KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Dynamo Moskva - 18. listopadu 2017   08:00

Platinum Arena

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
V Chabarovsku je dobojováno a z vítězství 2:1 po samostatných nájezdech se radují hokejisté Dynama Moskva. Ti byli po většinu zápasu lepším týmem a už už se zdálo, že si dokráčí pro vítězství. V poslední vteřině zápasu však inkasovali, a protože nerozhodlo ani prodloužení, přišlo rozřešení až v samostatných nájezdech.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.
Autorem vítězné branky je VLADISLAV JEFREMOV.
Samostatné nájezdy začínají.
Protože rozuzlení dnešního napínavého zápasu nepřineslo ani prodloužení, byť k němu měli domácí velice blízko a Jordánův gól jim uznán nebyl, rozhodnou o vítězi duelu až samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:21'
Hosté si vypracovali obrovskou šanci, ale střela Varnakova trefila pouze levý beton brankáře.
63:42'
Hra se nyní sice odehrává před Metsolou, ale až do zakončení se hosté propracovat nemohou.
62:48'
A domácí jsou zde s dalším útokem. Nutno podotknout, že v prodloužení jsou to právě hokejisté Amuru, kteří jsou aktivnější.
62:09'
Tam jej však hostující hráči nedokázali dlouho podržet a nyní se již budou muset znovu bránit.
61:50'
Tarasov nabral rychlost a zavezl puk do pásma.
61:20'
Rozhodčí u videa poradil svému kolegovi na ledové ploše branku neuznat, a ten tak k nespokojenosti chabarovského obecenstva činí!
61:20'
Li našel přihrávkou najíždějícího Jordána, který docílil gólu bruslí! Fanoušci se sice radují, ale sudí jasně ukazuje, že se bude telefonovat videorozhodčímu.
61:08'
Obrovská chyba hostujícího týmu v útočném pásmu a domácí se řítí v přečíslení dva na jednoho. Jedním z hráčů v unikající dvojici je také Jordán!
60:42'
Domácí se jako první odhodlali do útoku, ale jejich snažení v gól nevyústilo.
60:01'
Začalo prodloužení.
Vzhledem k událostem z posledních minut je zřejmé, co musí následovat. Bude to atraktivní prodloužení při hře 3 na 3!
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:59'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Tak to je naprosto neuvěřitelné! Vjačeslav Ušenin poslal z rohu kluziště kotouč před bránou, kde jej měli na hokejce dva hostující hráči, kteří jej mohli odpálit do bezpečí a bylo by po zápase. To se však nestalo a kus černé gumy se dostal až k BOGDANU POTĚCHINOVI, který střelou z prostoru mezi kruhy prostřeluje v poslední vteřině základní hrací doby Bočarova a posílá zápas do prodloužení. Asistence: Vjačeslav Ušenin.
59:50'
I nadále jsou domácí v držení puku a svírají hokejisty Dynama před Bočarovem.
59:27'
Hra se sice odehrává před Bočarovem, ale ke střele se prozatím domácí propracovat nemohou.
58:50'
Metsola zůstává na střídačce a Amur to zkouší v šesti.
58:50'
Domácí lavička si vybírá oddechový čas.
58:29'
Litovčenko dostal nabito, ale střelu namířil pouze do clonícího protihráče.
58:14'
Ušeninova střela minula hostující klec.
57:47'
Tarasov drží puk za bránou Chabarovsku.
57:09'
Bočarov skryl puk po nahození pod lapačkou. Chystá se vhazování.
56:48'
Metsola si připisuje další zákrok po střele od mantinelu.
56:09'
Hosté se teď ale usídlili před Metsolou. Odsud budou domácí jen těžko obracet vývoj utkání.
55:49'
Višněvskij vystřelil od modré sice tvrdě, leč nepřesně.
55:11'
Jordán si hezky položil soupeře a následně švihem poslal puk na Bočarova. Hostující gólman ale dokázal zasáhnout lapačkou.
55:06'
A je tu další přerušení hry. Tentokrát po zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude po levici Metsoli.
54:29'
Hosté chybovali v kombinaci a je pískán ofsajd.
53:41'
Domácí hráči jsou v závěru zápasu schopní lze zatápět Dynamu, které ale v kritických momentech vždy podrží Bočarov. Tentokrát si poradil s bekhendovým zakončením Rasskazova.
53:10'
Tarasov se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, ale zde byl připraven Metsola.
53:02'
Akci domácího celku zastavuje zakázané uvolnění.
52:41'
Namísto riskantního průniku volí Zohorna rozehrávku přes vlastního obránce.
52:04'
51:26'
Za mohutného povzbuzování domácích příznivců jsou tu hokejisté Amuru s dalším útokem.
50:50'
Frolov se po hezké kombinaci odhodlal ke střele, která sice byla sražena, ale nechybělo mnoho k tomu, aby si to kotouč namířil do odkryté části Bočarovy brány.
50:04'
Za držení protihráče je vyloučen hostující Tarasov.
