KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : CSKA Moskva - 14. října 2017   14:00

Jekatěrinburg
02:24' Česalin (Simakov, Mišarin) • 16:30' Trjamkin (Kuljaš, Michnov)
2:3
(2:1, 0:0, 0:2)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
13:09' K. Petrov  (Ničuškin) • 46:03' Scott  (Nestěrov) • 54:40' Kaprizov  (Šumakov, Šalunov)
Jakub Kovář (Sochatskij) – Kuljaš, Sevostjanov, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ščemerov, Mišarin, Megalinskij, Ljamin, Čajkovský – Simakov, Chripunov, King – Milovzorov, Paré, Krikunov – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Beck, Obidin, Česalin.
CSKA Moskva

59:43'
Zakázané uvolnění domácích.
59:36'
A nemůže ji opustit, protože CSKA drží hru ve středním pásmu.
59:26'
Kovář je stále v brance.
59:20'
Běží poslední minuta.
58:10'
Další totální šance domácích! Bekhendové zakončení z bezprostřední blízkosti Sorokin dokázal vytěsnit mimo tři tyče.
56:51'
Kuljašova střela se odrazila k pravé tyči, kde byl zcela volný Garejev! Tomu puk ale přeskočil čepel hole a nedokázal včas zakončit do odkryté branky.
55:02'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Valerij Ničuškin – 2 min., podražení).
54:40'
CSKA právě vstřelilo branku!
Využitou přesilovou hrou CSKA otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch! Z pravého křídla se prohnal brankovištěm Maxim Šalunov, od něhož se puk dostal k Sergeji Šumakovovi. Ten trefil brankovou konstrukci, od které se puk vymrštil ke KIRILLU KAPRIZOVOVI. Ten ze vzduchu dopravil puk za brankovou čáru. Asistence: Sergej Šumakov a Maxim Šalunov.
54:27'
Chybu na modré čáře se snažil potrestat Krikunov! Ten se ale přes dvojici obránců Mosvy nedokázal prosadit.
54:00'
Pokaženou přihrávku potrestal vyhozením Vasilevskij.
53:35'
Jakub Kovář vší silou udržel puk před brankovou čarou po dorážkách Ničuškina.
53:06'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jegor Milovzorov – 2 min., vražení na hrazení).
52:51'
Brankář Sorokin měl plné nohy práce, aby si střelu z ostrého úhlu nesrazil za svá záda.
52:25'
Hru uklidňuje přihrávkou za vlastní branku Česalin.
51:40'
Petrov nedokázal prostrčit puk po mantinelu a domácí se tak stále drží v útočném pásmu.
51:29'
V rozjetém protiútoku CSKA podklouzlo pravé křídlo a je odpískán úmyslný ofsajd.
50:03'
Hosté oslabení zvládli poměrně dobře a jsou v plném počtu.
49:28'
Prudké vyhození zachytil na modré čáře dobrým postřehem Vasilevskij, ale jeho spoluhráč ihned na to o puk přišel a domácí musí vyklidit útočnou třetinu.
49:16'
Jekatěrinburg musí opět rozehrávat od vlastní branky.
48:49'
Do střely Megalinskije se snažila vložit svou hůl dvojice domácích hráčů.
48:23'
Hosté vyhodili a aktivním napadáním šetří drahocenné vteřiny z trestu Srgejeva.
48:03'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., vražení na hrazení).
47:51'
V neskutečné šanci se objevil Milovzorov! Ten ráznou dělovkou nastřelil výstroj Sorokina, od něhož se puk odrazil mezi kruhy, kam si ruský útočník následně sjel a z nápřahu pálil opět do Sorokina.
47:25'
Střela od modré čáry Naumenkovi příliš nesedla. Kovář v klidu schovává puk ve své výstroji.
47:07'
Hosté osvěženi vyrovnávací brankou nadále tlačí domácí Jekatěrinburg.
46:03'
Aktivní hra se hráčům CSKA vyplatila! Z pravého rohu sjel na pravý kruh Nikita Nestěrov, který hledal skulinku mezi betony Kováře. Ten puk vyrazil před sebe a po řadě odrazí se dostal přímo k volnému GREGORU SCOTTOVI, jenž na jistotu propálil roztaženého Jakuba Kováře. Asistence: Nikita Nestěrov.
44:58'
Na druhé straně musel být pozorný i Sorokin. Tomu lapačku vyprášil vysokou střelou Krikunov.
44:09'
Podél levého hrazení se prosmykl domácí obraně Tělegin, ale puk se mu do brankového prostoru procedit nepodařilo.
43:23'
Hosté hrají opravdu rychlý hokej. Avtomobilisti tempu příliš nestíhají.
42:38'
Z ostrého úhlu pálil Kaprizov. Kovář vyrazil puk přímo mezi kruhy, kde z druhé vlny pálil Ljubimov.
