KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jugra : Čerepovec - 22. srpna 2017   16:00

Jugra
Jugra
25:29' Koroljov (Kurjanov, Valentěnko) • 60:12' Koroljov (Savinainen)
2:1
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Čerepovec
Čerepovec
00:17' Kagarlickij  (Stasenko, Bumagin)
Jugra
Proskurjakov (Fokin) – Lekomcev, Šulakov, Štajnoch, Valentěnko, Pereťagin, Meljakov, Ugolnikov – Panov, D. Makarov, Skačkov – Koroljov, Kurjanov, Savinainen – K. Majorov, Morin, Ankudinov – D. Iljin, Varfolomejev, Kupcov – Šen.
Gusev, Spirin – Nivikov, Michel
Arena Jugra
Čerepovec
J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Stasenko, Kornějev, Masuhr, Kudako, Kalašnikov, Višněvskij – Bumagin, P. Černov, Kagarlickij – Stránský, P. Holík, Rybin – Ugarov, Trubačjov, Vovčenko – Kazakovcev, Karlin, Monachov – Kodola.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Martin Štajnoch (JUG) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:36
Július Hudáček (CER) – 60 minut, 2 góly, 31 zákroků
Matěj Stránský (CER) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:53
Petr Holík (CER) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:29
Střely na branku: 33 – 18
Je dobojováno! Prodloužení trvalo jen dvanáct sekund! Hned z první akce totiž rozhodl Anton Koroljov, který vstřelil i vyrovnávací branku! Domácí útočník tedy prožil parádní vstup do nové sezóny. Severstalu se nakonec vymstilo vyloučení Petra Holíka ze závěru třetí třetiny.
Rozhodčí branku uznal a dnešní duel končí!
Tak pozor! Rozhodčí ještě odjel prozkoumat brankovou situaci s kolegou u videa!
60:12'
Jugra právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Jugra rozhoduje po dvanácti sekundách prodloužení! ANTON KOROLJOV si najel na přihrávku před branku a pohotovou střelou po ledě procedil puk pod beton hostujícího brankáře! Asistence: Veli-Matti Savinainen.
60:01'
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 32 – 18
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Ve třetí třetině jsme sice sledovali svižný hokej, ale oba brankáři podali kvalitní výkony. O držiteli bonusového bodu tedy rozhodne pětiminutové prodloužení či následné nájezdy.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:41'
Obrovská výhoda pro Jugru! V závěru základní hrací doby se totiž bude vylučovat. Dvě minuty za hákování dostává Petr Holík.
59:10'
Ani jeden z týmů se nyní nemůže usadit před brankou soupeře. Na ledě dominují obě defenzívy. Vypadá to, že se dočkáme prodloužení.
58:24'
Anton Koroljov si puk zasekl kolem vracejícího se obránce a okamžitě přihrával před branku. Jeho pobídka skončila pouze na holi obránce.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:28'
Panov si vyzkoušel další slalom! Domácí hokejista se tentokrát prokličkoval mezi kruhy, odkud zápěstím poslal kotouč vysoko nad břevno.
57:02'
Konstantin Panov se přes dva soupeře prodral až do zakončení. Domácí hokejista musel pálit z ostrého úhlu a Hudáček neměl moc práce.
56:35'
Jurij Trubačjov zakončil z volného prostoru. Hostující kanonýr mířil do horního rohu, ale Proskurjakov se ve třetí třetině rozchytal ke skvělému výkonu.
56:12'
Jugra se pokusila překvapit soupeře rychlým přechodem do útoku. Pavel Varfolomejev ale nedosáhl na skákavou přihrávku.
55:26'
Na druhé straně zkoušel štěstí Stanislav Kalašnikov. Hostující hokejista zvedal kotouč bekhendem, avšak Proskurjakov jeho pokus schoval v lapačce.
55:12'
Veli-Matti Savinainen získal puk na modré čáře, posunul si jej vpřed a vypálil zápěstím. Jeho ránu do horní poloviny branky Hudáček vyrazil.
54:20'
Nikolaj Stasenko zalehl kotouč v souboji u pravého mantinelu. Hostující hokejista zabránil přerušení hry a posunul puk na svého spoluhráče.
