Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Jiří Novotný (TOG) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:10
Střely na branku: 28 – 31
Je konec! Domácí celek nakonec v prodloužení urval důležitý bod. Soči sice bylo v úvodu prodloužení aktivnější, jenže Alexandr Lazušin podržel domácí celek v jeho úvodu. Přesně po minutě hry si Kirill Kapustin najel na dobrou přihrávku a rozhodl o vítězství domácích!
61:00'
Lada právě vstřelila branku!
Domácí celek vítězí! Lada se dostala do přečíslení. Na přihrávku mezi kruhy si nabruslil KIRILL KAPUSTIN, který si puk dobrým dotykem zpracoval a trefil mezírku mezi betony hostujícího brankáře! Asistence: Nikita Filatov.
60:35'
Domácí obránce vybojoval puk v souboji u mantinelu, jenže prudkou přihrávkou odevzdal kotouč soupeři.
60:10'
Sean Collins projel do útočného pásma a prudkou střelou protáhl domácího brankáře! Alexandr Lazušin si hned v úvodu prodloužení připsal důležitý zásah!
60:01'
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Soči bylo ve třetí třetině aktivnějším celkem, ale nedokázalo najít recept na skvěle chytajícího brankáře. Ani na druhé straně jsme se branky nedočkali. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.
60:00'
59:40'
Pavel Padakin byl chvíli zcela osamocený před brankou domácího celku, jenže skákavý puk se k němu nedostal a Padakin musel zabojovat.
59:15'
Domácí celek se hnal do rychlého protiútoku. Nahození z levé strany však obětavý obránce srazil do rohu třetiny, kde hosté vybojovali puk.
58:25'
Vladimir Maleňkich dostal nabito na modrou čáru. Maleňkich napřáhl příklepem, jenže při střela zlomil hokejku.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:20'
Ruslan Pedan si zpracoval přihrávku do středního pásma. Pedan se s pukem bleskově otočil, jenže ihned k němu přistoupil pozorný obránce.
56:30'
Soči se po návratu do plného počtu ihned vydalo do útoku. Hostující celek se vydal zaútočit po pravé straně, jenže domácí obrana byla pozorná.
56:09'
54:09'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ryan Garbutt – 2 min., krosček).
52:40'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Hra se neustále přelévá z jedné strany na druhou. O něco aktivnější je v posledních minutách domácí Lada.
52:10'
Svjatoslav Grebenščikov projel po levém křídle do útočného pásma. Grebenščikov nahodil puk na branku, jenže Alexandr Lazušin puk vyrazil.
51:40'
Domácím fanouškům se vůbec nelíbí výkon jejich celku. Lada si nedokáže přihrát na krátkou vzdálenost. Soči se brání s přehledem.
51:10'
Sergej Kuzněcov dojel nahození za vlastní branku. Kuzněcov vybojoval kotouč, jenže zadovkou jej neposlal do bezpečí.
50:26'
Simon Önerud nahodil puk do rohu útočného pásma, kde jej vybojoval Arťom Tomilin. Druhý jmenovaný si dokonce vybruslil do střelecké pozice, jenže minul branku.
50:05'
Jiří Novotný dostal pěknou přihrávku do útočného pásma, jenže český hokejista měl velké problémy se zpracováním a puk mu nakonec uskočil od hole.
49:25'
Po dlouhé době musel zasahovat Alexandr Lazušin. Domácí brankář viděl střelu zápěstím od modré čáry a bez problémů schoval puk do lapačky.
49:05'
Ryan Garbutt byl tvrdě atakován v souboji u mantinelu ve středním pásmu. Rozhodčí měl souboj přímo před sebou a nechal pokračovat ve hře.
48:46'
Oba týmy hrají v plném počtu.
48:12'
Dva domácí hokejisté se nyní srazili ve středním pásmu. Odražený kotouč doputoval za branku Soči, kde jej převzal připravený obránce.
