KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jugra : Jekatěrinburg - 7. prosince 2017   15:00

Jugra
Jugra
0:4
(0:0, 0:4, 0:0)
Jekatěrinburg
21:05' Timašov  (A. Garejev) • 28:35' Kuljaš  (Parenteau, Paré) • 30:39' Torčeňuk  (A. Garejev, Timašov) • 32:39' Kučerjavenko  (Čajkovský, Milovzorov)
Jugra
Proskurjakov (Šaryčenkov) – Viklund, Několenko, Vitásek, Ugolnikov, Kozlovskij, Lekomcev, Pogorišnyj – Varfolomejev, Pestuško, Savinainen – Koroljov, A. Michejev, V. Polák – Buljanskij, Panov, K. Majorov – Jerkin, Gajdejk, Gryzmin – Kupcov.
Sojn, Ibatulin – Palej, Ponamarenko
Arena Jugra
2 100 diváků
Sochatskij (Jakub Kovář) – Ljamin, Timašov, Alexej Vasilevskij, Čajkovský, Kuljaš, Jegoršev, Sevostjanov, Mišarin – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Paré, King, Parenteau – Simakov, Česalin, Pestunov.

Česká stopa v zápase
Vojtěch Polák (JUG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:12
Ondřej Vitásek (JUG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:25
O výsledku zápasu rozhodla druhá třetina, kterou vyhrál Avtomobilist Jekatěrinburg 4:0. Díky tomu byl zápas rozhodnut.
59:35'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:15'
Vojtěch Polák nedokázal udržet útočné pásmo, a tak se dokázal bránící celek osvobodit.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry, přesilovku hraje domácí celek.
58:32'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kuljaš – 2 min., podražení).
58:07'
Kirill Ljamin získal puk v útočném pásmu, šetřil cenné vteřinky. Jugra tento zápas prohraje.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i zápase.
57:33'
Ivan Lekomcev si čekal o přihrávku na modré čáře, jeho pokus byl následně zablokovaný obráncem.
57:27'
Vladimir Sochatskij musel zasahovat proti střele domácího hráče. Alexandr Ugolnikov zakončoval a hostující gólman byl pozorný.
57:09'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, hosté vedou o čtyři branky.
54:09'
Stěpan Gryzmin se ve středním pásmu střetl se soupeřem, oba hokejisté jsou otřesení, ale v zápase budou pokračovat.
53:25'
Alexandr Šaryčenkov kryje střeleckýpokus od modré čáry.
53:00'
Ondřej Vitásek má kotouč za svou brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů, takticky hraje hostující celek velmi dobře.
52:23'
Jugra se pokouší probojovat do výraznější střelecké pozice, zatím ale hostující defenziva podává velmi dobrý výkon.
50:47'
Tobias Viklund kombinoval se svými spoluhráči v útočném pásmu, ale on ani jeho kolegové se nemohou probojovat do zakončení.
50:30'
Vladimir Sochatskij kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Přesilovku znovu hrají domácí.
50:06'
Hosté hrají ve čtyřech.
49:58'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kuljaš – 2 min., hrubost).
49:55'
Přesilovka se domácímu týmu vůbec nedaří, Jugra se nemůže propracovat do útočného pásma stabilněji. Hostující brankář mnoho práce nemá.
48:06'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Georgij Mišarin – 2 min., držení hole).
48:06'
Komerční přestávka.
47:50'
Arťom Garejev se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
47:35'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene, hraje se ve středním pásmu.
47:30'
46:10'
Ani jednu výraznější střelu si Jugra nepřipsala v přesilové hře.
45:51'
Pavel Varfolomejev hledal spoluhráče před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.
45:30'
Hraje se ve středním pásmu, hokejisté ve tmavém se nemohou probojovat do střelecké pozice.
44:43'
Domácí celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
44:30'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Torčeňuk – 2 min., podražení).
43:14'
Alexandr Torčeňuk se prorapcoval do střelecké pozice, jeho pokus končí jen malý kousek mimo branku.
42:40'
Hostující celek kontroluje hru, domácí hráči se sice snaží, ale nemají příliš prostoru pro kombinační hru.
41:12'
Vladimir Sochatskij kryje střelu, kterou vyslal Konstantin Majorov. Buly před brankou hostujícího celku,
40:33'
Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí Ondřej Vitásek se dostal do brejku, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
40:01'
Čtyři góly jsme viděli ve třetí třetině, hosté tak udělali velký krok k výhře v tomto zápase.
