KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Jokerit - 11. prosince 2017   15:00

37:56' Norman  (Lepistö, Tolvanen)
Košečkin (Samsonov) – J. Birjukov, Lee, Pivcakin, Schaus, S. Těreščenko, Běreglazov, Igošev – Osala, Jan Kovář, Kokarev – Sirotkin, De. Kazionov, Timkin – Ellison, Čibisov, Šenfeld – Platonov, Berestennikov, Švyrjov.
Jokerit
Rämö – Rissanen, Lepistö, Kivistö, Gilroy, O. Lauridsen, J. Jensen – Regin, H. Ikonen, N Jensen – Norman, Joensuu, Tolvanen – Palola, Wirtanen, Jormakka – Anttila, Pihlström, Mäki.

65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
Rozhodující nájezd tedy proměnil ANDREJ ČIBISOV a dva body tak bere Metallurg.
Košečkin vychytal i Palolu a je hotovo!
Kokarev jel hodně rychle, ale nedal. Nájezdy pokračují.
Jormakka nasměroval svou střelu vedle, Magnitogorsk může rozhodnout.
Ellison střílel na lapačku, ale neúspěšně.
Tolvanen s kličkou na Košečkina nevyzrál a Jokerit je v těžké situaci.
Prvním úspěšným střelcem se stal Čibisov!
Na druhé straně jel N. Jensen, zkusil kličku a lá Forsberg, ale neuspěl.
Na druhé straně neuspěl s bekhendovým blafákem Kovář.
Jako první jel Joensuu a nedal.
Samostatné nájezdy začínají.
Rolba ještě upravuje led.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:45'
Ještě měl obrovskou šanci Tolvanen, který ujel všem zadákům Magnitogorsku, ale svůj únik neproměnil a nerozhodl. Košečkin ho vychytal.
64:15'
Pokračuje se ve třech, ale nájezdy se kvapem blíží.
63:33'
Tak nakonec byly tresty rozdány na obou stranách, vyloučen byl i jeden z hráčů Jokeritu.
63:33'
Právě Lee je ale nakonec vyloučen a do konce prodloužení tak bude hrát Jokerit přesilovku.
63:32'
Na druhé straně zase ukázal rychlé nohy Lee, ale ne tak šikovné ruce, protože nezkrotil puk.
63:03'
Jensen si vybruslil do dobré palebné pozice, ale mířil nad.
62:27'
Na druhé straně číhal před brankou Ellison, ale puk se k němu nedostal. Buly v útočném pásmu Magnitogorsku.
62:03'
Osala nedokázal udržet kotouč, ale vznikající přečíslední dva na jednoho pohřbil Kivistö.
61:30'
Pokračujeme bez přerušení, ale také bez větší šance.
61:12'
Ve středním pásmu nabíral rychlost Čibisov, ale vystřelit nedokázal.
60:40'
Teď už ale jsou domácí zatlačeni ke Košečkinovi.
60:20'
Lee projel do pásma a drží kotouč.
60:01'
Ve třetí třetině se dokázal jako jediný prosadit při přesilovce Těreščenko a zajistil tak svému týmu alespoň bod.
Šedesát minut nerozhodlo, čeká nás pětiminutové prodloužení či nájezdy.
60:00'
59:52'
V samotném závěru ještě jeden zákrok pro Košečkina a buly v útočném pásmu Jokeritu.
59:30'
Kovář nezpracoval přihrávku na levé straně hřiště, čas utíká ke konci.
58:50'
Šenfeld nahodil puk za branku Räma, ale oba týmy už nechtějí chybovat a hrají hodně na jistotu.
58:25'
Ještě předtím dvakrát nebezpečně pálil Norman.
58:25'
Potyčku před brankou Košečkina uklidňují sudí.
58:06'
Podruhé v krátkém sledu vyhodili domácí kotouč přes všechny čáry, icing se ale nepískal.
57:42'
Palola odzbrojil Igoševa a zkoušel si vyměnit puk s Jormakkou, nicméně ani tato akce se s úspěchem nesetkala.
