KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Minsk - 4. září 2017   18:00

Čerepovec
Čerepovec
03:05' P. Černov (Bumagin) • 54:30' Vovčenko (Trubačjov)
2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
Minsk
Minsk
50:39' Pavlovič
Čerepovec
J. Hudáček (Artamkin) – Stasenko, Jevsejenkov, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – P. Černov, Kagarlickij, Bumagin – P. Holík, Vovčenko, Mons – Rybin, Trubačjov, Ugarov – Monachov, Kazakovcev, Kodola – Ščerbina.
Minsk
Enroth (M. Karnauchov) – Korobov, Lisovec, Gragnani, Šinkevič, Znacharenko, Chenkel, Ďukov, Bujnickij – Howden, Klinkhammer, Matěruchin – Pavlovič, An. Stěpanov, Kovyršin – Linglet, Fontaine, Šarangovič – Drozd, Kulakov, Kitarov.

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1. Utkání to bylo dramatické, Severstal o své výhře rozhodl při vlastním oslabení ve třetí třetině, kdy se po přečíslení dva na jednoho prosadil střelou do odkryté branky Daniil Vovčenko.
59:54'
Ještě jedna střela, ale už se nic nestane-
59:18'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Čerepovce.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině, hosté se usadili v útočném pásmu.
58:47'
Vhazovat se bude ve středním pásmu.
58:47'
Oddechový čas pro hosty.
58:37'
Minsk hraje od své branky, domácí celek se musí nyní bránit tlaku soupeře. Čerepovec se do vedení dostal při vlastním oslabení.
58:20'
Andrej Stěpanov zakončoval hostující akci, ale minul. Hosté hrají v šesti.
57:32'
Dmitrij Kagarlickij dostal hru do středního pásma, domácí celek znovu střídá. Čerepovec výrazně zrychlil střídání.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek se za hlasité podpory z hlediště brání.
56:54'
Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku. Július Hudáček musí být pozorný.
56:25'
Dinamo hraje vyloženě špatně, přesilovka skončila, Čerepovec má více ze hry.
55:55'
Severstal dostal hru do středního pásma, a tak rychle střídá.
55:34'
Polovina přesilové hry Minsku je pryč, sledujeme aktivní hru domácího celku, který se zodpovědně brání.
54:30'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hostující celek přišel o kotouč v útočném pásmu, do brejku dva na jednoho se dostal domácí Trubajčov a DANIIL VOVČENKO. Prvně jmenovaný výborně přihrál a Vovčenko neměl se zakončení vůbec žádný problém. Gól v oslabení. Asistence: Jurij Trubačjov.
54:18'
V závěru třetí třetiny hrají hosté přesilovou hru, ve které mohou vstřelit vedoucí branku.
54:18'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
53:52'
Nyní se elitní hostující formace dostala do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
53:30'
Nikolaj Kazakovcev si řekl o přihrávku, dostal ji, ale kotouč nedokázal poslat přesněji na branku.
53:00'
Sedm minut hry nás dělí od konce třetí třetiny, stav zápasu je momentálně vyrovnaný. Hostující celek se musí bránit domácí aktivní hře.
52:34'
Pavel Černov hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka byla zablokovaná.
52:07'
Hokejisté v černém, tedy domácí, výrazně po inkasované brance zlepšili hru a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.
51:39'
Stav zápasu je vyrovnaný, nyní se snažil domácí obránce Vadim Kudako skórovat, ale jeho pokus od modré čáry zastavil brankář.
50:39'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Hostující celek se raduje z vyrovnání. Po nepřehledné situaci před domácí brankou vystřelil ALEXANDR PAVLOVIČ, jehož střelecký pokus nedokázal brankář Július Hudáček udržet před brankovou čárou. Platnost gólu potvrdil video rozhodčí. Na první pohled se zdálo, že kotouč nepřešel brankovou čáru.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek se nyní probojoval do útočného pásma.
49:27'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se spíše ve středním pásmu.
48:44'
Zakázané uvolnění vrací hru do obranného pásma Čerepovce.
48:25'
Dinamo Minsk přečkalo oslabení, a tak se nyní už v plném počtu dostalo do střelecké pozice.
48:16'
47:51'
Dmitrij Korobov výborně zapracoval za vlastní brankou, kotouč dokázal vyhodit.
47:32'
Domácímu celku se nedaří hrát aktivně před brankou soupeře, mnoho šancí momentálně k vidění není.
47:10'
Vitalij Višněvskij vypálil tvrdě z mezikruží, jeho pokus kryje Jhonas Enroth.
46:50'
Na led přichází druhá přesilovková formace domácího celku. Ta první neuspěla.
46:31'
Pavel Černov hlídkoval před brankou, ale Nikolaj Stasenko jej nenalezl přesným pasem.
