+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.

KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Lada : Jokerit - 12. října 2017   17:00

Ukončeno
Lada
Lada
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
Jokerit
Jokerit
06:13' Gilroy  (O'Neill) • 12:03' Palola  (Huhtala, Regin) • 22:25' O'Neill   • 41:35' H. Ikonen  (Norman)

Sestava Lada
Lazušin (23. Krasotkin) – D. Ježov, Ch. Genoway, Kostromitin, Sotnieks, Maleňkich, Ďjakov, Gurkin – Filatov, Kapustin, Zernov – Mastrjukov, Babenko, Rachimullin – Valujskij, Skorochodov, Něstěrov – A. Strelcov, Bočarov, Achmetov.
Sestava Jokerit
Zapolski – Lundin, Lepistö, Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen – Palola, Regin, Huhtala – Joensuu, O'Neill, Tolvanen – Norman, H. Ikonen, Pihlström – Anttila, Marjamäki, Mäki.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 22 – 36
Je konec! Jokerit Helsinky zvládl utkání na ledě Toljatti a zvítězil 4:0! Finský celek nakročil za vítězstvím už v první třetině, kterou opanoval po brankách Gilroye a Paloly! Po přestávce dokonce hosté skórovali v oslabení. Chybu domácí obrany potrestal Brian O´Neill! Poté tempo hry poněkud opadlo. Na další branku se čekalo až do třetí třetiny, ve které se prosadil Henri Ikonen ! Jokerit poté zařadil nižší rychlostní stupeň, ale soupeře už k ničemu nepustil a připsal si zaslouženou výhru.
60:00'
Konec zápasu.
59:02'
Další přechod domácího výběru do útoku zastavuje postavení mimo hru. Příliš rychle spěchal do útočného pásma Stanislav Bočarov. Vhazuje se ve středním pásmu.
58:22'
Filatov tentokrát pálil z levé strany, avšak Ryan Zapolski dával pozor a jeho ránu vykopl betonem mimo tři tyče. Lada však zůstává u kotouče.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:36'
Nikita Filatov vyvezl kotouč do útočného pásma a zakončil z ostrého úhlu. Jeden z obránců Jokeritu srazil jeho ránu do rohu kluziště.
57:06'
Genoway napřáhl ke střele od modré čáry. Zapolski měl zcela zakrytý výhled, jenže Genoway svůj pokus vyslal vysoko nad branku.
56:33'
Igor Skorochodov měl na hokejce snižující branku! Domácí hokejista si sjel na parádní přihrávku před branku, jenže trestuhodně minul odkrytou klec!
56:10'
Antti Pihlström oslovil Regina, který mohl zakončovat z pravého křídla, jenže rána mu vůbec nesedla a kotouč prosvištěl nad břevnem.
55:32'
Dmitrij Kostromitin operoval s pukem v útočném pásmu. Domácí obránce s ním vybruslil na modrou čáru, odkud však nedokázal zakončit.
55:10'
Charles Genoway uspěl v souboji v rohu obranného pásma a po mantinelu vyhodil puk za modrou čáru. Domácí mohou zaútočit alespoň na kosmetické snížení.
54:18'
Peter Regin si nabruslil na přihrávku před branku domácího mužstva. Hostující tahoun se nedokázal otočit a důrazný obránce jej připravil o kotouč.
54:02'
Hosté v plném počtu.
reklama
Vsaď si na zápas bez rizika až za 500 Kč a sleduj další přímé přenosy ZDE.
53:07'
Hosté znovu vybojovali kotouč ve vlastním obranném pásmu a ihned jej vyhodili přes všechny čáry. Závěr dnešního utkání se už pouze dohrává.
52:38'
Alexandr Něstěrov dostal přihrávku do volného prostoru, nabruslil si do skvělé pozice, jenže zápěstím trefil připraveného brankáře Jokeritu. Vhazuje se po jeho pravici.
52:02'
Lada si zahraje přesilovku! Dvě minuty za podražení si odpyká Olli Palola.
51:02'
Alexandr Něstěrov projel s pukem do útočného pásma. Domácí hokejista napřáhl od modré čáry, nicméně trefil jen prostor, kde byl připravený Zapolski.