40:00'
39:25'
Dmitrij Pestunov zakončil od modré čáry, jeho střelecký pokus byl ztečovaný do ochranné sítě nad brankou.
39:00'
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry ve druhé třetině. Alexandr Šaryčenkov kryje střelu od modré čáry, buly před domácí brankou.
38:06'
Domácí Jugra se pokouší něco vymyslet před brankou hostů, ale domácí hráči se nemohou propracovat do výraznější šance.
37:34'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, hostující celek má jednoznačně více ze hry.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:54'
Alexandr Kučerjavenko výborně vypálil, jeho pokus kryje domácí gólman. Vhazovat se bude před jeho brankou.
36:05'
Alexandr Šaryčenkov kryje kotouč, komerční přestávka.
36:00'
Ve druhé třetině jsme viděli čtyři branky zatím a všechny vstřelil hostující celek.
35:38'
35:01'
Probíhá poslední minuta hry z dlouhé přesilovky, hostující celek využil početní výhodu pět na tři. Nyní je dál v útočném pásmu.
34:30'
Nyní se už Jekatěrinburg nemůže tak snadno dostat do útočného pásma, domácí obrana hraje pozorně.
32:39'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Přesillovka pět na tři proměněna. Postaral se o to hostující ALEXANDR KUČERJAVENKO, který si vybruslil od mantinelu až před branku a poslal kotouč přesně k tyčce. Asistence: Michal Čajkovský a Jegor Milovzorov.
32:16'
Avtomobilist bude hrát dvě minuty přesilovou hru pět na tři.
32:16'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Alexandr Šaryčenkov – 2 min., podražení).
31:52'
Jekatěrinburg kombinuje na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet před brankou, Georgij Mišarin zakončoval nepřesně.
31:20'
Hostující celek hraje dlouhou přesilovou hru, může se tak pokusit navýšit své vedení.
30:39'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Sergej Kupcov – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, sekání).
30:39'
Krásně kotouč před brankou tečoval po Garajevově střele obranou zapomenutý ALEXANDR TORČEŇUK. Asistence: Arťom Garejev a Nikolaj Timašov.
30:28'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Arťom Buljanskij – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
30:27'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka.
29:27'
Hostující celek se usadil na útočné polovině, ale do výraznější šance se propracovat nemůže.
29:20'
28:35'
Hostující celek navyšuje své vedení, střelu spoluhráče od modré čáry velmi dobře před brankou usměrnil mezi tři tyče DENIS KULJAŠ. Asistence: P.A. Parenteau a Francis Paré.
27:51'
Konstantin Majorov a Kirill Ljamin bojovali o kotouč v útočném pásmu Jugry, k puku se ale dostal obránce, který jej odehrál do bezpeční vzdálenosti.
27:08'
Alexej Vasilevskij se dostal do zakončení, domácí brankář výborně zasáhl a překazil mu gólovou radost.
26:13'
Jevgenij Česalin dostal hru do útočného pásma, ale nedokázal přesněji zakončit.
25:13'
Konstantin Panov byl zaparkovaný v předbrankovém prostoru, jeho pokus byl nepřesný. Jemně tečoval kotouč, ale mimo branku.
24:50'
Jekatěrinburg se propracoval do rychlé protiakce, ale akce končí pro postavení mimo hru.
24:27'
Další vhazování před hostujícím brankářem. Veli-Matti Savinainen zakončoval od modré čáry, ale jeho pokus byl zablokovaný.
23:31'
Domácí celek vyhrál buly v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostal.
23:05'
Jugra se pokouší vyrovnat, do dobré střelecké pozice se dostal Pavel Varfolomejev, jenže jeho rána končí těsně mimo branku.
21:05'
Hostující celek proměnil přesilovou hru a dostává se do vedení, tvrdou ránou od modré čáry prostřelil NIKOLAJ TIMAŠOV vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Arťom Garejev.
20:51'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Tobias Viklund – 2 min., hákování).
20:41'
Arťom Garejev se probojoval do výborné střelecké pozice, ale byl faulovaný. Zakončit tak nedokázal.
20:01'
V první třetině jsme mnoho vyložených šancí neviděli, gólmani obou týmů předvedli dobrý a bezchybný výkon, a proto platí po dvaceti minutách bezbrankový stav.
