KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Slovan Bratislava  - 14. října 2017   13:30

Čeljabinsk
Čeljabinsk
14:10' Gynge (Szczechura, Polygalov) • 25:33' Kručinin (Mamajev)
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
Slovan Bratislava
16:28' Viedenský  (Kašpar)
Čeljabinsk
Francouz (Děmčenko (A)) – A. Petrov, Kolcov, I. Višněvskij, Bailen, Mamajev, Borodkin, Nikitin – Jakuceňa (A), Rybakov, Černikov – Šarov, Szczechura, Gynge – Kručinin (C), Polygalov, Peňkovskij – Kokujov, Šipin, Gubarev – Šolochov.
Bukin V. (Rus), Andris A. (Lat)
Traktor Arena
7200 diváků

Slovan na body ani dnes nedosáhne. Nutno říci, že domací Traktor dnes bere zaslouženě všechny tři body za výhru 2:1. Až na pár výpadů se Slovan k soustavnějšímu tlaku nedostal. Na jeden gól se těžko vyhrává. Sledovali jsem parádní představení obou českých gólmanů. Především J. Štěpánek držel naděje svého týmu až do zavěrečných minut.

V příštím kole zajíždí Slovan na led Magnitogorsku a Traktor opět doma přivítá CSKA Moskva. To je ode mě vše. Přeji vám příjemný zbytek soboty.
J. Dostál
59:45'
Traktor se osvobozuje, je konec
59:20'
Oddechový čas pro hosty.
58:50'
Nevypadá to na žádný soustavný tlak hostů, spíše Traktor hrozí, závěrečné minuty zvládá bravurně. Štěpánek chytá Šarovovu možnost.
58:00'
Poslední 2 minuty
57:10'
Šarov nedokázal v pádu zakončit, ale toho nemusí mrzet. Traktor drží puk v útočném pásmu Slovanu. Slovan už to otevírá.
56:45'
Až nyní Bačík uklidňuje hru za vlastníi bránou. Slovan střídá.
55:50'
Štěpanek podržel kotouč před domácím kapitánem Kručininem. Vhazování po pravici Štěpánka.
55:10'
Domácí teď chytře šetří čas, drží puk daleko od Francouzovy brány.
54:00'
Švarný zakládá nový útok, Slovan se tlačí dopředu, nic jiného mu ani nezbývá.
53:12'
Po střele Eberta se bude vhazovat v útočném pásmu Slovanu.
52:39'
Šarov zůstal ležet na ledě. Vylučovat se nebude. Rozhodčí teď trošku pomohl Slovanu.
51:58'
Jakuceňa dostal dobrou nabídku, ale netrefil.
51:41'
Traktor se vrátil do útočného pásma a Slovan to řeší jen za c enu zakázaného uvolnění.
50:00'
Dnes nejaktivnější 3. útok Slovanu se snaží něco vymyslet. Posledních 10 minut do konce základní hrací doby.
49:20'
Zakázané uvolnění Slovanu.
48:50'
Sádecký nahazoval a Štastný tečoval před Francouzem, pěkný výpad 4. útoku Slovanu.
47:30'
Vidíme obrovský boj, o hokejové kráse se moc mluvit nedá Oba týmy potřebují bodovat, aby se přiblížili místům zaručující play off.
46:38'
Slovan zachytil rozehrávku Traktoristů a Švarný nahazoval do skrumáže.
Dnešní utkání sleduje 7200 diváků.
45:58'
Šipin ted v dobré příležitosti. Nabruslil si až před Štěpánka, ale nedokázal v tísni lépe zakončit.
45:10'
Máme za sebou 5 minut ze třetí třetiny. Slovan musí zapnout jestli chce pomýšlet na bodový získ.
44:21'
Obě mustva v plném počtu.
44:04'
Řepík mohl vyrovnat na druhé straně po nabídce Kašpara. Perfektní zákrok Francouze.
43:35'
Traktor kombinuje v útočném pásmu, ale k ohrožení brány se zatím nedostal.
42:21'
Uvidíme hru 4 na 4 a více prostoru na ledě
42:14'
Mikuš vyvezl puk, ale Traktor vzápětí podniká protiútok. Štěpánek raději přikryl kotouč přred Kručininem.
41:52'
Traktor to zkouší z každé pozice. Štěpánek potvzuje vynikající formu v dnešním utkání. Vhazování po jeho pravici.
Další třetina začne přibližně v 15:13
Druhá třetina byla jasně v režii Čeljabinsku, který mohl výrazněji navýšit skóre. Až v závěru třetiny se začal prosazovat také Slovan. Meszároš ani Genoway však vyrovnat nedokázali.
40:00'
39:40'
Ve druhé třetině se zdá se už nic nestane.
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:13'
Za hrubost putují na tresnou lavici Petrov a Ebert. Pokračovat se bude 4 na 4.
37:48'
Po další možnosti Slovanu podnikli rychlý výpad domací. Štěpánek vyrazil před sebe a puk na něj nahrnul vlastní bránící hráč.
37:03'
Slovan se zvedá. Z úhlu střílel Řepík, Francouz drží jednogólový náskok Traktoru.
35:55'
Andrej Meszároš trefuje bombou od modré tyč! Následně Francouz chytá tutovku Genoway. Slovan byl blízko vyrovnání.
35:03'
Hosté v plném počtu. Meszároš je na ledě.
33:58'