46:16'
Hosté výborně vyhodili kotouč přes všechny čáry, a tak budou hrát domácí hokejisté od své branky.
46:16'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Matěruchin – 2 min., podražení).
45:25'
Pavel Černov čekal na přihrávku v předbrankovém prostoru, pas se k němu nedostal. Následně vychytal hostující brankář Stasenka od modré.
45:02'
Adam Masuhr vybojoval kotouč na útočné modré, ale nedokázal přihrát soupeře. Následně Minsk vyhazuje přes všechny čáry.
44:30'
Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku, sledujeme aktivní hru domácích, kteří stále vedou jen o jednu branku.
44:04'
Domácí celek hraje klasickou přesilovku pět na čtyři, neboť je stále platí trest Roba Klinkhammera.
43:00'
Jhonas Enroth kryje střelecký pokus Alexandr Bumagin. Buly před brankou hostujícího celku.
42:28'
Kagarlickij se vrací do hry.
41:57'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu.
41:21'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, úvod třetí třetiny výrazně ovlivnila vyloučení.
41:04'
Sledujeme hru tři na čtyři.
40:56'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., držení hole).
40:39'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bodnutí koncem hole).
40:30'
Hostující celek hraje přesilovou hru, ve které se může pokusit o vyrovnání. Hodně aktivní byl Alexandr Pavlovič, který se pokoušel protlačit kotouč za brankáře. Nepodařilo se mu to.
40:28'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., podražení).
40:01'
Ve druhé třetině hostující celek zlepšil hru, začal hrát přímočařeji, na dvě tři přihrávky se dostával do útočného pásma. Domácí gólman Július Hudáček podal velmi dobrý výkon. I díky němu platí jednobrankové vedení domácího celku.
40:00'
39:45'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:22'
39:08'
Přesilovku dohrává hostující celek ve středním pásmu. Minsk hrál aktivně, ale do výraznější střelecké pozice se neprobojoval.
38:27'
Charles Linglet zavezl kotouč do útočného pásma, kde se znovu Minsk usadit. Následně se právě Linglet dostal do zakončení. Brankář kryje.
38:04'
Hosté se probojovali do útočného pásma, kde kombinují a pokoušejí se překonat domácího brankáře.
37:22'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Bumagin – 2 min., držení protihráče).
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:30'
Minsk hraje nyní aktivně, první formace hostů se probojovala do střelecké pozice. Brankář Július Hudáček kryje další ránu. Právě on je klíčovou postavou druhé třetiny.
35:24'
Július Hudáček musel zasahovat proti Jegora Šarangoviče. Jeho zajímavý střelecký pokus viděl domácí brankář až na poslední chvíli.
34:54'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, více ze hry mají nyní hráči v bílém.
34:13'
Július Hudáček rozehrával kotouč za svou brankou, následně se hra dostala do středního pásma, tam ale byl úspěšnější hostující celek.
33:42'
Severstal se dostal do útočného pásma, Daniil Vovčenko hledal ještě spoluhráče, možná by bylo lepší, kdyby dokázal zakončit sám.
33:16'
Július Hudáček musel nyní zasahovat po střele soupeře, Kristian Chenkel vypálil od modré čáry, ale jeho pokus snadno dokázal brankář Čerepovce zastavit.
32:45'
Hra je přerušena, domácí celek hraje aktivně, ale má problémy s přesností zakončení.
32:15'
Adam Masuhr se skvěle dokázal vrátit do obranného pásma, zablokoval tak střelecký pokus soupeře.
31:13'
Jevgenij Lisovec výborně vyhodil kotouč přes všechny čáry, domácí celek tak musí akci zakládat od vlastní branky.
30:44'
Domácí celek hraje přesilovou hru, elitní formace se dostala do útočného pásma, kde kombinuje.
Dnešní utkání sleduje 2 386 platících diváků.
30:23'
Sergej Drozd se dostal do výborné střelecké pozice, při vlastním oslabení dokázal vypíchnout kotouč a mířil na branku. Jeho pokus kryje Július Hudáček.
29:58'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., podražení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
29:54'
Do rozehrávky domácího celku zapojil domácí brankář. Následně je ale hra ve středním pásmu pro faul přerušena.
29:16'
Daniil Vovčenko zakončoval rychlou akci svého celku nepřesnou střelou, raději brankář Minsku puk kryje.
28:39'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
27:57'
I první polovina zatím nabízí nepříliš atraktivní hokej. Fanoušci zatím mnoho důvodů k radosti nemají. Atmosféra upadá.
27:37'
Nyní se DInamo dostalo do postavení mimo hru, akce hostů tak končí. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka.
