KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Chabarovsk - 5. září 2017   16:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
13:57' Szczechura (Videll, Bailen) • 28:27' Polygalov (Kručinin) • 30:03' Szczechura (Videll) • 31:03' Rybakov (Borodkin) • ' Bailen
5:4
(1:1, 3:2, 0:1 - 0:0)

4:3 (SN)

Chabarovsk
Chabarovsk
18:34' Litovčenko  (Byvalcev, O. Li) • 20:47' Potěchin  (T. Zohorna) • 22:28' O. Li  (Byvalcev) • 47:08' Litovčenko  (Byvalcev)
Čeljabinsk
Děmčenko (23. Francouz) – Borodkin, Kolcov, Bailen, I. Višněvskij, Šinin, Isajev, Mamajev, A. Petrov – Kručinin, Jakuceňa, Polygalov – Peňkovskij, Videll, Szczechura – Tridčikov, Rybakov, J. Petrov – Bezrukov, Šarov, Šolochov.
Chabarovsk
Metsola (32. Kiselev) – Jordán, Šviděnko, Kamalov, J. Kolář, Berďukov, Turbin, Kalinin – Litovčenko, Byvalcev, O. Li – T. Zohorna, Frolov, Potěchin – Vl. Ušenin, Klopov, Vj. Ušenin – Zaseda, Dědunov, Gubin – Ruděnkov.

V dramatickém zápase dokázal domácí celek vyhrát. Traktor získává dva body za výhru 5:4 v nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
Samostatné nájezdy začínají.
Tak ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, a tak uvidíme nájezdy, které určí vítězný tým.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:35'
Nick Bailen měl před sebou odkrytou část branky, jenže nedokázal překonat brankáře Amuru.
64:03'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Bogdan Potěchin – 2 min., nedovolené bránění).
63:00'
Probíhají dvě minuty prodloužení.
62:29'
Senzačně nyní hostující brankář zastavil brejk dva na jednoho. Domácí přečíslení sehráli výborně, ale ještě lépe zasáhl brankář.
62:00'
Oleg Gubin se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje Pavel Francouz.
61:35'
Čeljabinsk dokázal velmi dobře zablokovat střelecký pokus soupeře.
61:10'
Hosté jsou v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet před brankou Traktoru. Matvej Zaseda vypálil nepřesně.
60:59'
Bogdan Potěchin se zkoušel probojovat do střelecké pozice, následně ale Francouz zasahovat nemusel.
60:25'
Traktor se nedostal do útočného pásma, hraje ve středu hrací plochy.
60:01'
Sledujeme prodloužení tři na tři.
60:01'
Zápas není rozhodnutý po základní hrací době, a tak se bude prodlužovat.
60:00'
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny, kotouč mají pod kontrolou domácí hokejisté.
58:36'
Traktor hraje v plném počtu.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Elitní přesilovková formace Chabarovsku se pokouší něco vymyslet.
56:45'
Amur hraje v závěru třetí třetiny přesilovou hru, může se pokusit o vstřelení rozhodující branky zápasu.
56:36'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Kručinin – 2 min., nedovolené bránění).
56:00'
Danil Mamajev vypálil od modré čáry, jeho střelecký pokus byl zablokovaný do ochranné sítě.
55:30'
Pavel Francouz kryje střelecký pokus soupeře. Alexej Byvalcev dobře vypálil.
55:01'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se ve středním pásmu.
51:19'
Český Tomáš Zohorna vypálil. Jeho pokus zablokoval jeden z domácích obránců.
50:30'
Jurij Petrov se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
48:25'
Jan Kolář se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný domácím hráčem.
47:08'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno, domácí obrana nedokázala zastavit akci hostů, a tak mohl snadno dorážet kotouč za Francouze. VJAČESLAV LITOVČENKO. Asistence: Alexej Byvalcev.
45:51'
Hostující celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
45:30'
Ve třetí třetině mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Amur se pokouší vyrovnat, ale Linus Videll zablokoval jeho pokus.
43:25'
Maxim Jakuceňa se probojoval do útočného pásma, ale jeho střelecký pokus byl zablokovaný.
42:10'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
41:23'
Vladislav Ušenin se marně natahoval pro kotouč v útočném pásmu, a tak hrají domácí.
41:03'
Traktor hraje za vlastní brankou, následně se dostal do střelecké pozice, ale Jurij Petrov vypálil nepřesně.
40:27'
Zápas pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Celkem pět branek jsme viděli ve druhé třetině. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, Domácí celek ale třikrát skórovat, a tak otočil stav zápasu a dostal se do vedení.