54:02'
Ilja Konstantin Panov čekal na přihrávku před opuštěnou branku. Makarov poslal kotouč jeho směrem, jenže obětavý Adam Masuhr tečoval puk do bezpečí.
53:12'
Domácí brankář zasahoval po střele ihned po vyhraném vhazování. Matěj Stránský pálil příklepem, jenže Proskurjakov proti jeho pokusu vytrčil beton.
53:05'
Ilja Proskurjakov ztratil při zákroku masku. Domácí brankář poté dlouho signalizoval, že mu chybí kus výstroje. Sudí nakonec přerušil hru.
52:27'
Stránský ukradl puk jednomu z domácích hokejistů a sprintoval s ním do útočného pásma. Český hokejista však nedokázal přesně rozehrát.
52:10'
Nikolaj Stasenko rozjel útočnou akci po pravé straně. Matěj Stránský se pustil do souboje v rohu útočného pásma, kde přišel o puk.
51:52'
Severstalu se vůbec nepovedla rozehrávka. Přihrávka na modrou čáru skončila na hokejkách domácích hráčů. Jugra může zaútočit.
51:07'
Už se zdálo, že hosté budou hrát další přesilovku, ale hlavní rozhodčí se po poradě domluvili na zrušení trestu.
50:42'
Dmitrij Makarov se hnal sám na Hudáčka! Domácí hokejista dostal přihrávku od obránce jako dárek, ale svou střelu poslal jen do masky hostujícího gólmana!
50:05'
Alexej Ugarov se s pukem prodral do rohu útočného pásma, kde jej předal Kagarlickému. Autor jediné hostující branky však nezakončil.
49:10'
Ivan Lekomcev uklidňuje hru za vlastní brankou. Domácí hokejisté mezitím stačili vystřídat. Čerstvé síly poslal na led i hostující lodivod.
48:35'
Znovu se hraje dlouhou dobu bez přerušení. Ani jeden z týmů se v posledních minutách nemůže usadit v útočném pásmu.
48:05'
Vitalij Šulakov přečetl nepřesnou rozehrávku soupeře a hnal se do přečíslení! Domácí obránce chtěl přihrávkou vylepšit pozici pro spoluhráče, ale Nikolaj Stasenko jeho pobídku zastavil.
47:26'
Ruslan Karlin se po pravém křídle tlačil do útočného pásma. Hostující útočník si obhodil obránce, ale ten jej tělem nepustil ke kotouči.
47:10'
Sergej Kupcov upadl v souboji za brankou hostujícího celku. Kupcov vrazil do mantinelu a zůstává ležet hodně otřesený. Rozhodčí raději přerušuje hru.
46:19'
Na druhé straně hrozil z rychlého protiútoku Nikolaj Kazakovcev, který se pokusil překvapit brankáře střelou na přední tyč. Proskurjakov zasáhl na poslední chvíli!
46:10'
Jeremy Morin objel branku hostujícího celku, otočil se na levém kruhu a dokonce zakončil. S jeho střelou neměl Hudáček problémy.
45:37'
Domácí hokejisté se nepřesnou přihrávkou sami vytlačili z útočného pásma. Proskurjakov si toho všiml a ihned napálil kotouč zpátky.
45:05'
Pavel Varfolomejev nabral rychlost ve středním pásmu. vlétl s pukem za modrou čáru a dokonce se tlačil do zakončení. Jeho pokus zablokovala obrana.
44:27'
Před domácí brankou se strhla mela. Hned tři hráči Severstalu se snažili odražený puk dotlačil za Proskurjakova záda. Domácí gólman nakonec schoval touš pod beton.
44:10'
Maxim Rybin nahodil puk od modré čáry na domácí branku. Proskurjakov předvedl vydařený zákrok ramenem. Domácí brankář se po přestávce nenudí.
43:47'
Domácí vyhodili puk za branku Severstalu. Hosté počkali na vystřídání a rozjeli další akci. Proskurjakov tentokrát zasahoval proti střele od mantinelu.
43:20'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Hosté se nadále tlačí do útočného pásma. Obránce Vitalij Šulakov nyní získal puk a poslal jej do středního pásma.
42:26'
Alexej Ugarov se středem ledové plochy tlačil do útočného pásma. Hostujícímu útočníkovi se pod nohy položil obránce, který mu puk vypíchl.
