KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Novgorod - 1. října 2017   16:30

CSKA Moskva
CSKA Moskva
00:24' Kaprizov (Šalunov, Al. Popov) • 04:58' Okulov (Kuzmenko, M. Robinson) • 26:31' Kuzmenko (Okulov, Světlakov) • 54:56' Šalunov (Al. Popov, Kaprizov)
4:0
(2:0, 1:0, 1:0)
Novgorod
Novgorod
CSKA Moskva
Novgorod

Domácí hokejisti měli zápas celou dobou pod kontrolou a diktovali tempo hry. CSKA se v tabulce posouvá na čtvrtou příčku. V zápase padly celkem čtyři branky a o všechny se postaral domácí tým. V závěrečné třetine Maxim Šalunov čtvrtou brankou upevnil vedení domácího týmu.
58:59'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Kuzmenko – 2 min., vysoká hůl).
58:09'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kaspars Daugavinš – 2 min., držení protihráče).
57:55'
Vhazování v obranném pásmu domácíhocelku.
56:10'
CSKA Moskva kontroluje hru a snaží se o další gólovou šanci.
54:56'
CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí tým přidává další branku a upevňuje si vedení. MAXIM ŠALUNOV obdržel skvělou přihrávku od Alexandra Popova a svou střelu usměrnil mezi betony Galimova. CSKA Moskva si v dnešním zápase urve tři body. Asistence: Alexander Popov, Kirill Kaprizov.
-18:30'
Sergejev nahodil puk na branku Galimova. Druhý jmenovaný si puk zpracoval a kryje si ho do lapačky. Bude se vhazovat v obranném pásmu Novgoroda.
51:39'
50:40'
Hráči CSKA se nikam nahrnou a kombinují u své branky.
49:39'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Grigorij Želdakov – 2 min., podražení).
49:00'
Souboj o puk uprostřed hrací plochy.
48:40'
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
47:40'
Mozer statečně bojuje o puk v útočném pásmu a rozehrává utočnou akci.
47:03'
Došlo ke zmatkům v obranném pásmu Novgorodu. Gamilov si kryje puk do své lapačky. Bude se vhazovat v obranném pásmu hostujícího celku.
45:00'
Hosté se snaží o kombinaci uprostřed hrací plochy. Jeden z útočníku vyváží puk do útoku.
43:49'
42:50'
Dugin vyslal ránu na brankáře, ten puk vyráží a hosté se mohou snažit o další zakončení.
41:49'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min.).
41:00'
Ničuškin krouží za brankou soupeře a snaží se najít jednoho ze svých spoluhráčů.
40:24'
Vhazování v obranném pásmu Novgorodu.
40:01'
I druhá třetina byla úspěšná pro CSKA Moskva. V závěru třetiny se domácí museli bránit dlouhé přesilovce. Hosté se i přes početní výhodu nedokázali dostat do gólové šance. Jediná branka druhé třetiny padla v třinácté minutě.Konstantin Okulov přesnou nahrávkou poslal míč neobsazenému Andreii Kuzmenkovi, který puk poslal přesně do levého horního rohu.
40:00'
39:30'
Hosté se snaží o poslední nebezpečnou situaci, ale o puk velice rychle přišli.
38:20'
CSKA se drží v útočném pásmu a hráči soupeře už jsou opravdu hodně dlouho na ledě.
37:30'
Popov napřáhl ke střele od modré čárry, jeho rána letěla daleko od branky.
36:01'
35:40'
Hosté se nedokážou dostat do zakončení a trpělivě kombinují v útočnémpásmu.
34:01'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Danil Verjajev – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
34:01'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Pašnin – 2 min.).
33:41'
Po zákroku Galimova se bude opět vhazovat v obranném pásmu Novgorodu.
31:30'
Novgorod přišel o útočné pásmo a musí se znova pokoušet zahajít útočnou akci.
30:35'
Světlakov z modré čáry vyslal ránu na brankáře. Jeho střelu musel Galimov kontrolovat nadvakrát a puk si schováva do lapačky.
29:40'
Hráči podstupují souboj o puk uprostřed hrací plochy.
28:11'
Sorokin ukrýva uk do své lapačky a bude se vhazovat v obranném pásmu domácího celku.
27:57'
Hosté se snaží o kombinaci u své branky a rychle přechází do útoku.
26:31'
Domácí hráči přidávají další gól. Konstantin Okulov přesnou nahrávkou poslal míč neobsazenému ANDREIOVI KUZMENKOVI, který puk poslal přesně do levého horního rohu. Brankář Galimov se nedokázal rychle přemístit a znovu inkasuje. Asistence: Konstantin Okulov, Andrei Světlakov.
26:20'
Grigoryev vyslal ránu na branku, která letěla do levého horního rohu. Sorokin předvádí skvělý zákrok lapačnkou.
25:22'
24:30'
Domácí tým přežil dlouhou přesilovku soupeře a po dlouhé době se opět dostáva do útočného pásma.
23:50'
Daugavinsova přihrávka byla zblokována jedním z obránců a bude se vhazovat v obranném pásmu CSKA.
22:35'
Parshin vyslal střelu na branku. Sorokin puk vyráží do ochranné síťe.
21:50'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Maxim Šalunov – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
21:00'
Novgorod se i přes dlouhou přesilovou hru zatím nedokázal na delší dobu udržet v útočném pásmu.
20:32'
Vhazování před brankou CSKA.
20:01'
První třetina nabídla absolutní převahu domácího týmu. CSKA do zápasu vjela opravdu skvěle a hned v první minutě se ujala vedení. Střela Shalunova letěla mezi betony brankáře. Galimov tuhle střelu ještě dokázal zlikvidovat, k dorážce se dostal Kirill Kaprizov, který už neměl problém puk dorazit do odkryté branky. Druhý gól padnul v páté minutě a domácí si do druhé třetiny odváží vedení 2:0.
20:00'
19:50'
Hráči CSKA odpalují puk daleko od své branky.
18:41'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Kaprizov – 5 min.).
18:30'
Ozhiganov si převzal puk za brankou svého brankáře a zakláda útočnou akci.
17:21'
Svetlakov vyslal ránu na brankáře a Galimov puk vyráží do ochranné síťe.
15:58'
15:40'
Vhazování v obranném pásmu CSKA Moskva. Hosté vybojovali puk a po střele Grachyova se bude opět vhazovat.
15:00'
Novgorod se i přes početní výhodu nedokáže udržet v útočném pásmu.
13:58'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., hákování).
13:30'
CSKA se drží v útočném pásmu. Po střele Okulova se bude opět vhazovat v obranném pásmu Novgorodu.
12:21'
Bude se vhazovat uprostřed hřiště.
11:25'
Daugavins se dostal k puku v útočném pásmu. ale velice rychle o něj přišel po střetu s Nesterovem.
10:27'
Okulov krouží za brankou soupeře a snaží se najít hokejku jednoho ze spoluhráčů.
09:49'
Hosté se dostali do ofsajdu a bude se vhazovat uprostřed hrací plochy.
08:00'
Zhukov vyváží puk do útočného pásma. Novgorod se po dlouhé době konečně dostává do útočného pásma. Mozer si našel místo ke střele, ale jeho rána letěla pouze do ochranné síťe.
06:20'
Další vhazování v obranném pásmu hostujícího celku. CSKA nic nechce nechat v náhodě a vytváří neustálý tlak.
04:58'
Domácí tým se ujímá dvoubrankové vedení. KONSTANTIN OKULOV obdržel skvělou přihrávku od spoluhráče a vrhnul se od modré čáry na brankáře. Svůj samostatný únik zakončil střelou mezi betony. Galimov na střelu nedokázal reagovat. Asistence: Mat Robinson, Andrei Kuzmenko.
04:16'
CSKA Moskva si vybojovala útočné pásma a hráči si hledají ideální střeleckou pozici.
03:05'
02:03'
Souboj o puk uprostřed hrací plochy. Robinson si dokázal vybojovat puk a vyráží do útočného pásma.
00:24'
Domácí se ujímají vedení. Střela Shalunova letěla mezi betony brankáře. Galimov tuhle střelu ještě dokázal zlikvidovat, k dorážce se dostal KIRILL KAPRIZOV, který už neměl problém puk dorazit do odkryté branky. Domácí tým se do zápasu vrhul ve velkém stylu. Asitence: Maxim Šalunov, Alexander Popov.
00:08'
Domácí se do zápasu vrhli ve vysokém tempu a hned na úvod se bude vhazovat v obranném pásmu Novgorodu.
00:01'

