KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jokerit : Jaroslavl - 23. října 2017   17:30

Jokerit
Jokerit
10:01' Jensen (Gilroy) • 37:26' Norman (Lepistö) • 39:50' Tolvanen (Lepistö)
3:4
(1:3, 2:1, 0:0)
Jaroslavl
Jaroslavl
06:29' Kozun  (Kadějkin, Kronwall) • 08:29' Kontiola  (Kadějkin, Kozun) • 18:58' Kronwall  (Kontiola, Nakládal) • 20:51' Kraskovskij  (Korškov, Polunin)
Jokerit
Zapolski (Ratilainen (A)) – Lepistö, Lundin, Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen – Palola (C), Regin, Pihlström – Jormakka, O'Neill, Tolvanen – Jensen, Norman (A), Joensuu – Anttila, Niemi, Marjamäki – Mäki.
Jaroslavl
Sudnicin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall (C), Koledov, Ljubuškin, Čerepanov, Rafikov, Manuchov – Kozun, Kontiola, Kadějkin – Averin (A), Apalkov (A), Mosaljov – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Ivanov, Alexejev, Lugin – Romanov.

Československá stopa v utkání
Jakub Nakládal (JAR) – 0+1 , 0 střel, čas na ledě 20:32
Je konec! Hosté přežili nápor ve třetí třetině a z Helsinek si odváží tři body za tři branky ve třetí třetině a jednu branku v třtině druhé. Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů.
Oddechový čas pro domácí.
58:40'
Domácí hokejisté hrají bez brankáře!
Probíhají poslední dvě minuty!
56:04'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují brankáře Lokomotivu. Zatím to nevede k vyrovnávací brance.
54:25'
Další pokus o průchod do útočného pásma zastavila ve třetí třetině skvělá obrana Lokomotivu.
52:30'
Ve třetí třetině jsou jasně aktivnější domácí, kteří se snaží ze všech sil vyrovnat. Zatím se jim to nedaří a hosté velice dobře brání.
50:07'
Daří se to až teď. Domácí se pevně usazují v útočném pásmu a pálí na brankáře Lokomotivu. Ten zatím ve třetí třetině odolává.
49:05'
Domácí se snaží vytvořit si menší tlak. Zatím se jim to, ale nedaří.
46:30'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují brankáře Jaroslavle. Ale čas na vyrovnání se jim velice rychle krátí, už zbývá jen třináct minut a třicet sekund
44:26'
Domácím se čas na vyrovnání krátí. Hosté skvěle brání střední pásmo.
40:01'
40:00'
39:50'
Jokerit právě vstřelil branku!
No to je nádhera! EELI TOLVANEN teď přihrál na mezikruží kde stál Sami Lepistö, který puk vrátil na TOLVANENA,který z první prostřelil Sudnicina. Asistence: Sami Lepistö.
39:36'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., sekání).
39:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
37:57'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Koledov – 2 min., krosček).
37:26'
A pozor! Je zaděláno na velké drama! Sami Lepistö vypálil od modré čáry. Jeho střelu Sudnicin vyrazil pouze do místa kde stál JOHN NORMAN, který prostřeil brankáře Lokomotivu. Asistence: Sami Lepistö.
35:51'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Koledov – 2 min., hákování).
35:10'
33:10'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ilja Ljubuškin – 2 min., hákování).
33:00'
Domácí budou hrát další přesilovku! A to všechno kvůli tlaku který si vytvořili ve druhé třetině.
31:43'
Domácí Jokerit je od 5. minuty třetí třetiny jasně aktivnějším týmem. Jenže zatím selhávají v koncovce.
31:07'
29:07'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., podražení).
28:58'
Hráči Lokomotivu se nemůžou vymanit z tlaku. A navíc si vysloužili přesilovku.
27:33'
A pozor! Je tu obrovský tlak domácího Jokeritu, který teď doslova uzamkl hráče Jaroslave v útočném pásmu. Hráči Lokomotivu už velice špatně bruslí.