42:05'
Jurij Trubačjov poslal přihrávku zadovkou do rohu útočného pásma, kde byl jeden ze zadáků Jugry. Domácí se mohou uklidnit.
41:30'
Severstal vstoupil do závěrečné periody velmi aktivně. Hosté kombinují s kotoučem v útočném pásmu a snaží se dostat do střeleckých pozic.
41:15'
Jurij Trubačjov nahodil puk bekhendem od modré čáry na domácí branku. Ilja Proskurjakov puk zkrotil až na druhý pokus. Vhazuje se po jeho pravici.
40:35'
Dmitrij Kagarlickij dostal parádní přihrávku zpoza branky, jenže v dobré šanci nechal vyniknout domácího brankáře!
40:10'
Severstal uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Hosté se ihned vydali do útoku, jenže Dmitrij Kagarlickij přišel za brankou o puk.
40:01'
Střely na branku: 23 – 11
Druhá třetina končí! Jugra hrála po pěti minutách hry přesilovou hru. Vyloučit se totiž nechal Matěj Stránský. A domácí celek přesilovku využil. Vyrovnávací branku vstřelil Anton Koroljov ! Poté hrála Jugra další dvě přesilovky, ale v něch domácí nebyli nebezpeční. V závěru třetiny si početní výhodu vyzkoušeli také hosté, ale do šance se paradoxně dostali domácí. Hráči Jugry jeli v oslabení ve dvou na Hudáčka, ale slovenský brankář se blýskl parádním zákrokem!
40:00'
39:23'
Hudáček ještě musel zasahovat proti slabé střele z ostrého úhlu. Hostující brankář měl odkrytý výhled a bez problémů vyrazil puk do bezpečí.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:39'
V posledních minutách se hraje hodně opatrně. Ani jeden z celků už před přestávkou nechce udělat chybu, která by jej mohla stát zápas.
38:10'
Matěj Stránský operoval s kotoučem v rohu útočného pásma, poslal jej na modrou čáru, jenže následné nahození nanadělalo domácí obraně problémy.
37:39'
Dmitrij Kagarlickij si v rychlé jízdě snažil obhodit jednoho z obránců domácího celku. Zadák Jugry jeho úmysl přečetl a vypíchl puk za modrou čáru.
37:32'
36:20'
Tohle se Severstalu vůbec nepovedlo! Jurij Trubačjov si řekl o přihrávku na modrou čáru, nicméně prudká pobídka skončila na zakázaném uvolnění.
36:00'
Proskurjakov předvedl jistý zákrok a střelu od modré čáry vyrazil do rohu obranného pásma. Domácí obránci poté vyhodili puk přes všechny čáry.
35:32'
A hosté si zahrají další přesilovou hru! Anton Kurjanov si totiž odpyká dvě minuty za podražení!
35:07'
Hudáček vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a sám rozjel akci hostujícího celku. Severstal se usadil v útočné třetině.
34:34'
Oba týmy hrají v plném počtu.
34:02'
Jeremy Morin vlétl s pukem do útočného pásma. Svou střelou trefil zadní mantinel, od kterého se puk vrátil před branku, jenže Alexandr Ugolnikov v dobré pozici trefil Hudáčka!
33:12'
Domácí gólman musel znovu zasahovat. Nikolaj Stasenko vystřelil od modré čáry. Před brankou ještě clonil jeden z obránců, ale Proskurjakov si našel cestu k puku.
33:03'
Proskurjakov předvedl zajímavý zákrok. Domácí brankář doslova skočil po nahození ze středního pásma a odrazil puk do rohu obranného pásma.
32:34'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Veli-Matti Savinainen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexej Ugarov – 2 min., hrubost).
32:24'
Ilja Proskurjakov předvedl dobrý zákrok proti dělovce z pravého křídla. Domácí brankář kotouč vyrazil a obránce puk poté vyhodil do bezpečí.
32:06'
31:24'
Také Jugra hraje v oslabení hodně dobře. Domácí hokejisté drží kotouč daleko od své branky a nepouštějí Severstal za modrou čáru.
31:02'
Domácí hokejisté šli ve vlastním oslabení ve dvou na Hudáčka. Slovenský brankář se nenechal ošálit bekhendovým blafákem a poradil si také s Kurjanovovou dorážkou!