49:28'
Metsola zasáhl proti střele od modré čáry.
49:03'
Střela Tarasova neměla gólové parametry.
48:29'
Následuje komerční přestávka.
48:13'
Zohornovo nahození se stalo snadnou kořistí pro hostující obranu.
47:51'
I nadále setrvává domácí celek v urputné defenzívě.
47:03'
Domácí se opět musí bránit. První formace hostujícího týmu je zde s dalším útokem.
46:39'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Naprosto zaslouženě se hokejisté z hlavního města ujímají vedení! ALEXANDR PETUNIN nabral rychlost, prosmýkl se hned mezi trojicí bránících hráčů, položil si Metsolu a nakonec zasunul kotouč za záda finského reprezentačního brankáře. Asistence: Ilja Nikulin, Andrej Alexejev.
46:32'
Zajímavou přihrávku vymýšlel zpoza brány Tarasov, ale puk na spoluhráče propasírovat nedokázal.
46:01'
45:57'
Střela Zohorny nebyla tvrdá, natož pak přesná.
45:12'
Nikulin zachytil přihrávku a vyhazuje puk.
44:29'
Domácím se prozatím hra v početní převaze nedaří a hosté se v poklidu brání.
44:01'
Velký zlý muž Arťuchin bude pykat za svůj zákrok. Při obkroužení domácí brány si nebral servítky a jednou ranou poslal k zemi hned dva hráče Amuru, přičemž jedním z nich byl brankář Metsola!
43:51'
Střela domácího hráče od modré byla sražena do rohu kluziště.
43:03'
Hosté nedokázali udržet puk v pásmu.
42:46'
Litovčenko zase na druhé straně zaměstnal Bočarova, ale i hostující gólman je pozorný.
42:07'
Po střele Arťuchina si připisuje další zákrok Metsola.
41:52'
Hra je přerušena po zakázaném uvolnění Amuru.
41:06'
Korjagin si neporozuměl se spoluhráčem a do pásma zajel příliš brzy.
40:53'
Z útočného snahy českého útočníka však nevzešlo nic nebezpečného pro bránu Bočarova.
40:18'
Český hokejista Tomáš Zohorna nabral rychlost a zavezl puk do pásma.
40:01'
Druhá třetina je již minulostí a ani po 40 minutách jsme se branky nedočkali. A s tím mohou být méně spokojení rozhodně hráči Dynama Moskva, protože ti byli i během druhé periody jednoznačně lepším celkem, ale na Metsolu si nepřišli. A když už dokázali domácího gólmana překonat, zastavila je branková konstrukce.
40:00'
39:42'
Nakonec se Jordán odhodlal i ke střele, ale ta nebyla přesná.
39:02'
Domácí se po dlouhé době usídlili před Bočarovem a kombinují.
38:42'
Tarasov mohl střílet z velmi dobré pozice, ale bránou ke své smůle přestřelil.
38:02'
Střela Frolova postrádala přesnost a končí pouze za bránou.
37:49'
Po dalším zakázaném uvolnění Amuru je hra opět přerušena.
37:18'
Dědunov se hnal do nadějně vypadajícího útoku, ale kotouč mu sjel z čepele hole do rohu kluziště.
36:45'
Arťuchin se snažil tečovat před bránou, ale puk zasáhnout nedokázal.
36:06'
Metsola si podržel nahození v bezpečí své lapačky. Bude se tedy vhazovat po pravici domácího brankáře.
35:59'
Střela Varnakova až na bránu neprošla.
35:26'
Arťuchin se dostal v rohu kluziště do křížku s Chabarovem, což by mohl být krásný pěstní souboj, ale sudí oba kohouty včas odtrhli.
34:28'
34:02'
Tarasov se dostal ke střele z prostoru mezi kruhy, ale svou ranou nechal pouze vyniknout brankáře Metsolu.
33:41'
To se jim daří až nyní. V držení kotouče je Tarasov.
33:17'
Ani tentokrát se hokejisté z hlavního města nedokázali usadit v útočném pásmu.
32:54'
Domácí se prozatím zvládají bránit bez větších potíží.
32:28'
Za sekání je vyloučen domácí Zohorna.
32:26'
Hietanen poslal k zemi zcela mimo dění hry soupeře. To sice ušlo pozornosti rozhodčích, ale je zřejmé, že se na ledě začíná přiostřovat.
32:18'
Zohorna se probíjel ke střele, ale nakonec mu byl kotouč odebrán.
32:01'
Hra je opět přerušena a nyní si budou moci hráči více vydechnout. Je tu totiž další komerční přestávka.
31:17'
Kolář si našel soupeře a za vlastní bránou jej obral o puk.
30:45'
Střelu Tarasova brankář viděl a dokázal zasáhnout.
30:03'
Nikulin vystřelil od modré, ale trefil pouze clonícího hráče.
29:41'
Domácí příznivci si přejí "šajbu", ale k té mají Chabarovští hodně daleko. Nachází se totiž pod neustálým tlakem a drží je jen výborný Metsola.
