KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Novgorod - 2. listopadu 2017   17:00

Jaroslavl
Jaroslavl
24:20' Korškov (Kraskovskij) • 25:48' Mosaljov (Averin) • 26:20' Polunin (Čerepanov, Rafikov) • 27:51' Averin (Apalkov, Mosaljov)
Novgorod

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Statistiky po třetí třetině:
Střely na branku: 10:10
Vyloučení: 1:1
Vyhraná vhazování: 6:6
Jaroslavl si ve třetí třetině hlídal nabitý výsledek. Svého soupeře nepouštěl do nějakých velkých šancí a nedal mu žádnou naději na zisk nějakých bodů. Celý zápas prakticky rozhodly čtyři minuty ve druhé třetině, kdy se domácím podařilo dát ihned čtyři branky a udali tak směr zápasu.
59:08'
Puk za brankou Novgorodu a Jaroslavl může pomalu a jistě slavit dnešní vítězství. Fanoušci v hledišti již slaví.
58:50'
Domácí se dali jen na bránění a do útoku se již vůbec nehrnou.
57:37'
Novgorod se opět rozjíždí ze středního pásma a snaží se o další útok, ale čas jim kvapí a dát alespoň tři branky a poslat zápas do prodloužení by byl jeden velký zázrak.
57:00'
Dokonce zápasu zbývají tři minuty a nyní nesledujeme nic důležitého.
55:10'
Hosté se snaží a hrají více s pukem, ale v útočné třetině soupeře jsou zatím bez šance a domácí hrají s velkou lehkostí a vyhazují puky.
54:12'
Brandon Kozun ujel sám na Lisutina, ale ten si popojel z branky a jeho pokus chytá!
53:32'
Po komerční pauze se pokračuje, Novgorod je nyní v pásmu soupeře, ale domácí se velmi dobře brání.
52:18'
Brandon Kozun se dostal k dorážce u pravé tyčky, ale Lisutin se rychle přesunul a chytá!
51:50'
Domácím nyní stačí držet puk jako nyní a ví, že dnes dosáhnou na body.
50:20'
Domácí tuto přesilovku nevyužívají, ale zahraná byla dobře a Lisutin byl v neustálé permanenci.
50:17'
49:53'
Následně další šance, kdy Lisutin lehl před branku a myslel si, že je puk někde pod ním, ale nakonec se objevil před brankou. Naštěstí pro něho jej jako první vzal obránce Novgorodu a ten vyhazuje.
49:07'
Puk se jen odrazil od Lisutina a hráč domácích se snažil o dorážku. Avšak neuspěl a Lisutin ucpal mezeru mezi betony.
48:17'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ivan Zacharčuk – 2 min., nedovolené bránění).
48:10'
Domácí se chystali vystřelit, ale nakonec se Novgorodu daří dostat puk do středního pásma.
47:20'
Až nyní Sudnicin přerušuje hru svým zásahem a následuje komerční pauza.
46:15'
Sledujeme nyní svižný hokej bez přerušení. Ani jeden z brankářů nemusel čelit velké šanci a hra se přelévá z jedné strany na druhou.
45:20'
Domácím se daří si hlídat nájezdy soupeře a nedovoluje mu jakoukoliv zdlouhavou kombinaci ve svém pásmu.
44:25'
Hra víceméně ve středním pásmu a puk má Novgorod.
43:08'
42:48'
Teď je již Sudnicin donucen zasahovat a ukrývá puk do své lapačky.
42:30'
Novgorod operuje v útočné třetině, ale zatím bez střelby.
41:37'
Hosté v plném počtu a nyní budou hrát přesilovou hru.
41:08'
Polunin však podrazil protihráče a oslabuje svůj celek.
40:55'
Až nyní se dokázal dostat do útočné třetiny a usadit se zde.
40:08'
Jaroslavl bude dohrávat ještě přes minutu a půl přesilovou hru.
40:01'
Statistiky po druhé třetině:
Střely na branku: 16:8
Vyloučení: 2:3
Vyhraná vhazování: 14:8
Ve druhé třetině jsme viděli gala představení Lokomotivu. Ten dokázal úplně otočit hru a svými čtyřmi brankami v rozmezí čtyř minut dal Novgorodu najevo, že dnes na dosažení nějakých bodů to bude mít již hodně těžké.
40:00'
39:36'
Tak přece jen si ještě Jaroslavl zahraje část přesilové hry po podražení Gračova.
39:35'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Gračov – 2 min., podražení).
39:02'
Ke konci třetiny se toho již příliš nevede a bude následovat vhazování ve středním pásmu.
38:00'
Zbývají poslední dvě minuty druhé třetiny a puk je za brankou Lisutina.
37:12'
Lisutin musí být v pozoru, obrana Novgorodu nepůsobí zrovna kompaktním dojmem.
36:37'
36:28'
Domácím se daří opět vyhodit a toto oslabení zvládne.
35:30'
Střela od modré, ale ta byla blokována Mosaljovem. Následně se do úniku dostával hráč Jaroslavle, ale neměl potřebnou rychlost.
34:35'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ilja Ljubuškin – 2 min., hrubost).
34:35'
Následně z protiútoku byl závar před Sudnicinem a opět se strhla menší roztržka a bude se vylučovat.
34:26'
Nebezpečné nahození před branku Lisutina, nakonec nemusel zasahovat.
33:58'
Střela z pravé strany mířila mimo branku Sudnicina.
33:03'
Hosté bojují o puk v útočném pásmu domácích, nakonec byl Lokomotiv úspěšnější a zahajuje útok.
32:25'
Oba vyloučení jsou opět na ledě.
32:10'
A to znamená, že se Novgorod zase osměluje a o tom svědčí nahozený puk od Vladimira Galuzina a Sudnicin musí být v pozoru. Nakonec má puk ve své moci.
31:14'
Novgorod se dostal do útočného pásma, ale bez střelby na Sudnicina, následně byl puk vyhozen do středního pásma. Hra se nyní, zejména od domácích zklidnila.
30:25'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ivan Zacharčuk – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., hrubost).
30:25'