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
19:23'
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:53'
Ilja Krikunov vypálil při vlastním oslabení, jeho pokus byl zablokovaný.
18:30'
Avtomobilist posílá kotouč přes všechny čáry. Domácí se nemohou dostat do pásma.
18:14'
Alexandr Ugolnikov má kotouč za svou brankou, pokouší se něco vymyslet, ale spíš čeká na dostřídání spoluhráčů.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:23'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Timašov – 2 min., držení protihráče).
17:17'
Sledujeme poklidnou pasáž hry, hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji probojovat do zakončení.
15:51'
Veli-Matti Savinainen se pokoušel kotouč procpat do předbrankového prostoru, ale nepodařilo se mu to.
15:31'
Maxim Pestuško dobře zakončoval z mezikruží, s jeho pokusem si brankář poradil.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze třetiny, přesilovka Jugry se dostává do své druhé poloviny.
14:30'
Početní výhodu nyní hrají domácí, kteří se tak mohou pokusit vstřelit první branku zápasu.
14:07'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michal Čajkovský – 2 min., nedovolené bránění).
14:04'
Maxim Pestuško si vybruslil do útočného pásma a vynutil si faul.
13:39'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, na výraznější střelecký pokus čekáme.
13:15'
Alexandr Šaryčenkov kryje kotouč po střele Denise Kuljaše, a proto se bude vhazovat před brankou domácího týmu. Nejprve ale komerční přestávka.
12:00'
Arťom Garejev se propracoval do útočného pásma, puk získal za brankou, sám se do střelecké pozice nedostal, a ani jeho pas nebyl dvakrát přesný.
11:07'
Vladimir Gajdejk se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho rána z předbrankového prostoru zápěstím končí nad brankou.
10:45'
Konstantin Majorov napřáhl z mezikruží, jeho pokus byl hodně nepřesný.
10:18'
Tobias Viklund se vracel za svou branku pro puk, následně se jeho spoluhráči dostali do útočného pásma, ale vypálit nedokázali.
09:53'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se vyloženě nikam nežene, mnoho šancí k vidění momentálně není.
09:04'
Po zakázaném uvolnění se znovu bude vhazovat před brankou hostujícího celku.
08:40'
Alexej Michnov zakončoval, Alexandr Šaryčenkov byl pozorný, přerušuje hru, komerční přestávka.
07:03'
Jekatěrinburg špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou hostujícího celku. Dmitrij Pestunov vyhrál buly.
06:05'
Jugra velmi dobře napadá, hosté tak nemají klid na vytvoření nějaké kloudné akce.
05:44'
Nikolaj Timašov se musel vracet za svou branku do obranného pásma, Jekatěrinburg se následně dostal do postavení mimo hru.
05:23'
Arťom Buljanskij obkroužil branku a dostal se do střelecké pozice, jeho rána ale byla zablokovaná.
03:55'
Oba týmy už hrají v plném počtu.
03:22'
P.A. Parenteau zablokoval střelecký pokus od modré čáry, gólman tak zasahovat vůbec nemusel.
02:45'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, která lépe vychází hostujícímu celku. Alexej Michnov dobře vypálil, a tak musel domácí brankář zasahovat. Alexandr Šaryčenkov byl pozorný.
02:18'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michal Čajkovský – 2 min., držení protihráče).
01:55'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Jurij Kozlovskij – 2 min., držení hole).
01:35'
Denis Kuljaš vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný. Gólman domácího týmu ani zasahovat nemusel.
01:09'
Alexandr Ugolnikov se vrátil za svou branku, odkud rozehrává.
00:45'
Zápas začíná, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí momentálně k vidění není.
00:01'
Jugra Chanty-Mansijsk odehrála 39 zápasů (3-7-5-24; 28 bodů) a v tabulce je na posledním místě ve Východní konferenci. Z posledních pěti zápasů prohrála všechny. Nestačila na Helsinky 0:1, Dynamo Minsk 1:2, Jaroslavl 1:3, Jugru 0:3 a 3:4 v prodloužení.
Avtomobilist Jekatěrinburg odehrál 38 zápasů s bilancí 18-3-6-11 a vybojoval 66 bodů. V tabulce Východní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Novgorodem 5:1, Spartakem Moskva 4:2 a Čerepovcem 5:0. Nestačil na Dinamo Rigu 2:3 v prodloužení a v nájezdech na Omsk 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Jugra Chanty-Mansijsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.