Traktor ostřeloval Štěpánkovu bránu, ten byl pozorný. Nakonec jeli dva na jednoho Buchtele se Skalickým, ale první jmenovaný nenašel přihrávkou svého spoluhráče.
33:03'
Za nedovolené bránění putuje na tresnou lavici A. Mesároš.
32:31'
Slovan zahrozil konkrétně Genoway, těsně netrefil Francouzovu bránu.
31:40'
Až třetí útok Slovanu Řepík, Viedenský, Kašpar si dokázal vytvořit náznak šance.
31:00'
Slovan je pořád pasivní a nemůže se dostat k založení smysluplného útoku.
30:10'
Traktor se opět dral do útoku, ale Buchtele zapracoval směrem do zadu a osvobozuje nachvíli Slovan.
29:28'
Vhazování ve středovém kruhu.
28:24'
Až nyní se Slovan osvobozuje, nebude to zakázané uvolnění. Traktor je vzápětí opět v tlaku. Štěpánek si na nedostatek práce nemůže stěžovat.
27:03'
Slovan působí zakřiknutě, Traktor po vstřelené brance pokračuje v tlaku.
25:33'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš! Viedenský se nedokázal prosadit a na druhé straně z protiútoku ALEXEJ KRUČININ trefil přesně z poza obránce na vzdáleněnší tyč.
24:26'
Nyní Štěpánek skvěle! Velkou šanci měl Černikov, kdy dorážel u pravé tyčky. Traktor začíná utahovat šrouby.
23:26'
Další zakázané uvolnění Slovanu. Hra se hodně kouskuje.
23:15'
Slovan se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvlonění.
22:39'
Polygalov teď z úhlu prověřil Štěpánka, ten je pozorný.
21:11'
Traktor vlétl na Slovan, ale nyní už útočí Slovan a dnes velmi aktivní Michal Řepík.
20:25'
20:01'
Další třetina začne přibližně v 14:23
Slovan vstoupil do dnešního zápasu aktivně. Střelecky nejaktivněnjším hráčem byl Michal Řepík. Vinou 3 vyloučení Slovanu se na koně postupně dostal i Traktor, který se využitou přesilovkou dostal do vedení. Slovan odpověděl v zápětí taktéž v početní výhodě, trefil se Viedenský. Na konci třetiny přečkal Slovan velký tlak Čeljabinsku při oslabení 3 proti 5. Druhou třetinu začně Traktor s výhodou jednoho muže v poli, přesilovka potrvá 25 vteřin.
20:00'
19:48'
Vypadá to že Slovan udrží remízu po první třetině.
19:23'
Slovan už je ve čtyřech
18:25'
Přesilovka 5 na 3. Za katr putuje J. Mikuš, 25s se bude Slovan bránit ve 3.
17:44'
Kuba Štěpánek ted drží Slovan v přesilové hře Traktoru. Měl tam několik těžkých zákroků!
17:23'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Radek Smoleňák – 2 min.).
16:28'
Slovan právě vstřelil branku!
Slovan využívá také svoji přesilovou hru! Po několika střelách a dorážkách se prosazuje MAREK VIEDENSKÝ. Nutno říct, že domácí obránci nechali Viedenského několikrát dorážet. Na poslední dorážku už Francouz nestačil zareagovat. Začínáme znovu!
14:58'
Slovan si zahraje přesilovku. Kolcov vyhodil kotouč a dostává 2 min za zdržování hry.
14:10'
Traktor nakonec využil svoji přesilovku, puk do brány umísti po krásném pasu RICHARD GYNGE.
13:30'
První minuta přesilovky nic nepřinesla. Traktor zakládá nový útok.
12:22'
Přesilovku si zahrají i domácí. Za hákování půjde pykat Barker.
11:40'
Po vhazování před Štepánkem střílek Bačík, ale trefil jen hráče před sebou.
10:50'
Traktor zakladá nový útok za vlastní brankou.
10:05'
Kašpar najížděl z úhlu sám na Francouze, ale domací obránce ho nenechal zakončit! Hezký moment obou hráčů.
8:48'
Smoleňák hledal z poza brány Buchteleho, dobrá šance Slovanu!
7:54'
Jeden z domácích hráčů se svíjí na ledě, nakonec za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku.
7:10'
Třetí útok Slovanu teď držel Traktor obraném pásmu, do šance se však nedostal.
6:20'
Borodkin z Čeljabinsku teď zahrozil, je to zatím nejaktivněnší hráč domácích.
5:05'
Slovan se ještě chvíli veze na přesilovkové vlně a pokračuje v tlaku.
4:16'
4:15'
Slovan kombinuje v přesilové hře, až závěřečné vteřiny přesilovky přinesly zakončení Viedenského.
3:29'
M. Řepík se dostak ke střele z mezikruží. Francouz připraven.
2:16'
Na tresnou lavici mří Borodkin, 2 min vysoká hůl
1:35'
Do šance se dral M. Řepík ale nakonec se k pořádnému zakončení nedostal.
0:45'
Domácí Traktor začal aktivněji. Slovan se osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění.
00:01'
Zaznívá slovenská a ruská národní hymna
Vše se už nyní chystá na začátek utkání. Uvidíme pikantní souboj českých brankářů P. Francouze a J. Štěpánka. Vyhraje Slovan po delší době venku?