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Kiselevič, M. Robinson, Nestěrov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Pašnin, Ožiganov – Ljubimov, Grigorenko, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Al. Popov – Světlakov, Kuzmenko, Okulov – Scott, Andronov, Tělegin.

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Barancev, Kundrátek, Grigorev, Sergijenko, Želdakov, Mamašev, P. Medveděv – Gračov, Dugin, Daugavinš – Stoljarov, Galuzin, Paršin – Urakov, Tičar, Jeglič – V. Kuljomin, Mozer, Žukov – Verjajev..
Posledních pět vzájemných utkání:

CSKA Moskva 4:2 Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod 1:3 CSKA Moskva
CSKA Moskva 3:2 Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod 3:5 CSKA Moskva
Torpedo Nižnij Novgorod

Hosté se v tabulce Západní konference nachází na čtvrté příčce. Tým má odehrané o dvě utkání více než jeho dnešní soupeř. Z patnácti zápasu si hráči připsali sedm výher v základní hrací době, dvě výhry v prodloužení, dvě prohry v prodloužení a čtyři prohry v základní hrací době. V posledním zápase hráči odcestovali do Podolska, kde se utkali se zdějším týmem. Jedinou branku vstřelil v druhé třetině Vladimir Galuzin a urval tak vítězství pro Novgorod.

Poslední tři zápasy týmu:

Podolsk 0:1 Nižnij Novgorod
Nižnij Novgorod 3:0 Vladivostok
Nižnij Novgorod 1:0 pp Chabarovsk
CSKA Moskva

Domácí tým se v tabulce nachází na šesté příčce. z třinácti zápasu si tým připsal šest výher v základní hrací době, čtyři výhry v prodloužení, a tři porážky v základní hrací době.V posledním zápase hráči doma uvítali Slovan Bratislava. Zápas nabídnul opravdu vyrovnanou partii. Dvanáct sekund před koncem urval vítězství pro CSKA Ivan Telegin. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Kirill Kaprizov, který má na svém kontě pět branek a čtyři asistence.

CSKA Moskva 3:2 Slovan Bratislava
Jokerit 4:0 CSKA Moskva
Chabarovsk 2:3 pp CSKA Moskva
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.