KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Novosibirsk - 11. prosince 2017   15:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
06:40' Szczechura (Bailen) • 16:31' Polygalov (Černikov) • 32:33' Gynge (Nikitin, Szczechura)
3:4
(2:1, 1:2, 0:1)
Novosibirsk
Novosibirsk
18:01' Zackrisson  (Bergström) • 22:32' Bergström  (Sigarjov, Vereščagin) • 24:14' S. Ivanov  (Tkačenko, Osnovin) • 44:17' Sannikov  (Šarov)

Alexander Salák (SIB) 60 minut, 41 střel, 3 góly
Hostující celek prohrával 0:2, následně otočil skóre a vedl 3:2. Domácí pak vyrovnali na 3:3 a ve třetí třetině Sibir rozhodl o své výhře. Novosibirsk vyhrává 4:3.
59:42'
Alexander Salák vyrazil střelecký pokus soupeře, hosté drží jednobrankové vedení.
59:17'
Další zakázané uvolnění, buly před brankou Sibiru.
59:00'
Probíhá poslední minuty hry ve třetí třetině.
58:54'
Novosibirsk odehrál na icing, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích. Pavel Francouz sedí na střídačce.
58:30'
Linus Videll zakončoval z mezikruží, jeho pokus zablokoval bek. Domácí hrají v šesti.
58:10'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:50'
Pavel Tkačenko čekal na přihrávku na modré čáře, jeho pokus byl ale zablokovaný.
57:14'
Alexandr Šarov nedokázal puk zpracovat na modré čáře, a proto přišel domácí celek o útočné pásmo.
56:50'
Mnoho času už domácí hokejisté na vyrovnání nemají, hostující defenziva podává výborný výkon.
56:06'
Alexander Salák kryje střelecký pokus od modré čáry, Traktor pálí ze všech pozic.
55:38'
Novosibirsk odehrál kotouč tak, aby z toho nebyl icing. Hostující celek tak může vystřídat. Což je důležité.
55:13'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí, kteří se pokouší vyrovnat.
54:09'
Alexander Salák kryje puk po střele domácího hráče. Rychle po buly zakončoval Igor Polygalov.
53:55'
Nick Bailen vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný do ochranné sítě.
Ilja Morozov výborně vypálil v přečíslení dva na jednoho, jeho pokus senzačně zastavil Pavel Francouz.
52:50'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej.
51:33'
Vjačeslav Osnovin se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:16'
Andrej Sigarjov vypálil nepřesně, hosté přicházejí o útočné pásmo.
50:50'
Pavel Tkačenko se do zakončení nedostal, naopak domácí hrají oslabení velmi dobře.
50:16'
Hostující celek hraje přesilovku a může navýšit své vedení. Traktor se ale osvobodil a posílá kotouč přes všechny čáry.
49:52'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Peňkovskij – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
49:20'
Sergej Koňkov dostal domácí obránce do problémů, ti přišli o puk, a tak mohou hrát hostující hráči. Do střelecké pozice se ale Sibir nedostal.
48:05'
Vladimir Pervušin vedl útočnou akci svého týmu, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.
47:47'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
46:52'
Komerční přestávka.
46:33'
Alexandr Šarov vybojoval kotouč v obranném pásmu, rychle se dostal do útočného pásma, tam ale narazil na převahu obránců Sibiru.
45:54'
Hosté mají více ze hry, akci vedl Patrik Zackrisson. Následně jeho spoluhráč nepřesně přihrál před branku. Domácí se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
45:24'
Novosibirsk pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet a navýšit své vedení. Zatím ale marně.
44:17'
Sibir právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení, krásnou střelou se z předbrankového prostoru prosazuje STĚPAN SANNIKOV. Asistence: Alexander Šarov.
44:04'
Maxim Jakuceňa výborně obkroužil branku, položil si brankáře, ale neuspěl.
43:22'
Maxim Jakuceňa hledal spoluhráče v předbrankovém prostoru, ale neúspěšně.
43:21'
Maxim Jakuceňa nahazoval kotouč do útočného pásma, tam se ho zmocnil obránce Vladislav Naumov. Akce tak končí.
43:00'
Na výraznější střelecký pokus ve třetí třetině čekáme.
40:50'
Sledujeme rychlý hokej.