27:10'
Július Hudáček senzačně zasáhl proti neočekávané střele Justina Fontainea. Jeho ránu viděl domácí brankář na poslední chvíli.
26:45'
Alexandr Jevsejenkov a Roman Ďukov bojovali o kotouč za brankou domácího celku, ke střele se hráči v bílém nedostali.
26:03'
Adam Masuhr měl problémy před vlastní brankou, následně ale dokázal své zaváhání napravit.
25:38'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
25:13'
Ilja Šinkevič vypálil od modré čáry, jeho pokus ovšem nebyl povedený. Puk minul branku, gólman ani zasahovat nemusel.
24:00'
Adam Masuhr si výborně počínal v útočném pásmu, navázal na sebe soupeře, a tak mohl jeho spoluhráč nikým neatakovaný před branku. Jenže přihrávka byla nepřesná.
23:40'
Sledujeme rychlý hokej, převahu má momentálně hostující celek, který se ovšem nemůže do vyložené střelecké pozice probojovat.
23:15'
Július Hudáček kryje další střelecký pokus hostů. Aktivně hrající Andrej Stěpanov nedokázal domácího gólmana propálit.
22:43'
Jevgenij Kovyršin pospíchal za odraženým kotoučem, ale domácí bek Adam Masuhr tam byl dříve, a tak ukončil hostující pokus o zisk převahy.
22:25'
Alexandr Matěruchin nedokázal vyhrát v útočném buly kotouč, a tak budou rozehrávat od své branky domácí.
21:36'
Justin Fontaine a Charles Linglet byli před brankou v dobré střelecké pozici, ale nedokázali vypálit. K poskakujícímu puku se neměl ani jeden z nich.
21:02'
Minsk proti první třetině výrazně zjednodušil hru, na dvě tři přihrávky se dostává do útočného pásma a domácí defenzivě toto dělá problémy.
20:30'
Jevgenij Lisovec bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale nedokázal vyhrát nad přesilou obránců.
20:11'
Hra je rychle po začátku druhé třetiny přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku.
20:01'
Po první třetině, která nenabídla mnoho šancí, vede domácí celek o jednu branku. V přesilové hře po krásně kombinaci zakončoval do prázdné branky Pavel Černov.
20:00'
19:30'
V poklidném tempu se třetina dohrává.
19:15'
Až teď se Severstal usadil před brankou soupeře, ale Jurij Trubačjov trefil jen střed branky, kde byl pozorný Jhonas Enroth.
19:03'
18:51'
Domácím se přesilovka vůbec nedaří, nemohou se dostat do útočné třetiny.
18:28'
Další akce končí hned na modré, a tak se do brejku dostali hosté, Kristian Chenkel nedokázal přesněji zakončit. Jeho akce dva na jednoho nebyla vyřešená dobře.
18:10'
Čerepovec se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed.
17:28'
Kotouč se dostává za branku domácího celku, Minsk se dokázal osvobodit.
17:03'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., podražení).
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, po nechanou výhodu mají domácí.
16:43'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, Marc-Andre Gragnani z velké dálky vypálil. Jeho pokus s klidem kryje brankář.
15:53'
Vladislav Kodola zakládá od své branky pokus o útočný výpad. Vinou dobrého forčekingu Minsku musel akci poněkud zbrzdit.
15:26'
Dinamo se dostalo do útočného pásma, ale vinou nepřesné přihrávky do předbrankového prostoru se směr hry otáčí.
14:52'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Rychle se do zakončení dostal Alexej Ugarov, ale nezakončil přesně.
14:14'
Vitalij Višněvskij poněkud za svou brankou riskoval, ale se štěstím dokázal odehrát kotouč do bezpečí. Málem totiž namazal protihráči do vyložené šance.
14:14'
Justin Fontaine bleskově zakončoval akci hostujícího týmu. Július Hudáček kryje snadno jeho nepříliš důrazný pokus do středu branky.
13:45'
Sergej Monachov to tentokrát zkusil samostatně, jeho rána ale byla zablokovaná. Gólman Jhonas Enroth vůbec zasahovat nemusel, jen sledoval kotouč mířící do rohu.
13:20'
Alexandr Ščerbina rozehrával akci svého týmu, pokoušel se přihrávat, do míst, kde tušil, že bude Nikolaj Kazakovcev. Tomu ale nevyšel krok.
13:01'
Domácí celek hraje aktivněji, pokouší se najít cestu, kterou by mohl vstřelit druhou branku v zápase. Dinamo hraje hodně defenzivně, nikam se nežene. Tempo hry diktují hokejisté v tmavých dresech.
12:04'
Komerční přestávka.
11:54'
Hraje se spíše ve středním pásmu, brankáři nyní mnoho práce nemají.
