KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Kazaň - 31. října 2017   10:30

Chabarovsk
Chabarovsk
21:47' T. Zohorna (Litovčenko, Aťušov) • 23:06' Rasskazov (Litovčenko, Potěchin) • 31:55' Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin)
Kazaň

Ode mě je to vše a u dalších přenosů na shledanou.
Je dobojováno! Domácí hokejisté po překvapivé výhře nad Nižněkamskem přidávají další skalp silného celku! Tentokrát si Amur vyšlápl na lídra východu Ak Bars Kazaň a dokázal ji porazit poměrem 3:1! O svém vítězství rozhodli domácí ve druhé třetině a to když dokázali vstřelit tři branky! Ve třetí třetině byla Kazaň lepším celkem, ale domácí poctivou obranou hrou nedovolili hostům skórovat a odnáší si tak z dnešního utkání velmi cenné tři body!
59:48'
Domácí opět odpalují puk a tohle už Kazaň nezvládne.
59:29'
Domácí vyhazují.
59:15'
Střela Andreje Markova nadělala domácí obraně hodně práce, ale nakonec vše vyřešil Metsola.
58:53'
Hosté bez brankáře!
58:37'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jan Kolář – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 2 min., hrubost).
58:10'
Hráči Amuru drží puk na svých hokejkách.
57:45'
Hosté nepřešli dobře přes střední pásmo a je jim odpískán ofsajd.
57:00'
Poslední tři minuty třetí třetiny. Amur hraje jednoduše a nekomplikuje si život v obranném pásmu. Kazaň nemůže najít recept na Metsolu a vypadá to na překvapivý výsledek!
56:10'
Michal Jordán nahodil kotouč do pásma a ten se od zadního mantinelu odrazil před branku, kam si najížděl právě Jordán, ale puk netrefil!
55:20'
Domácí hráči odpalují kotouč ze své třetiny. Kazaň má necelých pět minut na to, aby vsítila dvě branky.
54:56'
Stanislav Galijev si nabruslil na levý kruh a vyslal střelu zápěstím, kterou Metsola zneškodnil.
54:35'
Další útok Kazaně zastavuje ofsajd.
54:25'
Kotouč se dostal mimo hřiště a vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.
53:50'
Amur se drží v útočném pásmu a rotuje. Tohle je ideální vývoj pro domácí hokejisty.
53:10'
Domácí se dostali do útočného pásma a pálí ze všech pozic na hostujícího brankáře!
52:14'
Hráči obou celků bojují o zašlápnutý kotouč v rohu hřiště. Tohle Amuru vyhovuje.
51:25'
Kazani se čas na vyrovnání velmi rychle krátí. Amur hraje jednoduše a všechny kotouče dostává rychle ze svého pásma.
50:50'
Hosté hrají ve třetí třetině velmi dobře, ale recept na domácí obranu zatím nenašli.
50:16'
Andrej Markov pálil od modré čáry, ale do jeho pokusu vložili domácí hokejku a tečovali tak puk mimo branku.
50:09'
Další icing v podání Amuru.
49:58'
Domácí se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.
49:38'
Fjodor Malychin se pokusil o střelu, ale trefil pouze clonícího obránce.
49:08'
Další zakázané uvolnění domácích. Tlak Kazaně začíná narůstat.
48:40'
Hosté velmi aktivně napadají a zdvojují domácí hráče už za jejich brankou.
48:09'
Domácí hráči sice neproměnili přesilovou hru, ale ukrojili další dvě minuty ze třetí třetiny a Kazani se tak zkrátil čas na vyrovnání.
47:47'
47:25'
Domácí jsou u kotouče, ale ve středním pásmu. Tohle hosté zvládnou a své další oslabení přežijí.
46:50'
Amur má opravdu dobré přesilovky a Kazaň se dokázala osvobodit až po minutě a čtvrt.
46:20'
Kazaň je stále uzamčena ve svém pásmu a domácí fanoušci hlasitě povzbuzují svůj tým.
46:00'
Domácí hráči jsou v útočném pásmu a kombinují.
45:47'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Fjodor Malychin – 2 min., podražení).
45:30'
Tomáš Zohorna se dostával do dobré šance a byl podražen! Přesilovka pro domácí celek!
45:10'
Domácí vyhodili puk přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se nakonec nepíská, a tak mohou domácí hokejisté vystřídat.