40:01'
Po dvou třetinách platí vyrovnaný stav. Domácí vedli 2:0, hosté pak výborně otočili na 3:2. Domácím se ještě v prostřední třetině dokázali vyrovnat.
40:00'
38:57'
Paul Szczechura obkroužil branku a pokoušel se rychle vypálit, český brankář byl pozorný.
38:17'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma.
38:00'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:03'
Ivan Vereščagin od modré čáry trefil jen před sebou stojícího obránce.
35:40'
Novosibirsk se pokouší vstřelit vedoucí branku, ale domácí defenziva podává dobrý výkon.
35:01'
Alexej Petrov zakončoval od modré čáry, jeho pokus byl ale zablokovaný.
34:25'
Traktor má více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, brankář Sibiru musí být pozorný.
32:33'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno, rychle využitá přesilová hra. Po buly vypálil RICHARD GYNGE, jehož pokus propadl brankáři mezi rukou a tělem až do branky. Asistence: Nikita Nikitin a Paul Szczechura.
32:21'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Vladislav Naumov – 2 min., krosček).
32:17'
Pavel Francouz kryje další střelecký pokus soupeře.
31:25'
Domácí celek se pokouší vyrovnat, Nick Bailen přišel o puk, a tak se do šance dostal soupeř. Semjon Ivanov z rychlé protiakce vypálil a Pavel Francouz byl pozorný.
30:01'
Nikolaj Demidov měl puk v útočném pásmu, ale nedokázal vyslat střelu na Francouze.
29:40'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:43'
28:33'
Početní výhoda prakticky končí, výraznější šanci si domácí nevytvořili.
27:50'
Traktor se sice dostal do útočného pásma, ale vypálit se mu vůbec nedaří.
27:25'
Nick Bailen má puk, ale nemůže se s ním propracovat do střelecké pozice. Hosté hrají v početní nevýhodě dobře.
27:04'
Početní výhodu hrají domácí, a tak musí být v pozoru brankář Alexander Salák.
26:43'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Vjačeslav Osnovin – 2 min., hákování).
26:00'
Domácí hráči se nemohou probojovat stabilněji do útočného pásma, hosté hrají výborně.
24:15'
Oddechový čas pro domácí.
24:14'
Hosté otáčejí stav zápasu, prohráli 0:2 a nyní vedou 3:2. Po krásné akci se prosazuje střelou do odkryté branky SEMJON IVANOV. Asistence: Pavel Tkačenko a Vjačeslav Osnovin.
24:00'
Vstup do do druhé třetiny výborně vyšel hostujícímu celku.
22:32'
Je vyrovnáno, hosté proměňují přesilovou hru. Postaral se o to důrazem na brankovišti ALEXANDER BERGSTRÖM. Asistence: Andrej Sigarjov a Ivan Vereščagin.
22:16'
Semjon Kokujov se pokoušel dostat puk do středního pásma, ale nepodařilo se to.
21:47'
Sibir hraje přesilovku, ale nemůže se propracovat do střelecké pozice.
21:12'
Andrej Jermakov dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus zkušeně a poměrně s klidem kryje Pavel Francouz.
20:54'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Černikov – 2 min., hákování).
20:01'
Domácí celek po první třetině vede o gól. Traktor si vypracoval dvoubrankové vedení, ale pak se dokázal prosadit také Sibir.
20:00'
19:23'
Alexander Salák kryje kotouč, hra je tak přerušena. Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se třetina dohrává.
18:46'
Pavel Francouz kryje hostující střelu, zakončoval Vladimir Pervušin.
18:30'
Domácí hráči se pokouší získat zpět dvoubrankové vedení, ale zatím se nemohou probojovat do šancí.
18:01'
Hostující celek po rychlé akci snižuje, postaral se o to po výborné přihrávce Bergströma PATRIK ZACKRISSON. Jeho pohotová rána zapadla do branky. Asistence: Alexander Bergström.
17:44'
17:18'
Pavel Francouz kryje kotouč po střele Andreje Jermakova.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:31'
Domácí celek navyšuje své vedení. Rychlou ránou se prosazuje IGOR POLYGALOV. Asistence: Alexandr Černikov.
16:10'
Jurij Petrov zakončoval od modré, jeho pokus byl zablokovaný, následně puk zakryl gólman.