50:31'
Brian O´Neill vyvezl puk do útočného pásma a z ostrého úhlu jej nahodil na branku. Domácí gólman byl připraven a před dotírajícím soupeřem raději přerušil hru.
50:10'
Charles Genoway projel s pukem za branku Jokeritu, kde se krásnou kličkou zbavil obránce, jenže jeho zadovku nepochopil nikdo v šedém dresu.
49:32'
Na druhé straně dostal Marko Anttila přihrávku mezi kruhy, ale rána mu vůbec nesedla a jeho zakončení srazil Dmitrij Kostromitin do rohu obranného pásma.
49:10'
Domácí sice aktivně napadali rozehrávku Jokeritu v jeho obranném pásmu, jenže nikdo v šedém dresu se ke kotouči neprobil.
48:34'
Oliver Lauridsen chtěl překvapit domácí obranu prudkou přihrávkou, jenže to se mu vůbec nepovedlo a jeho pobídka končí zakázaným uvolněním.
48:20'
Tempo hry ve třetí třetině pořádně opadlo. Ani jeden z celků se v závěrečné části utkání nikam nežene a hraje se spíše ve středním pásmu.
47:50'
Olli Palola hledal skákavou přihrávkou lépe postaveného spoluhráče. Jeho kolega z útoku však pobídku dostal za těle a nedokázal zakončit.
47:20'
Rafael Achmetov bojoval o kotouč u mantinelu ve vlastním obranném pásmu. Domácí útočník uspěl v souboji s Lauridsenem a získal puk pro adu.
46:45'
Dmitrij Kostromitin uklidňuje hru za vlastní brankou. Oba trenéři posílají na led čerstvé síly. Domácí by se měli snažit útočit.
46:17'
Tomi Mäki dojel nahození do rohu útočného pásma. Nikdo v bílém dresu mu však nepřišel na pomoc a finský celek přišel o kotouč.
45:48'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení! Po dlouhé době se do útoku vydali domácí, kteří se nyní usadili v útočném pásmu a snaží se najít recept na obranu soupeře.
reklama
Vsaď si na zápas bez rizika až za 500 Kč a sleduj další přímé přenosy ZDE.
45:09'
Alexandr Něstěrov projel s pukem do útočného pásma a zakončil hned od modré čáry. Něstěrovova rána zápěstím skončila na betonu připraveného brankáře.
44:38'
Olli Palola dostal přihrávku do jízdy na levé křídlo. Hostující útočník se po puku natahoval na modré čáře, jenže prudká pobídka byla rychlejší.
44:10'
Finský celek pokračuje v útočení. Hosté si nyní vyměnili několik rychlých přihrávek v útočném pásmu, ale nikdo v bílém nakonec nestačil zakončit.
43:05'
Domácí brankář musel dávat pozor na prudké vhazování ze středního pásma. Krasotkin tečovaný kotouč nakonec našel a vyrazil jej k mantinelu.
42:25'
Hosté i po vstřelení další branky pokračují v aktivním pojetí hry. Jokerit se usadil v útočném pásmu a hledá si místo, odkud by ohrozil domácí klec.
41:35'
Jokerit právě vstřelil branku!
Jokerit přidává čtvrtou branku! Ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu se do puku opřel HENRI IKONEN, jehož dělovka skončila v síti! Asistence: John Norman.
41:34'
Jesse Joensuu se v útočném pásmu probil k odraženému kotouči a okamžitě jej nahodil na branku. Domácí brankář byl na místě a připsal si zákrok.
41:20'
Peter Regin obdržel krásnou přihrávku na levý kruh, srovnal svůj pohyb a vypálil zápěstím. Jeho svižná střela prolétla kolem branky a zaduněla o zadní mantinel.
