KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Spartak Moskva - 31. října 2017   17:30

Minsk
Minsk
32:45' Kitarov (Ustiněnko, An. Stěpanov) • 34:37' An. Stěpanov (Znacharenko, Šarangovič) • 36:47' Chenkel (An. Stěpanov, Šarangovič) • 49:00' Skille (Fontaine, Gragnani) • ' Šarangovič
5:4
(0:1, 3:2, 1:1 - 0:0)

2:1 (SN)

Spartak Moskva
12:18' A. Kuzněcov  (A. Voronin) • 22:15' Provolněv  (Chochlačov, V. Lajunen) • 39:59' Chochlačov   • 57:46' Pepeljajev  (A. Voronin)
Minsk
Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Šinkevič, Korobov, Chenkel, Znacharenko, Ustiněnko – Šarangovič, Bujnickij, An. Stěpanov – Kulakov, Gavrus, A. Volkov – Drozd, Kitarov, Pavlovič – Linglet, Fontaine, Howden – Skille.
Anton Lavrentyev, Anton Kislov – Alexei Maitak, Alexei Mikhel
Minsk Arena
Bespalov (Truškov) – Kulik, Kalinin, Pepeljajev, A. Osipov, V. Lajunen, Provolněv, Bondarev – Pervov, A. Kuzněcov, A. Voronin – Bobrov, Černych, Truňov – Nikoncev, Chochlačov, Děrgačov – Podšendjalov, Stoa, Leščenko – Radil.

S konstatováním, že v loterii samostatných nájezdů byli efektivnější hráči Dinama a připisují si tak 2 body do tabulky, se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek úterního večera. Děkuji za pozornost a někdy příště, například u KHL, na počtenou.