40:00'
39:44'
Další práce pro českého brankáře ve službách domácího celku. Ten kryje hru, vhazovat se tak bude před Francouzem.
39:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
38:40'
Pavel Francouz výborně vychytal soupeře. Oleg Li si dostal do brejku, ale jeho střelu parádně zastavil český brankář.
38:01'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, Jan Kolář to zkoušel od modré čáry, jeho střelecký pokus byl zablokovaný.
37:21'
Chabarovsk kombinuje před vlastním brankovištěm, hosté se nemohou dostat z tlaku.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:36'
Jevgenij Kiselev se zapojil do rozehrávky svého celku.
36:03'
Momentálně se hraje ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji probojovat do střelecké pozice.
35:06'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí celek vede o jednu branku a pokouší se svůj náskok navýšit.
34:48'
Igor Polygalov se prokličkoval až do zakončení, ale Jevgenije Kiseleva překonat nedokázal. Jeho pokus z ostrého úhlu nebyl přesný.
33:51'
Paul Szczechura nedosáhl na kotouč, a tak mohou hrát obránci Amuru. Ti ale následně o kotouč přišli.
32:50'
Domácí celek má momentálně vice ze hry, podporují ho fanoušci. Traktor je aktivnější. Amur se musí momentálně bránit.
31:03'
Střídání v týmu Amur Chabarovsk: ze hřiště odchází Juha Metsola, přichází Jevgenij Kiselev.
31:03'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí celek se znovu dostává do vedení. Arťom Borodkin dobře vypálil, jeho střelecký pokus snadno za záda brankáře dorazil ALEXANDR RYBAKOV. Asistence: Arťom Borodkin.
30:50'
Domácí celek výborně dokázal odpovědět na rychlé tři branky Chabarovsku. Před malou chvíli Paul Szczechura vyrovnal.
30:03'
Hostující celek si nedokázal pohlídal domácího hráče, a tak zcela volný a nikým neatakovaný PAUL SZCZECHURA se dostal do zakončení, které bylo gólové. Asistence: Linus Videll.
28:27'
Domácí celek díky aktivní hře v útočném pásmu snižuje náskok soupeře. Pohotově kotouč za brankovou čáru dostal IGOR POLYGALOV. Asistence: Alexej Kručinin.
27:45'
Nick Bailen se pokoušel probojovat do střelecké pozice, jeho pokus byla ale zablokovaný.
25:57'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Amur získal z kryje druhé části dvoubrankový náskok.
23:09'
Traktor vystřídal brankáře, do hry šel Pavel Francouz.
22:28'
Střídání v týmu Traktor Čeljabinsk: ze hřiště odchází Vasilij Děmčenko, přichází Pavel Francouz.
22:28'
Hostující celek bleskově využil početní výhodu, díky čemuž navyšuje vedení. Krásnou ránou pod horní tyčku poslal kotouč zkušený OLEG LI. Asistence: Alexej Byvalcev.
22:16'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Tridčikov – 2 min., podražení).
22:05'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
21:14'
Arťom Peňkovskij se nedokázal propracovat do lepší střelecké pozice, jeho pokus o přihrávku byl zablokovaný.
21:00'
Chabarovsk se dostal do vedení, platnost branky potvrdil také videorozhodčí.
20:47'
Rychle z kraje druhé třetiny se hostující celek dostává do vedení. Výborně to udělal Tomáš Zohorna, který oklamal brankáře, poslal jej na stranu a kotouč přenechal pro zcela volného BOGDANA POTĚCHINA, který zakončoval snadno. Asistence: Tomáš Zohorna.
20:16'
Vasilij Děmčenko kryje střelecký pokus ze středního pásma. K brance dojížděl Alexandr Frolov, a tak brankář raději kryje.
20:01'
Po první třetině platí nerozhodný stav, nejprve se Traktor dostal po pěkné kombinaci do vedení, a pak inkasoval při vlastním oslabení.
20:00'
19:37'
Amur se snaží dostat se do útočného pásma.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, vice ze hry mají nyní domácí, kteří se pokouší získat vedení zpět na svou stranu.
18:34'
Hostující celek dokázal v závěru první třetiny využít přesilovou hru, díky čemuž srovnává stav zápasu. Po pěkné kombinaci zakončoval do odkryté brány VJAČESLAV LITOVČENKO. Asistence: Alexej Byvalcev a Oleg Li.
18:06'
Igor Ruděnkov vypálil od modré čáry, jeho pokus snadno kryje domácí brankář Vasilij Děmčenko.
17:50'
Hosté hrají aktivně v přesilové hře, ale domácí celek výborně brání.
16:38'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Polygalov – 2 min., vražení na hrazení).