40:37'
Marko Anttila objel vlastní branku a vydal se s pukem do středního pásma. Na své cestě potkal Něstěrova, který jej o kotouč připravil.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování závěrečné třetiny. Jokerit se ihned vydal do útoku, jenže Peter Regin si nedokázal zpracovat prudkou přihrávku.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 17 – 28
Druhá třetina končí! Hostující Jokerit ovládl také druhou dvacetiminutovku. Domácí v jejím úvodu hráli přesilovku, jenže Brian O´Neil vystihl špatnou rozehrávku a svůj únik zakončil přesnou střelou. Od té doby hosté lehce polevili, jenže domácí celek se dnes trápí a není schopen překonat obranu finského celku.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:25'
Jesper B. Jensen dojel vyhození soupeře do obranného pásma. Hostující obránce ihned rozjel akci Jokeritu, jenže Regin si jeho pobídku nezpracoval.
reklama
Vsaď si na zápas bez rizika až za 500 Kč a sleduj další přímé přenosy ZDE.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39'
Jesse Joensuu v obranném pásmu neuhlídal Gurkina, který se dostal k odraženému kotouči a nahodil jej na branku. Ryan Zapolski si připsal další snadný zákrok.
38:10'
Jokerit se nyní ubránil jen za cenu vyhození přes všechny čáry. Hosté si s tím nelámou hlavu a rozehrávku domácího celku nikterak neatakují.
37:45'
Rafael Achmetov tentokrát dostal pěknou přihrávku do jízdy, jenže střelou z ostrého úhlu hostujícího brankáře nepřekvapil. Zapolski jeho pokus zlikvidoval.
37:15'
Domácí se usadili v útočném pásmu, jenže Rafael Achmetov si nezpracoval přihrávku na modrou čáru a kotouč mu uskočil do středního pásma.
36:19'
A po sérii zakázaných uvolnění přichází pro změnu ofsajd! Dmitrij Kostromitin byl příliš netrpělivý a projel do útočného pásma ještě před kotoučem.
36:00'
A další zakázané uvolnění finského celku! Jokerit nyní zažívá lehce slabší pasáž, jenže domácího hokejisté si zatím nepřipravili žádnou vyloženou šanci.
35:16'
Ani Jokeritu se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Lundin nahodil puk po levé straně, ale nikdo jej netečoval. Jeho pobídka končí na zakázaném uvolnění.
35:06'
Další obrovská možnost Jokeritu! Olli Palola obdržel přihrávku na kruh, kde byl zcela osamocený, jenže Ryan Zapolski jeho pohotovou střelu zastavil včasným přesunem!
34:25'
Genoway si nahodil puk za obranu Jokeritu a sám se za ním vydal. Domácí obránce se sice dostal před svého strážce, jenže Zapolski stačil kotouč přikrýt.
34:02'
Charles Genoway nahodil puk bekhendem do útočného pásma. Od jednoho z hostujících hráčů se puk odrazil do ochranné sítě. Vhazuje se před Zapolskim.
33:28'
Hosté v plném počtu.
33:06'
Ani tentokrát se domácím rozehrávka vůbec nepovedla. Útok Toljatti byl zastaven už na modré čáře. Hosté znovu vyhazují puk přes všechny čáry.
32:29'
Jokerit se zatím brání s velkým přehledem. John Norman se dokonce probil do zakončení, jenže jeho ránu zápěstím domácí brankář vytěsnil vyrážečkou.
32:10'
Masi Marjamäki vybojoval puk v souboji na modré čáře, předal jej Lauridsenovi a druhý jmenovaný kotouč vyhodil přes celé kluziště.
reklama
Vsaď si na zápas bez rizika až za 500 Kč a sleduj další přímé přenosy ZDE.
31:28'
Další vyloučení! Přesilovku si tentokrát zahrají domácí! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Henri Ikonen.
31:18'
Domácí v plném počtu.
31:05'
Peter Regin v závěru přesilovky zkusil nahození od modré čáry, jenže domácí brankář si našel cestu k jeho pokusu a vyrážečkou poslal puk do rohu obranného pásma.
30:18'
Domácí se ve vlastním oslabení vydali do útoku. Alexandr Strelcov projel do útočného pásma a zakončil příklepem. Hostující brankář jeho ránu schoval do mezi betony.
30:05'
Tommi Kivistö dostal přihrávku na modrou čáru, srovnal si kotouč na střelu a vypálil příklepem. Domácí brankář jeho pokus viděl a ukryl puk do lapačky.
29:18'
Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje hostující Jokerit. Dvě minuty za hákování dostává Nikita Filatov.