Vyhrané buly: 45 – 41
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dinamo Minsk.
Autorem vítězné branky je JEGOR ŠARANGOVIČ.
Samostatné nájezdy začínají.
I přes velkou dávku šancí se nedokázal ani jeden z celků prosadit, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy. Jen co rolba upraví hrací plochu, půjde se na věc, zůstaňte u toho s námi!
65:00'
Prodloužení skončilo.
63:30'
Hostující brankář přidržel puk po velkém tlaku domácích, vhazovat se tak bude právě před ním.
62:35'
Do šance se nyní dostali i domácí, vynikající brankář soupeře ale stále drží svůj celek v možnosti na dva body z utkání.
61:20'
Hosté jsou v útočném pásmu, kde si vynikající kombinací tvoří volný prostor, stále se jim ale nedaří pořádně vystřelit na bránu.
60:01'
Ve třetí třetině Minsk dokázal se dostat opět do vedení. Spartak se pak opět zlepšil a nakonec to korunoval vyrovnávací brankou, kterou musel po delší debatě posvětit video rozhodčí. Celkem padlo osm branek, což je na tuto soutěž hodně a o tom kdo dá tu rozdílovou devátou rozhodne prodloužení nebo dovednostní soutěž.
60:00'
59:00'
Poslední minuta hrací doby a nejspíše tento duel musí rozhodnout prodloužení či pak samostatné nájezdy.
Po dlouhém rozhodování, branka platí!
Tak branka musí být prozkoumána video rozhodčím, zda se nejednalo o branku bruslí.
57:46'
Spartak právě vstřelil branku!
ALEXEJ PEPELJAJEV před brankářem tečuje střílený puk, který končí nakonec za zády brankáře. Asistence: Arťom Voronin.
56:00'
Rozhodčí však vylučovat nebudou a hra bude pokračovat ve hře pět na pět.
55:57'
Hosté v útočném pásmu, ale Minsk jim nedává příliš prostoru k nějaké kombinaci. Následně se strhla menší bitka ve středním pásmu, kdy Vjačeslav Leščenko dal menší bodyček svému protihráči aniž by hrál puk a už se sjela kopa hráčů.
55:15'
Bespalov nyní musel po delší době zasahovat po jedné střele.
53:52'
Spartak má nyní více puk a snaží se o vyrovnání, Minsk se zatím brání velmi dobře a určitě bude hrozit nebezpečnými protiútoky.
53:17'
52:00'
Střelu z levé strany kryje Enroth jistým zákrokem.
51:40'
Následuje krátká přesilovka Spartaku,dokáží vyrovnat?
51:36'
51:17'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
50:58'
Minsk byl zabraný do útočení a vzadu byl hodně rozhozený a vznikla z toho šance soupeře, naštěstí pro ně se jim daří puk dostat z vlastního pásma.
49:36'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Viktor Bobrov – 2 min., nedovolené bránění).
49:36'
Minsk mohl pojisti své vedení, ale samostatný únik se nepodařil a to také díky Bobrovi, který zatáhl za záchrannou brzdu a fauluje.
49:00'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Spartak nevyužil svou šanci a Minsk ihned krátce po vyloučení Stoy využívá přesilovou hru, kdy JACK SKILLE hezky dorážel před brankou. Asistence: Justin Fontaine a Marc-Andre Gragnani.
48:48'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ryan Stoa – 2 min., krosček).
48:43'
48:27'
Skille na ledě, hraje se proti čtyřem.
48:16'
Spartak v útočné třetině, ale jejich střelba není přesná a Enroth se svými třemi spoluhráči odolává.
47:35'
Oddechový čas pro domácí.
47:34'
Lukáš Radil si nabruslil mezi kruhy a zkusil vystřelit, ale jeho rána byla blokována.
46:59'
Spartak tedy má velkou šanci srovnat při hře pět na tři. Přišla střela, kterou Enroth kryje.
46:43'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., podražení).
46:27'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jack Skille – 2 min., držení protihráče).
45:23'
Minsk drží soupeře v jeho vlastním pásmu, ale bez puku na svých čepelích.
44:52'
Nahození od modré Bespalov vyráží, vysoký puk pak zkrotil obránce Spartaku.
44:21'
Puk se nyní přesouvá z jedné strany na druhou bez zásahů obou brankářů.
43:38'
Ano, hra se nám zklidnila oproti druhé třetině, což je pochopitelné, neboť nyní může jedna branka rozhodnout zápas.
42:48'
Paradoxně až po přesilové hře měl šanci, ale Arťom Podšendjalov netrefil odkrytou pravou část branky!
42:28'
42:10'
Spartak se v přesilovce zatím vůbec k ničemu nedostal, za tohoto stavu hraje velmi opatrně.
40:28'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., krosček).
40:01'
Tahle třetina musela diváky bavit, zejména její druhá polovina, ve které Minsk zahájil obrat z 0:2 na 3:2. Spartak ke konci hrál přesilovou hru a dokázal vteřinu před koncem druhé třetiny dostat puk do branky. Ve třetí třetině je tedy vše otevřené a určitě bude zajímavé, kdo z tohoto duelu vzejde jako vítěz.
40:00'
39:59'
Tak to je třetina, těsně před koncem byla před brankou Minsku nepřehledná situace, kdy se puk nakonec z klubka hráčů dostal na hůl ALEXANDRA CHOCHLAČOVA, který zavěsil pod břevno a srovnává stav!
39:35'
Spartak je sice ve třetině domácích, ale zatím bez střelby.
38:28'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., podražení).
38:00'
Poslední dvě minuty druhé třetiny a pro Sparta je druhá polovina druhé třetiny doslova noční můrou.
36:47'
A Minsk otáčí vývoj zápasu a svou třetí brankou přivádí fanoušky na stadionu do varu! KRISTIAN CHENKEL dostal dobrou přihrávku a ze středu hřiště prostřeluje Bespalova mezi nohy. Asistence: Andrej Stěpanov a Jegor Šarangovič.
36:24'
Bespalov je nyní ve velké permanenci. Ihned v krátkém sledu musel zasahovat proti šancím soupeře.
35:47'
Tempo se po dvou brankách Minsku rozjelo a domácí jsou nyní na koni. Spartak momentálně neví kde mu hlava stojí.