28:51'
Po dalším zákroku Metsoli je hra opět přerušena.
28:21'
Hosté ujeli v přečíslení 2 na 1 a Varnakov nad ničím nespekuloval a rozhodl se pro zakončení. Rána měla dostatečnou razanci, ale ke smůle Dynama ji člen první útočné formace poslal pouze do tyče!
27:49'
Nikulin vyhazuje přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
27:06'
Ušenin poslal puk na modrou na svého spoluhráče, který se však ke střele neodhodlal.
26:46'
Hra se opět odehrává v obranném pásmu Amuru.
26:06'
Krátce před komerční přestávkou měli šanci ke skórování domácí, ale Bočarov si přes clonícího protihráče přeci jen dokázal najít puk a zachytit jej.
25:43'
Dědunov vybojoval puk za bránou a formace obou týmů střídají.
25:13'
Metsola vyráží střelu od mantinelu do rohu kluziště.
24:57'
Hosté vstoupili do druhé periody podstatně aktivněji než hráči Amuru, kteří se musí opět věnovat defenzívě.
24:02'
V přečíslení 3 na 2 ujížděli hosté, ke střele se nakonec odhodlal Tarasov, ale trefil jen brankáře Metsolu.
23:25'
Varnakov se ocitl v dobré střelecké pozice, ale ranou na vzdálenější tyč Metsolu nezaskočil.
23:11'
Domácí se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.
22:53'
Boyd si vybruslil až do střelecké pozice, ale trefil pouze dobře postaveného Metsolu.
22:03'
Jefremov si počíhal na protihráče a obral jej o puk.
21:59'
Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu, Frolov obkroužil bránu, ale puk za záda Bočarova již zasunout nedokázal.
21:19'
Bočarov si připisuje zákrok proti střele od mantinelu.
20:59'
Li vystřelil od pravého kruhu, ale bránu minul.
20:23'
Domácí hokejista se probíjel podél mantinelu, ale až ke střele se nepropracoval.
20:01'
První třetina je u konce a branky jsme se prozatím nedočkali. Rozhodně se však nedá říci, že bychom byli svědky nezáživného hokeje. O něco málo více ze hry měli hokejisté hostujícího týmu, ale brankáře Metsolu prozatím překonat nedokázali.
20:00'
19:02'
Boyd teď nepotěšil domácí fanoušky, neboť poslal k ledu jednoho z hráčů Amuru.
18:35'
Jordán dostal nabito na módou,ale odsud trefil jen obránce soupeře.
18:00'
Metsola zasáhl proti střele od modré čáry pravým betonem.
17:26'
Domácí hokejisté jsou v držení puku a obléhají bránu soupeře.
16:48'
Sopinova střela byla zablokovaná obráncem.
16:22'
Oba týmy jsou v plném počtu. Domácí aréna hnala Amur za úvodním gólem, ale Bočarov si se všemi ranami poradil.
15:30'
Jakovlev je zpět na ledě, oba celky budou chvíli hrát ve čtyřech.
14:39'
Do bomby od modré se opřel Jan Kolář, Bočarov byl rychle na ledě a vyráží.
14:22'
Domácí se vrací do početní výhody, po vyloučení Petunina za podražení budou hrát čtyři proti třem.
13:49'
Domácí si přesilovku dlouho neužili, Picard odchází sedět za sekání.
13:30'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Jakovlev – 2 min., hákování).
12:57'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Kazionov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Kazionov zřejmě něco utrousil směrem k rozhodčím a inkasuje osobní trest za nesportovní chování.
11:15'
Hietanen ranou od modré prověřil krajana Metsolu v domácí brance, ten kryje bez větších problémů.
7:30'
Zatím sledujeme vyrovnaný hokej, a to i nyní při hře čtyř proti čtyřem.
5:49'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Jakovlev – 2 min., nedovolené bránění).
2:53'
Hosté brzkou přesilovku nevyužili a Amur už je na ledě kompletní.
0:53'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., držení protihráče).
00:01'

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Averin, Kondratěv, Chabarov, Jordán, Kuzmin, Jančevskij – Byvalcev, T. Zohorna, O. Li – Litovčenko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Rasskazov, Frolov, Potěchin – Veličkin, Dědunov, Jurtajkin – Picard.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Kutějkin, Rylov, Volkov, I. Nikulin, D. Višněvskij, Hietanen, Korjagin – Boyd, Varnakov, Tarasov – Petunin, Alexejev, Brjukvin – J. Jakovlev, Arťuchin, Dm. Kazionov – Sopin, Markovin, Sidljarov – Jefremov..
Všechny hokejové nadšence vítám u dalšího utkání Kontinentální hokejové ligy – KHL! V jeho rámci se utkají týmy z dvou různých konferencí, Amur Chabarovsk hostí celek Dynamo Moskva. Pro oba celky je to velmi důležité utkání v boji o play off, tudíž se i dnes hraje o pověstných 6 bodů! Úvodní buly je na programu od 8:00 našeho času, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.