KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Lada - 29. října 2017   12:30

Lada
Lazušin (Krasotkin) – Kostromitin, Kirillov, D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov, Ďjakov – Skorochodov, Zernov, Bělousov – Kapustin, Babenko, Harper – Bočarov, Valujskij, Mastrjukov – Achmetov, Rachimullin, Něstěrov – A. Strelcov, V. Strelcov.

59:53'
Hosté u vhazování zvolil střelu a bude se opět vhazovat po zákroku brankáře.
59:47'
Píská se zakázané uvolnění a bude se vhazovat před domácí brankou.
58:40'
Domácí už se snaží držet na svých hokejkách a udržet si těsné vedení.
57:10'
Hosté převzali iniciativu a snaží se vyrovnat.
54:46'
Lada právě vstřelila branku!
Hosté se ještě postarali o drama. KIRRIL KAPUSTIN obdržel geniální přihrávku a dokázal dorazit puk do poloprázdné branky. Brankář se nedokázal včas přesunout a inkasuje. Asistence: Valujskij, Harper.
52:10'
Alexandr Rybakov přišel o puk v útočné třetině a hráči budou muset znovu zakáldat akci.
50:10'
HOsté se snaží udržet v útočné třetině, ale moc se jim to zatím nedaří.
48:09'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí tým se ujímá dvoubrankového vedení.Ivan Višněvskij se dokázal prosadit v přesilové hře. Od modré čáry vyslal ránu na branku. Jeho rána propálila vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Maxim Yakutsenya.
46:35'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Kapustin – 2 min.).
46:35'
Demčenko si střelu jednoho z útočníku skryl do své lapačky a bude se vhazovat před jeho brankou.
44:57'
Nikita Nikitin se dokázal uvolnit v útočné třetině, ale jeho spoluhráči zrovna střídali a sám už nic nevymyslel.
43:40'
Hosté o puk přišli a domácím tým si převzal puk u své branky a snaží se vytvořit útočnou kombinaci.
41:09'
Domácí tým se velice rychle dostal do útočné třetiny a snaží se kombinací rozebrat obranu soupeře.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:05.
Druhá třetina utkání už konečně přinesla branky. Po šestí minutách hry se vedení ujali domácí hráči . Paul Szczechura obdržel přihrávku od jednoho ze spoluhráčů a svou nenápadnou ránu umístil přesně do pravé šibenice. Vyrovnání přišlo o minutu později. Hosté se dokázali prosadit ve vlastním oslabení díky gólu Chaye Genowaye. Pět minut před koncem si domácí tým opět převzal vedení na svou stranu.
40:00'
38:40'
Hosté se sice snaží vyrovnat skóre, ale zatím se jim nepovedlo ohrozit branku. Hráčům chyí finální přihrávka.
37:30'
Hráči podstupují souboje o puk uprostřed hrací plochy.
35:31'
Domácí tým se necelých pět minut před koncem druhé třetiny ujímá vedení. Ivan Vishnevskiy se rozhlédl a přesnou přihrávkou našel LINNUSE VIDELLa, který se dokázal uvolnit v útočném pásmu a svou střelou překvapil dosud fantastického Ježova. Asistence: Ivan Vishnevskiy.
33:30'
Georgij Bělousov si přebral puk v útočném pásmu a snaží se přímo ohrozit branku, obránci domácího týmu byli proti a puk posílají ze své třetiny.
32:20'
Hráči Čeljabinsku přešli do útočné třetiny a brankář Ježov má v posledních minutách, co dělat.
31:09'
A další pěkný zákrok brankáře Ježova. Střelu si pokryl mezi betony a bude se opět vhazovat před jeho svatyni.
30:10'
Čeljabinsk se nastěhoval před branku soupeře a vyslal několik nebezpečných střel. Gólman Ježov dokázal vše pokrýt a poslední ránu si schoval do své lapačky. Bude se vhazovat.
28:38'
A máme vyrovnáno. Hosté se dostali do rychlého protiútoku a poté i do přečíslení. Dokázal se prosadit ve vlastním oslabení. CHAY GENOWAY se dokázal uvolnit a v samostatném průniku překonal branku Borodkina. Ten se sice za ránou natahoval, ale marně. Asistence: Kapustin.
28:15'
Domácí tým si vytváří tlak a snaží se přímo ohrozit branku.
27:35'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Beulosov – 2 min.).
26:50'
Arťom Borodkin se blýskl pohledným zákrokem. Střela od jednoho z útočníku mířila do pravého horního rohu, ale brankář byl připraven. Bude se vhazovat před jeho brankou.
26:13'
Konečně jsme se dočkali první branky. PAUL SZCZECHURA obdržel přihrávku od jednoho ze spoluhráčů a svou nenápadnou ránu umístil přesně do pravé šibenice. Brankář se nedokázal zorientovat a viděl puk až za svýma zádama. Asistence: Linus Videll, Kirril Koltsov.
25:20'
Igor Polygalov trpělivě čeká v útočné třetině až se jeden z jeho spoluhráčů uvolní, aby mohl posléze ohrozit brankovou konstrukci.
23:44'
Nick Bailen se dokázal uvplnit na modré čáře a nahodil puk na branku. Jeho pokus byl zblokováný jedním z obránců.
22:50'
Maxim Jakuceňa se dostal do gólové šance. Obdržel přihrávku od jednoho ze spoluhráčů a z první vyslal ránu na brankáře. Ten si bravůrně poradil betonem, bude se vhazovat.
21:49'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Ježnov – 2 min.).
20:40'
Nick Bailen byl pod tlakem a puk poslal daleko od své branky. Bude se pískát zakázané uvolnění.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:13.
První třetina nenábídla ani jednu branku a vlastně ani žádné pořádné zakončení. Ani jeden z týmu si nedokázal vytvořit žádnou gólovou příležitost. Snad nám druhé dějství přinese atraktivnější hokej a dočkáme se úvodní branky.
20:00'
18:50'
Domácí se snaží vyvinout závěrečný tlak, ale o puk velice rychle přišli.
17:20'
15:05'
Hráči Lady kombinují u své branky a postupně přechází do útoku.
13:50'
Denis Ježov si teď moc dobře neporadil. Puk mu vypadl z výstroje a málem se dostal k jednomu z útočníku. Brankář svou chybu posléze napravil a bude se vhazovat před jeho brankou.
12:34'
Hosté přechází do rychlého protiútoku, Rafael Achmetov nahodil puk na branku, ale jeho spoluhráči ho moc nepodpořili a puk končí u domácích hráčů.
12:04'
10:45'
Domácí si vytváří tlak a trpělivou kombinací se snaží ohrozit branku.
10:04'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Zernov – 2 min.).
09:20'
Domácí se nastěhovali před branku soupeře, ale jejich snahu překazil rozhodčí, který pískal faul. bude se vylučovat.
07:45'
Shane Harper se dokázal uvolnit a z modré čáry se pokusil ohrozit branku, jeho rána byla zblokována.
06:31'
Alexandr Něstěrov se mohl dostat do šance, ale přihrávku nedokázal dostatečně zpracovat a puk mu utekl.
05:05'
Bude se vhazovat před brankou Ježova. Puk vybojovali hráči Čeljabinsku a přechází do útoku.
04:30'
Hosté se vydali do rychlého protiúoku, ale Kirill Kapustin nedosáhl na přihrávku a puk ztrácí.
03:05'
Danil Gubarev si převzal puk u své branky a čeká až jeho spoluhráči dostřídají, aby mohl založit útočnou akci.
02:10'
Jeden z domácích hráčů vypálil ránu na branku a gólman Denis Ježov si puk skryl do své lapačky. Bude se vhazovat.
00:40'
Domácí tým kombinuje u své branky a snaží se přejít až k brance.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Bailen, I. Višněvskij, Nikitin, Kolcov, Mamajev, Borodkin, Isajev – Videll, Szczechura, Gynge – Jakuceňa, Šarov, Černikov – Peňkovskij, Polygalov, Kravcov – Kokujov, Rybakov, Gubarev – Šipin.