47:35'
Soči je v posledních minutách aktivní, jenže domácí celek dnes skvěle brání. Lada napadá rozehrávku soupeře už od modré čáry a získává cenné kotouče.
47:15'
Ruslan Pedan nahodil puk bekhendem do útočného pásma. Hostující hráč trefil jen připraveného obránce. Lada se může vydat do útoku.
46:46'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ryan Garbutt – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Stanislav Bočarov – 2 min., hrubost).
46:41'
Barulin drží Soči nad vodou! Před hostující brankou poskakoval odražený kotouč, jenže brankář Soči puk tygřím skokem zalehl a připravil domácí o šanci!
46:10'
Rafael Achmetov se za brankou Soči dostal k odraženému kotouči. Achmetov se bleskově otočil a přihrál před branku, jenže Jiří Novotný netrefil branku.
45:32'
Jefim Gurkin projel středem ledové plochy až na modrou čáru, odkud vystřelil zápěstím. Hostující brankář jeho pokus vyrazil do rohu obranného pásma.
45:10'
Alexej Cvetkov vletěl s pukem do útočného pásma. Hostující hráč nahodil kotouč do rohu třetiny, kde nebyl nikdo v bílém dresu.
44:20'
Jiří Novotný si za brankou soupeře počkal na prudkou přihrávku podél mantinelu. Český hokejista zadovkou hledal spoluhráče před brankou, ale nebyl přesný.
44:02'
Jevgenij Lapenkov dostal nabito na modrou čáru. Lapenkov se opřel do kotouče, jenže jeho zakončení do horní poloviny branky skončilo v lapačce připraveného brankáře.
43:50'
Dmitrij Šikin se na pravé straně natahoval po dlouhé přihrávce před branku. Hostující hokejista se pokoušel o zakončení v pádu, jenže puk vůbec netrefil.
43:10'
Arťom Tomilin se na levém křídle hlásil o přihrávku podél mantinelu. Hostující hráč si puk zpracoval a pokusil se jej nahodit na branku, což se mu však nepovedlo.
42:52'
Toljatti se vůbec nepovedla rozehrávka. Domácí hokejisté chtěli překvapit soupeře dlouhou přihrávkou, jenže kotouč končí na zakázaném uvolnění.
42:10'
Alexandr Lazušin vyjel ven z branky, kde zastavil nahození podél mantinelu. Domácí brankář vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
41:35'
Hostující hokejisté hrají s kotoučem ve vlastní třetině a zatím vyčkávají na nabídku. Nikdo v bílém dresu se pohybem nehlásí o kotouč.
41:18'
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Soči zahajuje třetí část hry v oslabení. Hned v úvodu hosté puk vyhodili přes celé kluziště.
40:01'
Střely na branku: 24 – 20
Druhá třetina je minulostí! Soči v ní bylo lepším celkem a zaslouženě se dočkalo vyrovnání! Ve 34. minutě se v přesilové hře prosadil Simon Önerud ! Poté si oba týmy začaly dávat pozor na defenzívu. V závěru třetiny se Simon Önerud nechal vyloučit a Lada bude v úvodu závěrečné třetiny hrát početní převahu.
40:00'
39:18'
Vyloučení v týmu HK Soči (Simon Önerud – 2 min., podražení).
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20'
Kirill Kapustin projel po levé straně do útočného pásma, připravil si kotouč ke střele, jenže příklepem vůbec netrefil branku.
38:03'
Domácí brankář nyní vypomohl defenzívě jistým zákrokem. Gólman Lady vypíchl hokejkou prudkou přihrávku.
37:25'
Daniil Miromanov se na levé straně útočného pásma dostal k odraženému kotouči a okamžitě se snažil o přihrávku mezi kruhy. Vracející se obránce jeho pobídku srazil.
37:04'
Kirill Kapustin projel s pukem na hokejce do útočného pásma. Kapustin se z ostrého úhlu pokusil o překvapení, jenže Barulin byl na svém místě.
