KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Čeljabinsk - 14. listopadu 2017   17:00

Čerepovec
Čerepovec
01:25' Ugarov (Trubačjov) • 49:31' Jašin (Kagarlickij, Bumagin) • 54:14' Masuhr (Ugarov)
3:2
(1:0, 0:1, 2:1)
Čeljabinsk
Čeljabinsk
27:30' Videll  (Gynge) • 40:54' Kručinin  (Jakuceňa)
Čerepovec
Magarilov (Artamkin) – Jevsejenkov, Verjovkin, Masuhr, Kornějev, V. Vasiljev, Višněvskij, Kudako – Bumagin, Kagarlickij, Jašin – Mons, Stránský, Karlin – Rybin, Mereskin, Ugarov – Ščerbina, Trubačjov, Monachov.
Ščenjov, Ansons – Palej, Ponamarenko
Ice Palace
2 902 diváků
Čeljabinsk
Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Bailen, Kolcov, Nikitin, Mamajev, Borodkin, Rjasenskij – Videll, Gynge, Szczechura – Polygalov, Jakuceňa, Kručinin – Peňkovskij, Šarov, Kravcov – Šolochov, Rybakov, Gubarev – Kokujov.

Československá stopa v zápase
Matěj Stránský (CER) 0+0, 0 střel, čas na ledě 07:35
Pavel Francouz (CLJ) 32 střel, 29 zákroků.
Tento dramatický zápas vyhrává domácí celek o jednu branku. Jako první se prosadil domácí Alexej Ugarov. Ve druhé třetině srovnal stav zápasu aktivně hrající Linus Videll. Z kraje třetí části hry se hosté dostali do vedení, Rychlou ránou od modré čáry uspěl Alexej Kručinin. Pak se ale dvakrát prosadili domácí, kteří tak rozhodli o své výhře. Nejprve Oleg Jašin vyrovnal, a pak Adam Masuhr poslal Severstal do vedení.
59:50'
Už se nic nestane.
59:30'
Poslední půlminuta hry ve třetí třetině, kotouč je za domácí brankou.
58:53'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Mnoho času už Čeljabinsk na vyrovnání nemá.
58:26'
Linus Videll ani na dvakrát nedokázal prostřelit brankáře, hosté hrají v šesti.
57:50'
Ivan Višněvskij vypálil od modré čáry, jeho pokus končí mimo branku.
57:31'
Traktor se pokouší za každou cenu vyrovnat, domácí defenziva je hodně pasivní.
57:01'
Oddechový čas pro domácí.
57:00'
Sergej Magarilov senzačně zastavil výraznou šanci hostů na vyrovnání. Ivan Višněvskij měl na holi jasný gól, ale brankáře nepřekonal.
56:45'
Igor Polygalov se výborně pohyboval v předbrankovém prostoru, přihrávka se k němu nedostala.
56:20'
Alexej Kručinin vypálil od modré čáry, před bránou kotouč tečoval jeho spoluhráč, ale neuspěl.
55:50'
Linus Videll obkroužil branku a pokusil se zakončit. Jeho pokus zastavuje brankář.
55:35'
Traktor se pokouší rychle vyrovnat, ale domácí obrana nyní hraje velmi dobře a nedává soupeři příliš prostoru.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek vede o gól.
54:14'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení. Střelu spoluhráče od modré čáry výborně před brankou těčoval zcela volný ADAM MASUHR. Asistence: Alexej Ugarov
53:49'
Dmitrij Kagarlickij dobře vystřelil. Jeho pokus kryje hostující brankář Pavel Francouz.
53:10'
Ivan Višněvskij se probojoval ke kotouči ve vlastním pásmu, následně založil rychlou akci, kterou zakončoval Kirill Kolcov pohotovou střelou.
52:07'
Alexandr Šarov byl blízko, ale brankáře prostřelit nedokázal. Na druhé straně neuspěl Alexej Ugarov.
51:35'
Stav zápasu je vyrovnaný, osm a půl minuty mají hokejisté na to, aby se pokusili utkání rozhodnout v základní hrací době.
51:17'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Gubarev – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Dnešní utkání sleduje 2 902 diváků.
51:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlou pasáž hry.
50:31'
Oddechový čas pro hosty.
49:59'
Pavel Francouz kryje kotouč, v polovině třetí třetiny se bude vhazovat před jeho brankou.
49:31'
A je vyrovnáno, domácí využívají přesilovou hru. Dmitrij Kagarlickij výborně a jeho střílenou přihrávku hokejkou usměrnil mezi betony brankáře OLEG JAŠIN. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Alexandr Bumagin.
49:00'
Přesilovku mají k dispozici domácí, jenže ti se zatím nemohou stabilněji propracovat do útočného pásma.
48:31'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nikita Nikitin – 2 min., sevření puku rukou).
