KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Slovan Bratislava  - 25. září 2017   18:30

CSKA Moskva
CSKA Moskva
07:51' Ljubimov (Andronov, Tělegin) • 25:46' Ničuškin (K. Petrov) • 59:48' Tělegin
3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
Slovan Bratislava
03:29' Hrnka  (Smoleňák) • 44:57' Despres  (Kašpar, Řepík)
CSKA Moskva
Cyplakov, Ibatulin – Palej, Ponamarenko
CSKA Ice Palace, Moskva
Mazanec (Štěpánek) – Despres, Meszároš, Švarný, Taimi, Ebert, T. Voráček, Boldizar, Bačík – Co. Genoway, Řepík, Kašpar – Skalický, A. Šťastný, J. Mikúš – Buchtele, Smoleňák, Hrnka – Sádecký, M. Hlinka, Šerbatov.

Ode mě to je pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího přenosu napočtenou.
Máme tu konec zápasu a radovat se mohou hokejisté domácího CSKA. Dlouho to však vypadalo, když se podařilo vyrovnat hostujicímu Despresovi, že se půjde do prodloužení. Dvacet sekund před koncem však vytvořil obrovskou chybu Ebert a namazal do šance Ivanu Těleginovi, který se nemýlil a rozjásal celý Ledový Palác v Moskvě.
59:48'
CSKA právě vstřelilo branku!
Ebert udělal obrovskou chybu a CSKA tak daruje branku a vítězství v dnešním utkání. IVAN TĚLEGIN už věděl co s pukem a uklidil ho za Mazance. Trenér Říha ho rozhodně nepochválí. Bez asistence.
59:40'
Smoleňákova střela mezi betony udělala domácímu brankáři obrovské potíže.
58:40'
Kaprisov v útočném pásmu pro domácí nic nevymyslel.
Vstřelí někdo branku v posledních dvou minutách a nebo uvidíme prodloužení přípradně samostatné nájezdy.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:10'
Kaprisov hledal kolegu Kiseleviče ten však nedokázal zakončit.
56:32'
Na druhé straně nahození Meszároše domácího brankáře nerozhodilo.
55:55'
Mazanec již byl překonaný, ale Kaprizov puk na brankové čáře do branky nedotlačil.
55:35'
Odraz od zadního mantinelu nadělal Johanssonovi problémy.
54:40'
Kašpar dostal puk na Michala Řepíka, ale pro smůlu Slovanu byl odpískán ofsajd.
54:35'
Poskakující puk před Mazance hostující brankář raději ukrývá v lapačce před dotírajícími domácími.
53:48'
Přihrávka rukou v podání domácího Kirilla Petrova.
53:37'
Bude se vhazovat v obranném pásmu CSKA po zásahu vysokou holí.
53:10'
Hosté se z obrovského zámku domácích osvobozují vyhozením puku do středního pásma.
51:40'
51:10'
Puk ve středním pásmu a následuje ofsajd CSKA.
50:45'
Slovan se osvobozuje.
50:29'
Postavení Scotta v brankovišti. Domácí vykázáni do středního pásma.
50:10'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
49:40'
Oddechový čas pro domácí.
49:40'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jan Buchtele – 2 min., podražení).
49:00'
CSKA má výhodu, bude se vylučovat.
47:20'
Ebert našel přihrávkou Skalického ten byl ovšem proti přesile odzbrojen.
46:40'
Popov zavezl puk do útočného pásma, kde se ho zmocnil jeho kolega Ničuškin, nic však s pukem nevymyslel.
45:45'
Icing Slovanu.
44:57'
Slovan právě vstřelil branku!
Lukáš Kašpar krásně našel SIMONA DESPRESE a ten vyrovnává. Johansson bez šance. Asistence: Lukáš Kašpar, Michal Řepík.
44:36'
Icing CSKA.
43:35'
CSKA začíná útočnou akci od své branky.
42:49'
Švarný se dral do pásma, Andronov ho vytlačil ze střelecké pozice.
41:57'
Šumakovova střela od modré nechala Mazance v klidu, Kaprisov byl bez šance na dorážku.
41:15'
Ofsajd Slovanu.
40:55'
Ljubimov hledal na útočné modré Grigorenka, tomu však puk sjel z čepele.
40:21'
Zakázané uvolnění CSKA.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 20:17.
Ve druhé třetině padla jediná branka z hokejky Ničuškina. Kašpar měl několik šanci na vyrovnání, ovšem domácí strážce branky nepřekonal. Třetí třetina tak bude otevřená.
40:00'
39:43'
Buchtelova střela sražená do rohu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:23'
Proti střele Šalunova máchl Mazanec lapačkou.
37:51'
Ljubimov nahodil puk na branku, Mazanec musel být v pozoru.
37:33'
Popov našel Petrova mezi kruhy, Mazanec byl připraven.
36:42'
Grigorenko se snažil najít některého ze svých spoluhráčů, ale Hlinka mu v tom zabránil.
35:46'
Proti střele Šalunova musel být Mazanec pozorný.
35:11'
Švarný se snažil dorážet puk, ale domácí obránci spolu s brankářem mu to nedovolili.
34:57'
34:28'
Hrnkova střela na blížší tyč Johanssona nepřekvapila.
33:50'
Slovan začíná další útok od své branky.
33:15'
Střela Kašpara těsně minula branku.
32:57'
Petrov (CSKA) – 2. min vražení na hrazení.
25:46'
VALERI NIČUŠKIN poslal na druhou stranu obránce Taimiho a zavěsil puk za Mazance. Asistence: Kirill Petrov.
25:33'
Obrovská šance pro Slovan. Kašpar po přihrávce Řepíka však Johanssona nepřekonal
24:56'
Střelu Tělegina musel Mazanec nechal v lapačce kvůli dotírání Andronova.
24:45'
Johansson vyhodil puk na střídačku Slovanu.