26:19'
26:09'
Přesilovka hostů se blíží ke konci a už jí zřejmě nevyužijí. Domácí teď přežili kritickou situaci.
24:53'
Hosté se při dvojnásobné přesilovce usazují v útočném pásmu a ostřelují Zapolskiho.
24:19'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (John Norman – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesper B. Jensen – 2 min., vražení na hrazení).
22:26'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., sekání).
20:51'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
A je to 4:1! Korškov přihrál na druhou stranu brankoviště kde číhal volný PAVEL KRASKOVSKIJ, který dává pátou branku Jaroslavle. Asistence: Jegor Korškov a Alexandr Polunin.
20:01'
20:00'
18:58'
A je to o dvě branky! STAFFAN KRONWALL vypálil od modré čáry a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Petri Kontiola a Jakub Nakládal.
18:26'
Hosté se usazují v útočném pásmu a ostřelují brankáře Zapolskiho. Ten zatím v přesilové hře odolává.
17:00'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tommi Kivistö – 2 min., hákování).
16:32'
Hosté se nemohou vymanit z tlaku, který vytváří hráči Jokeritu. Uvidíme zda se jim podaří do konce první třetiny vyrovnat.
14:52'
13:42'
Domácím se přesilová hra vůbec nedaří po dalším vyhození musí Jokerit začít od své branky.
12:52'
Domácí si teď v útočném pásmu vytvořili tlak a jsou odměněny přesilovkou! Pavel Koledov je vyloučen za hákování.
10:01'
A je sníženo! NICLAS JENSEN ujel po křídle a vystřelil a o tyčku nádherně snížil na 1:2. Asistence: Matthew Gilroy.
Jokerit sice vstřelil barnku, ale rozhodčí ji po konzultaci s videorozhodčím neuznává kvůli hře vysokou holí!
08:36'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Dmitrij Lugin – 2 min., vysoká hůl).
08:29'
A je to druhá branka dnešního utkání! Alexandr Kadějkin z kruhu vystřelil a PETRI KONTIOLA tečoval puk za bezmocného brankáře Jokeritu. Asistence: Alexandr Kadějkin a Brandon Kozun.
06:29'
A je tu první branka dnešního utkání a hosté využívají přesilovku 5 na 3! Hosté z Jaroslavle teď předvedli nádherný ťukec na jehož konci stál BRANDON KOZUN, který prostřelil Zapolskiho. Asistence: Alexandr Kadějkin a Staffan Kronwall.
06:19'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Sami Lepistö – 2 min., hákování).
05:10'
Hosté se už usazují a kombinují v útočném pásmu. Zatím tomu chybí to nejdůležitější. A to střela, která by ohrozila Zapolskiho.
04:39'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (John Norman – 2 min., hákování).
04:15'
Hráči Jokeritu se snaží ze všech sil dostat do útočného pásma. Zatím však Jaroslavl skvěle obrání střední pásmo a nepouští domácí do útočného pásma.
02:33'
Hosté se dnes poprvé v utkání usazují v útočném pásmu. Zatím, ale vážněji neohrozili Zapolskiho branku.
00:01'
Jaroslavli patří v letošní sezoně páté místo v Západní konferenci. Ve 24 zápasech získal Lokomotiv 39 bodů. Hosté mají velmi dobrou formu, protože z posledních čtyř zápasů třikrát vyhráli. Poslední utkání s CSKA Moskva jim vyšlo a vyhráli 3:2pp. V kádru Jaroslavle je několik známých hokejistů jako Petri Kontiola, Maxime Talbot, Staffan Kronwall nebo český bek Jakub Nakládal.
Jokerit zvítězil již v patnácti zápasech v řadě za sebou! Na svém kontě má padesát bodů, a i přes to, že má odehráno pouze devatenáct zápasů (nejméně v KHL), tak mu patří druhé místo v celé soutěži! Za poslední čtyři duely navíc inkasovalo finské mužstvo pouhopouhou jednu branku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.