47:51'
Dmitrij Kagarlickij z velké rychlosti vypálil, ale horní kout branky trefit nedokázal. Brankář Pavel Francouz zasahovat nemusel.
47:35'
Sledujeme rychlou pasáž hry bez střel na branku. Hraje se o převahu ve středním pásmu.
45:50'
Ruslan Karlin a Alexandr Šarov se střetli ve středním pásmu, oba jsou mírně otřesení, ale v zápase budou pokračovat.
45:00'
Alexandr Šarov se dostal do vyložené střelecké pozice, ale tváří v tvář domácímu brankáři neuspěl. Sergej Magarilov dokázal výborně zasáhnout a vyrazit kotouč.
44:36'
Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru.
44:14'
Čerepovec se při dlouhém oslabení zatím brání výborně, Traktor si žádnou velkou šanci vypracovat nedokázal.
43:20'
Přesilovka hostujícího celku pokračuje dál. Arťom Borodkin a Alexandr Rybakov kombinovali v předbrankovém prostoru. K zakončení se ani jeden z nich nedostal.
42:29'
Arťom Borodkin vypálil od modré čáry, ale minul branku. Gólman by byl pravděpodobně připravený zasáhnout.
40:54'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Matěj Stránský – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
40:54'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Hned z kraje třetí třetiny se hostující celek dostává do vedení. Rychlou ránou od modré čáry se prosazuje ALEXEJ KRUČININ. Asistence: Maxim Jakuceňa.
40:01'
Hostující celek se dokázal po rychlé akci ve druhé třetině prosadit, díky čemuž srovnat průběžný výsledek na 1:1. Gól vstřelil aktivně hrající Linus Videll.
40:00'
39:38'
39:30'
Ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se druhá část hry dohrává.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry.
38:43'
Alexandr Bumagin výborně vypálil, ale jeho pokus zbyl zablokovaný.
38:25'
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nemohou dostat.
37:50'
Kotouč vypadl po střele Valerije Vasiljeva a následnému zblokovaní z hrací plochy. Vhazovat se bude před brankou Francouze.
37:38'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Kirill Kolcov – 2 min., podražení).
37:00'
Linus Videll se pokoušel získat střeleckou pozici, ale byl tísněn, a tak spíše kotouč nahrnul k domácímu brankáři, který přerušuje hru.
36:25'
Paul Szczechura se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale k odraženému kotouči se nedostal.
36:04'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, nyní se Čeljabinsk propracoval do zakončení. Výborně vypálil Danil Gubarev. Jeho tvrdou ránu zastavil Sergej Magarilov.
35:20'
Hostující Jevgenij Rjasenskij rozehrává od své branky, daleko se s kotoučem ale nedostla. Traktor to má těžké, prorazit domácí kompaktní obranu není jen tak.
34:00'
Šest minut hry zbývá do konce druhé třetiny, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho vyložených šancí k vidění není.
33:26'
Severstal se dostal do útočného pásma, Matěj Stránský hledal před brankou spoluhráče, ale kotouč nedokázal přesněji přihrát.
33:09'
Maxim Jakuceňa zakončoval rychlou akci Traktoru pohotovou střelou, Sergej Magarilov byl pozorný.
32:55'
Kirill Kolcov rozehrává od své branky a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
32:26'
32:01'
Čerepovec stále kombinuje v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostal.
31:33'
Pavel Francouz betonem vykopl střelu z bezprostřední blízkosti.
31:07'
Domácí celek se nastěhoval do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet, zatím se ale do výraznější střelecké pozice Severstal nedostal.
30:26'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Kravcov – 2 min., hákování).
29:45'
Pavel Francouz kryje střelecký pokus Alexandra Bumagina.
29:25'
Severstal se pokouší získat vedení zpět, zatím se ale nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Hostující obrana hraje zodpovědně.
28:15'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí k vidění není.
27:30'
Hostující celek po pěkné akci vyrovnává. Richard Gynge viděl před brankou volného spoluhráče. Tím byl LINUS VIDELL, který dostal přihrávku a rychle vypálil. Jeho pokus propadl mezi betony. Asistence: Richard Gynge.
27:01'
Valerij Vasiljev vypálil z kruhu, jeho kotouč kryje Pavel Francouz.
26:40'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu. Se střelou od modré čáry si hostující brankář poradil.
25:54'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, Nikita Nikitin vypálil od modré čáry a jeho pokus kryje domácí brankář.
24:49'
Linus Videll se na druhé straně dostal do rychlé protiakce. S jeho pokusem si snadno poradil Sergej Magarilov.
24:36'
Dmitrij Kagarlickij bekhendovou stranou hole zakončoval, jeho pokus byl zablokovaný.
24:13'
Oleg Jašin sice byl volný před brankou, ale spoluhráč mu přihrát nedokázal.
23:55'
Sledujeme velký boj, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí ale k vidění není.