Ale nyní se jim podařilo vystřelit a Sudnicin musel zasahovat. Následně se strhla hromadnější bitka a určitě se bude vylučovat.
29:49'
Jaroslavl během necelých čtyř minut úplně otočil vývoj utkání a Novgorod se stále nemůže z tohoto šoku vzpamatovat.
29:10'
Novgorod má nyní velké problémy, čelí velkému tlaku soupeře. Avšak tento závar před Lisutinem zvládl.
27:51'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Tahle třetina rozhodně patří Jaroslavli, kdy čtvrtou branku dává JEGOR AVERIN a střídající Lisutin velmi brzy kapituluje. Asistence: Daniil Apalkov a Denis Mosaljov.
26:20'
Střídání v týmu Torpedo Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Stanislav Galimov, přichází Ivan Lisutin.
26:20'
No a Jarosllvl je hodně nyní na koni a po pěkné kombinaci přišla pěkná střela od modré od Rafikova a ALEXANDR POLUNIN se dobře orientoval před brankou a dorazil vyražený puk do branky. Asistence: Nikita Čerepanov a Rušan Rafikov.
25:48'
Domácí ihned na začátku využívají přesiovou hru. kdy základem všeho bylo vyhrané buly, následná přihrávka od Averina před branku a DENIS MOSALJOV posílá svůj celek do vedení. Asistence: Jegor Averin.
25:33'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Pavel Medveděv – 2 min., podražení).
25:17'
Jaroslavl více ožil a tlačí se nadále před branku Galimova.
24:20'
A máme tu vyrovnání! JEGOR KORŠKOV dostal přihrávku od Kraskovskeho, který vybojoval puk ve středním pásmu a ujížděl po pravé straně. Pak přišla zmíněná přihrávka před branku a Korškov již neměl problém umístit puk tam, kam patří. Asistence: Pavel Kraskovskij.
23:39'
O něco více má nyní puk domácí mužstvo, ale jakmile přejdou do útoku, tak Novgorodu se daří vždy vyhodit do středního pásma.
22:25'
Začátek druhé třetiny je vcelku vyrovnaný a sledujeme hru nahoru a dolů bez větších šancí.
20:58'
Buly v pásmu domácích a následný přechod do útoku se domácím nepodařil.
20:35'
Snaha hráče Jaroslavle přihrát zpoza branky nevyšla a Galimov nemusel čelit žádnému ohrožení.
20:01'
Statistiky po první třetině:
Střely na branku: 9:6
Vyloučení: 1:2
Vyhraná vhazování: 12:6
První třetina nám přinesla jednu branku, kterou dal Daugavinš. Jaroslavl měl pak velkou šanci na srovnání ve hře pět na tři, ale tuto přesilovou hru nevyužil a do druhé třetiny půjde s vědomím jednobrankové ztráty.
20:00'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:23'
18:16'
Jaroslavl se velmi dobře brání a nedovoluje soupeři nic v jejich obranném pásmu.
17:33'
Minuta přesilovky pro hosty je pryč a Sudnicin zatím nemusel vůbec zasahovat.
16:23'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., faul kolenem).
15:46'
Hosté v plném počtu. Jaroslavl měl několik závarů před brankou Galimova, ale ten to se svou obranou ustál a skóre se nám nemění.
15:31'
Dugin je již na ledě a pokračuje hra pět na čtyři. Domácí jsou zaparkováni v útočné třetině a snaží se o vstřelení branky.
14:39'
Jaroslavl má nyní velkou příležitost vyrovnat ve hře pět na tři!
14:14'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Grigorij Želdakov – 2 min., vysoká hůl).
13:31'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jegor Dugin – 2 min., hákování).
13:10'
Avšak před dalším nahozením musel Galimov dávat pozor.
12:45'
Jegor Averin se snažil o změnu, ale jeho nahození neskončilo na žádné čepeli z jeho spoluhráčů.
12:00'
Domácí se nyní nemohou dostat k puku a hosté nyní mají více ze hry, avšak bez šancí na branku soupeře.
10:58'
Domácí se snaží o srovnání stavu ale puk jen proletěl před brankou Galimova a Novgorod vyváží puk.
09:47'
Jaroslavl si nyní v útoku příliš nerozuměl a Novgorod otáčí hru. Sudnicin musel kontrolovat puk u jeho pravé tyčky.
07:26'
Torpedo právě vstřelilo branku!
A je tu první branka tohoto zápasu. Dugin srdnatě bojoval o puk u mantinelu a už se zdálo, že puk ztratí. Avšak nakonec přišla přihrávka od Želdakova na modrou, odkud přišla střela, kterou před brankou tečuje KASPARS DAUGAVINŠ. Asistence: Jegor Dugin a Grigorij Želdakov.
06:50'
Po střele zasahuje Sudnicin a chytá puk do své lapačky. Následuje komerční pauza.
06:30'
Rok Tičar se snažil po pravé straně projít, ale přes obránce Jaroslavle se nedostal.
05:41'
Hra je zatím vyrovnaná, domácí měli jednu větší příležitost. Novgorod se zatím zastřeluje.
04:29'
Jurij Sergijenko vystřelil, Sudnicin si připisuje zákrok. Vhazování po jeho levici.
03:50'
Denis Barancev nyní uklidňuje hru za svou brankou a čeká až jeho spoluhráči vystřídají.
02:50'
Petri Kontiola dostal hezky puk zpoza branky před branku, ale scházela mu přesnost a nepřesně zakončil. První velká šance domácích.
02:21'
Apalkov se dostal ke střele, Galimov vyráží.
02:03'
Po dalším zakázaném uvolnění hostů se vhazovalo před Galimovem, který ihned po buly zasahuje a má puk ve své lapačce.
01:27'
Nyní se i Novgorod dostal do útočného pásma, ale na branku se mu vystřelit nepodařilo.
00:49'
Nahozený puk od modré jen Galimov vyrazil a vznikla nebezpečná situace před jeho brankou. Hráč Jaroslavle se snažil o dorážku, nakonec se puk dostává ven.
00:21'
Ihned na úvod zápasu se Novgorod dopouští zakázaného uvolnění, vhazování před brankářem hostů.
00:01'

