KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Soči - 22. září 2017   16:00

Jekatěrinburg
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
Soči
Soči
35:02' Alexandrov  (Garbutt) • 58:56' Chochlov
Jakub Kovář (Sochatskij) – Ljamin, Megalinskij, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, Čajkovský, Ščemerov – Milovzorov, Paré, Beck – Kučerjavenko, Golyšev, Krikunov – A. Garejev, Michnov, Torčeňuk – Rasseikin, Tičar, V. Popov – Česalin.
Soči

Dlouhou dobu se v tomto zápase čekalo na gól. Ten přišel až na konci druhé třetiny, kdy se šťastně prosadil odrazem puku od brankáře Jurij Alexandrov. Ve třetí třetině jsme už mnoho šancí neviděli. V posledních minutách se Jekatěrinburg rozhodl odvolat Kováře a zkoušel to v šesti. Jenže místo vyrovnání inkasoval do prázdné branky. Hostující celek vyhrává 2:0. Domácí tým neproměnil dlouhou přesilovku pět na tři.
Československá stopa v zápase
Jakub Kovář (JEK) 22 střel, 21 zákroků.
59:40'
V poklidném tempu se závěr zápasu dohrává. Domácí celek už na zdramatizování nemá síly ani čas.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:56'
Soči právě vstřelilo branku!
A je to jasné. Hostující celek tento zápas vyhraje, ránou přes celé kluziště trefuje prázdnou branku ILJA CHOCHLOV. Bez asistence.
58:54'
Domácí celek hraje v šesti, pokouší se o vyrovnání.
57:29'
Ani jeden celek se nemůže nyní probojovat do výraznější šance.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek se pokouší vyrovnat. Ale zatím se do střelecké pozice probojovat nemůže.
56:40'
Konstantin Barulin kryje střelecký pokus, který vyslal Nikita Trjamkin. Buly před brankou Soči.
56:01'
Mnoho času už domácí celek momentálně nemá. Čtyři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny.
55:30'
54:44'
Simon Önerud se dostal do situace dva na jednoho, domácí obránce ale velmi dobře vyhodnotil situaci. Lehl si na led a zablokoval kotouč.
54:20'
Simon Önerud zavezl kotouč do útočného pásma, Casey Wellman o něj bojoval za brankou. Souboj prohrál, a tak hrají domácí.
53:53'
Hostující celek hraje přesilovku, stabilně se sice nemůže dostat do útočného pásma, ale i tak drží hru daleko od své branky.
53:30'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Anatolij Golyšev – 2 min., podražení).
52:36'
Alexej Michnov se dostal do brejku. Dlouhou dobu čekal se střelou, následně jej výborně vychytal hostující brankář. Konstantin Barulin podržel své spoluhráče.
52:06'
Ilja Krikunov se pokoušel dobruslit vyhozený kotouč, ale obrana byla rychlejší. Domácí se ke střele nedostali.
51:23'
Jakub Kovář musel zasahovat po střele soupeře. Soči hraje aktivně, vede o jednu branku a čas do konce zápasu se rychle pro domácí krátí.
50:50'
Alexej Michnov tečoval kotouč před brankou, ale překonat brankáře nedokázal. Konstantin Barulin kryje střelecký pokus.
50:30'
Casey Wellman přihrával před branku, kde byl jeho spoluhráč. Ale do zakončení se nikdo z hostujícího týmu nedostal.
50:20'
Jakub Kovář raději přidržel kotouč, Michail Mamkin se k dorážce nedostal.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Jednobrankový náskok hostujícího celku stále platí.
49:26'
Alexej Michnov se dostal do útočného pásma, ale jeho rána byla zablokovaná do ochranné sítě.
49:01'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice. Optickou převahu mají momentálně hostující hráči.
48:46'
Domácí gólman kryje další střelecký pokus Soči. Jevgenij Lapenkov neuspěl z předbrankového prostoru.
48:43'
Jakub Kovář musel být pozorný po střele soupeře. Buly před brankovou domácího celku.
48:10'
Ilja Krikunov neuspěl z předbrankové pozice.
47:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Komerční přestávka.
46:50'
46:00'
Domácí hrají přesilovku dobře, ale nemohou se stabilněji probojovat do předbrankového prostoru. Nyní neuspěl Ilja Krikunov.
45:40'
Taylor Beck čekal před brankou na přihrávku, ale kotouč se k němu nedostal.