11:10'
Dinamo se nyní dostalo do útočného pásma, domácí brankář ale zasahovat nemusel. Obránci totiž dokázali akci soupeře zastavit ještě před zakončením.
10:54'
Dmitrij Korobov z mezikruží vypálil, jeho pokus byl tečovaný do ochranné sítě.
10:26'
Charles Linglet hledal Jevgenije Lisovece na útočné modré, ale domácí bek do přihrávky vložil hůl, a tak ukončil zajímavou akci Minsku.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Domácí celek vede díky přesilovkové kombinaci do prázdné branky.
09:38'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí. K vidění je hodně málo střeleckých pokusů.
09:17'
Nikolaj Kazakovcev zkoušel založit útočnou akci, ale nedokázal přesněji přihrát spoluhráči na útočné modré.
08:55'
08:51'
Dmitrij Kagarlickij se k zakončení nedostal, poskakující kotouč minul.
08:19'
Hraje se rychlý hokej, Severstal se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Jhonas Enroth mnoho práce zatím neměl.
07:54'
Vladislav Kodola vypálil z pravého křídla, jeho pokus končí ale mimo branku. Myšlenka to nebyla špatná, provedení bylo podstatně horší.
07:33'
Dinamo hraje před svou brankou zodpovědně, domácím se nedaří přechod do útočného pásma.
07:13'
Přesilovou hru hrají domácí, tu první proměnit dokázali, jak si povedenou nyní?
06:55'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Andrej Stěpanov – 2 min., podražení).
06:22'
Andrej Stěpanov se pokoušel dostat k puku v útočném pásmu, ale v souboji s obráncem neuspěl. Následně se Alexandr Jevsejenkov dostal ke střele na druhé straně, jeho pokus snadno brankář Jhonas Enroth vyrazil.
06:07'
Hra je nyní ve středním pásmu přerušena, následovat bude komerční přestávka.
05:53'
Sergej Drozd hledal na útočné modré připraveného spoluhráče pro zakončení, ale jeho pas nebyl přesný.
05:12'
Zakázané uvolnění se nepíská, domácí obránce Alexandr Jevsejenkov musí hrát, což nečekal, a tak se dostal do problémů. Kotouč tak tak dokázal odehrát před soupeřem.
04:50'
Marc-Andre Gragnani zakončoval akci hostujícího celku rychlou střelou, Július Hudáček byl pozorný a kryje jeho ránu.
04:32'
Hraje se spíše ve středním pásmu, Dmitrij Korobov vybojoval kotouč ve středu hrací plochy.
04:03'
Domácí celek se rychle dostal do vedení, nyní pokračuje v aktivní hře a pokouší se přidat další branku, zatím se ale nemůže protlačit před branku.
03:05'
Domácí hokejisté využívají přesilovou hru, uspěli hned první střelou v přesilovce. Bumagin výborně našel křížným pasem PAVLA ČERNOVA, který nikým neatakovaný pohodlně mohl zakončovat. Asistence: Alexandr Bumagin.
02:38'
Severstal se nemůže dostat do útoku, hostující kvarteto hráčů hraje výborně.
02:13'
Sergej Drozd výborně dokázal vyhodit kotouč přes všechny čáry, a tak se hostující celek osvobozuje.
01:38'
Čerepovec se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Alexandr Bumagin čekal na přihrávku, ale kotouč se k němu nedostal.
01:23'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., podražení).
01:00'
Domácí mají ponechanou výhodu, budou hrát přesilovou hru. Šestý hráč se už na hrací ploše.
00:25'
Alexandr Bumagin se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale poskakující kotouč před brankou soupeře trefit nedokázal.
00:01'
Poslední dva vzájemné zápasy rozhodovalo až v nájezdech, jednou se radoval Čerepovec, jednou Minsk. Kdo se bude radovat dnes?
Severstal Čerepovec také odehrál pět zápasů. Porazil Jaroslavl, další dva zápasy prohrál (3:4 Astana a 1:2 Novisibirsk). Zbylé dva zápasy prohrál v prodloužení (1:2 Jugra, 0:1 Omsk). Ani tento celek neměl vstup do soutěže povedený. V zatím posledním duelu ale Čerepovec vyhrál, tak uvidíme, zda naváže na dobrý výkon ze zápasu s Astanou, nebo se vrátí špatné výkony.
Týmu HC Dinamo Minsk vstup do soutěže vůbec nevyšel. Z prvních pěti zápasů nedokázal vyhrát ani jeden, naopak tři prohrál v základní hrací době a další tři v nastaveném čase či nájezdech. Z patnácti možných bodů má Minsk jen dva a rozhodně není spokojený. Skóre má 4:14, v zápase vstřelil maximálně dvě branky, obrovsky se nadře na gól.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a HC Dinamo Minsk.