KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Lada : Čerepovec - 24. listopadu 2017   16:00

Lada
Lada
11:49' Kapustin (D. Ježov, Novotný) • 31:50' Filatov (Mastrjukov) • 55:02' Zernov
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
Čerepovec
Čerepovec
01:43' Mereskin   • 25:34' Ščerbina  (Višněvskij)
Lada
Ivannikov (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Kirillov, Kostromitin, Suchich – Valujskij, Kapustin, Novotný (A) – Bělousov, Babenko, Zernov – Harper, Mastrjukov, Filatov – Achmetov, A. Strelcov, Soin (A) – Rachimullin.
Konstantin Gordenko, Viktor Gashilov – Evgeny Antonov, Evgeny Streltsov
Lada Arena
Čerepovec

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Vyhrané buly: 35:25
Je konec. Lada nakonec vyhrála 3:2 i přesto kolik měl Čerepovec střel.
V první třetině na ledě dominoval Severstal Čerepovec, ale výsledek je nerozhodný 1:1. Už ve 2. minutě se prosadil Alexandr Mereskin. Ovšem ve 12. minutě srovnal Kirill Kapustin.
Ve druhé periodě jsme se rovněž dočkali dvou gólů a opět po jednom na každé straně. Nejdříve se ve 26. minutě prosadil Alexandr Ščerbina, ale ve 32. minutě srovnal Nikita Filatov. Ke konci třetiny ještě měli domácí přesilovou hru, tu ovšem nevyužili. Tlak hostů je obrovský a poměr střel na bránu to jasně potvrzuje. Střely na bránu po dvou třetinách jsou v poměru 22:6 pro Čerepovec.
Ve třetí třetině měl ve 45. minutě Filatov samostatný nájezd, ale na Hudáčka neuspěl. Ovšem v 56. minutě využil zaváhání hostující obrany Denis Zernov a zajistil tak Ladě výhru 3:2.

58:34'
Nyní se hraje v pásmu Lady, uvidíme jestli se dočkáme vyrovnávací branky.
57:48'
Severstal nemůže projít přes střed hrací plochy.
56:48'
Hosté se snaží o vyrovnávací branku, ale Lada se zatím dobře brání a šla do protiútoku.
55:02'
Lada právě vstřelila branku!
Obrovská chyba hostující obrany, která přímo darovala puk DENISOVI ZERNOVI, ten následně uspěl i před vyjíždějícím brankářem a poslal Ladu poprvé v zápase do vedení! Bez asistence.
50:24'
Lada si vytvořila tlak v pásmu Severstalu, ale branku nevstřelila.
48:59'
46:59'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., vražení na hrazení).
45:51'
44:35'
44:05'
Potom co se Alexei Ugarov dopustil nedovoleného zákroku u své brány, když zalehl puk měl samostatný nájezd Nikita Filatov. Ovšem ten neproměnil a stav je stále 2:2!
43:51'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., sekání).
42:35'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Shane Harper – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Oleg Jašin – 2 min., sekání).
41:54'
Zernov se pokoušel projít středem přes Geraškina, ovšem hostující hráč skvěle zasáhl a puk mu odebral.

37:14'
Domácím se nepodařilo nějaké větší ohrožení brány při první přesilové hře.
35:59'
Hosté vyhráli buly ve svém pásmu a vyhodili puk do bezpečí.
35:27'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Oleg Jašin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
34:52'
Ovšem domácí zachytili puk a okamžitě jdou dopředu. Harper z levé strany dával před bránu, kde byl nachystaný Filatov, ale puk skončil vedle svatyně Čerepovce.
33:51'
Hosté jsou v pásmu domácí Lady.
31:50'
Lada podruhé v zápase srovnává! Skvělou souhru ukázali Alexej Mastrjkukov a NIKITA FILATOV, když první zmiňovaný našel před bránou volného kolegu a ten srovnal stav na 2:2. Asistence: Alexej Mastrjukov.
27:45'
Trubačjov obdržel přihrávku do uličky, ale následně skončil puk u domácích hráčů.
25:34'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Čerepovec jde zpátky do vedení! Vitalij Višněvskij napálil puk do zadního mantinelu, odkud se kotouč odrazil před bránu Ivannikova, kde byl připraven ALEXANDR ŠČERBINA a ranou nad lapačku domácího brankáře změnil stav utkání na 2:1 Pro Severstal Čerepovec. Asistence: Vitalij Višněvskij.
22:56'
Alexej Mastrjukov jel po levé straně, poté nahodil puk před bránu, ale žádné vážnější ohrožení brány Hudácka z toho nebylo.
21:35'
Hosté se dostali do pásma Lady, ale následně Zernov vybojoval puk a založil nový útok domácích.
20:54'
Hned od začátku třetiny se hraje velmi aktivně.