44:55'
Další útok hostů zastavuje ofsajd, ve kterém byl Vladimir Tkačov.
44:15'
Domácí snad poprvé ve třetí třetině drží delší dobu kotouč a pokouší se založit útočnou akci.
43:55'
Vitalij Aťušov uklidňuje hru a dává prostor svým spoluhráčům na vystřídání.
43:05'
Domácí hráči začínají hrozit už jen z protiútoků a jsou pod stálým tlakem Kazaně, která hraje oproti druhé třetině velmi dobře.
42:20'
Kazaň je v pásmu a tlačí svého soupeře.
41:53'
Hosté jsou stále u kotouče a zakládají další útočnou akci od své branky.
41:30'
Zakázané uvolnění domácího celku.
40:50'
Kazaň podle očekávání vlétla na svého soupeře hned od začátku třetí třetiny a snaží se s tímto zápasem ještě něco udělat.
40:01'
Je za námi druhá třetina utkání mezi Amurem a Kazaní a rýsuje se nám možná překvapivý výsledek. Amur totiž po druhé třetině vede nad lídrem východní konference 3:1! Domácí se dokázali ve druhé třetině zvednou a třemi brankami otočili stav dnešního utkání! Amur navíc dokázal ubránit další pětiminutové oslabení a nepustil Kazaň do žádné šance! Třetí třetina nám tak nabídne pořádné drama!
Střely 29:17
40:00'
39:50'
Domácí hráči se ještě pokusili ohrozit branku hostů a Oleg Li prověřil pozornost Garipova.
39:15'
Amur se snaží už jen ubránit tento výsledek do konce druhé třetiny.
38:55'
Domácím se daří vyhodit a celá pětice může jít vystřídat.
38:45'
Zakázané uvolnění domácího celku. Kazaň na konci třetiny tlačí domácí celek a snaží se snížit na rozdíl jediné branky.
38:00'
Vladimir Tkačov dobře napadal a donutil tak domácí obranu, aby jen odevzdala kotouč do středního pásma.
37:40'
I Kazaň se dostává do šancí a sledujeme naprosto otevřené utkání, ve kterém mají zatím navíc domácí hokejisté. Nicméně hostům zbývá ještě spoustu času na vyrovnání.
37:15'
Hosté získali kotouč a mohou se vydat do útoku.
36:35'
Domácí hráči jsou opět v útočném pásmu a dělají pořádný průvan v hostující obraně.
35:40'
Domácí hráči jeli dva na jednoho, ale tohle přečíslení řešil Alexej Byvalcev střelou, která nebyla úspěšná! Veliká šance domácího cellku.
34:47'
Kazaň se dostala do rychlého protiútoku a v před brankovém prostoru se jeden z hostujících útočníků dostal k dorážce, ale Metsola zasahuje!
34:25'
Domácí jsou v útočném pásmu a bojují o kotouč v rohu hřiště.
33:45'
Hosté nahodili za branku domácího celku a jeli střídat. Amur tak může založit další akci.
33:00'
Amur je zpět v útočném pásmu a pokouší se přidat další branku. Kazaň naprosto vypadla z tempa a domácí určují tempo zápasu.
31:55'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
A domácí odskakují do dvoubrankového vedení! Vladislav Ušenin přenechal kotouč na modré čáře ALEXANDRU GORŠKOVOVI, který si dojel až na vrchol kruhu a střelou pod víko vstřelil branku! Amur měl ponechanou výhodu, ale vzhledem k tomu, že padla branka, tak se vylučovat nebude. Asistence: Vladislav Ušenin a Vjačeslav Ušenin.
31:15'
Tomáš Zohorna se pokoušel sám projít před hostující obranu, ale jeho sólo nemělo příliš šancí na úspěch.
30:50'
Stanislav Galijev pálil z pravého kruhu nad domácí branku.
30:00'
Zápas se přehoupl do své druhé poloviny a domácí hráči jsou ve vedení a hrají lépe než jejich soupeř! Je možné, že se dnes dočkáme překvapení!
29:47'
Domácí v plném počtu. Amur ustál další pětiminutové oslabení a dá se říci, že se Kazaň za těch pět minut vůbec k ničemu nedostala.
29:30'
Amur drží kotouč a přesilovka hostů pomalu končí.
28:40'
Až nyní se Kazaň dostala do útočného pásma.
28:15'
Amur opět vyhazuje přes všechny čáry.