45:01'
Taylor Beck dobře vypálil, jeho pokus kryje hostující brankář.
44:53'
Početní výhodu nyní mají domácí hokejisté, kteří tak mají možnost vyrovnat.
44:50'
Vyloučení v týmu HK Soči (Andrej Ivanov – 2 min., podražení).
44:01'
Francis Paré se propracoval do útočného pásma, svou střelu schoval za obránce, a tak musel své kvality předvést hostující gólman.
43:43'
Jakub Kovář musel být pozorný, jeden z hostujících hráčů se dostal do šance.
43:32'
42:35'
Tato přesilovka se hostujícímu celku vůbec nedaří podle představ. Domácí se zatím snadno brání.
42:10'
Konstantin Barulin má kotouč za svou brankou.
41:46'
Domácí celek vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Hosté musí další akci zakládal od své branky.
41:32'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., krosček).
40:01'
Dlouhou dobu platil bezbrankový stav. Až ve 36 minutě se díky šťastnému odrazu prosadil hostující celek. Jurij Alexandrov nahazoval zpoza branky a puk se odrazil od gólmana za čáru. Domácí v závěru třetiny neproměnili přesilovku pět na tři.
40:00'
39:55'
Konstantin Barulin kryje tvrdou ránu od modré čáry.
39:30'
Domácí se znovu pokouší něco vymyslet. Francis Paré nevypálil přesně.
39:06'
To nejhorší hosté se štěstím přečkali, Soči ve čtyřech.
38:35'
Alexandr Kučerjavenko byl zcela volný před brankou, kotouč se k němu dostal, ale nedokázal ani nadvakrát překonat brankáře soupeře. Barulin kryje.
37:55'
Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min., sekání).
37:54'
Konstantin Barulin kryje další ránu domácího týmu. Hráči v červeném hrají přesilovou hru dobře.
37:32'
Ilja Krikunov dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný.
37:06'
Vyloučení v týmu HK Soči (Alexej Cvetkov – 2 min., hákování).
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé tře třetině, Arťom Garejev se pokoušel dostat do šance, ale byl faulovaný.
36:14'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže probojovat stabilněji do útočného pásma. Druhá třetina se dohrává.
35:02'
Hostující celek se dostává do vedení hodně šťastným odrazem puku. JURIJ ALEXANDROV po Garguttově střele nahazoval puk zpoza branky do lepší pozice. Trefil českého brankáře, od kterého se kotouč odrazil za brankovou čáru. Asistence: Ryan Garbutt.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny.
34:26'
Pavel Padakin se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale domácí obrana ho nenechala vypálit.
34:00'
Jekatěrinburg se sice probojoval do útočného pásma, ale se zakončením měl velké problémy. Naopak propadl v útoku, a tak pálil na druhé straně Jevgenij Lapenkov. Jakub Kovář byl pozorný.
33:42'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
33:08'
Alexej Vasilevskij přihrával před branku, kde byl jeho spoluhráč. Ten se ale do zakončení nedostal.
32:50'
Simon Önerud ani Ilja Chochlov se nedokázali dostat v předbrankovém prostoru do vyložené střelecké pozice. Hosté hrají hodně složitě.
32:22'
32:00'
Soči hraje přesilovku velmi špatně. Nemůže se probojovat do výraznější šance.
31:27'
Sean Collins se pokoušel něco vymyslet před domácí brankou, ale jeho střelecký pokus nebyl povedený.
31:13'
Přesilovku hrají hosté a vůbec se nemohou probojovat do střelecké pozice.
30:42'
Francis Paré se dostal do útočného pásma. Místo střely ale kotouč potáhl, a tak se ke střele nedostal. Byl zastavený obráncem.
30:22'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Česalin – 2 min., hákování).
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Sledujeme vyrovnanou hokejovou bitvu, ve které na gól čekáme.
29:42'
Vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:25'
Konstantin Barulin zastavuje hru, bude se vhazovat v útočném pásmu domácího celku.
28:52'
27:54'
Kirill Ljamin to zkoušel od modré čáry, ale jeho rána byla nepřesná.
27:26'
Jegor Milovzorov se dostal do střelecké pozice, jeho pokus byl ovšem velmi nepřesný.
26:52'
26:52'
Rok Tičar dobře vypálil, jeho pokus kryje hostující brankář.
26:14'
Domácí celek má momentálně více ze hry, má také ponechanou výhodu.
25:59'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka.