57:10'
Čas letí rychle dál, prodloužení se blíží každou vteřinou.
56:47'
Na druhé straně s individuálním průnikem neuspěl Timkin.
56:15'
Lauridsen za brankou skvěle vyhodnotil situaci a zase může dopředu helsinský tým.
55:48'
Na druhé straně zase zaměstnal Räma Igošev.
55:31'
Přece jenom aktivnější je v závěru třetí třetiny Jokerit.
55:07'
Pokus Paloly neměl razanci ani nijak nebezpečný směr, Košečkin v pohodě podržel puk.
54:33'
Na další manévry už ale hráči Metallurgu neměli síly a odjeli střídat.
54:13'
Kokarev nabral rychlost a zavezl puk do útočné třetiny.
53:38'
K další střele si sjel od modré Birjukov, ale trefil jen soupeřova obránce.
53:16'
Na druhé straně se pokusili kombinovat Lee s Ellisonem, ale prvně jmenovaný dostal puk na brusli.
52:40'
Domácí dostal puk do středního pásma a jsou v plném počtu.
52:20'
Lepistö nabil Tolvanenovi, ten trefil před sebou Běreglazova do brusle.
51:50'
Po střele Lepista vznikly před Košečkinem velké zmatky, ale nikdo nedokázal dorazit puk do branky.
51:14'
Hosté se ale drží v zámku v útočném pásmu.
50:48'
Prudkou ránu Paloly vykopl Košečkin betonem.
50:38'
Vyloučen je však Pivcakin a Jokerit si opět zahraje přesilovku.
50:38'
Domácí špatně střídali, čehož mohl využít na modré zapomenutý Tolvanen. Mířil mezi betony Košečkina, ale mezírku zde nenašel.
50:14'
Na druhé straně musel proti Rissanenově žabičce zasahovat Košečkin.
49:34'
Obrovská šance pro Osalu, který se dostal do úniku, ale mířil těsně vedle.
49:10'
Vzápětí se kolem branky obtáčel Ellison, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
48:38'
Metallurg právě vstřelil branku!
Ale přesilovka je přece jenom využita! SERGEJ TĚREŠČENKO nahodil puk od modré čáry, před brankou dobře clonil Timkin a kotouč zapadl za záda Räma. Zničehonic je tedy srovnáno.
48:26'
Hned po buly ale hosté vyhodili puk.
48:13'
Petteri Wirtanen oslabuje Jokerit, dostává menší trest za nedovolené bránění.
47:56'
V brance místo puku skončil Ellison a bude se vylučovat.
47:52'
Nahození Tolvanena jen prolétlo okolo Košečkina a hra se rychle přesunula před Räma.
47:40'
Až teď je puk alespoň ve středním pásmu.
47:20'
Rozehrávku domácích vystihl i Regin a Metallurg se nemůže vymanit ze sevření.
46:58'
Ikonen kombinuje v útočném pásmu s Jensenem.
46:33'
Kovář srdnatě bojoval za brankou a Pivcakin mohl příklepem otestovat pozornost Räma, který byl ale připraven. Komerční přestávka.
46:02'
Košečkin musel dávat pozor na dorážku Pihlströma z ostrého úhlu, ale poradil si.
45:36'
Vyloučený Sirotkin na ledě, domácí kompletní.
45:25'
Opět je puk daleko od Košečkina.
45:10'
Volný puk se odrazil na pravou stranu k Tolvanenovi, ale ten trefil jen nohy padajícího Birjukova. To mohla být velká šance Jokeritu.
45:03'
Až teď si Košečkin připisuje zákrok po střela Lepista.
44:58'
Zatím hodně nepovedená přesilovka hostů.
44:33'
Nahození Gilroye se zastavilo o brusle hráčů Magnitogorsku, v rychlé protiakci vypálil nad Kokarev.
44:02'
Ani Joensuu se svým pokusem proniknout před Košečkina nepochodil.
43:50'
Hned po buly však Metallurg vyhazuje.
43:31'
Sirotkin trefil u mantinelu Regina do obličeje a inkasoval dvojku.