29:06'
Peter Regin obdržel přesnou přihrávku do jízdy, vlétl s pukem za modrou čáru a zakončil zápěstím. Jeho pokus prosvištěl kolem domácí klece.
28:38'
Mike Lundin ustál souboj za brankou domácího celku, vytočil se ze sevření obránce a zadovkou přihrál mezi kruhy. Nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce neprobil.
28:08'
Domácí fanoušci ženou svůj celek vpřed i přes nepříznivý výsledek. Lada se sice trápí, ale na tribunách se diváci skvěle baví.
26:25'
Domácí se nadále trápí. Lada se teď brání pouze za cenu dlouhých vyhození do středního pásma. Jokerit vysílá na branku jeden útok za druhým.
26:02'
Střídající brankář Krasotkin raději zastavil prudké nahození ze středního pásma. Domácí gólman ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
25:19'
Jokerit mohl přidat další branku! Tomi Mäki si vyjel do dobré střelecké pozice a zápěstím trefil mezírku mezi betony domácího brankáře. K jeho smůlu však kotouč zastavila tyč!
25:08'
Tomi Mäki si zpoza branky vybruslil do střelecké pozice. Obránce Kristaps Sotnieks mu však zatarasil cestu a srazil puk zpátky za branku.
24:30'
Domácí brankář vyjel ven z branky a vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Nikdo v dresu Jokeritu rozehrávku Lady neatakuje.
24:10'
Jokerit nadále kontroluje vývoj dnešního utkání. Finský celek se usadil v útočném pásmu, jenže nikdo z hostů se zatím nepokusil o ohrození domácí branky.
reklama
Vsaď si na zápas bez rizika až za 500 Kč a sleduj další přímé přenosy ZDE.
23:06'
Zapolski si musel dávat pozor na nahození z levého křídla. Hostující brankář si proti střeleckému pokusu povyjel a vyrazil kotouč mimo tři tyče.
22:53'
Hosté v plném počtu.
22:25'
Střídání v týmu Lada Toljatti: ze hřiště odchází Alexandr Lazušin, přichází Anton Krasotkin.
22:25'
Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté přidávají další branku v oslabení! BRIAN O´NEILL vystihl špatnou rozehrávku domácího celku, jel sám na brankáře a trefil se přesně mezi betony! Bez asistence.
21:48'
Nyní už musel Ryan Zapolski zasahovat. Hostující brankář si počkal na nahození od modré čáry a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
21:25'
Hosté zatím oslabení zvládají na jedničku. Také tentokrát vybojoval finský celek kotouč a vyhodil jej přes celé kluziště.
20:53'
Tommi Kivistö vyfasoval dvě minuty za vražení na hrazení.
20:27'
Další založení akce se domácím vůbec nepovedlo. Denis Ježov vyslal prudkou přihrávku podél mantinelu, ale jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění.
20:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Lada se ihned vydala do útoku, ale nikdo v tmavém dresu se neprobil k dlouhému nahození.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 4 – 14
První třetina končí! Hostující Jokerit byl v úvodní dvacetiminutovce aktivnějším celkem a zaslouženě se dostal do vedení. V sedmé minutě otevřel skóre dnešního zápasu Matthew Gilroy . Finský celek však nepolevil a nadále se snažil útočit, což se mu vyplatilo. Ve 13. minutě totiž přidal další zásah Olli Palola. Domácí jsou zatím bezzubí. Do kabin se odchází za stavu 0:2.
20:00'
První třetina skončila.
19:28'
Mike Lundin si sjel na přihrávku mezi kruhy a pohotově vypálil. Jeho povedený pokus jen těsně minul horní tyč domácí branky! Tohle mohla být pro Ladu pohroma.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
reklama
Vsaď si na zápas bez rizika až za 500 Kč a sleduj další přímé přenosy ZDE.
18:45'
Jesse Joensuu se sjel na přihrávku k mantinelu a přenesl hru na opačnou stranu útočného pásma. Nikdo v bílém dresu se ale nedostal ke střele.
18:10'
Tommi Kivistö tentokrát zvládl také bruslařský souboj. Hostující obránce se pěknou kličkou navíc zbavil napadajícího soupeře a může rozjel další útok.