36:42'
Kirill Ďjakov pálil příklepem od modré čáry. Rána se mu moc nepovedla a při střele dokonce zlomil hokejku.
36:09'
Barulin vystartoval ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Hostující brankář musel spěchal před napadajícím soupeřem.
35:40'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Ani jeden z týmů se nyní nemůže usadit před brankou soupeře. Na ledové ploše kralují obě defenzívy.
35:10'
Stanislav Bočarov byl ostře atakován v souboji za brankou Soči. Domácí fanoušci se dožadovali vyloučení, jenže rozhodčí nechal pokračovat ve hře.
34:35'
Daniil Miromanov se snažil udržet útočné pásmo, jenže hostující obránce si nepotykal se zpracováním kotouče, který mu přeskočil do středního pásma.
34:10'
Hostům s vyrovnáním pořádně narostla křídla. Soči se vydalo do útoku, jenže Pavel Padakin z ostrého úhlu trefil jen boční síť.
33:26'
Domácí celek se hnal do útoku s pokusem o rychlou odpověď. Nikita Filatov spěchal za prudkou přihrávkou, jenže obránce puk srazil za modrou čáru.
33:02'
Soči právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Soči přeci jen dokázalo zužitkovat přesilovou hru! Po dlouhém tlaku hostujícího celku se před brankou nejlépe zorientoval SIMON ONERUD, který puk doklepl do odkryté branky! Asistence: Casey Wellman, Ilja Chochlov.
32:40'
Collins tentokrát trefil jednoho z hráčů před brankou. Od něj se puk odrazil do rohu útočného pásma. Soči může nadále pokračovat v kombinaci.
32:15'
Sean Collins obdržel v útočném pásmu přihrávku na modrou čáru. Hostující hokejista mohl pálit, jenže zápěstím vůbec netrefil branku.
31:49'
Dmitrij Kostromitin dostává dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovku si zahraje také Soči.
31:28'
Arťom Tomilin poslal přihrávku před branku! Domácímu brankáři kotouč propadl mezi betony a malou chvíli ležel přesně na brankové čáře. Nikdo v bílém jej však nedoklepl do branky!
31:05'
Kirill Kapustin napadal rozehrávku Soči za hostující brankou. Kapustin dostal pod tlak jednoho z obránců, jenže nikdo v modrém mu nepřišel pomoci.
30:23'
Georgij Bělousov nahodil puk bekhendem do rohu útočného pásma. Bělousov hledal rozjerého Něstěrova, jenže druhý jmenovaný se k puku nedostal.
30:02'
29:20'
Stanislav Bočarov zavezl puk do rohu útočného pásma, kde se s pukem rychle otočil, jenže nedokázal přesně přihrát na modrou čáru. Soči se znovu ubránilo.
29:00'
Pavel Padakin vystihl pomalou přihrávku na modrou čáru, vrhl se za kotoučem a rybičkou jej vypíchl ven z obranného pásma. Lada musí začít nanovo.
28:20'
Anton Krasotkin dostal pěknou přihrávku na kruh, posunul si kotouč vpřed a vyslal svižnou střelu zápěstím. Barulin jeho pokus ukryl do lapačky.
28:02'
Lada si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Miromanov.
27:22'
Svjatoslav Grebenščikov uklidnil hru za vlastní brankou a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Grebenščikov poté vyslal přihrávku, kterou odevzdal puk soupeři.
27:06'
Georgij Bělousov projel s pukem do útočného pásma a z ostrého úhlu jej nahodil na branku. Barulin vyrazil puk vyrážečkou do rohu obranného pásma.
26:30'
Georgij Bělousov dostal parádní přihrávku na levý kruh a pohotově se položil do zakončení! Jeho střela mířila k tyči, ale Barulin se stačil přemístit!
26:10'
Simon Önerud si v rohu obranného pásma vzal odražený kotouč, vyvezl jej do střední třetiny a nahodil puk do rohu. Hokejisté Soči neuspěli ani tentokrát.