27:45'
Kazaň je za svou brankou a pokouší se rozjet další útočnou akci. Hostům se nedaří.
26:45'
Hostům se přesilovka opět nedaří a nemohou se dostat do útočného pásma!
24:44'
A pozor! Máme tu další trest do konce utkání! Kazaň si zahraje další pětiminutovou přesilovku!
24:25'
Kazaň začala hrát o dost aktivněji a pokouší se dorovnat stav utkání!
23:06'
Tuto branku domácích musí zkoumat video rozhodčí!
23:06'
Domácí hráči jeli v přečíslení dva na jednoho a dokázali toho využít! Vjačeslav Litovčenko předložil puk před branku na KIRILLA RASSKAZOVA, který poslal puk mezi betony hostujícího brankáře! Asistence: Vjačeslav Litovčenko a Bogdan Potěchin.
21:47'
TOMÁŠ ZOHORNA dostal nahrávku na modré čáře a otevřel se před ním prostor. ZOHORNA si sjel až na vrcholek kruhu a střelou na bližší tyč srovnává stav utkání! Využitá přesilová hra! Asistence: Vjačeslav Litovčenko a Vitalij Aťušov.
21:30'
Amur je stále v pásmu! Domácí hrají tuto přesilovku výborně!
21:00'
Tomáš Zohorna ani nadvakrát nepřekonal brankáře Kazaně!
20:20'
Domácí hráči mají ještě z první třetiny přesilovou hru a drží Kazaň pod tlakem.
20:01'
První třetina dnešního utkání je za námi! Jako první se prosadili hosté, kteří se tak ujali vedení 0:1! Kazaň poté dostala dlouho přesilovku pět na tři, kterou nevyužila a ani čtyřminutovou přesilovku pět na čtyři hosté nedokázali zužitkovat. Tahle situace nakopla domácí celek, který byl posledních pět minut třetí třetiny jednoznačně aktivnější!
Střely na branku – 8:10.
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Albert Jarullin – 2 min., nedovolené bránění).
19:30'
Amur si nekomplikuje situaci a jednoduše dostává puky ze své třetiny.
19:00'
Jan Kolář drží puk za brankou a čeká, až mu spoluhráči vystřídají.
18:27'
Domácí hráči ubránili přesilovou hru soupeře a od té doby jsou jasně lepším týmem. Bohužel pro ně, se ale nedokáží prosadit.
18:13'
Postup domácích zastavuje ofsajd.
17:50'
Nikolaj Averin nahodil směrem na branku Kazaně, ale jeho pokus neměl nárok na úspěch.
17:40'
Maxim Kondratěv z blízkosti prověřil pozornost kazaňského brankáře, který jeho střelu chytil do lapačky.
17:17'
17:00'
Michail Sidorov se pokusil ještě s touto přesilovou hrou něco udělat, ale trefil prvního blokujícího hráče!
16:20'
Domácí hráči tohle oslabení hrají skvěle a Kazani zbývá už jenom necelá minutka!
15:45'
Další vyhození Amuru.
15:27'
Kazaň se nemůže dostat do pásma a naopak i ve čtyrech hrozí domácí celek!
15:00'
Domácí tým skvěle zvládá oslabení a Kazaň k ničemu nepouští! Do konce přesilovky zbývají už jen dvě minuty.
13:30'
Domácí hráči ubránili přesilovou hru soupeře 5 na 3 a nyní se budou muset bránit další čtyři minuty ve čtyrech!
12:17'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Denis Kuzmin – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
11:53'
Půl minuta přesilové hry uběhla v poklidu, protože domácí hráči drželi Kazaň daleko od své branky.
11:23'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandre Picard – 2 min., držení protihráče).
10:40'
Nyní sledujeme pasáž hry, ve které se především bojuje o střední pásmo a nebo se hraje u mantinelu.
10:00'
Hosté jsou aktivnějším celkem a domácí hráči hrozí především z rychlých protiútoků.
09:10'
Amur získal puk na polovině hřiště a Vjačeslav Ušenin rychle přejel modrou čáru a střelou zápěstím jen těsně minul branku!
08:35'
Kazaň je už přes 30 vteřin v útočném pásmu a kombinuje.
07:50'
Hosté rozjíždí svůj další útok až od svého brankáře.
07:20'
Domácí hráči uzamkli Kazaň v obranném pásmu, ale do dobrého střeleckého pokusu se nedostali.