17:45'
Alexandr Něstěrov bojoval o puk za brankou Jokeritu, nicméně důrazný obránce Tommi Kivistö jej přitlačil k mantinelu a nakonec jej připravil o kotouč.
17:15'
Mike Lundin se v obranném pásmu natlačil před soupeřova útočníka, počkal si na odraz kotouče od zadního mantinelu a rozjel útok Jokeritu Helsinky.
16:56'
Hosté v plném počtu.
16:10'
Kirill Kapustin vybruslil s pukem od pravého mantinelu mezi kruhy, ale do rány se mu znovu postavil obětavý obránce, od jehož brusle se puk odrazil za branku.
15:30'
Hosté vybojovali puk na modré čáře a ihned jej poslali za branku domácího mužstva. Lada se vůbec nemůže dostat do hry.
14:56'
Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si nyní zahraje domácí celek. Tomi Mäki dostává dvě minuty za sekání.
14:30'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Domácí celek se snaží dostat do střelecké pozice, jenže Jokerit přijel do Toljatti s pevnou defenzívou.
13:35'
Jegor Babenko vlétl s pukem do útočného pásma, jenže po krásné kličce trefil zápěstím jen pozorného obránce Jokeritu. Lada přesto zůstává u puku.
13:16'
Jokerit uklidňuje hru a Gilroy vyčkává za brankou na vystřídání svých spoluhráčů. Jediný finský zástupce v KHL zatím s přehledem kontroluje hru.
12:35'
Jegor Babenko bojoval o puk v rohu útočného pásma, ale bleskově k němu přistoupil jeden z obránců Jokeritu, který jej bez problémů připravil o puk.
12:03'
Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté přidávají další branku a navyšují své vedení na 2:0! Po zmatku před brankou Lady dostal OLLI PALOLA přihrávku do vyložené šance a pohotovou střelou uklidil kotouč do branky! Asistence: Tommi Huhtala, Peter Regin.
11:36'
Palola se díky krásně kličce prodral do útočného pásma a dokonce se dostal ke střele. Domácí brankář jeho ránu schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
11:15'
Marko Anttila dojel nahození do vlastního pásma a z otočky odpálil kotouč daleko od branky. Domácí Lada může založit další útočnou akci.
reklama
Vsaď si na zápas bez rizika až za 500 Kč a sleduj další přímé přenosy ZDE.
10:26'
Jegor Babenko se v útočném pásmu otočil a vyslal svižnou ránu zápěstím. Do jeho střely se obětavě položil jeden z obránců, který puk srazil k mantinelu.
10:10'
Vyloučený Nestěrov už je sice zpátky na ledě, jenže Jokerit nadále pokračuje v útočné aktivitě. Finský celek se znovu usadil v útočném pásmu.
09:43'
Domácí v plném počtu.
09:03'
John Norman si z rohu útočného pásma vybruslil před domácí branku a snažil se zakončit kolem betonu domácího brankáře! Lazušin jeho pokus vykopl betonem!
08:35'
Oliver Lauridsen uspěl v souboji v rohu útočného pásma a přenesl hru na modrou čáru. Matthew Gilroy znovu vyslal dělovku od modré, ale domácí brankář byl tentokrát připravený.
08:10'
Domácí vstoupili do oslabení dobře. Hokejisté Toljatti vybojovali kotouč v obranném pásmu a bleskově jej vyhodili přes všechny čáry.
07:43'
Bude se vylučovat! První přesilovou hru si zahrají hosté. Dvě minuty za podražení dostává Alexandr Něstěrov.
07:10'
Domácí se snaží útočit a hrají ve velkém tempu. Obrana Jokeritu však působí dobrým a pevným dojmem. Hokejisté v šedém mají problémy s přechodem.
06:13'
Jokerit právě vstřelil branku!
Jokerit se ujímá vedení! Finský celek v úvodu potvrzuje roli favorita. Po vyhraném vhazování před brankou domácích se do puku opřel MATTHEW GILROY, jehož dělovka se zastavila až v brance! Asistence: Brian O´Neill.
06:08'
Olli Palola si nabruslil do volného prostoru, jenže Lauridsen se s pukem otáčel příliš dlouho a nerozehrál přesně. Hra přesto zůstane před domácí klecí.