25:35'
Nikita Filatov dojel vlastní nahození a zadovkou se snažil najít spoluhráče před brankou soupeře. Nikdo v modrém dresu se ke skákavému puku nedostal.
25:10'
Alexej Cvetkov se musel vrátit za vlastní branku, kam přiletělo dlouhé nahození. Obránce hostujícího celku puk získal a založil novou útočnou akci.
24:38'
Casey Wellman projel středem ledové plochy až na modrou čáru, odkud napřáhl k tvrdé střele, nicméně jeho projektil prosvištěl kolem branky a zaduněl o mantinel.
24:06'
Jevgenij Lapenkov procedil kotouč do útočného pásma, kam si sjel Pavel Padakin. Druhý jmenovaný si prudkou přihrávku nedokázal zpracovat.
23:35'
Barulin musel dávat pozor na napadajícího Něstěrova. Domácí útočník se k Barulinovi rychle blížil z levé strany, jenže ke kotouči se nedostal.
23:17'
Po šermované ve středním pásmu skončil kotouč na střídačce domácího celku. Hlavní rozhodčí ještě viděl teč. Vhazuje se ve středním pásmu.
22:45'
Pavel Padakin se po levém křídle prosmýkl před branku Lady a pokusil se o zakončení bekhendovým způsobem. Domácí gólman však nemusel zasahovat.
22:10'
Rafael Achmetov byl v souboji v útočném pásmu přitlačen k mantinelu a obránce Soči snadno vyšťoural kotouč pro sebe. Hosté mohou zaútočit.
21:30'
Jiří Novotný vybojoval puk v souboji u červené čáry. Český hokejista našel jednoho ze svých spoluhráčů, jehož nahození zastavila obrana Soči.
21:06'
Další akci hostujícího celku zastavuje postavení mimo hru. Jevgenij Lapenkov vlétl do útočného pásma příliš brzy. Vhazuje se ve středním pásmu.
20:45'
Jefim Gurkin uspěl v souboji u mantinelu. Před střídačkou Soči obral o kotouč Pavla Padakina a okamžitě jej poslal za modrou čáru.
20:10'
Na úvodním vhazování prostřední periody uspěli hostující hráči. Soči ihned rozjelo útok po pravé straně, ale nikdo v bílém se nedostal do šance.
20:01'
Střely na branku: 14 – 9
První třetina je minulostí! V úvodní dvacetiminutovce bylo Soči aktivnějším celkem, ale Jevgenij Lapenkov selhal v obrovské šanci! Naopak domácí celek dokázal z mála vytěžit dosud jedinou branku utkání. V 15. minutě se po rychlém přechodu do útoku prosadil Alexej Mastrjukov ! Poté hrála Lada přesilovou hru, jenže nedokázala ohrozit Barulinovu klec. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
20:00'
19:20'
Soči se v závěru první periody snaží zaútočit na vyrovnání. Domácí celek zatím brání od červené čáry. Soči má velké problémy s přechodem do útočného pásma.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:26'
Ruslan Pedan objel branku domácího celku a bekhendem se snažil přihrát mezi kruhy. Nikdo z jeho spoluhráčů se nedokázal uvolnit. Soči přesto zůstává v útočném pásmu.
18:10'
Charles Genoway rozjel další akci domácího celku. Genoway nahodil puk za branku soupeře, jenže nikdo v modrém se k jeho pobídce nedostal.
17:46'
17:07'
Barulin si připsal první důležitý zásah. Hostující brankář vystihl úmysl Novotného a kryl střelu z ostrého úhlu. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
16:40'
Jefim Gurkin musel vyjet s pukem ven z útočného pásma. Domácí hokejista udělal velký oblouk a opět nahodil kotouč za branku.
16:05'
Soči zahajuje oslabení velmi dobře. Hosté po vyhraném vhazování uspěli v souboji za brankou a vyhodili puk přes všechny čáry.