43:20'
Kovář na ledě s Osalou a Ellisonem, ani jim se ale nepovedlo udržet kotouč v útočném pásmu.
42:53'
Pokus o uvolnění Čibisova byl příliš dlouhý.
42:20'
Tolvanen vystřelil souběžně s návratem Leeho na led, ale trefil jen před sebou stojícího soupeře.
41:56'
A vzápětí ještě jeden, teď už přesilovka Jokeritu nemá takovou intenzitu.
41:30'
Úspěšný výhoz Metallurgu.
41:10'
Po pěkné kombinaci měl na mezikruží velkou šanci Palola, ale Košečkina neprostřelil. Joensuu pak dorážku netrefil.
40:46'
Nepřesnost v kombinaci znamená, že Jokerit musí do středního pásma.
40:22'
Lee podržel soupeře při výjezdu zpoza brány a dostává dvojku.
40:01'
Je za námi druhá třetina hry. Od 33. minuty se hra začala neuvěřitelným způsobem kouskovat, přesto jsme viděli alespoň jeden gól z hole Johna Normana. Hosté vedou 1:0 a domácí mají na obrat ještě dvacet minut.
40:00'
39:48'
Lee při dalším průniku zastavený ve středním pásmu.
39:20'
Kivistöho střelu sice Košečkin neviděl, ale puk uvízl před brankovištěm a pak se ho zmocnili domácí zadáci.
39:10'
Další icing domácího celku.
39:03'
Buly ve středním pásmu.
38:55'
Kovář i překážel s Osalou, další akce Magnitogorsku tak byla neúspěšná.
38:25'
Jokerit po vstřelené brance pookřál a jeho hráči jsou opět v útočném pásmu.
37:56'
Gól pochopitelně platí. Sudí tak nejspíš museli ještě více prodloužit už tak extrémně dlouhou třetinu.
37:56'
Skvělé, situace se ještě bude zbytečně konzultovat s videem.
37:56'
Jokerit právě vstřelil branku!
Tak přece jenom gól. V posledních minutách aktivnější Jokerit udeřil. Tolvanen dobře podržel puk u mantinelu, našel Lepista, jehož střelu sice ještě Košečkin vyrazil před sebe, pouze však k JOHNU NORMANOVI, který puk silou vůle dotlačil za brankovou čáru.
37:32'
Střelu Leeho od modré zkoušel zaclonit Timkin, ale Rämö předved dobrý postřeh.
37:10'
Po vyhraném buly Jokeritu a následné střele od modré v podání Rissanena musel do rozkleku Košečkin, avšak poradil si.
36:55'
V dobré možnosti se zjevoval Regin, ale v klíčové chvíli se mu postavil kotouč a celá akce skončila nezdarem.
36:35'
Lepistö si rozmyslel střelu, po něm zase jen do bloku pálil Anttila.
36:10'
Z levé strany vypálil bez přípravy Pihlström, ale minul svatyni domácích.
35:40'
Kokarevova nabídka před branku nikoho neoslovila, pak se opět přerušuje.
35:02'
Z dobré pozice z mezikruží mohl zakončovat Wirtanen, ale jeho pokus byl přizvednut nad branku.
34:46'
Ellison navíc při poslední situaci dostal hokejkou do obličeje, čehož si sudí nevšimli.
34:46'
Další zákrok Košečkina, který raději ukryl ve své moci volně ležící puk před sebou. Hra ztratila častým přerušováním poslední zbytky tempa.
34:30'
Gilroy za červenou čárou nahodi puk jen ke Košečkinovi.
33:55'
Jensen od mantinelu posílal kotouč před Košečkina, tomu ale nevypadl z výstroje, takže se Regin ani Ikonen k dorážkám nedostali.
33:40'
Útočný přechod Jokeritu končí dalším ofsajdem.
33:29'
Teď už je ale kotouč za brankou Räma.
33:01'
Opět dobrá práce čtvrté formace Jokeritu. Po dobrém forčekingu ovšem pálil Anttila opět jen do bloku.
32:16'
Po vyhraném buly neudržel útočné pásmo Kivistö, píská se ofsajd.
