KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Jugra - 23. října 2017   18:00

Čerepovec
Čerepovec
25:03' Ščerbina (Karlin, Višněvskij) • 30:34' Jašin (Kalašnikov)
2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
Jugra
Jugra
Čerepovec
J. Hudáček – V. Vasiljev, Kornějev, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – Bumagin, Jašin, Kagarlickij – Stránský, Trubačjov, Rybin – Mons, Zemčenko, Vovčenko – Monachov, Karlin, Ščerbina.
Ibatulin, Zibinin – Stroganov, Galimov
Ice Palace
2144 diváků
Jugra
Šaryčenkov – Ugolnikov, Vitásek, Viklund, Lekomcev, Šulakov, Pogorišnyj, Juškevič, Pereťagin – Pestuško, A. Michejev, Koroljov – Skačkov, Šipov, Panov – Kupcov, K. Majorov, Ankudinov – Jaremčuk, D. Iljin, Šen.

Děkuji za pozornost, mějte hezký večer.
Rozhodnutí tohoto zápasu na sebe vzala druhá část, ve které se událo vše podstatné. Domácí v ní dvakrát skórovali a rozhodli o svém dnešním vítězství, velkou zásluhu na tom má slovenský gólman Julius Hudáček, který pochytal všech 32 střel soupeře.
58:53'
Hosté to zkouší v šesti bez brankáře, proti nim se staví čtyři hráči Čerepovce.
58:53'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Mons – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., držení protihráče).
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Andrej Ankudinov – 2 min., hrubost).
58:02'
Už probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
55:00'
Závěr třetího dějství se pomalu blíží a stav zůstává stále stejný, hostujícímu celku se čas neúprosně krátí.
50:09'
Hosté jsou kompletní.
48:09'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Ondřej Vitásek – 2 min., faul kolenem).
40:01'
Druhá část přinesla dvě přesné trefy, o které se postarali domácí hokejisté, kteří tak tentokrát odchází do kabin spokojenější. Dokáží hosté duel ještě zdramatizovat?
40:00'
39:01'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:24'
Hosté hrají v plném počtu.
36:24'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Arťom Michejev – 2 min., napadení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
34:46'
Oba týmy jsou kompletní.
32:46'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vitalij Višněvskij – 2 min., hrubost).
Pokračuje se 4/4.
30:34'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí se vymanili z oslabení a téměř okamžitě zvýšili svůj náskok, přesně mířenou střelou se o to postaral OLEG JAŠIN.
Asistence: Stanislav Kalašnikov.
30:26'
Hosté přesilovku nevyužili a domácí jsou kompletní.
28:26'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Oleg Jašin – 2 min., nedovolené bránění).
27:01'
Pokračuje se ve hře 5 na 5.
27:01'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Konstantin Kornějev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Ščerbina – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Pavel Šen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Daniil Iljin – 5 min., bitka).
25:03'
Domácí jdou do vedení, když hostující brankáře překonává ALEXANDR ŠČERBINA.
Asistence: Ruslan Karlin a Vitalij Višněvskij.
20:01'
Mužstva tak v první přestávce odchází do kabin za bezbrankového stavu. Dočkáme se gólu ve druhé dvacetiminutovce?
20:00'
19:01'
Běží poslední minuta úvodní třetiny.
15:00'
Máme za sebou první čtvrthodinu a na první branku se stále čeká, oba gólmani jsou zatím pozorní.
03:03'
01:03'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., sekání).
00:01'

Severstal Čerepovec: J. Hudáček – V. Vasiljev, Kornějev, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – Bumagin, Jašin, Kagarlickij "C" – Stránský, Trubačjov, Rybin – Mons, Zemčenko, Vovčenko – Monachov, Karlin, Ščerbina.

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov – Ugolnikov, Vitásek, Viklund, Lekomcev, Šulakov, Pogorišnyj, Juškevič, Pereťagin – Pestuško, A. Michejev, Koroljov – Skačkov, Šipov, Panov "C" – Kupcov, K. Majorov, Ankudinov – Jaremčuk, D. Iljin, Šen.

Rozhodčí: Ibatulin, Zibinin – Stroganov, Galimov.

Jugra Chanty-Mansijsk

Hosté jsou ve Východní konferenci předposlední s 21 body. Mimo svůj stadion se jim podařilo z deseti duelů vyhrát v po šedesáti minutách jen jednou, ale čtyřikrát v prodloužení nebo na nájezdy, vstřelili 24 gólů a 29 jich inkasovali. Produktivitě vládne s 10 body (7+3) Rus Pavel Varfolomejev.
Čerepovec

Domácím patří v Západní konferenci osmá pozice s 33 body. Před svými fanoušky z jedenácti dosud odehraných střetnutí brali dvaadvacet bodů za šest výher v základní hrací době a dvě po prodloužení, resp. po samostatných nájezdech, vstřelili dohromady 26 branek a o dvě víc inkasovali. Nejproduktivnějším hráčem klubu je s 24 body (9+15) ruský hokejista Dmitri Kagarlickij .
Dobrý den, devíti zápasy dnes pokračuje hokejová KHL, první souboj přijde na řadu už o půl druhé odpolední, další zápasy budou následovat o něco později. Duel, kterému bude věnován tento on-line přenos, a ve kterém se střetnou celky ze spodních pater tabulek, začíná v 18:00.