30:33'
Dmitrij Kagarlickij dostal pěknou přihrávku na pravou stranu, ale rána mu vůbec nesedla. Autor úvodní branky dnešního utkání při střele zlomil hokejku.
30:06'
První přesilovou hru si zahraje také Severstal. Konstantin Majorov dostává dvě minuty za vysokou hůl.
29:27'
Severstal si mohl vzít zpět ztracené vedení! Adam Masuhr si najel na pěknou přihrávku zpoza branky, ale Ilja Proskurjakov jeho ránu k tyči kryl!
29:07'
28:25'
Hosté tentokrát vybojovali kotouč v obranném pásmu a bez váhání jej vyhodili přes všechny čáry. Jugra má v této přesilovce čas na poslední útok.
28:12'
Až nyní brankář Hudáček přerušuje hru. Hostující brankář skočil po odraženém kotouči a přikryl jej před jedním z dotírajících střelců.
27:40'
Martin Štajnoch si sjel před branku, kam přiletěla prudká přihrávka, jenže jeden z obránců puk těsně před ním tečoval do bezpečí.
27:10'
Domácí hokejisté se znovu usadili v útočném pásmu. Jugra otáčí hru z jedné strany na druhou. Nikdo v modrém však zatím nevypálil.
27:07'
A další vyloučení! Dvě minuty za sekání tentokrát dostává Dmitrij Kagarlickij.
26:15'
Severstal se po obdržení vyrovnávací branky musí nadále bránit. Domácím hráčům totiž narostla křídla a Jugra se valí do útoku.
25:40'
Na druhé straně se Maxim Rybin rychlou kličkou zbavil svého strážce a ihned vypálil. Jeho dělovku těsně nad ledem Proskurjakov vyrazil do rohu kluziště.
25:29'
Je vyrovnáno! Jugra přeci jen dotlačila kotouč do branky! Od jednoho z hostujících obránců se kotouč odrazil k pravé tyči, kde byl ANTON KOROLJOV, který už měl snadnou práci! Asistence: Anton Kurjanov, Pavel Valentěnko.
25:25'
Mohlo být vyrovnáno! Veli-Matti Savinainen se před brankou snažil za Hudáčkova záda usměrnit odražený puk, ale hostující brankář vytáhl parádní zákrok levým betonem!
25:09'
Bude se vylučovat! Jugra si zahraje svou třetí přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Matěj Stránský.
24:38'
Konstantin Panov hlídkoval před hostující brankou. Jeho směrem však nepřiletěl ani jeden kotouč. Obrana Severstalu nedává domácím hráčům prostor.
24:02'
Pavel Valentěnko si po vyhraném vhazování v obranném pásmu vybruslil k levému mantinelu a rozjel akci domácího celku. Obrana Severstalu byla pozorná.
23:10'
Ruslan Karlin se v souboji u mantinelu opřel do Štajnocha a připravil jej o puk. Následně se do útočného pásma hnal Pavel Černov, ale Proskurjakov měl k puku blíže.
22:28'
Andrej Ankudinov se s pukem otáčel v rohu útočného pásma. Domácí hokejista si nevšiml dojíždějícího obránce, který jej o puk připravil.
22:05'
Jurij Trubačjov nahodil puk do rohu útočného pásma. Do souboje o kotouč se pustili hned tři hráči. Jako vítěz z něj vyšel Vitalij Šulakov.
21:25'
Vadim Kudako vyslal prudkou přihrávku po pravém mantinelu. Jeho pobídku si Trubačjov zpracoval až za modrou čárou v ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
21:10'
Domácí brankář musel pomoci svým spoluhráčům s rozehrávkou. Ilja Proskurjakov si zpracoval dlouhé nahození a odrazem o mantinel našel svého spoluhráče.
20:30'
Stasenko vyslal zajímavou přihrávku na modrou čáru. Za pukem spěchal Dmitrij Kagarlickij, který nenapodobil svůj kousek z úvodu první třetiny.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Alexandr Ugolnikov vyhrál vhazování a Jugra ihned rozjela útok. Nikolaj Stasenko však získal puk.