32:02'
Kovář v potyčce s Rissanenem, sudí pak už hru přerušili. Další komerční přestávka.
31:55'
Čibisov dobře napadal a po přihrávce Ellisona se málem objevil v šanci Šenfeld, ale nezakončil přesně.
31:30'
J. Jensen za brankou uklidňuje situaci a rozehrává.
31:15'
Stále se nepřerušuje, poprvé jsou hlasitěji slyšet fanoušci Metallurgu.
30:44'
Opět musel dávat Košečkin pozor na Tolvanena, ale poradil si.
30:33'
Po průniku Ikonena zakončoval z otočky N. Jensen, nicméně minul prostor mezi třemi tyčemi.
29:58'
Regin si netroufl na nájezd do útočné třetiny, udělal oblouček a opět otáčí hru.
29:35'
Opět dlouhý úsek bez přerušení, ale nebezpečí mnoho nevidíme.
29:08'
Anttila s Pihlströmem napadali rozehrávku soupeře za jeho brankou, ale hra se rychle přesunula do útočného pásma Magnitogorsku.
28:20'
Kovář v další akci hledal před brankou Kokareva, ale ten dobrusil situaci o něco později.
27:40'
Do nadějné střelecké pozice se vytáčel Kovář, ale i tento jeho pokus obránci Jokeritu srazili.
27:06'
Pořádný zmatek před Rämem! Ten musel likvidovt pokus Timkina a dát si zároveň i pozor na to, aby se padající kotouč nedostal k němu do branky.
26:35'
Po pokusu Joensuua ukryl kotouč v lapačce Košečkin, je tu reklamní přestávka.
26:20'
Druhá formace Jokeritu pobyla v útočném pásmu jen krátce.
25:45'
Ellison vyhrál buly na Šenfelda, ale jeho střela se zastavila o změť těl před brankou.
25:38'
Po zákroku Räma se strhla před jeho klecí potyčka, kterou rozhání až rozhodčí.
25:22'
O střelu bez přípravy se pokusil Platonov, ale kotouč vůbec netrefil.
24:45'
Na ledové ploše se přiostřuje, pěkný hit nyní rozdal domácí obránce Lee.
23:58'
Nebezpečně se na pravém křídle otáčel ke střele Jormakka, ale netrefil zařízení.
23:39'
Hře zatím absolutně chybí tempo. Před dojíždějícím Joensuuem pokryl kotouč Košečkin.
23:12'
Se třetí pětkou vyjel na led netradičně i Jan Kovář, ale pobyt v útočné třetině zakončila nepřesnost Ellisona.
22:36'
Na druhé straně se o vzruch staral Platonov, ale jeho zadovku uzmul brankář Jokeritu.
22:10'
Od modré pálil prudce Rissanen, branku ale minul.
21:48'
Situace dva na jednoho pro domácí! Čibisov jel do brejku společně s Ellisonem, ale jeho střelu pod horní tyč vyrazil skvělý Rämö.
21:35'
Joensuu si sjel na pravý kruh pro střelu, ale ta byla sražena. Buly v útočném pásmu Finů.
21:02'
Kuriózní situace, kdy nikdo nemohl najít puk, ale ten skončil na střídačce Jokeritu.
20:54'
První zákrok druhé třetiny má Košečkin proti Kivistovi.
20:01'
První třetina zápasu je za námi. Nesledovali jsme kdovíjak kvalitní zápas, ani mnoho šancí stav je zatím nerozhodný 0:0. Druhá část hry začne okolo 15:50.
20:00'
19:50'
Nakonec si vybruslil na pravý kruh N. Jensen, ale Košečkin v pohodě zasáhl.
19:30'
První formace Jokeritu bojuje o kotouč v útočném pásmu, ten však stále zůstává u mantinelu.
18:57'
Dobrou možnost měl mezi kruhy zapomenutý Šenfeld, ale svůj pokus otřel jen o dobře postaveného Kivista.
18:36'
Přes obránce zkusil po rychlé akci štěstí Palola, ale neprosadil se.
18:20'
Anttila nepřesně hledal Pihlströma.