25:21'
Sledujeme rychlý hokej, šance střídá šanci. Jegor Milovzorov se prezentoval dobrou ránou, ale byla zablokovaná.
24:40'
Vitalij Popov byl zcela volný mezi kruhy, kotouč se k němu dostal, ale jeho ránu výborně vyrazil Konstantin Barulin.
24:00'
Sergej Kuzněcov se hned dvakrát dostal do zakončení. Nejprve tvrdou ránou z první minul, a tak trefil výborně postaveného Kováře.
23:34'
Alexandr Kučerjavenko se dostal po nepřehledné situaci ke kotouči, ale jeho střelecký pokus byl zablokovaný.
23:16'
Alexej Vasilevskij zkoušel vypálit, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
22:48'
Přesilovka se Soči vůbec nepovedla. Jen jednou musel domácí brankář zasahovat.
22:11'
Sean Collins to zkoušel od modré čáry, brankář Jakub Kovář byl pozorný a dokázal si poradit s jeho pokusem.
21:46'
Domácí tým dostal hru znovu za branku soupeře, Vitalij Popov vyhodil puk a šel střídat.
21:20'
Početní výhodu mají k dispozici hostující hokejisté, kteří se ale nemohou stabilněji propracovat do střelecké pozice.
20:46'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Kučerjavenko – 2 min., hákování).
20:25'
Hostující celek vybojoval kotouč za svou brankou a pokusil se o rychlou protiakci. Svjatoslav Grebenščikov nevypálil dobře.
20:11'
Francis Paré se rychle po startu třetiny dostal do zakončení, ale jeho bekhendová střela postrádala přesnost.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav. Mnoho vyložených gólových šancí jsme zatím v tomto zápase neviděli. Jakub Kovář i Konstantin Barulin zatím drží čisté konto.
20:00'
19:30'
Hosté jsou pod tlakem, nemohou vyhodit.
19:10'
Domácí hokejisté se ještě pokouší něco vymyslet. Alexandr Torčeňuk hledal spoluhráče. Nakonec sám nepřesně vypálil.
19:00'
Hlasatel oznámil poslední minutu hry v první třetině.
18:30'
V poklidném tempu se třetina dohrává, ani jeden celek se nikam nežene.
17:00'
Jurij Alexandrov vrací hru za svou branku a čeká na dostřídání spoluhráčů.
16:40'
Soči hraje momentálně aktivněji, ale do vyložené střelecké pozice se přes dobrou domácí obranu nemůže probojovat.
16:20'
Eric O'Dell se prokličkoval až do předbrankového prostoru, jenže jeho zakončení postrádalo přesnost.
15:40'
Arťom Garejev se málem dostal do brejku, ale těžkou přihrávku nedokázal zpracovat podle svých představ.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, více ze hry mají momentálně hostující hokejisté.
14:41'
Francis Paré dostal přihrávku. Na malý moment měl před sebou volnou část branky, ale netrefil ideálně.
14:15'
Andrej Ivanov výborně z mezikruží vyslal kotouč na českého brankáře,který musel být pozorný a rukavicí vyrazil.
13:42'
Michail Mamkin se dostal do předbrankového prostoru a z otočky vypálil. Domácí Jakub Kovář zasahovat nemusel, neboť kotouč mířil mimo.
13:13'
Domácí celek si nyní nerozuměl při rozehrávce, a tak je z toho zakázané uvolnění.
12:25'
Francis Paré dostal dobrou přihrávku do předbrankového prostoru, ale nedokázal kotouč zpracovat a vypálit.
12:00'
Ani jeden tým se momentálně nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice. Sledujeme sice rychlý hokej, ale střel na branku je málo.
11:40'
Domácí Francis Paré se dostal do brejku, zpomalil před brankou a pokoušel se dostat puk na volného Taylora Becka. Kotouč ale trefil brusli Jurije Alexandrova, od níž se odrazil za branku.
11:15'
Nikita Ščitov mohl vypálit z dobré pozice, ale ještě hledal spoluhráče, což se ukázalo jako překombinování situace.
10:38'
Domácí tým bojuje o kotouč před brankou Soči, ale obránci byli úspěšnější, a tak se domácí k zakončení nedostali.
10:01'
Dostáváme se do druhé části hry v první třetině. Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž utkání.
09:26'
Z ničeho nic se do střelecké pozice dostal domácí celek. Ilja Krikunov z kruhu dobře vypálil, jeho pokus hostující brankář vytěsnil do ochranné sítě nad brankou.