20:01'
Střely na branku: 9 – 3
První třetina je minulostí! Severstal vlétl do nové sezóny KHL jako velká voda! Už po sedmnácti sekundách otevřel skóre Dmitrij Kagarlickij ! Jugra poté zvýšila aktivitu a tlačila se do útoku. Domácí celek dokonce hrál dvě přesilové hry, jenže brankář Július Hudáček nemusel řešit vážné nebezpečí. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
20:00'
19:27'
Sergej Pereťagin se od pravého mantinelu hnal na branku hostujícího celku, jenže rána mu vůbec nesedla a Hudáček nemusel zasahovat.
19:01'
18:47'
Daniil Iljin vlétl s pukem do útočného pásma, kde se dokonce dostal ke střele. Hudáček jeho pokus vyrazil před sebe a Stasenko puk poslal do bezpečí.
18:10'
Pavel Varfolomejev měl na starost rozehrávku na modré čáře. Domácí hokejista trefil brusle jednoho z obránců a puk se odrazil do středního pásma.
17:31'
Až nyní se Alexej Ugarov dostal k volnému puku u levého mantinelu a vysokým obloučkem jej poslal až za branku domácího celku.
17:05'
Hosté znovu uspěli na vhazování v obranném pásmu, ale Nikolaj Stasenko tentokrát nevyhodil puk do středního pásma. Jugra může kombinovat.
17:01'
Uvidíme další přesilovou hru domácího celku. Hráčská lavice Severstalu dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyký Bumagin.
16:27'
Konstantin Panov vybojoval puk na modré čáry a okamžitě poslal prudkou přihrávku před branku. Obránce Stasenko jeho pobídku na poslední chvíli vypíchl.
16:04'
Alexandr Bumagin se po pravém křídle řítil do útočného pásma. Na modré čáře si jej vzal do parády obránce, který jej přišpendlil k mantinelu.
15:28'
15:00'
Domácím fanouškům se výkon Jugry v přesilové hře vůbec nelíbí, což dávají najevo hlasitým pískáním. Hosté drží puk daleko od branky.
14:31'
Až nyní se Pavel Valentěnko odhodlal ke střele od modré čáry. Do jeho pokusi si obětavě lehnul jeden z obránců, od nějž se puk odrazil za modrou čáru.
14:05'
Severstal se znovu zmocnil puku ve vlastním obranném pásmu a hosté jej poslali za branku domácího mužstva. Jugra se nemůže usadit v útočné třetině.
13:40'
Hosté uspěli na vhazování v obranném pásmu a po krátké kombinaci za brankou vyhodili kotouč přes všechny čáry. Jugra musí začít nanovo.
13:28'
Bude se vylučovat! První přesilovku dnešního utkání si zahraje Jugra. Dvě minuty za hrubost dostává Nikolaj Kazakovcev.
13:00'
Alexandr Ugolnikov složil ukázkovým hitem jednoho z hostujících útočníků. Domácí hokejista pobavil diváky na tribunách a sklidil potlesk.
12:22'
Višněvskij zavezl puk do útočného pásma, kde jej pouze nahodil na branku a podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku.
12:04'
Dmitrij Kagarlickij se ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu dostal ke střele z otočky. Jeho projektil zablokoval obětavý obránce.
11:32'
Alexandr Ugolnikov zkusil štěstí dělovkou od pravého mantinelu. Hudáčkovi sice kotouč vypadl z výstroje, ale obránci Severstalu vyčistili prostor před brankou.
11:03'
Jeremy Morin si na levém křídle počkal na přihrávku na modrou čáru, jenže i on se nakonec dostal do ofsajdu. Hosté měli z pekla štěstí!
10:22'
Stanislav Kalašnikov podržel kotouč za vlastní brankou a počkal na střídání svých spoluhráčů. Hostům se v posledních minutách podařilo otupit tlak Jugry.
10:03'
Severstal mohl přidat druhou branku! Petr Holík se před domácí brankou natahoval po pěkné přihrávce od mantinelu a lehkou tečí těsně minul branku!
09:22'
Nikolaj Kazakovcev si zpracoval přihrávku do útočného pásma, ale radost mu pokazil ofsajd. Hostující hokejista byl příliš rychlý. Vhazuje se ve středním pásmu.
09:02'
Konstantin Panov se od modré čáry ukázal pěknou střelou zápěstím. Hudáček měl však zcela odkrytý výhled a vychutnal si snadný zákrok.
08:40'
Alexandr Jevsejenkov si s přehledem pohlídal nahození do útočného pásma. Hostující zadák dokonce kotouč převzal a rozjel další akci.