05:29'
Henri Ikonen si sjel na krásnou přihrávku z rohu ledové plochy mezi kruhy, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu uskočil za branku Lady.
05:02'
Tommi Kivistö nahodil puk od modré čáry. Brankář Lazušin jeho pokus dobře viděl a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
04:36'
Stanislav Bočarov obdržel přihrávku do jízdy, zpracoval si puk a pohotově zakončil. Jeho ránu schoval Ryan Zapolski do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
04:10'
Jesse Joensuu napadal rozehrávku Lady za brankou domácích. Finský hokejista dostal pod tlak Kostromitina, který se z těžké pozice vymanil.
03:28'
Tommi Huhtala nahodil puk od modré čáry. Huhtalovo nahození se od brusle Kristapse Sotniekse odrazilo k mantinelu, kde puk získali domácí hráči.
reklama
Vsaď si na zápas bez rizika až za 500 Kč a sleduj další přímé přenosy ZDE.
03:15'
Dmitrij Kostromitin dojel nahození do obranného pásma a za vlastní brankou uklidnil hru. Oba trenéři mezitím posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
02:25'
Norman nahodil puk za branku domácího výběru. Kotouč se od zadního mantinelu odrazil zpátky před branku, nicméně pozorný brankář jej přikryl lapačkou.
02:05'
Jesse Joensuu se z pravé strany prosmýkl do útočného pásma a pokusil se o zakončení. Jeho ránu bekhendem vyrazil domácí brankář do rohu kluziště.
01:30'
Další rozehrávku Jokeritu zastavuje zakázané uvolnění. Eeli Tolvanen se po kotouči sice natahoval, ale na prudkou přihrávku nemohl dosáhnout.
01:15'
Oliver Lauridsen poslal prudkou přihrávku po pravém mantinelu. Nikdo v bílém dresu jeho nahození nedostihl a Lada může uklidnit hru.
00:25'
Regin vybojoval puk na pravém kruhu, jenže neuspěl v souboji se soupeřem. Domácí hokejisté nadále pokračují v kombinaci v útočném pásmu.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování. Lada se ihned vydala do útoku, ale brankář Ryan Zapolski si připsal první snadný zákrok. Vhazuje se po jeho pravici.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Jokerit bude hrát v bílém, zatímco Lada oblékne modré dresy.
Úvodní sestavy:

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Ježov, Ch. Genoway, Kostromitin, Sotnieks, Maleňkich, Ďjakov, Gurkin – Filatov, Kapustin, Zernov – Mastrjukov, Babenko, Rachimullin – Valujskij, Skorochodov, Něstěrov – A. Strelcov, Bočarov, Achmetov.

Jokerit Helsinky: Zapolski – Lundin, Lepistö, Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen – Palola, Regin, Huhtala – Joensuu, O'Neill, Tolvanen – Norman, H. Ikonen, Pihlström – Anttila, Marjamäki, Mäki..
Lada Toljatti

Naopak domácí Lada prožívá hrůzostrašnou sezónu. Ve dvaceti duelech nasbírala jen třináct bodů a krčí se u samotného dna celé Kontinentální hokejové ligy. Lada navíc vstřelila pouze třicet branek a nejhorší útok soutěže to dnes proti pečlivé defenzívě Jokeritu bude mít hodně těžké. Domácí trenér navíc nemůže spoléhat na Jiřího Novotného, kterého trápá zranění.
Jokerit Helsinky

Jediný finský zástupce v KHL dosud sehrál pouze šestnáct utkání, ve kterých dokázal vybojoval čtyřicet jedna bodů. Jokerit zatím spoléhá na skvělou defenzívu. V šestnácti duelech dostal jen třiadvacet branek, navíc sám do sítí soupeřů nasázel padesát čtyři gólu. Finský celek zatím táhne Eeli Tolvanen, který má na svém kontě dvacet kanadských bodů. V minulém duelu vyhrál Jokerit 3:0 na ledě Čeljabinsku a prodloužil vítěznou sérii na dvanáct zápasů.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se podíváme na duel mezi Ladou Toljatti a Jokeritem Helsinky. Duel startuje v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.Klasická verze
Mobilní verze