23:01'
Maxim Rybin a Alexej Ugarov se dostal snad ke třem střelám. Všechny pokusy z vyložené blízkosti kryje hostující Pavel Francouz.
22:43'
Čerepovec rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
22:14'
Kirill Kolcov se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem.
21:20'
Severstal špatně rozehrála, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.
20:33'
Hostující brankář kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek o jednu branku. Severstal se prosadil z kraje zápasu při vlastním oslabení.
20:00'
19:35'
Danil Gubarev se propracoval do útočného pásma.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, více ze hry mají nyní hosté.
18:34'
Kirill Kolcov byl připravený na modré čáře pro přihrávku a zakončení, ale jeho pokus byl zablokovaný.
17:50'
Sergej Magarilov kryje zajímavě vypadající střelu soupeře. Po dlouhé době jsme registrovali střelecký pokus.
17:05'
Linus Videll se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, mnoho šancí k vidění není
16:50'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:25'
Vhazovalo se před domácí brankou, Sergej Magarilov zasahovat nemusel, protože jeho kolegové vyhráli buly.
15:58'
15:40'
Přesilovku nyní hrají domácí, jenže ti se nedokázali propracovat stabilněji do útočného pásma.
14:55'
14:18'
Sledujeme hru čtyři na čtyři. Zasahovat po střele Alexandra Rybakova musel zasahovat domácí brankář.
13:58'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Linus Videll – 2 min., faul loktem).
13:38'
Čeljabinsk se nastěhoval do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
13:17'
Richard Gynge se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje brankář poměrně snadno. Buly před bránou Čerepovce.
12:55'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Verjovkin – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
12:26'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
11:30'
Čerepovec rozehrává od své branky, Alexandr Mereskin se pokoušel probojovat ke kotouči v útočném pásmu, ale nepodařilo se mu to.
11:17'
Jevgenij Mons se propracoval do zakončení. Jeho rána byla zablokvaná. Na druhé straně musel zasahovat Sergej Magarilov.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry první třetiny, mnoho velkých šancí k vidění není.
09:36'
Maxim Jakuceňa našel Alexeje Kručinina, který dostal kotouč do útočného pásma. Následně se Čeljabinsk k zakončení nedostal.
09:02'
Pavel Francouz má kotouč za svou brankou a hosté se pokouší rozehrávat od své branky.
08:35'
Hostující celek prohrál buly v útočném pásmu, a tak mohou hrát domácí. Ti se ale rychle stáhli k vlastní brance a střídají.
08:30'
Alexandr Rybakov vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje brankář domácího týmu.
08:10'
Alexandr Bumagin rozehrával z obranného pásma, do šance se dostal Dmitrij Kagarlickij. Jeho pokus kryje Pavel Francouz. Bude se vhazovat.
06:46'
Vhazovat se bude před brankou českého brankáře ve službách Čeljabinsku.
06:35'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, komerční přestávka.
06:10'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej, nyní se pokoušel Ruslan Karlin vypálit od modré čáry. Jeho rána byla zablokovaná obráncem Traktoru.
05:30'
Kirill Kolcov napadal rozehrávku domácího týmu, Severstal se nemůže probojovat do útočného pásma.
04:25'
Sergej Monachov vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje Pavel Francouz. Hra je přerušena.
04:04'
Alexandr Ščerbina výborně vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje hostující brankář.
03:25'
Paul Szczechura se pokoušel založit útočnou akci, jenže jeho přihrávka postrádala přesnost.
02:30'
Domácí celek, který se prosadil v oslabení pokračuje v aktivní hře.
01:25'
Domácí se prosazují při vlastním oslabení. Do brejku se dostal ALEXEJ UGAROV, který si položil brankáře a poslal kotouč mezi betonem a bruslí. Asistence: Jurij Trubačjov.
01:00'
Hostující celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.
00:14'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., nedovolené bránění).
00:01'
Severstal Čerepovec odehrál 30 zápasů (11-4-6-9) a vybojoval 47 bodů. Díky tomu je na šesté pozici Západní konference. Z posledních pěti zápasů vyhrál hned čtyři. Poradil si s Astanou 4:3 v prodloužení, Lokomotiv Jaroslavl udolal 1:0, Dynamo Minsk 2:1 a Dynamo Moskvu 1:0. Nestačil jen na Novosibirsk 1:2.
Traktor Čeljabinsk odehrál 29 zápasů s bilancí 10-5-2-12 a vybojoval 42 bodů. V tabulce Východní konference je na devátém místě. Z posledních pěti zápasů Traktor vyhrál čtyři. Poradil si s Ufou 4:3 v nájezdech, Soči porazil 2:1, Ladu 3:2 a Jekatěrinburg 3:2 v prodloužení. Nestačil na Nižněkamsk 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a Traktor Čeljabinsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.