14:52'
Sergej Soin vyrazil po levé straně, ale následně chtěl najít spoluhráče na pravé straně, což nebyl dobrý úmysl, jelikož hostující obránce kotouč zachytil.
11:49'
Hosté se dopustili faulu a tak Lada zkusila hrát v šesti hráčích což se vyplatilo! Denis Ježov našel před bránou volného KIRILLA KAPUSTINA a ten neměl problém vstřelil kotouč do poloprázdné svatyně Čerepovce. Asistence: Denis Ježov a Jiří Novotný.
10:14'
Následně ovšem skvěle zapracovala domácí obrana a puk vyhodila do bezpečí.
09:23'
Severstal Čerepovec se opět dostal do pásma Lady.
08:42'
Konstantin Kornějev se dostal do pásma Lady a vypálil z modré, ovšem jeho rána minula bránu Ivannikova.
07:51'
Následně ovšem Kirill Kapustin ztratil puk, když se sváděl těžký boj u mantinelu.
07:21'
Domácí se řítí dopředu, Kirill Kapustin to zkouší po pravé straně.
06:58'
Alexej Mastrjukov se dostal do šance, ale stav utkání nesrovnal.
06:14'
Nikita Filatov vystřelil z modré, Alexej Mastrjukov se snažil tečnou puk, ale slovenský brankář Július Hudáček byl připraven.
05:12'
Domácí jsou v pásmu Severstalu Čerepovec, kde se budou snažit vystřelit na bránu.
01:43'
Čerepovec po necelých dvou minutách hry se dostává do vedení! ALEXANDR MERESKIN byl velmi důrazný před bránou Ivannikova a doslova kotouč procpal do brány! Bez asistence.
00:01'

Lada Toljatti: Ivannikov (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Kirillov, Kostromitin – Valujskij, Kapustin, Novotný (A) – Bělousov, Babenko, Zernov – Harper, Mastrjukov, Filatov – Achmetov, A. Strelcov, Soin (A) – Rachimullin.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – V. Vasiljev, Jevsejenkov (A), Masuhr, Kornějev, Višněvskij, Verjovkin, Kudako – Kagarlickij (C), P. Černov, Jašin – Trubačjov (A), Vovčenko, Stránský – Mereskin, Mons, Ugarov – Ščerbina, Karlin, Monachov – Geraškin.

Rozhodčí: Konstantin Gordenko, Viktor Gashilov – Evgeny Antonov, Evgeny Streltsov.
Severstal Čerepovec:

Čerepovec je na tom o něco lépe a v Západní konferenci se nachází na sedmém místě s padesáti dvěma body a skóre 72:82. Z posledních deseti zápasů vyhráli hned sedmkrát. Nejlepším střelcem je s jedenácti góly Kagarlitsky. Hlavním trenérem je rus Alexander Gulyavtsev.
Lada Toljatti:

Lada se ve Východní konferenci nachází na třináctém místě s dvaceti osmi body a skóre 61:86. Prohráli už čtyři zápasy v řadě a letos se jim příliš nedaří. Nejlepšími střelci jsou s osmi góly Kapustin a Zernov. Hlavním trenérem je lotyš Artis Abols.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Lada Toljatti a Severstal Čerepovec. Naposled se tato mužstva spolu utkala před čtyřmi dny ledě Čerepovce. Lada se sice dostala do vedení už v 5. minutě, ale na konci první třetině vedli domácí 3:1. Ve druhé třetině dala Lada dva góly, ale domácí se opět dostali do vedení a vedli 4:3. V poslední periodě Lada srovnala a šlo se do prodloužení. V něm branka nepadla a došlo na samostatné nájezdy. V něm se dvakrát prosadili domácí hráči, kdy jeden nájezd proměnil i český útočník Matěj Stránský. Čerepovec tak vyhrál 5:4 na nájezdy. Vyrovnanost obou týmů potvrzuje to, že z posledních pěti zápasů se šlo minimálně třikrát do prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.