17:50'
Až z vlastního obranného pásma rozehrával Jensen, ale to už jsou domácí kompletní.
17:15'
Dobré pokusy v podání Ikonena a Tolvanena zlikvidoval Košečkin a domácí se zase osvobodili.
16:48'
První minuta se však hostm nepovedla, až teď mají zámek před brankou.
15:49'
Přesilovka i pro Jokerit. Dvě minuty za držení dostal Igošev.
15:22'
Po dobré práci Jormakky vypálil po zemi Palola, ale Košečkina nijak zvlášť nepotrápil.
14:45'
Ellison dvakrát po sobě v krátké sledu ztratil puk, hosté se osvobodili.
14:08'
Lee nastartoval na levém křídle Berestennikova, proti jeho pokusu na vzdálenější tyč ale zaúřadovala lapačka Räma.
13:58'
Až teď se druhé hostující formaci povedlo vyhodit kotouč.
13:30'
Tlak domácích ovšem stále pokračuje.
12:55'
Po střele Těreščenka od modré se už domácí radovali, ale rozhodčí rozpažují a Jokerit je kompletní.
12:33'
Teď už si Rämö připsal dobré zákroky proti Leemu a Běreglazovovi.
12:09'
Ellison nabízel puk před branku, kde ale byli hráči Jokeritu dobře postaveni.
11:58'
Teď už jsou zas domácí v útočném pásmu.
11:35'
V oslabení ale ujeli Anttila s Pihlströmem ale druhý jmenovaný těsně minul!
11:10'
Dvě minuty dostal Kivistö za podražení, další přesilovka pro Magnitogorsk.
10:44'
Kovář uspěl proti Jormakkovi na buly, domácí hned vjíždí do útočné třetiny.
10:08'
Kaletnik svedl souboj s Tolvanenem, ale úspěšný nebyl. Buly ve středním pásmu.
09:48'
Hostům se zatím v ofenzivě příliš nedaří, při napadání neuspěl ani Regin.
09:25'
Ostrou ránu od modré vypálil Birjukov, Rämö byl pozorný.
08:55'
Opět to však byla třetí formace domácích, která zkoušela zatopit soupeřovu brankáři, hráči Jokeritu se ubránili za cenu icingu.
08:25'
Domácí na buly v útočné třetině neúspěšní, hraje Jokerit.
08:14'
Dlouhou pasáž bez přerušení končí Rämö, který podržel v lapačce pokus Timkina.
07:54'
S rozehrávkou nyní domácím vypomohl i brankář Košečkin a poradil si.
07:25'
Před Rämem se starali o zmatek Kokarev s Kazionovem, ale finský brankář zasahovat nemusel.
06:48'
Joensuu nezvládl rozehrát a musel s kotoučem do středního pásma. Oba týmy střídají.
06:22'
Opět se hraje velmi dlouho bez přerušení, Jokerit vyrovnává hru.
05:55'
Na druhé straně musel dávat pozor Košečkin proti střele Gilroye.
05:27'
Jokerit se v pohodě ubránil a je v plném počtu.
05:20'
Těreščenko si sjížděl před branku pro přihrávku od mantinelu, ale nezasáhl ji.
05:05'
Až teď se Jokeritu povedlo vyhodit kotouč z obranného pásma.
04:15'
Stále pokračuje zámek domácích v útočném pásmu.
03:55'
Ellison nabil na modrou čáru Leemu, Rämö zasahuje.
03:22'
Kivistö dostal menší trest za podražení.
03:22'
První lajna Jokeritu se dvěma Dány v čele napadala rozehrávku, ale přesto se domácím povedlo vyvézt kotouč.
02:54'
Hra je zatím hodně plynulá, prakticky se nepřerušuje.
02:10'
Za bránou kombinovali Platonov s Kaletnikem, ale bez většího úspěchu.
01:24'
V úvodu utkání se bojuje o kotouč ve středním pásmu, vidíme hodně nepřesností při rozehrávce.
00:01'
Jokerit je zatím třetí v Západní konferenci, Magnitogorsk na páté místě na východě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.