilovkách ani trochu nedaří.
33:55
Spartak si zahraje přesilovku, na trestné lavici už za držení sedí Oskars Bartulis (VLD).
32:41
Arťom Zemčjonok vybojoval jednoduchým nahozením od modré buly v útočném pásmu, vhazovat se bude po levé ruce Markuse Svenssona.
31:59
Naprosto zničehonic domácí přidávají třetí gól, Spartak už to bude mít hodně těžké! Napadající Michail Fisenko donutil hosty k chybě a puk se poté dostal na modrou k OSKARSI BARTULISOVI, jehož nahození se zastavilo až v síti! Bez asistence.
30:50
Matt Gilroy to krátce po buly zkusil od modré, Bobkov měl ale dobrý výhled a bez potíží přerušil hru.
29:27
Tkačjov už je zpět ve hře a okamžitě po návratu na led se zapojil do akce, po přihrávce Saboliče však domácí útočník pálil mimo!
29:12
Andrej Sigarjov teď hodně znepříjemnil rozehrávku hostů, přesilovka Spartaku už je téměř u konce.
28:44
Kotouč opět letí vstříc Markusovi Svenssonovi, to už je polovina Tkačjovova trestu minulostí.
28:15
Vladivostočtí opět odpálili kotouč přes všechny čáry, v této přesilovce to hostům zatím ani trochu nejde.
27:41
Hráči v modrých dresech se dokázali osvobodit, po Mnacjanově vyhození budou hosté zakládat další akci z hloubi vlastního pásma.
27:17
Domácí hráli v šesti! Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Vladimir Tkačjov (VLD).
25:59
Hra je znovu přerušena a před námi je komerční přestávka.
25:37
Alexandr Gorškov se vydal do rychlého protiútoku, z bezprostřední blízkosti ovšem minul. K dorážce se ještě dostal Oskars Bartulis, jehož dělovka proletěla těsně vedle!
24:41
Vyhození přes všechny čáry Admiralu prošlo, zakázané uvolnění se pískat nebude a Alexej Kirillov musí pokračovat v akci.
23:58
I ve druhé třetině sledujeme parádní hokej se šancemi na obou stranách. Pokud mne nešálí zrak, Maxim Mamin nyní z otočky pálil do tyče!
23:18
Alexej Bondarev vypálil od modré a Igor Bobkov jeho střelu pouze vyrazil, domácí se ovšem nakonec přeci jen dostali z pásma.
22:45
Před Bobkovem teď bylo pořádné horko, Bernikovovi se ale z obrovského závaru nepodařilo dorazit kotouč do sítě!
21:51
Radil vyslal na zteč Vladislava Provolněva, který se ovšem do zakončení nakonec nedostal, poněvadž Bobkov vyjel ze své svatyně a přerušil hru.
20:47
Nepřesná Gilroyova rozehrávka skončila na zakázaném uvolnění, následovat bude buly před Svenssonem.
20:01
Další třetina začne přibližně v 9:52.
Úvodní dvacetiminutovka je minulostí. K vidění byl pohledný hokej s pár šancemi na obou stranách hned v úvodu, ty ale zůstaly nevyužity. Mrzet to může především hosty, hráčům Admiralu se totiž následně podařilo dvakrát skórovat v rozmezí tří minut.
20:00
19:15
Moskvané se snaží hrát aktivně a vytvářet si šance, defenzíva Admiralu ale funguje jako švýcarské hodinky a Bobkov zatím moc práce neměl.
18:22
Saboličův menší trest je u konce, Admiral hraje v plném počtu.
17:47
Až teď se Spartaku podařilo usadit se v útočném pásmu, ale ne na dlouho – Samvel Mnacjan vyhodil kotouč do bezpečí a domácí mohou vystřídat.
16:58
Spartak už hraje v plném počtu, nyní budeme svědky více než minutu trvající přesilové hry moskevského celku.
16:22
Ale pozor! Robert Sabolič (VLD) teď u hrazení naprosto zbytečně dohrál soupeře a exsparťanský útočník za to vyfasoval 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.
15:22
Robert Sabolič nabil na modrou čáru napřaženému Blumovi, jehož tvrdý projektil však zamířil přímo do míst, kde stál připravený Svensson.
14:58
Admiral si navíc zahraje přesilovku, hákováním se totiž provinil Vsevolod Sorokin (SPM).
14:25
Vladivostočtí teď mají dění na ledě zcela pod kontrolou, soudě dle dosavadního průběhu je jejich vedení naprosto zasloužené.
13:38
Admiral udeřil znovu, tak to je hodně krutá rána pro hosty! Kazašský reprezentant Vadim Krasnoslobodcev vyzval ke skórování šikovnou zadovkou JAMESE WRIGHTA a bývalý útočník Tampy Bay či Bridgeportu se nemýlil! Asistence: Vadim Krasnoslobodcev.
10:55
Hokejisté Spartaku se rychle oklepali a okamžitě po inkasovaném gólu vybojovali další buly před Igorem Bobkovem.
10:13
Podařilo, po deseti minutách hry se Admiral ujímá vedení. Sabolič povedeným pasem oslovil napřaženého VLADIMIRA TKAČJOVA a ten tvrdou ranou nedal Svenssonovi šanci! Asistence: Robert Sabolič.
09:57
Alexandr Gorškov udržel kotouč v útočném pásmu, tlak Admiralu tak ještě může pokračovat. Podaří se domácím otevřít skóre?
09:25
Vjačeslav Leščenko (SPM) si půjde odpykat dvouminutový trest za podražení.
08:37
Protiakce Spartaku příliš povedená nebyla, Bobkov ale pro jistotu podržel nahození od mantinelu až do hvizdu rozhodčího.
08:01
Elitní formace Vladivostoku si vytvořila obrovský tlak a Robert Sabolič neměl daleko ke skórování, Markus Svensson si ovšem i tentokrát poradil!
07:34
Arťom Zemčjonok tvrdě vypálil od modré, Markus Svensson byl ale ve správný čas na správném místě. Tlak Admiralu ovšem ještě přetrvává!
06:57
Vladivostočtí teď uzamkli svého soka před Svenssonem a hosté mohou být nakonec rádi, že se jim podařilo vyhodit puk na zakázané uvolnění.
06:23
Jonathon Blum nahodil puk do útočného pásma, tam se ho ale ujali zadáci Spartaku. Oba týmy nyní mohou vystřídat.
05:56
Zatímco Moskvané držejí puk častěji na svých hokejkách, Vladivostočtí se spoléhají především na rychlé protiútoky. Co Admiral vymyslí teď?
05:10
Do dalekého Vladivostoku přicestovala i početná skupina příznivců Spartaku, kteří jsou dnes pořádně slyšet a ve Fetisov Areně panuje skvělá atmosféra.
04:32
Teď ale hráči Spartaku zaspali v defenzívě a do obrovské šance se dostal James Wright, ani on ale nedokázal otevřít skóre!
03:44
Hosté se vydali do rychlého protiútoku. Vadim Berdnikov to vzal na sebe, vracející se Sigarjov však jeho střelu obětavě zblokoval.
03:03
Markus Svensson si poprvé v utkání osahal kotouč a pro jistotu přerušil hru, domácí tak budou pokračovat v útočném pásmu.
02:05
Prakticky neustále se hraje v útočném pásmu Spartaku, defenzivní val domácích ovšem nadále odolává.
01:26
Před Bobkovem nyní vznikl nepřehledný závar, strážce vladivostocké svatyně však dokázal na poslední chvíli přerušit hru!
00:47
Moskvané se krátce po začátku utkání vydali do útoku, o kotouč ale přišli a kupředu už vyráží Admiral.
00:01