24:27'
Šumakov se snažil najít svého "bratra" Šalunova to se mu povedlo, ale k ohrození branky nedošlo.
23:56'
Nájezd Ničuškina zastavil Voráček vypíchnutím puku.
23:45'
Šťastný se snažil překonat Johanssona, ten byl proti.
23:13'
Závar před brankou CSKA, zatím branku pro Slovan nepřinesla.
22:25'
Ljubimov mohl přidal svou druhou branku v utkání, ale proti byl připravený Mazanec.
22:01'
Šumakov hledal Kaprizova, ale ten nedokázal ohrozit hostující klec.
21:15'
Petrov kroužil kolem branky, ale žádného spoluhráče nenašel.
20:49'
Nahození hostů ukryl v lapačce domácí brankář.
20:35'
Střelu Andronova od modré našla připravenou lapačku Mazance.
20:18'
Depre hledal Řepíka, ale jeho přihrávka neprošla.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 19:28.
Úvodní dvacetiminutovka je za námi. Sledovali jsme poměrně vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. Slovanu se podařilo ve čtvrté minutě otevřít po skvělém důrazu skóre utkání. Vedení však slovenskému celku nevydrželo příliš dlouho. O pár minut později totiž předvedl podobný důraz také Ljubimov, který tak udělal domácímu publiku radost vyrovnávací brankou.
20:00'
19:42'
CSKA na okamžik drželi puk v útočném pásmu, k zakončení se ale neprobojovali.
18:58'
Sledujeme souboj o střední pásmo, ani jednomu celku se nedaří překročit útočnou modrou.
18:02'
17:13'
Hostům se daří výborně bránit, CSKA se zatím k ničemu nedostali.
16:02'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Eliezer Šerbatov – 2 min., hákování).
16:02'
Rozhodčí ale viděl celou situaci jinak, Bratislava tak bude čelit přesilovce soupeře.
16:02'
Nestěrov se dostal do obrovské příležitosti, kdy dostal do mezikruží krásnou přihrávku, dojíždějící obránce Slovanu ale fantasticky zakročil nadzvednutím hole ruskému útočníkovi, kterému tak znemožnil zakončení.
14:47'
Hosté by rádi překvapili soupeře nějakou nevyzpytatelnou střelou od modré, Johansson je ale pozorný.
13:48'
Do útočné třetiny se přesunul Slovan, domácí obrana je ale k ničemu nepustila. Hra se tak vrací zpět do středního pásma.
12:28'
Po nepovedeném průniku Šumakova následuje komerční přestávka.
11:24'
Obrovské štěstí stálo při Mazancovi! Soupeř jej zaskočil nebezpečnou střelou, po které se kotouč odrazil od české brankáře směrem za brankovou čáru. Nebýt pozorného beka Slovanu, tak jdou domácí do vedení!
10:50'
Ihned poté se čerstvá formace domácích vydala do útoku, kde prověřila Mazance nahozením od modré.
10:43'
Obrana CSKA podržela kotouč za svojí bránou, zatímco útočníci v klidu vystřídali.
10:08'
Na druhé straně se protáhl rovněž i Mazanec, který si poradil se Scottovou střelou z mezikruží.
09:57'
Johansson si připsal další zákrok po tvrdé střele od modré, kterou vyslal Despres.
07:51'
A je vyrovnáno! Andronov našel perfektní přihrávkou před bránou volně stojícího ROMANA LJUBIMOVA, který sice napoprvé Mazance nepřekonal, se svojí dorážkou už byl ale úspěšnější. Asistence: Sergej Andronov, Ivan Tělegin.
05:08'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Simon Despres – 2 min., držení protihráče).
03:29'
Slovan jde do vedení! Výborný tlak předvedli bratislavští hokejisté, kteří se po střele z mezikruží vrhli za odraženým kotoučem a TOMÁŠ HRNKA jej dotlačil do sítě. Asistence: Radek Smoleňák.
03:08'
Lars Johansson zatím v oslabení moc práce neměl, obrana před ním funguje na jedničku. Doposud musel likvidovat zhruba tři střely.
02:40'
Naumenkov se po vyhraném vhazování chopil puku a zavezl jej hluboko do bratislavské třetiny ledové plochy. Odsud si jej na hole berou zpět hosté a snaží se na delší dobu usadit před moskevskou klecí.
02:09'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Petrov – 2 min., vysoká hůl).
01:23'
Moskva se podruhé osvobozuje, hostům zatím hra v početní výhodě moc nevychází. Svěřencům Miloše Říhy staršího se doposud nepodařilo nějak zaskočit domácí defenzívu.
01:01'
Do Švarného střely z prostoru mezi modrou a kruhem si obětavě lehl jeden z hráčů CSKA, Johansson tak mohl zůstat v klidu. Zatím na něj neletěla ani jedna střela.
00:45'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Grigorenko – 2 min., hákování).
00:12'
Úvodní buly vyhráli hokejisté Slovanu, kteří si puk zavezli do své vlastní třetiny a následně se pokusili o rychlý výpad vpřed, jenž byl ale rozmetán už na modré čáře.
00:01'
Sudí už svolává první lajny do středového kruhu, začínáme!
Borci už vyjíždí na led a řadí se na modrých čarách, za malý moment si poslechneme slovenské a ruské národní hymny. Start zápasu se tak o malinko posune.
Ještě jednou vám přeji krásný pondělní večer, v Ledovém paláci CSKA už je vše připraveno. Hráči jsou ještě v kabinách, od začátku zápasu nás dělí ještě několik minut.