08:10'
Matěj Stránský uspěl v souboji ve středním pásmu a získal kotouč pro hostující celek. Severstal může po dlouhé době zaútočit.
07:23'
Jugra hraje hodně aktivně. Ivan Lekomcev si středem ledové plochy nabruslil do volného prostoru a zápěstím prověřil pozornost hostujícího gólmana.
07:05'
Hostující brankář měl velké problémy s nahozením od pravého mantinelu. Hudáček puk vyrazil pouze před sebe, kde naštěstí pro hosty nebyl nikdo v modrém.
06:42'
Dmitrij Makarov vybruslil zpoza branky na levý kruh, kde se s pukem na hokejce pokusil otočit, jenže z bekhendu nevyslal nebezpečnou střelu.
06:08'
Pavel Varfolomejev operoval s kotoučem za brankou soupeře. Obránci Severstalu mu nakonec nedovolili rozehrát a vytlačili jej za modrou čáru.
05:25'
Martin Štajnoch se natahoval po přihrávce mezi dva soupeře. Domácí hokejista kotouč pouze protečoval za branku, kde si jej vzali zadáci Severstalu.
05:08'
04:20'
Nikolaj Stasenko musel dávat pozor na dotírajícího útočníka domácího celku. Obránce Severstalu se s pukem otočil a ještě stačil rozehrát.
04:00'
Domácí fanoušci se dožadovali vyloučení! Martin Štajnoch totiž přišel v souboji na modré čáře o hokejku. Podle rozhodčí to ale bylo čistým způsobem.
03:27'
Dmitrij Makarov vlétl do útočného pásma příliš brzy a další akci Jugry zastavuje postavení mimo hru. Dokonce se jednalo o úmyslný ofsajd, vhazuje se před domácím brankářem.
03:08'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vitalij Višněvskij – 2 min., hrubost).
02:32'
Martin Štajnoch operoval u mantinelu v útočném pásmu, vybruslil si kolem něj do střelecké pozice, jenže svou střelou minul branku.
02:10'
Jugra se tlačí do útoku. Jevgenij Skačkov vjel po levém křídle do útočného pásma, nicméně nepřesným bekhendem vyhnal své spoluhráče za modrou čáru.
01:21'
Sergej Pereťagin napřáhl od modré čáry. Proti jeho pokusu vystartoval jeden z hráčů Severstalu, který schytal tvrdý zásah nad kotník.
01:10'
Jurij Trubačjov uspěl v souboji s jedním z útočníků v rohu obranného pásma, jenže poté ztratil kotouč a hostující brankář musel zasahovat.
00:58'
Jugra se ihned vydala do útoku s pokusem o bleskovou odpověď. Pavel Šen zkoušel překonat brankáře z ostrého úhlu, jenže minul branku.
00:17'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Tak to je start jako hrom! Hokejisté Čerepovce uspěli na úvodním vhazování a hned z první akce se dokázali prosadit! DMITRIJ KAGARLICKIJ vlétl s pukem do útočného pásma, objel branku a zasunul kotouč do odkryté klece! Asistence: Nikolaj Stasenko, Alexandr Bumagin.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní arénou ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Jugra bude hrát v modrých dresech, zatímco Čerepovec sehraje úvodní duel nového ročníku KHL v bílém.
Vzájemné duely 2016/2017

Čerepovec – Jugra 1:3
Jugra – Čerepovec 2:1 po nájezdech
V dresu Severstalu bychom dnes měli sledovat Matěje Stránského.
Jugra Chanty-Mansijsk

Naopak Jugra nezažila zrovna povedené léto. Chanty-Mansijsk sehrál hned devět duelů a jen jednou dokázal vyhrát v základní hrací době. Kromě toho si připsal dva triumfy v prodloužení. V generálce na start ligového ročníku však doma podlehl 3:4 Jekatěrinburgu.
Severstal Čerepovec

Severstal Čerepovec má za sebou solidní přípravu. Ze sedmi duelů vyhrál hned čtyřikrát! Navíc si připsal skalp Jokeritu, Čeljabinsku či Soči. Severstal navíc v přípravě inkasoval málo branek a i dnes se bude snažit vycházet ze zajistěné defenzívy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.