15:47'
Danil Mamajev od modré čáry vypálil a Alexander Salák kryje jeho pokus.
15:19'
Mnoho času už z první třetiny nezbývá, domácí se nastěhovali do útočného pásma a pokouší se navýšit své vedení.
13:54'
Alexander Salák kryje střelecký pokus, který vyslal Nick Bailen od modré čáry.
13:26'
Alexandr Černikov přihrával na modrou čáru, tam byl Nikita Nikitin. Jeho rána z první byla nepřesná.
13:02'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu, Nikolaj Demidov má kotouč za svou brankou.
11:53'
Sibir se pokouší vyrovnat, ale domácí zadní řady hrají velmi dobře a nedávají soupeři mnoho možností.
10:35'
Pavel Francouz kryje další střelu soupeře, bude se vhazovat před jeho brankou.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, více ze hry mají domácí, kteří se pokouší navýšit své vedení.
09:50'
Paul Szczechura si vypracoval další dobrou příležitost, jeho ránu kryje Alexander Salák.
09:11'
Semjon Ivanov se propracoval do šance, počkal si na pohyb brankáře, ale ani tak neprostřelil Francouze.
08:51'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sleduje klidnější pasáž hry.
07:12'
Domácí celek vede o gól, proměnil přesilovou hru a dál pokračuje v aktivní hře.
06:40'
Domácí celek proměňuje přesilovou hru. Bailen vypálil, od mantinelu se puk odrazil k volnému PAULU SZCZECHUROVI, který prostřelil brankáře. Asistence: Nick Bailen.
06:30'
Přesilovou hru hrají domácí hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet.
06:07'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Stěpan Sannikov – 2 min., podražení).
06:00'
Maxim Jakuceňa byl faulovaný.
05:22'
Stěpan Sannikov získal puk ve středním pásmu, probojoval se do útočného, ale zakončit se mu nepodařilo.
04:40'
Arťom Borodkin bojuje v obranném pásmu o kotouč. Podařilo se mu to, a tak hrají domácí.
04:15'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nemůže prorpacovat do výraznější šance.
04:00'
Alexej Kručinin se propracoval do zakončení, s jeho pokusem si snadno poradil brankář.
02:35'
Semjon Ivanov rozehrává od své branky, po jeho nepřesné akci puk získal domácí Igor Isajev. Ten se pokouší propracovat do střelecké pozice.
01:37'
Alexander Salák musel být pozorný, domácí hráči se probojovali do útoku, ale hostující obrana si poradila.
00:55'
Pavel Francouz kryje kotouč po střele soupeře, vhazovat se bude před brankou domácích.
00:33'
Patrik Zackrisson se probojovalo do útočného pásma, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
00:01'
Zápas začíná.
00:01'
Krásný den z večerního zasněženého Čeljabinsku. Za několik minut zápas začne.

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Nikitin, I. Višněvskij, Šinin, Bailen, Borodkin, Mamajev, A. Petrov, Isajev – Černikov, Jakuceňa, Polygalov – Gynge, Videll, Szczechura – Rybakov, J. Petrov, Kokujov – Šarov, Peňkovskij, Kručinin.

HK Sibir Novosibirsk: Salák (Krasikov) – Vereščagin, Naumov, Demidov, Jermakov, Morozov, Ignatovič, K. Alexejev, D. Lukin – Zackrisson, Bergström, Sigarjov – Enlund, Sannikov, Šarov – Pervušin, Koňkov, Levickij – S. Ivanov, Tkačenko, Osnovin.

Rozhodčí: Olenin, Judakov – Sazonov, Sivov.
Traktor Čeljabinsk odehrál 40 zápasů (15-7-3-15; 62 bodů). V tabulce je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři a prohrál dva. Nestačil na Novgorod 1:2 a v prodloužení na Astanu 3:4. Poradil si s v Rigou v nájezdech 2:1, Jugrou 3:0 a Astanou 4:0.
HK Sibir Novosibirsk odehrál 40 zápasů (13-5-2-20; 51 bodů) a v tabulce Východní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů všechny prohrál. Nestačil na Helsinky 1:2, Dynamo Moskvu 4:6, Lokomotiv Jaroslavl 3:7, Magnitogorsk 1:2 a v nájezdech 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Traktor Čeljabinsk a HK Sibir Novosibirsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.