41:26'
CSKA vstoupila do třetí třetiny velmi aktivně. Obránci Jekatěrinburgu mají plné ruce práce.
40:01'
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:33'
Pokus o rychlé přenesení hry zpět před Sorokina domácím nevyšlo a musí se vrátit až k vlastní brance.
38:09'
Před brankou se hlásil o přihrávku Milovzorov. CSKA však vyhazuje.
37:52'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Šumakov – 2 min., hákování).
37:35'
Výhoda pro domácí! Šestice červených dresů teď uzamkla pětku CSKA v obranném pásmu.
37:17'
Z obranné třetiny posílá puk dopředu Vasilevskij.
37:05'
Simakov rychle objel branku a z pravého kruhu našel najíždějícího Česalina! Ten dokázal puk připíchnout směrem do branky, kde ovšem dával velmi dobrý pozor Sorokin,
36:41'
Už se zdálo, že si Jekatěrinburg opět vytvoří zajímavý tlak, ale záhy se podařilo hostům získat kotouč.
36:02'
Z nulového úhlu zkusil překvapit Kováře rychlou střelou Scott.
35:41'
Odpískána přihrávka rukou. Vhazovat se bude před Kovářem.
34:41'
Spoustu místa měl na levém křídle Garejev, ale přihrávku dostal za sebe a propadlý hráči CSKA se tak stačili včas vrátit.
33:20'
Kovář chtěl pomoc s rozehrávkou, ale přihrál pouze soupeři. Následně se dostal ke střele Kaprizov, který dostal puk na brusle a proto do střely nedal potřebnou razanci.
32:30'
Na levém křídle byl v útočné třetiny Krikunov dříve než puk a čárový přerušuje hru.
31:38'
Nikdo se nemůže dostat do žádného zakončení. Nyní je na puku Sergejev, který nastřelil puk do útočné třetiny. Tam se ho ale ujímají domácí a hra se opět přesouvá na polovinu CSKA.
30:14'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michal Čajkovský – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
29:36'
Nahození Megalinskije do brankového prostoru zachytili hosté, kteří vyváží hru co nejdál od Sorokina.
28:39'
CSKA Moskva je v plném počtu, ale domácí stále velmi nebezpečně kombinují v útočné třetině.
28:32'
Po pravém křídle nabral enormní rychlost Tělegin! Ten ze středu pravého kruhu mířil těsně na vzdálenější levou tyč!
28:09'
Prudkou střelu Trjamkina zablokoval vysunutý útočník Moskvy.
27:35'
Obranné čtyřce CSKA se daří vyhodit. Trjamkin se za vlastní brankou snaží zbavit svého pronásledovatele.
27:19'
Domácí se zatím nedostali k žádné střele. Po přerušení se bude vhazovat po levici Sorokina.
26:39'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Roman Ljubimov – 2 min., sekání).
26:05'
Trest Vasilevskije je u konci a obránce Jekatěrinburgu spěchá do obranného pásma.
25:38'
Po řadách přihrávek pálil z vrchu pravého kruhu těsně vedle levé tyče Šalunov! Tlak hostí pokračuje.
24:58'
O další vyhození se postaral Kuljaš. Šalunov rozjíždí útočnou akci zpoza branky Sorokina.
24:33'
Nepřesnou přihrávku zachytil Krikunov, který okamžitě posílá hru až za branku soupeře.
24:15'
Přesilová pětka CSKA se rozprostřela kolem branky Kováře.
24:02'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., podražení).
23:30'
Podél pravého hrazení zavezl puk do útočné třetiny Šalunov. Následně si zkusil vytvořit střeleckou pozici mezi kruhy, ale puk mu domácí obrana vypíchla.
23:08'
Prudkou střelu Makjejeva ze středního pásma zachytil Kovář lapačkou.
23:05'
Kapitán CSKA Andronov byl velmi tvrdě dohrán za brankou domácích.
22:15'
Kovář skvěle přečetl unikajícího Ničuškina, jehož klička k levé tyči českého brankáře nijak nerozhodila.
21:55'
Nestěrovovu střelu zkoušel u pravé tyče tečovat Ničuškin. Toho si obránci Avtomobilistu pohlídali.
21:05'
Domácí se dokázali usadit v pásmu, ale pětka CSKA je od hrazení nikam nepouští.
20:01'
20:00'
19:42'
Třetina se pouze dohrává. Žádný z týmů nikam nepospíchá.
19:00'
Běží poslední minuta první třetiny.
16:30'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Přesilovku využívají i domácí a již po druhé jdou v dnešním utkání do vedení! Denis Kuljaš přistrčil a zároveň vyzval ke střele NIKITT TRJAMKINA, jehož dělovka od modré čáry prošla vším co jí stálo v cestě. Asistence: Denis Kuljaš a Alexej Michnov.
16:08'
Dělovku Vasilevskij zblokoval velmi obětave Scott.