16:35'
Bude se vylučovat, domácí hráč fauloval.
15:01'
Nyní se pokouší hostující celek rychle odpovědět, ale Vjačeslav Litovčenko od modré čáry minul branku.
13:57'
Domácí celek je za svou trpělivou hru odměněný vedoucí branku. Videll dobře vypálil, hostující brankář Juha Metsola kotouč vyrazil jen před sebe, kde byl zcela volný PAUL SZCZECHURA a ten neměl problém zakončit. Asistence: Linus Videll a Nick Bailen.
13:18'
Arťom Borodkin se probojoval do výborné střelecké pozice, jeho rána ale z bezprostřední blízkosti končí nad brankou.
12:27'
Marcel Šolochov se zkoušel dostat do útočného pásma, ale nemohl, neboť by byl v ofsajdu.
11:53'
Vladislav Ušenin vypálil z mezikruží, jeho pokus výborně zastavil brankář Traktoru.
11:20'
Alexandr Kalinin vypálil od modré čáry, jeho pokus ale končí mimo branku. Následně se domácí osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.
10:36'
Domácí fanoušci znovu hlasitě podporují své oblíbence, ti se ale nemohou prosadit. Amur brání zodpovědně.
10:15'
Domácí celek se probojoval do útočného pásma, ale nedokázal se s kotoučem na holi probojovat do střelecké pozice.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, na výraznější střelecký pokus stále čekám.
09:15'
Dmitrij Šviděnko výborně tečoval střelecký pokus od modré čáry v předbrankovém prostoru. Brankář Čeljabinsku musel zasahovat.
08:59'
Igor Polygalov zkoušel něco vymyslet před brankou soupeře, o puk byl ale obraný, a tak hrají hosté.
08:03'
Ivan Višněvskij dostal hru do útočného pásma, nabízel se mu Paul Szczechura. Následně akce končí u hostujícího brankáře. Juha Metsola kryje zajímavou akci Traktoru.
07:40'
Georgij Berďukov tvrdě vypálil od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal jeden z domácích obránců zodpovědně poradit.
06:47'
Vjačeslav Ušenin čekal na modré na puk, ale spoluhráč na něho nedokázal přesněji přihrát.
06:13'
Georgij Berďukov vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale hraje přerušena, neboť se následně hosté dostali do postavení mimo hru. Zohorna si nepohlídal své postavení.
05:50'
Alexej Byvalcev vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje domácí brankář. Bude se vhazovat v útočném pásmu Amuru.
05:34'
Jan Kolář hraje ve své obranné třetině, hostující celek se marně pokouší prosadit přes dobře hrající obranu Traktoru.
04:35'
Maxim Jakuceňa velmi dobře posílal puk před branku, tušil tam spoluhráče, Kirill Kolcov byl ale obsazený.
04:00'
Čeljabinsk má převahu, ale nemůže se výrazněji prosadit před brankou soupeře. Amur tak tak brání, kotouč přes všechny čáry na icing vyhazuje Pavel Turbin.
03:21'
Igor Ruděnkov dobře vypálil přes obránce, jeho pokus snadno dokázal hostující brankář vyrazit. Následně se do šance dostal Traktor, ale Isajevovo zakončení postrádalo přesnost.
01:40'
Hosté mají kotouč za svou brankou, střídají, na led přichází třetí formace. Ta se ale nedokázala stabilněji probojovat před branku. Igor Polygalov dobře vypálil z protiakce a minul.
00:20'
Domácí celek má kotouč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Amur se ale dobře brání.
00:01'
Amur Chabarovsk také nemá povedený vstup do soutěže. Tým, který celkem pravidelně v posledních letech hraje přípravné zápasy v Česku, odehrál celkem šest utkání v dlouhodobé části KHL. Bilanci má 2-1-1-2 a devět bodů. Díky tomu je na deváté pozici Východní konference. Má stejně bodů jako pátá Ufa. Střed tabulky je velmi vyrovnaný. Z posledních pěti zápasů Amur vyhrál tři. 4:5 v Ufě, 3:2 v Magnitogorsku a 2:1 v prodloužení na ledě Lady.
Traktor Čeljabinsk nemá vstup do dlouhodobé části dobrý. Odehrál šest zápas s bilancí 2-0-1-3. Se sedmi získanými body je na dvanáctém místě Východní konference. Z posledních pěti zápasů Traktor hned čtyři prohrál. Uspěl jen na domácí půdě proti Magnitogorsku 2:1. Fanoušci Traktoru čekali poněkud víc, a tak mají hokejisté další možnost vylepšit zatím rozpačitý dojem ze startu sezóny.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Traktor Čeljabinsk a Amur Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.