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – M. Robinson, Kiselevič, Naumenkov, Nestěrov, Pašnin, Ar. Sergejev, Ožiganov – Platt, Grigorenko, Scott – Šumakov, Šalunov, Kaprizov – Al. Popov, K. Petrov, Ničuškin – Tělegin, Andronov, Ljubimov.

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štěpánek) – Despres, Meszároš, Švarný, Taimi, Ebert, T. Voráček, Boldizar, Bačík – Co. Genoway, Řepík, Kašpar – Skalický, A. Šťastný, J. Mikúš – Buchtele, Smoleňák, Hrnka – Sádecký, M. Hlinka.

Rozhodčí: Cyplakov, Ibatulin – Palej, Ponamarenko.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY V MINULÉ SEZÓNĚ

27. 10. 2016: CSKA Moskva – Slovan Bratislava 4:2
2. 10. 2016: Slovan Bratislava – CSKA Moskva 1:2pp.
HC SLOVAN BRATISLAVA
12. místo v Západní konferenci
13 Z, 3-0-3-7, 12 bodů (skóre 23:46)

Nebýt naprosto bezradné Rigy, Slovan by se krčil na samotném chvostu tabulky Západní konference. Svěřenci Miloše Říhy zvládli doposud vyhrát jen třikrát, naposledy předminulý pátek proti Chabarovsku. Od té doby si na konto připsali jen další dvě porážky, když doma nestačili na Kazaň a na půdě Podolsku nezvládli vstřelit ani jediný gól. Bratislava potřebuje body jako sůl, jelikož jí pomalu ale jistě začíná ujíždět vlak a může tak velmi brzy ztratit naděje na postup do play-off.

12 Z, 5-4-0-3, 23 bodů (skóre 34:21)

Moskvanům se letos zatím daří – po prohře v úvodním utkání sezóny proti rozjetému Petrohradu vyhráli hned devět zápasů v řadě a drželi se u špičky tabulky Západní konference v těsném závěsu za SKA. Pak ale přišly zaváhání v duelech proti Vladivostoku a Jokeritu, které celek z hlavního města Ruské federace srazily až na šestou příčku. Po sérii venkovních střetnutí se teď CSKA na sedm utkání vrací na domácí půdu, kde zatím ještě letos neokusilo příchuť porážky, s cílem se vrátit mezi k čelu tabulky.