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall (C), Nakládal, Čerepanov, Ljubuškin, Rafikov, Koledov, Afanasjev, D. Osipov – Iljenko, Alexejev, Lugin – Korškov, Polunin, Kraskovskij – Apalkov (A), Averin (A), Mosaljov – Kadějkin, Kontiola, Kozun.

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Grigorev, Sergijenko, Kundrátek, Želdakov, Barancev, P. Medveděv, Kurbatov – S. Kosticyn, Gračov, Mozer – Smolin, Stoljarov (C), Galuzin (A) – I. Zacharčuk, Paršin, Žukov – Tičar, Muršak, Daugavinš (A) – Dugin.

Rozhodčí: Alexander Sergeyev, Yury Tsyplakov – Alexander Zakharenkov, Ivan Sazonov.
Dnes se utkají týmy, které mají velmi blízko sebe co se týká v postavení v tabulce.

Lokomotiv Jaroslavl
Nachází se na čtvrté příčce se 48 nasbíranými body. Do minulého zápasu jej zdobila slušná forma. Avšak v minulém kole jim po delší době sebral všechny body tým z Čerepovcem. Jaroslavl byl v tomto zápase favoritem a očekávalo se od něj vítězství. Yashin byl hrdinou zápasu, neboť dokázal jako jediný vstřelit branku a Jaroslavl tak prohrál 0:1!
Torpedo Nižnij Novgorod
Naopak Novgorod je na tom úplně opačně. V předchozích zápasech jen prohrával, případně remizoval a pak prohrál v nastavení. Avšak v minulém kole přišla výhra za dva body, kdy porazili 1:0 Dynamo Moskvu po nájezdech. Bude to znamenat začátek vítězné šňůry nebo šlo jen o náhodu? Novgorod doposud posbíral 44 bodů a je na slušném pátém místě tabulky Západní konference.
Posledních pět vzájemných zápasů

První zápas letošní sezóny vyšel vítězně 3:0 pro Novgorod a nyní je na Lokomotivu, aby oplatil soupeři porážku.

Nižnij Novgorod Jaroslavl 3 : 0 (2017)
Nižnij Novgorod Jaroslavl 1 : 3 (2017)
Nižnij Novgorod Jaroslavl 1 : 3
Jaroslavl Nižnij Novgorod 0 : 3
Jaroslavl Nižnij Novgorod 1 : 2pp
?Favorit utkání?
Favoritem tohoto utkání je Jaroslavl, avšak bude důležité jakou stopu na nich nechala porážka v minulém zápase a nakolik se Novgorod pozvedl výhrou nad Dynamem Moskva v minulém zápase.