15:46'
Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje také domácí celek. Ilja Chochlov vyfasoval dvě minuty za podražení.
15:23'
Konstantin Barulin dával dobrý pozor a všiml si skákavého kotouče před vlastní brankou. Hostující gólman puk pohotově přikryl lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levici.
15:10'
Kirill Kapustin si z pravé strany najel na modrou čáru, rychlou kličkou se zbavil obránce, nicméně jeho rána zápěstím minula branku Soči.
14:32'
Domácí brankář sice signalizoval zakázané uvolnění, ale rozhodčí hru nepřerušil a Pavel Padakin se dostal k odraženému kotouči. Naštěstí pro Ladu se nedokázal obtočit kolem branky.
14:16'
Domácí celek se dostává do vedení! Po chybě v rozehrávce soči se Lada dostala do útoku a přečíslení sehrála skvěle! Alexandr Něstěrov našel ALEXEJE MASTRJUKOVA, který si puk zpracoval a překonal bezmocného Barulina! Asistence: Alexandr Něstěrov, Igor Skorochodov.
13:32'
Alexandr Strelcov operoval s pukem za brankou soupeře, jenže po rychlé kličce se nedokázal dostal do dobré pozice, ze které by ohrozil branku.
13:05'
Jurij Alexandrov na modré čáře ještě udržel útočné pásmo a nahodil puk podél mantinelu do rohu kluziště. Padakin svedl důrazný souboj, ve kterém puk neudržel.
12:18'
Až nyní se domácí hokejisté definitivně vymanili z tlaku svého soupeře a Lada uklidňuje hru za vlastní brankou. Oba trenéři posílají na led čerstvé síly.
12:02'
11:40'
Simon Önerud se před brankou snažil tečovat nahození od modré čáry. Kotouč se od jeho brusle odrazil na brankoviště, ale nikdo v bílém dílo nedokonal.
11:10'
Simon Önerud projel po levé straně do útočného pásma a vystřelil hned od modré čáry. Domácí gólman měl čistý výhled a vykopl kotouč do rohu kluziště.
10:25'
Hosté se usadili před brankou domácího celku, jenže Padakin vyslal nepřesnou přihrávku a domácí obránce poslal kotouč přes všechny čáry.
10:02'
Bude se vylučovat! Vladimir Maleňkich dostává dvě minuty za držení protihráče.
09:20'
Sergej Kuzněcov svedl bruslařský souboj s domácím Něstěrovem. První jmenovaný byl u odraženého kotouče mnohem dříve a poslal jej do bezpečí.
09:02'
Lazušin musel dávat pozor na melu u levé tyče domácí branky! Brankář domácího celku nakonec udržel beton na ledě a nepustil kotouč za brankovou čáru.
08:16'
Z rychlého protiútoku se ve velké šanci ocitl Jevgenij Lapenkov! Hostující hráč jel sám na brankáře, jenže Alexandr Lazušin vytáhl parádní zákrok betonem!
08:05'
Jefim Gurkin projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže nikdo ze spoluhráčů mu nepřišel na pomoc. Obrana Soči se bez problémů dostala k puku.
07:22'
Pavel Padakin spěchal za další prudkou přihrávkou do útočného pásma. Hostující hráč se natahoval po kotouči, jenže ten mu utekl na zakázané uvolnění.
07:10'
Kirill Kapustin se rychlou kličkou v rohu útočného pásma zbavil obránce, nahodil puk před branku a Konstantin Barulin raději přikryl puk lapačkou. Vhazuje se po jeho pravici.
06:40'
Pavel Padakin se řítil mezi dva obránce domácího celku. Nejproduktivnější hokejista Soči se tlačil za prudkou přihrávkou, jenže na puk nedosáhl.
06:15'
Dmitrij Šikin napadal rozehrávku Novotného na modré čáře. Domácí hokejista českého hráče dostal pod tlak, nicméně Novotný si dokázal poradit.