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – A. Petrov, Kolcov, I. Višněvskij, Bailen, Mamajev, Borodkin, Nikitin – Jakuceňa (A), Rybakov, Černikov – Šarov, Szczechura, Gynge – Kručinin (C), Polygalov, Peňkovskij – Kokujov, Šipin, Gubarev – Šolochov.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Meszároš (C), Bačík, T. Voráček, Švarný (A), Barker, Ebert, Després – Co. Genoway, Hrnka, Boychuk – Buchtele, J. Mikúš, Smoleňák – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Skalický, Sádecký, A. Šťastný..
Ve vzájemných duelech dnešních soupeřů mnoho branek nepadá. Poslední 3 duely ovládl Slovan

Traktor Čeljabinsk
Traktor se po horším začátku pomalu zvedá. V minulém kole doma přetlačil Podolsk 2:1 a na osmý Kunlun ztrácí ve východní konferenci 4 body.

Forma hostujícího Slovanu není nikterak oslnivá. V tabulce západní konference mu patří až 11.pozice, což je zatím velké zklamaním. Na příčky zajišťující play off ztrácí před dnešním zápasem 9 bodů. V minulém kole prohrál na ledě Jakatěrinburgu 6:3. Slovan také drží nelichotivou pozici nejhoršího týmu venku.
Dobrý den, vítejte u onlajnového přenosu, ve kterém přivítá domácí Traktor Čeljabinsk bratislavský Slovan. Dnešním přenosem vás provede Jiří Dostál
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.