15:33'
Z pravého kruhu se pokoušel Sorokina překvapit střelou do pravé spojnice Krikunov.
15:05'
Ihned po buly propadl puk jednomu z obránců puk do střední třetiny a domácí tak musí vyklidit útočné pásmo.
14:59'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Grigorenko – 2 min., držení protihráče).
13:09'
Využitou přesilovou hrou CSKA vyrovnává! Valerij Ničuškin zpoza pravé tyče přihrál mezi kruhy, odkud pálil KIRILL PETROV. Jeho střela propadla Jakubu Kováři a kotouč tak rozvlnil síť jeho branky. Asistence: Valerij Ničuškin.
12:33'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jegor Milovzorov – 2 + 10 min. osobní trest – zásah do oblasti hlavy a krku).
11:40'
Signalizována výhoda pro hosty! Jekatěrinburg půjde do čtyr.
11:26'
Volného prostoru na středu hřiště využil Petrov, kterému vypíchl puk Mišarin. Ze druhé vlny však sjížděl Ničuškin, který kotouč bez váhání nasměroval do brankového prostoru.
10:58'
Hra se dostala do klidnějšího tempa. Oba brankáři jsou prakticky bez práce.
10:17'
Překombinování se domácím vůbec nevyplatilo. Naopak do protiútoku vyrazil Šalunov, jehož střelu z levého kruhu zastavil Kovář.
09:40'
Přes modrou čáru šikovně prošel Andronov, ale za brankou o puk přišel.
08:45'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Ilja Krikunov – 2 min., sekání).
08:25'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., sekání).
08:03'
Přečíslení tři na dva skončilo u Milovzorova. Tomu střela ale vůbec neseedla a Sorokin nemusel zasahovat.
07:12'
CSKA zatím marně hledá cestu k Jakubu Kováři.
05:46'
Ihned po buly chtěl centr hostí zaměstnat Kováře přízemní střelou. Tu ovšem zastavili blokující hráči a Jekatěrinburg může jít do protiútoku.
04:49'
Odražený puk od zadního mantinelu napálil Kaprizov. Český brankář však skvěle zasáhl a ramenem vytěsnil puk do ochranné sítě.
04:08'
Beck si dokázal obhodit svého soupeře a střelou ze středu pravého kruhu hledal před brankovištěm svého týmového kolegu.
03:22'
Hosté se snaží rozehrát z obranné třetiny, ale aktivní napadání Avtomobilistu jim to značně komplikuje.
02:24'
Chyba hostí během střídaní přinesla první branku zápasu! Alexej Simakov skvělým pasem z obranné třetiny našel za obranou CSKA najíždějícího JEVGENIJ ČESALINA, který rychlou kličkou k levé tyči roztáhl Sorokina a puk už jen dopravil do odkryté branky. Asistence: Alexej Simakov a Georgij Mišarin.
02:00'
Obrovská šance Jekatěrinburgu! Dva hráči u levé tyče nedokázali překonat Sorokina, který se lvím skokem vrhl po puku.
01:35'
Po pravém křídle se k pravé tyči hnal osamocený Torčeňuk, na kterého přihrávka ovšem neprošla.
01:26'
Skrytou střelu Naumenkova od modré čáry si Kovář pohlídal a sebejistým zákrokem přerušuje hru.
00:13'
Rozehrávku CSKA nikdo ve středním pásmu neprotečoval po odpískaném zakázaném uvolnění se vrátí hra před Sorokina.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Kuljaš, Sevostjanov, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ščemerov, Mišarin, Megalinskij, Ljamin – Simakov, Chripunov, King – Milovzorov, Paré, Krikunov – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Beck, Obidin, Česalin.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Makjejev, Blažijevskij, Ar. Sergejev, Nestěrov, M. Robinson, Kiselevič, Ožiganov, Naumenkov – Scott, Andronov, Tělegin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Ljubimov, Grigorenko, Burdasov.
CSKA Moskva

Rozjetá CSKA nepoznala chuť porážky už šest zápasů. které odehrála na domácí půdě. Poslední dvě utkání na ledě soupeře ovšem nezvládla a prohrála s Jokeritem a Vladivostokem. V těchto obou utkání hráči Moskvy nasbírali pouze jedinou branku, o kterou se postaral Šumakov. Podtrženo sečteno CSKA s bilancí branek 55:29 nasbírala pohledných čtyřicet bodů a pere se tak o druhé místo Západní konference s finským Jokeritem.
Avtomobilist Jekatěrinburg

V posledním zápase si hráči Avtomobilistu hravě poradili se Slovan a také Podolskem. Je evidentní, že Jekatěrinburgu domácí prostředí svědčí, protože z deseti domácích utkání zvítězili hned sedmkrát. Dosud nasbíraných šestatřicet bodů Jekatěrinburgu stačí na třetí místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.