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Blum, Bartulis, Zemčjonok, Volčenkov, Mnacjan, Koněv, Kurašov – Fisenko, Tkačjov, Sabolič – Wright, Krasnoslobodcev, Akeson – Mamin, Lugin, Gorškov – Makarenko, Kazakov, Sigarjov – J. Jakovlev.

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – Gilroy, Högström, Provolněv, Kalinin, Sorokin, Bondarev, Kirillov – M. Plotnikov, Radil, Stoa – Leščenko, V. Berdnikov, Šmoljov – A. Voronin, Nikoncev, Pavljukov – N. Li, Bobrov, Smirnov.

Rozhodčí: Gamalej, Ščenjov – Šalagin, Šišlo.
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA

Lukáš Radil (SPM) 13 zápasů, 9 bodů (3+6)
SPARTAK MOSKVA

Také Moskvany dnes čeká velmi důležité utkání, Spartak se totiž stejně jako Admiral pohybuje těsně pod čarou postupu. Na nejlepší osmičku Západní konference ztrácí tradiční celek z ruské metropole tři body. Forma Spartaku ovšem není nikterak oslnivá, Lukáš Radil a spol. z posledních pěti duelů vyhráli jen jednou a probíhající trip po Dálném východě odstartovali porážkami na ledě Chabarovsku a Kunlunu.
ADMIRAL VLADIVOSTOK

V minulé sezóně se Admiral překvapivě prokousal do vyřazovacích bojů. Letos se sice celek z Dálného východu pohybuje mimo postupovou osmičku, na tu ale Vladivostočtí ztrácí pouhé dva body a navíc mají oproti osmé Ladě zápas k dobru. Admiral zvítězil už dvakrát v řadě, naposledy udolal houževnaté Soči těsně 1:0.
Hezké sobotní ráno všem příznivcům dobrého hokeje. Co nejsrdečněji vás vítám u sledování textového přenosu z atraktivního duelu, ve kterém Admiral Vladivostok změří síly se Spartakem Moskva. Začínáme už v 9 hodin!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.