09:17'
08:41'
Francis Paré dostal přihrávku a z první vypálil. Jeho pokus kryje Konstantin Barulin a následně si poradil i s pokusem od modré.
08:23'
Jegor Milovzorov se dostal před branku, rozehrává kombinaci v útočném pásmu.
07:53'
Domácí celek má k dispozici přesilovou hru, ale nemůže se probojovat do výraznější střelecké pozice. Sledujeme nepříliš povedenou početní výhodu.
07:17'
Vyloučení v týmu HK Soči (Vadim Chomickij – 2 min., hrubost).
07:10'
Arťom Garejev bojoval o kotouč v útočném pásmu, bude se vylučovat.
06:46'
Daniil Miromanov se málem dostal do zakončení, měl před sebou odkrytou část brány, ale domácí obránce dokázal kotouč odehrát dřív.
06:18'
Jakub Kovář dobře vyhodnotil situaci před svou brankou, vyjel si pro kotouč, a tak pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
06:03'
Alexandr Kučerjavenko dobře vypálil, jeho pokus kryje Konstantin Barulin.
05:48'
Ryan Garbutt dobře vypálil, ale ještě lépe zasáhl český brankář ve službách domácího celku.
05:24'
Jakub Kovář byl pozorný a dokázal si poradit s ojedinělou střelou hostujícího celku.
04:41'
Maxim Rasseikin hlídkoval před brankou, ovšem puk se do prostoru, kde byl, nedostal. Jeho spoluhráči kombinují za bránou.
04:07'
Alexej Michnov znovu pokračuje v aktivní hře a HK Soči se musí stále bránit.
03:44'
Eric O'Dell dokázal své spoluhráče osvobodit, kotouč vyhodil z obranného pásma tak šikovně, aby z toho nebyl icing.
03:10'
Ilja Krikunov dostal hru před branku Soči, domácí celek pokračuje v aktivní hře, Anatolij Golyšev vypálil nepřesně.
02:40'
Taylor Beck dokázal dobruslit vyhozený kotouč, a tak se icign nepíská. Domácí hráč ale neměl komu přihrát.
02:17'
Zakázané uvolnění znamená, že se hra přesune do obranného pásma domácího celku.
01:53'
Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají domácí hokejisté, ale nebezpečnější situaci si zatím nevytvořili.
01:14'
Arťom Garejev mohl zakončovat, ale rozhodl se přenechat puk spoluhráči, což se neukázalo jako dobré řešení.
00:45'
Francis Paré velmi dobře tečoval kotouč před brankou, jeho pokus ovšem nebyl dostatečně přesný.
00:22'
Jegor Milovzorov vypálil ze středního pásma, jeho střelecký pokus kryje brankář Konstantin Barulin. Vhazovat se bude v obranném pásmu Soči.
00:11'
Vadim Ščegolkov se dostal do předbrankového prostoru, ale kotouč se k němu nedostal.Následně domácí vyhodili jen na icing.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Ljamin, Megalinskij, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, Čajkovský, Ščemerov – Milovzorov, Paré, Beck – Kučerjavenko, Golyšev, Krikunov – A. Garejev, Michnov, Torčeňuk – Rasseikin, Tičar, V. Popov.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Ščitov, Alexandrov, Chochlov, Chomickij, S. Kuzněcov, Mamkin, Miromanov – Ščegolkov, Lapenkov, Cvetkov – Önerud, Wellman, Collins – O'Dell, Padakin, Garbutt – A. Ivanov, Grebenščikov, Šmeljov..
Oběma týmům se v poslední době poměrně daří, poslední zápasy vyhrály. To ovšem po dnešku platit nebude, neboť jeden z nic prohrát musí. Avtomobilist se bude moci spolehnout na podporu z hlediště.
Avtomobilist Jekatěrinburg je ve Východní konferenci na čtvrtém místě (7-0-0-4; 21 bodů). Poslední dva duely tento celek vyhrál. Uspěl nad Minskem 3:1 a Dynamem Moskva 1:0.
Tým HK Soči je na šestém místě Západní konference, odehrál 11 zápasů (6-1-0-4). Skóre má 39:29 a vybojoval dvacet bodů. Poslední tři zápasy v řadě vyhrál. Poradil si s Dinamem Riga 5:1, Novgorodem 1:0 a Čeljabinskem 5:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Avtomobilist Jekatěrinburg a HK Soči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.