06:55'
Domácí hráči získali snadno pásmo. Vladislav Ušenin nahodil na hostujícího brankáře a ten raději podržel kotouč. Bude se tak vhazovat po jeho pravici.
06:38'
Damir Musin to zkusil od modré, ale jeho střela letěla hodně mimo a tak Metsola nemusel zasahovat.
06:25'
Hosté kombinují v útočné třetině a motají hlavy domácímu celku.
05:42'
Jaroslav Kosov dostal krásnou krosovou nahrávku a jeho střela z první se mu nepovedla, jinak by tento pokus skončil v brance! Kosov měl úplně odkrytou pravou část branky!
05:30'
Domácí hráči nahodili do útočného pásma a odjíždí střídat.
04:50'
Kazaň drží kotouč a snaží se nějakým způsobem dostat do útočného pásma.
04:30'
Hosté jsou aktivnější a ženou se za další brankou!
02:39'
Kazaň vstřelila branku!
První branka dnešního zápasu je na světe! Kazaň rozjela rychlý ťukec v útočném pásmu a celou tuto akci zakončil do odkryté branky ALEXANDR SVITOV. Asistence: Anton Glinkin a Jaroslav Kosov.
01:45'
I domácí hráči se pokusili ohrozit branku soupeře, ale jejich pokus šel mimo branku.
00:56'
Z levé strany si najel do střelecké pozice Jiří Sekáč a tenhle kotouč vypadl z výstroje domácímu brankáři, ale naštěstí pro něj mimo tři tyče!
00:25'
Kazaň se hned od úvodu utkání tlačila do branky soupeře, ale k žádné velké šanci nedošlo. Amur může zaútočit.
00:05'
Úvodní vhazování vyhráli hosté.
00:01'

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Aťušov, Averin, J. Kolář, Jordán, Kuzmin, Kondratěv, Jančevskij – Dědunov, Klopov, Vl. Ušenin – Vj. Ušenin, Gorškov, T. Zohorna – O. Li, Byvalcev, Potěchin – Litovčenko, Jurtajkin, Rasskazov – Picard.

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – S. Zacharčuk, Tokranov, Markov, Jarullin, D. Musin, Ohtamaa, Sidorov – Tkačov, Klinkhammer, Galijev – Sekáč, Lander, M. Gluchov – Malychin, Lukojanov, Jazkov – Kosov, Svitov, Glinkin.

Rozhodčí: Viktor Birin, Roman Gofman – Alexander Sadovnikov, Dmitry Sivov.
Vzájemné zápasy
Ak Bars Kazaň 2:1 Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk 3:2 Ak Bars Kazaň
Ak Bars Kazaň 1:0 Amur Chabarovsk
Ak Bars Kazaň
Hosté se nachází na prvním místě v konferenci a zatím suverénně vládnou východu! Kazaň má skvělé skóre 81:52 a má na svém kontě 56 bodů po dvaceti šesti zápasech. Z posledních pěti utkání vyšli hosté čtyřikrát vítězně a jen jednou prohráli po nájezdech a to konkrétně doma proti Jekatěrinburgu (1:2). Poslední utkání sehrála Kazaň na půdě Vladivostoku a dokázala vyhrát 0:2. V případě dnešního vítězství se Kazaň může dostat do deseti bodového náskoku před druhým Omskem!
Kanadské bodování
Jiří Sekáč 10+15
Vladimir Tkačov 14+8
Justin Azevedo 12+6
Amur Chabarovsk
Domácí celek se probral po zpackaném úvodu sezóny a začíná dělat svým fanouškům radost! Amur se po dvaceti pěti zápasech nachází na jedenácté pozici Východní konference se ziskem třiceti jedna bodů. V posledních pěti utkáních odešli domácí hráči bez bodu pouze jednou a to když padli na půdě Novosibirsku 3:2. Poslední utkání sehráli domácí hráči ve své aréně a dokázali v prodloužení porazit silný Nižněkamsk! Podaří se dnes domácím borcům další překvapení a oberou o body lídra Východní konference?
Alexej Byvaltsev 8+13
Oleg Li 5+11
Vjačeslav Ušenin 6+9
Hezké úterní dopoledne všem hokejovým fanouškům! KHL je v plném proudu a my se společně podíváme do Chabarovsku, kde se střetne domácí celek Amur Chabarovsk proti týmu Ak Bars Kazaň!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.