34:37'
Domácí využívají toho, že jsou opravdu na koni a daří se jim další brankou ANDREJE STĚPANOVA srovnat stav. Asistence: Dmitrij Znacharenko a Jegor Šarangovič.
33:37'
Minsk se dostával do další šance, kdy ujížděl po levé straně jeden z hráčů Minsku, ale Bespalov jej vykryl.
32:45'
ALEXANDR KITAROV snižuje stav zápasu na 1:2. Že by se domácí nadechovali k obratu? Asistence: Nikita Ustiněnko a Andrej Stěpanov.
32:02'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., hákování).
31:26'
Nyní po útoku Minsku byla posunuta branka za Bespalovem.
31:19'
Po ubránění přesilovky je Spartak více na puku a snaží se o vstřelení další branky.
29:48'
Domácí v plném počtu.Minsk nevyužívá přesilovou hru a stále na jeho straně svítí nula v počtu branek.
28:54'
Minsk je v útočné třetině, ale spíše honí puk po mantinelech či za brankou Spartaku.
27:48'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ryan Stoa – 2 min., hákování).
27:29'
Z pravé strany si najížděl Kitarov, ale přihrávka z levé strany na něj neprošla.
26:46'
Spartak v zóně Minsku, ale zatím je to bez střelby na branku.
25:50'
Minsk byl v šanci, ale Bespalov nepouští puk za svá záda a společné se svými obránci zažehnávají menší nebezpečí. Následuje komerční pauza.
24:57'
Minsk byl v útočné třetině hostů, ale ztratil puk a hráč Spartaku se dostal do úniku sám na brankáře. Enroth se stačil rychle přesunout ke své pravé tyčce a znemožnil soupeři zakončit.
22:15'
Spartak vyhrál buly a puk se dostal na volného VLADISLAV PROVOLNĚVA, který měl dost prostoru a času ke střele a puk nakonec skončil za zády brankáře Enrotha. Asistence: Alexandr Chochlačov a Ville Lajunen.
22:01'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Děrgačov – 2 min., hrubost).
22:01'
Nyní se strhla menší bitka za brankou Spartaku. Určitě se bude vylučovat.
21:34'
Začátek druhé periody je velmi opatrný.
20:01'
V první třetině jsme viděli vyrovnanou hru, kdy se Spartak periodicky dostával do tlaku a z něho se mu podařilo vytěžit prozatím jednu branku, kterou střílel Alexandr Kuzněcov. Posléze měl Spartak možnost přesilové hry, kdy měl taky dobré šance, ale nedokázal dát druhou branku. Minsk v závěru třetiny měl také zajímavé příležitosti, avšak na potenciální branku si bude muset počkat při nejmenším do druhé třetiny.
20:00'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:23'
Po skončení přesilové hry měl Minsk dvě dobré příležitosti, ale Bespalov kryje a druhá střela mířila mimo tři tyče a rozhodčí jen upažil.
18:03'
17:43'
Střela jednoho z hráčů byla blokována do rohu kluziště a posléze Minsk vyhazuje. Tuto první přesilovou hru Minsk nejspíše ubrání.
17:09'
Minsku se nyní podařilo vyhodit přes všechny čáry.
16:48'
Střela od modré a Enroth zasahuje. Dorážet před brankou se snažil Stoa, který je pak odklizen obránci Minsku.
16:03'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., nedovolené bránění).
15:59'
Spartak se nyní dostal do pásma soupeře a vykoledoval si faul. Budeme svědky první přesilové hry.
15:20'
A před Bespalovem byl menší závar, ale Spartak se nakonec ubránil. Brankář chvíli nevěděl kde hledat puk.
14:40'
Minsk vyhrál buly a snaží se před Bespalovem něco vymyslet.
14:00'
Domácí se snaží o brzké vyrovnání, ale zatím je Bespalov bezchybný ve své brance.
12:18'
Tlak Spartaku je korunován úvodní brankou, kterou dává ALEXANDR KUZNĚCOV. Asistence: Arťom Voronin.
10:00'
Spartak zvyšuje obrátky a dostává se do šancí, nicméně zatím se jim nedaří překonat Enrotha v brance.
08:47'
Zatím sledujeme vyrovnanou hru, kdy jednu velkou šanci měl Spartak, ale Stoa neuspěl a na první branku čekáme.
07:38'
Domácí hráč se dostal ke střele ze středu hřiště, ale Bespalov vše dobře viděl a chytá puk. Bude se vhazovat po jeho pravici.
06:15'
Stoa vybojoval puk před modrou čarou a ujížděl sám na brankáře, ten jeho pokus chytil do lapačky!
06:00'
Jack Skille se rozjel s pukem po pravé straně, ale brankář Spartaku předvedl jistý zákrok. Následuje komerční pauza.
05:30'
Nahozený puk na Bespalova. Ten puk kryje a nedovolil, aby mu vypadl z jeho výstroje.
04:14'
Bespalov se nyní musel natáhnout pro puk, který skončil před ním a ukrývá jej pod svou lapačkou.
03:41'
Minsk měl problémy vyhodit puk a ten se nakonec dostal před branku, ale Vjačeslav Leščenko zamířil mimo branku.
02:47'
Spartak má puk na svých holích a operuje s ním v útočné třetině domácího celku.
02:02'
Po menší šanci Spartaku se bude vhazovat před brankářem Enrothem.
00:01'
Československá stopa v utkání
Za tým Dinamo Minsk nehraje nikdo z krajanů.

Lukáš Radil: 6+9 = 15 bodů; +/- = -1; průměrný čas na ledě = 17:32.
Vzhledem k současné formě je favoritem utkání Spartak Moskva a jestli tomu tak bude, můžete sledovat prostřednictvím onlajn reportáže.
HC Dinamo Minsk
V posledních pěti zápasech třikrát prohrálo a dvakrát zvítězilo. V posledním zápase přišla po třech porážkách výhra, kdy se jim podařilo porazit 2:1 po prodloužení Rigu na jejím ledě.
Spartak Moskva nyní zdobí velmi dobrá forma, kdy posledních pět zápasů nenašel přemožitele. V minulém zápase porazil dokonce i silné Dynamo Moskva po výsledku 2:0. Spartak Moskva má po odehraných 26 zápasech celkem 35 bodů a ztrácí tři body na osmou příčku, která je poslední příčkou zaručující play off.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.