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Kostromitin, Kirillov, D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov, Ďjakov – Skorochodov, Zernov, Bělousov – Kapustin, Babenko, Harper – Bočarov, Valujskij, Mastrjukov – Achmetov, Rachimullin, Něstěrov – A. Strelcov..
Lada Toljatti
Lada je na tom v tabulce výrazně hůře než jeho dnešní soupeř. Nachází se až na předposledním místě a s postupem už se může předčasně rozloučit. Na dnešního soupeře ztrácí už čtrnáct bodů. V posledním utkání si tým maliko zpravil chuť. Doma dokázal Jugru rozstřílet 4:0 a připsal si tři body do tabulky. Domácí třikrát využili přesilovou hru a i díky tomu slavili, tak vysoké vítězství. Nejproduktivnějším hráčem mužstva je Denis Zernov, který má na svém kontě sedm branek a rovněž sedm asistencí.
Traktor Čeljabinsk
Traktor se v tabulce nachází na devátém místě a v dnešním utkání bude usilovat o to, aby se dostal aspoň na osmou příčku, která jako poslední zaručuje postup do vyřazovací části. Na osmý Kunul tým ztrácí pouze jediný bod. V posledním zápasu hráči odcestovali do Soči, kde se utkali s tamním mužstvem. Díky využité přesilovce a následné brance Szczechury si tým domů odvezl tři plný počet bodů. Nejproduktivnějším hráčem je již zmíněný kanaďan Szczechura, který má na svém kontě deset přesných zásahu a jedenáct asistencí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.