05:45'
Denis Ježov dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově vypálil. Domácí obránce trefil obětavého hokejistu Soči, který proti jeho pokusu vystoupil.
05:12'
Soči nyní uklidňuje hru kombinací za vlastní brankou. Hostující hráči si vyměňují krátké přihrávky, jenže nikdo z nich se zatím nedostává k útočení.
04:37'
Vadim Chomickij napadal rozehrávku soupeře za jeho brankou. Hostující hráč málem dosáhl na odražený puk, ale Achmetov k němu včas přistoupil.
04:10'
Jurij Alexandrov dojel nahození za branku Soči a odrazem o mantinel poslal kotouč ven z obranného pásma. Domácí hokejisté však mohou pokračovat v útočení.
03:10'
Ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu se do kotouče opřel Ryan Garbutt. Garbuttova střela letěla k přední tyči, ale brankář Alexandr Lazušin byl pozorný.
03:06'
Sergej Kuzněcov bojoval o puk v rohu útočného pásma. Domácí obránci jej o kotouč připravili, jenže jejich rozehrávka končí zakázaným uvolněním.
02:30'
Andrej Ivanov spěchal do útoku po pravém křídle. Hostující útočník vlétl do útočného pásma, jenže jeho nahození zápěstím zablokoval hned první obránce.
02:15'
Ilja Chochlov uklidnil hru hostujícího celku za vlastní brankou. Chochlov poté vyslal prudkou přihrávku, jenže nenašel nikoho z rozjetých spoluhráčů.
01:28'
Další rychlou akci Soči po pravém křídle zastavuje hvizd čárového arbitra. Jeden z útočníků byl příliš rychlý a vlétl do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
01:07'
Simon Önerud napadal statickou rozehrávku domácího celku v jeho obranném pásmu. Hostující útočník sice získal puk, jenže ten mu utekl do středního pásma.
00:25'
Jevgenij Lapenkov se s pukem otočil v rohu útočného pásma a snažil se najít spoluhráče v mezikruží. Nikdo z jeho kolegů na pobídku nedosáhl.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Arťom Tomilin dlouho neudržel kotouč a domácí obrana jej získala v souboji za brankou.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Lada Toljatti bude hrát v modrém, zatímco Soči přijelo v bílých dresech.

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Kostromitin, Ch. Genoway, Gurkin, Maleňkich, D. Ježov, Ďjakov, Kirillov – Zernov, Bělousov, Babenko – Novotný, Filatov, Kapustin – Něstěrov, Skorochodov, Mastrjukov – Achmetov, A. Strelcov, Bočarov – Rachimullin.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Chomickij, Alexandrov, S. Kuzněcov, Mamkin, Pedan, Chochlov, Miromanov – Cvetkov, Lapenkov, Šmeljov – Önerud, Wellman, Collins – O'Dell, Padakin, Garbutt – Grebenščikov, Tomilin, A. Ivanov.

Rozhodčí: Gusev, Bělov – Gorděnko, Tomilov.
Lada Toljatti

Lada zatím prožívá hrůzostrašnou sezónu. Nyní má na svém kontě pouhých sedm bodů a je druhým nejhorším celkem celé KHL. Lada má problémy ve vyrovnaných utkáních. Nedostává vysoké příděly, ale poslední dobou často prohrává o jedinou branku. Naposledy padla doma 1:2 s Nižněkamskem.
HK Soči

Soči v letošní sezóně sehrálo třináct zápasů, ve kterých nasbíralo 23 bodů a aktuálně drží sedmou pozici Západní konference. Na kluzištích soupeřů navíc dává velké množství branek. Celek od Černého moře letos táhne Pavel Padakin, který nasbíral deset bodů. V minulém kole Soči přerušilo sérii výher, jelikož prohrálo 6:4 na ledě Magnitogorsku.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se dnes podíváme na duel mezi Ladou Toljatti a HK Soči. Duel startuje v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.